Отзывы покупателей о Робот-пылесос ROWENTA X-plorer Serie 75 RR7687WH 48

4,3

• Мар'яна
    • Цвет: Черный

На жаль, робот-пилосос не працює. Постійно виводить помилку: "Передній бампер заблоковано". Це при тому, що робот повністю новий, через цю помилку жодного разу не використовувався.

Достоинства:
    Не побачила(
    Недостатки:
    Виводить помилку: "Передній бампер заблоковано".
  • Олег Романюк
    • Цвет: Белый

Все прийшло швидко, упакування хороше, дизайн сучасний стриманий (брали у білому кольорі). Були тривалі проблеми з підключенням до телефону. Допомогло перезавантаження робота затисненням двох кнопок на 10-15 секунд до вимкнення і повторення процедури підключення. Просте вимкнення і ввімкнення і спроби підключення не давали результату. Після перезавантаження з першого разу спрягся з телефоном.

Достоинства:
    Дизайн, продуктивність
    Недостатки:
    Наразі немає
  • Володимир Коновалюк
    • Цвет: Белый

Претензій до магазину абсолютно ніяких.
    Rozetka ,як завжди на висоті.
    Але данний пилосос ніяк не хоче під'єднатися до телефону.
    Офіційний сайт Ровента погано працює. Толком мені не допомогли.
    Буду змушений повертати товар.

Достоинства:
    Поки що жодного.
    Недостатки:
    Проблеми з Програмним забезпеченням.

Доброго дня, Володимир.
      Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок.
      Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин не було можливості вчасно відповісти Вам.
      Для пилососів Serie 75 необхідно завантажити з App Story/Google market окремий додаток Rowenta X-plorer Series 75&95.
      Перевірте, будь ласка, налаштування Wi-Fi роутера. Потрібно щоб роутер був налаштований на частоту 2,4 ГГц. Також пилосос потребує гарного й потужного сигналу.
      Рекомендуємо перевірити всі вищезазначені пункти, перезавантажити роутер, скинути налаштування на самому приладі до заводських та спробувати знову.
      Для того, щоб скинути налаштування Wi-Fi в даній моделі, потрібно затиснути кнопку під кришкою біля позначки Wi-Fi чимось гострим (можна скріпкою). Якщо потрібно повністю перезавантажити робот, необхідно натиснути кнопку додому та ввімкнення й утримувати протягом приблизно 10 секунд, поки робот не вимкнеться.
      Якщо питання залишиться відкритим, зверніться, будь ласка, до чату на офіційному сайті виробника. Наші колеги в онлайн-режимі з радістю допоможуть розібратися з налаштуваннями.

• Вадим
    • Цвет: Черный

Около 4х лет пользовался китайским собратом, у которого не было функции полотера, к тому же он успел морально устареть. Этот пылесосит явно лучше, полотер - супер функция, пыли и кошачьей шерсти стало значительно меньше. Резервуар для воды кажется крошечным, но на квартиру 55 м его вполне хватает.

Достоинства:
    Качество уборки
    Недостатки:
    Черный цвет - магнит для пыли и светлой кошачьей шерсти. Тряпочки хлипкие, через пару недель использования тряпочка держится на пылесосе только за счет велкро-липучки
  • Александр Терещенко
    • Цвет: Белый

Доволен пылесосом, все хорошо.

Достоинства:
    Хороший пылесос
    Недостатки:
    Необнаруженный
  • Марина
    • Цвет: Черный

Долго сомневались, покупать или нет, но рискнули. Муж вообще был против такой покупки, говорил что вещь бесполезная. Но ! Это лучшее, что можно придумать! Собирает все, если даже визуально чисто в квартире, он все равно что-то да находит. Вообщем, рекомендую! Особенно подойдёт для тех, у кого есть животные )

Достоинства:
    Хорошая уборка
    Недостатки:
    Запутывается в проводах
  • Наталія Костенко
    • Цвет: Белый

Робот в будинку з дітьми ще той квест. Графік налаштовувати боюся, бо лего та кубиків наковтається. Спочатку все збираю, складаю потім запускаю. Та все одно життя полегшує суттєво, і прибере і помиє підлогу.

