Отзывы покупателей о Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 102

Фотографии и видео покупателей

 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 1
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 2
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 3
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 4
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 5
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
 • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

Самые полезные отзывы

 • Руслан
  • Продавец: Rozetka

  пользуюсь 4 месяц, и пока что только положительные эмоции испытываю.
  Специально не писал отзыв сразу, чтоб посмотреть, как он себя проявит спустя пару месяцев.
  карта довольно таки точная, и это однозначно плюс, я в любое время и в любом месте могу его запустить, и отследить, что именно он убирает. Вместительный контейнер , на пару уборок точно хватит. контейнера хватает квадратов на 60, так как у меня 100 - дозаливаю. но если б он был больше - возник бы вопрос, насколько бы прибор был поворотлив, мне кажется изза большого веса он бы не смог так бодренько двигаться, поэтому в минус это не ставлю, просто такая конструкция.
  у нас еще есть дополнительно паровая швабра тоже ровенты, так что в те редкие дни, когда мы хотим больничную чистоту - она идет в ход.
  А в целом - свои функции он выполняет, и слава богу

  Достоинства:
  нормальный робот
  Недостатки:
  нету
 • Татьяна Сологубова
  • Продавец: Rozetka

  Наш Нафаня працює на 5 . Це спасіння коли банда тварин по дому гуляє. Запрограмували і все працює чітко і якісно. Всі довольні і ти займаєшся спокійно іншими справами.

  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 3
  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 4

Все отзывы

 • Валера
  • Продавец: Rozetka

  Отримала робот в подарунок, бо завжди шкода грошей для себе коханої.
  Це просто супер помічник, встановила додаток на смартфоні, і з легкістю тепер прибираю, навіть коли мене немає вдома.
  Спочатку протестувала на килимі, зібрав на щітку безліч волосся та ниток, я навіть не помічала, що в мене так брудно.Після прибирання однієї кімнати назбирав пів контейнеру сміття, я просто вражена.
  Потім запустила на вологе прибирання, і знову здивування, витирає так, ніби то я пів дня ходила зі шваброю, і вимивала, жодних розводів та мокрих плям.
  Просто супер, пилосос!

  Достоинства:
  Класний, надійний, прибирає ідеально.
  Недостатки:
  -
 • Васильева Леся
  • Продавец: Rozetka

  Никогда не писала отзывы, но терпению пришёл конец. Бесит этот робот прям. Он постоянно выключается. С работы не запустишь. Его приходится постоянно каждый вечер перезагружать, чтобы запустить уборку (не заряжать, а именно перезапускать). Иногда, он и после перезапуска не включается. Просто никакой реакции. И это с первого дня покупки. Вроде и не сильный напряг, но иногда спешишь, расчитываешь своё время, в тут бац и зависли. Очень часто (в 90 процентов случаев) он заезжает на базу с ошибками и от этого не заряжается. И если не проверить, опять потеря времени на ожидание, пока зарядится. Приложение очень часто висит. Тоже раздражает. Иногда запускаю просто на самом роботе кнопкой-вся уборка. Но, если надо только определённые комнаты-или ждать, пока программу попустит, или закрыть в остальных комнатах двери. Моет и пылесосит он действительно хорошо. Но с мокрой тряпкой на ламинате оставить нельзя. Вода подаётся постоянно. Капает. Поэтому, плитка или специальная подстилка. Я купила самоклейку прозрачную и всё ок.

  Достоинства:
  Убирает и моет хорошо.
  Недостатки:
  Все, что выше.
  • Представник бренду

   Доброго дня, Леся. Дякуємо за відгук та зворотний зв'язок.

     Нам дуже шкода, що користування приладом було затьмарене деякими незручностями.

    Важливо, щоб док станція була постійно підключена до електромережі, тільки в такому разі робот зможе знайти її. Станція надсилає роботу сигнал, по якому він її та знаходить. Тому важливо, щоб вона була увімкненою та знаходилась з відкритим доступом на видному місці, та метраж відповідав інструкції. Біля станції до зарядки в радіусі 2 м попереду, та 1,5 метри по боках не повинно бути ніяких предметів.