Достоинства:
    Тихо працює, добре збирає сміття
    Недостатки:
    немає
  • Павел
    • Цвет: Белый

Я очень долго ждал доставку , это первое мое было недовольство. Однако когда получил данный пылесос он у меня проработал несколько дней, а потом просто завис. Выключить или перезапустить у меня не получалось, а когда ставишь на зарядку он просто начинал постоянно пищать. Я отнес в отделение Розетки в своей городе на гарантийный ремонт , прошло уже 9 дней , а ответа я так и не получил. Мало того что я кучу времени ждал доставку , так еще и недели не пропользовался пылесосом как он сломался. Я очень недоволен сервисом и товаром. Когда звоню операторам , они не видят какого то движения по статусу.

Доброго дня, Павло.
      Нам шкода, що Вам довелося зіткнутися з необхідністю звернення до сервісного центру.
      Дозвольте уточнити, в який авторизований сервісний центр Ви звернулися, а також номер звернення? Ми з'ясуємо і проконтролюємо статус ремонту та обов'язково Вам повідомимо. Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви якомога швидше могли користуватися технікою.

• Павел

Талон №20220104184838 , мне уже позвонили и сказали что гарантийный ремонт может длиться до 28 дней ! Очень здорово , только получил товар и гарантийный ремонт еще и так долго. Я все конечно понимаю , но было бы намного приятней если б мне поменяли на новый , пусть и другого цвета.

Доброго дня, Павло.
      Дякуємо Вам за зворотний зв’язок.
      Нам дуже шкода, що Ви змушені очікувати розв’язання питання з роботом-пилососом. Ми щиро перепрошуємо за затримку з ремонтом. Ми робимо все можливе для того, щоб прискорити процес, але, на жаль, є причини, які не залежать від нас.
      Як правило, ремонт завершується у встановлені терміни, якщо інша ситуація не узгоджена з користувачем.

• Сытник Владимир
    • Цвет: Черный

отличный пылесос, для тех у кого домашние животные очень удобно

• Павел Першин
    • Цвет: Белый

Жду доставку уже больше недели, свой отзыв я оставляю не товару, а Розетке. Уже неделю они перемещают из другого склада в точку выдачи в моем городе. Я хотел подарить его на НГ , сегодня уже 3-е , а информации когда он придет все так и нет , я очень недоволен !

• Сергей Шевчик

Отличный помошник,уберает прекрасно

Достоинства:
    Отличный итерфейс,прекрасно уберает шерсть кошеку нас их 2.Отлично делает влажную уборку
    Недостатки:
    Высота лидара
  • Николай Трачук
    • Цвет: Черный

Получил сегодня пылесос и уже протестировал. Подключить к телефону получилось почти легко. Сразу включил без мытья пола и протестировал ковёр с большим ворсом, пылесос справился, но не на 100%(вытряхнул на белый ламинат - было немного мусора). Второй раз включил с мытьем пола. Комната стала чище, пол был влажный весь без пропусков. Когда заряд упал до 18%,пылесос поехал на зарядку. 31м²-площадь уборки , убирал 30мин, использовал 40%заряда. В целом покупкой доволен, в доме чисто, осталось помыть под шкафами самостоятельно.

Достоинства:
    Качество пылесоса, хорошая уборка без усилий.
    Недостатки:
    Нет.
  • Наташа Жуковская
    • Цвет: Черный

Пока что все хорошо, Мама довольна!

Достоинства:
    Хорошо собирает шесть кота!
  • Наталья Пеункова
    • Цвет: Черный

Без него жизни уже не представляем

• Кондря Мирослав
    • Цвет: Белый

Чудовий пилосос.. найкраща покупка у квартиру

Достоинства:
    Потужність, тихо працює
  • Волощук Володимир
    • Цвет: Белый

Чудовий пилосос!!! Прибирає весь дім кожного дня!!! Просто супер! Прибирає і миє. Заряду хватає на 150кв.м.

Достоинства:
    Чудово прибирає і миє
    Недостатки:
    Вугли
  • Олександр Ратушний
    • Цвет: Черный

Хороший помічник у домі, добре та шкидко справляється із поставленою задачею.

Достоинства:
    Надійний, тихий та швидкий.
    Недостатки:
    По кутках та інших важко доступних місцях реба за ним допрацьовувати, заплутується в кабелях
  • Дмитрий Федорович

Пылесос очень хороший.

• Волошина Леся
    • Цвет: Черный

Купили этот робот 3 месяца назад. Могу реально оценить его. Скажу сразу, у нас есть кот. Чистоту в доме поддерживает на все 100%. Для нас он не шумный, назвали Генчик. Управляем им через приложение, очень удобно. Когда возникали вопросы, обращались на горячую линию тм Rowenta, все рассказали и объяснили. Кстати, для этой модели отдельное приложение, будьте внимательны. Всё детали и комплектующие этого робота радуют своим качеством. А робот простотой в эксплуатации. В общем, мы очень-очень довольны новому помощник в доме.