       Також перевірте, будь ласка, чи стабільний зв'язок з роутером. Звертаємо увагу, що для коректної роботи приладу роутер має бути постійно ввімкнений, а сигнал інтернету якісний та потужний. Частота сигналу має бути 2,4 ГГц. Якщо ніяких збоїв немає, спробуйте скинути пилосос до заводських налаштувань, перезавантажити додаток та почистити кеш-пам'ять телефону.
   Так само зверніть увагу що при установці не повинен бути активований VPN.

     Після закінчення процесу прибирання, з контейнера необхідно виливати залишки води, щоб уникати утворення мокрих плям.

     Також, Ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру для проведення діагностики та виявлення причини некоректної роботи приладу.

 • Леонид
  • Продавец: Rozetka

  Роботом довольна осталась вся семья, удобный и практичный девайс. Реальный помощник в доме, если раньше делали ген уборку два раза в неделю , то сейчас хватает раз убраться, и на каждый день запустить робот с контейнеров воды. Я асматик, но пыли в воздухе не чувствую, нету приступов, значит свою работу он исполняет.
  Карта оказалась тоже полезной штукой, можно отследить его телодвижения, просмотреть отчеты об уборке, вообще в приложении как по мне много полезного. Советую.

 • Кривенко Юлія
  • Продавец: Rozetka

  Коли всі весь день на роботі, не залишається жодних сил на прибирання.Тому на сімейній нараді вирішили потрібен робот пилосос.Це було наше правильне рішення.
  Прибиранням тепер займається чоловік, встановив програму на телефон та керує пилососом.Коли я повертаюся додому, у квартирі пахне чистотою та свіжістю, робот стоїть на підзарядці.
  Рекомендую всім хто бажає замість прибирання, займатися своїми справами.

  Достоинства:
  Зручний, надійний,гарно прибирає.
  Недостатки:
  Немає
 • Евгений Черников
  • Продавец: Rozetka

  Карту квартиры робот построил с девятой попытки, при этом ванную так и не увидел.
  Потом были попытки убрать квартиру, при которых с роботом постоянно пропадала связь (исправный wifi требуемой частоты).
  Он крайне слабо ориентируется в пространстве, может крутиться на одном месте очень долго перед тем, как куда-то поехать. Не всегда в состоянии даже на свою зарядную станцию добраться (при отсутствии препятствий).
  Под кроватью вообще теряется и зависает, крутясь на одном месте.
  Вчера пытался задом просочиться из одной комнаты в другую через середину стены.
  В общем, абсолютно глупое бездарное приобретение.

  Достоинства:
  Пока ищу, но не вижу.
  Недостатки:
  Отвратительное кривое приложение (айфон), отсутствие ориентации в пространстве, ударяется об мебель, периодически пропадает связь с роботом.
  • Представник бренду

   Доброго дня, Євген. Дякуємо, що поділилися з нами власним досвідом користування.
   Ми б хотіли допомогти розібратися з роботою приладу та зробити користування роботом максимально приємним для Вас.
   Для коректної роботи важливо, щоб док станція була постійно підключена до електромережі, тільки в такому разі робот зможе знайти її. Станція надсилає роботу сигнал, по якому він її та знаходить. Тому важливо, щоб вона була увімкненою та знаходилась з відкритим доступом на видному місці, та метраж відповідав інструкції. Біля станції дозарядки в радіусі 2 метри попереду, та 1,5 метри по боках не повинно бути ніяких предметів. Док-станція має бути розташована на рівній твердій поверхні.
   При побудові мапи варто звернути увагу, щоб у всі необхідні приміщення було забезпечено вільний доступ. Звертаємо увагу, якщо між кімнатами є пороги висотою більше 2 см, робот не зможе їх самостійно подолати.  
   На рахунок траєкторії руху пилососу, якщо в районі роботи приладу перебуває багато дрібних предметів, які відповідно до інструкції, необхідно прибрати перед початком прибирання - це може спричиняти певні перешкоди. До них відносяться також миски для тварин, іграшки, тощо. Так само, важливу роль відіграє відсутність серйозних перепадів підлоги та надто пологого плінтуса біля стіни. Якщо  робот подає сигнал, що він застряг, необхідно очистити датчики, перевірити стан щіток та очистити їх.
   Якщо проблема не вирішиться, рекомендуємо Вам звернутися до будь-якого зручного авторизованого центру для професійного огляду. Ми перевіримо елементи робота та програмне забезпечення абсолютно безкоштовно.

  • Евгений Черников

   Уважаемые представители бренда, все указанные вами особенности и требования соблюдены: база постоянно подключена, стоит на том же месте, рядом есть необходимое пространство, мелких предметов на пути робота нет, двери открыты, порогов нет. Причина в чём-то другом.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Євген. Дякуємо за відповідь.
   На жаль, дистанційно дуже важко надати коректні висновки щодо роботи приладу. Якщо всі вищезазначені рекомендації дотримані, рекомендуємо звернутися до сервісних центрів для проведення огляду роботу.
   Контакти сервісних центрів можна знайти за посиланням: ссылка

 • Віталій Гриб
  • Продавец: Rozetka

  1 - Вологе прибирання. В інструкції все просто, налив води, закріпив бачок і все. Після 3-ох прибирань помітив що бачок залишився повний. Почав розбиратись, виявляється як воно має працювати, вода просто мала б виливатись сама по собі, тобто не можна налити води і залишити пилосос стояти, бо вся вода просто виллється. Про це ніде в інструкції не написано, прочитав як воно має працювати лише в коментарях на розетці. Тобто від розлитої чашки води(150мл) мене врятувало, те що вода чомусь на лилась, тобто те що воно по суті не працювало.
  2 - Килим з коротким ворсом, тут краще видно на відео. Заїжджає з проблемами, але хай би так, але коли заїжджає то затягує на килим пилюку.
  3 - Штуру, висота від підлоги 7-8см розпізнав як перешкоду, не доїхав до плинтуса.

  Достоинства:
  Працює
  Недостатки:
  Вологе прибирання тільки для галочки
  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755 фото от покупателей 5
  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
  • Робот-пылесос ROWENTA Explorer Serie 80 RR7755
  • Представник бренду

   Доброго дня, Віталій. Дякуємо, що поділилися з нами відгуком та власним досвідом користування.
   Ми б хотіли допомогти Вам розібратися з роботою пилососу.
   Під час вологого прибирання вода подається автоматично, механічним шляхом, без участі електроніки.
   Після використання пилососа, насадку для вологого прибирання рекомендовано зняти та очистити. Зберігати прилад з водою не рекомендується.
   Якщо вода не подається, перевірте, чи не забита крапельна система.
   Для коректної роботи перед запуском робота рекомендовано прибрати з приміщення всі перешкоди, що обмежують рух: шнури, одяг, стільці, іграшки, усі предмети, які здатні створити перешкоди при роботі робота-пилососа. Якщо висота штор сягає робота, рекомендується їх також підіймати перед початком прибирання.
   Після кожного прибирання рекомендується очищувати сам прилад та всі датчики від пилу та бруду, що зібрався на корпусі. В такому випадку процес прибирання буде максимально ефективним щоразу.
   Якщо у Вас виникають якісь складнощі з експлуатацією роботу, Ви можете звернутися до чату на офіційному сайті. Наші оператори залюбки проконсультують в онлайн-режимі та нададуть відповідь на усі запитання.

 • Станислав Боксер
  • Продавец: Rozetka

  Отдал на возврат/ремонт. Судя по отзывам, скорее всего брак. Обидно, брал на подарок... Надеюсь не будут мурыжить 2 недели с заменой!

  Достоинства:
  Наверное хороший девайс. До уборки так и не дошло...
  Недостатки:
  Сегодня доставили. Около 5 часов безуспешно пытался просканировать квартиру, все время пропускал 1-2 комнаты, причем каждый раз разные. Просто возвращался на базу и спрашивал в программе все ли просканировано. Рисовал преграды посредине комнаты, где ничего нет. Должен перескакивать пороги до 2 см, но в ванну/туалет заехать не смог, даже не пытался, хотя там небольшие пороги около 1,2 см
  • Евгений Черников

   Один в один ситуация, что и у меня.
   Если мучиться по несколько часов, то он что-то начнет делать. Но не всегда будет связь, не все комнаты увидит и т.п.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Станіслав. Дякуємо, що поділилися відгуком та зворотним зв'язком щодо роботи пилососу.
   Нам дуже шкода, що позитивні емоції від покупки були затьмарені даною ситуацією.
   Ви можете звернутися до магазину через форму зворотного зв'язку для уточнення більш детальної інформації щодо вашого звернення.

 • Владимир
  • Продавец: Rozetka

  Не могу подключится к облаку

  • Представник бренду

   Доброго дня, Володимир. Дякуємо за звернення.
   Спробуйте видалити додаток, почистити кеш-пам'ять телефону, перезавантажити телефон. Додаток повинен бути скачаний не через QR-код, а на пряму з Google Play Маркет або App Store.
   Роутер повинен бути налаштований на частоту 2,4 ГГц.
   У деяких моделях телефонів, в розділі ""Налаштування"" - ""Додаткові налаштування"" необхідно відключити ""Помічник Wi-Fi"".
   Так само Вам необхідно в налаштуваннях програм (""Управління програмами) для ""Робот ROWENTA "" дати всі дозволи.
   Якщо Ви встановлюєте програму робот повинен бути відключений від станції та повністю заряджений.
   Всі настройки телефону, які вказані вище, повинні бути виконані.
   Якщо виникають складнощі при підключенні, в додатку з'являються повідомлення-підказки з ймовірними проблемами з підключенням і варіантами рішення (наприклад, такими як настройка на правильну частоту роутера).
   Так само зверніть увагу що при установці не повинен бути активований VPN.
   Якщо самостійно налаштувати прилад не вдається, рекомендуємо звернутися до чату на офіційному сайті виробника. Наші оператори в онлайн-режимі проконсультують та допоможуть з підключенням робота.

 • Кіра
  • Продавец: Rozetka

  Прибирає дуже ретельно, збирає все до останньої пилинки, плюс вологе прибирання.
  Я взагалі перестала думати про прибирання, запустила робот і все.Супер потрібний прилад.

  Достоинства:
  Гарно прибирає
  Недостатки:
  немає
 • Бучко Вікторія
  • Продавец: Rozetka

  Прошу допомоги. Купила даний девайс... використовую на білій плитці, яка може бути причина дуже поганого прибирання(волосини, пилюка, все за ним залишається.(((( чи має відчуватися тяга всмоктування, якщо прикласти руку поряд?

  • Представник бренду

   Доброго дня, Вікторія. Дякуємо за звернення.
   Для підтримання максимальної ефективності роботи приладу важливо регулярно очищувати контейнер для сміття та фільтри відповідно до інструкції.
   В додатку Ви можете обирати потужність роботи приладу, якщо приміщення має високий рівень забрудненості - рекомендуємо виставляти на максимум.
   Важливо також зазначити, що пилососи-роботи виступають в якості помічників, для проведення генерального прибирання рекомендується використовувати звичайний ковбовий, мішковий або миючий пилосос.
   Прибирання здійснюється за рахунок двох бокових та основної щітки, котра обертається. Сміття зі щіточок та по периметру роботу завдяки конструкції приладу потрапляє одразу до контейнеру для сміття, забезпечуючи тим самим оптимальну ефективність прибирання як для приладів подібного типу.