Достоинства:
    Качество уборки и самого робота, отношение тм Rowenta
    Недостатки:
    Не обнаружили
  • Анна Карачарова
    • Цвет: Черный

Более детально распишу через время

Достоинства:
    Качество уборки, внешний вид
    Недостатки:
    Пока нет
  • Константин Фаттахов
    • Цвет: Черный

Купил этот пылесосик, такой крутой, за каких то полчаса убирает почти 55 квадратных метров, понятное дело углы и пыль вы должны сами убирать, но это настоящий помощник по дому для домохозяйки. Плюсов уйма просто, моет пол просто отлично особенно сейчас в зимнее время, он быстренько пройдётся и вымоет пол от снега и грязи, очень удобное приложение, можно задать разную мощность всасывания, обозначить зоны, точки поставить, когда будут неожиданно гости можно удаленно его включить и он всё по убирает. Минусы конечно есть, это пыль которая оседает на его датчиках их нужно довольно часто вытирать. Будет делать себе и вам головную боль с проводами, если есть удлинители или провода интернета, думайте куда их спрятать, или прикреплять, он их не видит, и может запутаться в них. В общем и целом данный пылесос один из лучших в бюджетном сегменте роботов пылесосов с влажной уборкой!

Достоинства:
    Моет полы; четко пылесосит пол, ковры; режимы разные; мощность; батарея.
    Недостатки:
    Пыль на датчиках, запутывание в проводах
  • Артур Чернов
    • Цвет: Черный

Приобрел данного робота в дополнение к обычному пылесосу, чтобы в течении недели он поддерживал чистоту. Несомненно, заменить полноценно обычный пылесос он не сможет, но, тем не менее, все равно пыль он собирает, что делает квартиру чище, чем если бы его не было. Отличный функционал - можно задать очерёдность комнат, нарисовать конкретную зону для уборки, задать разную мощность для разных комнат и много другого. В целом, покупкой доволен

Достоинства:
    Строит карты, хорошая навигация, преодолевает 15 мм порог, разные уровни мощности
    Недостатки:
    Небольшой резервуар для воды, запутывается в проводах

Доброго дня, Артур.
      Дякуємо за зворотний зв'язок.
      Місткість для води становить 110 мл для стандартного домашнього прибирання, цього цілком достатньо. Згідно з рекомендаціями в інструкції користувача перед початком прибирання необхідно прибрати з підлоги всі дрібні предмети та проводи. Бажаємо приємного користування.

• Анатолий Коваленко

Рекомендую

Достоинства:
    Уборка шикарная, у нас спаниелька и кошка, шерсти нет
    Недостатки:
    не говорит
    • Цвет: Черный

Подключил пылесос вообще без проблем на ios. Построилась карта, все отлично.
    Отлично убирает, особенно с тряпочкой, ни пылинки. Но тряпочка просто волочится по полу, то есть пятна он не оттирает.
    Очень нехватает режима распознавания половичков и ковров в режиме влажной уборки, он на них заезжает с тряпочкой. Как такового режима влажной уборки в ПО нет, либо прицепил тряпочку, либо нет.
    Довольно проходимый, невысокие плинтуса не проблема.
    Как только передняя сенсорная панель запыляется, начинает глючить, не убирает комнату, пропускает зоны, надо за этим следить.
    Самая большая претензия, это реально брак инженеров: на черном матовом пылесосе от ударов об мебель остаются БЕЛЫЕ царапины. То есть слой краски очень тонкий, а под ним светлый пластик. Это что за бред?

Достоинства:
    Достаточно мощный, удобно очищать резервуар для пыли, отлично убирает
    Недостатки:
    В черном цвете остаются белые царапины, нет режима распознавания ковров, запыления датчиков ведут к дезориентации

Доброго дня, Дмитро.
      Дякуємо Вам за відгук та зворотний зв'язок.
      Вологе прибирання здійснюється в тому випадку, якщо надягнута насадка для вологого прибирання, яка становить собою контейнер з тканинною насадкою.
      У разі, якщо насадка не надягнута, буде проводиться сухе прибирання.
      Зверніть, будь ласка, ласка, увагу, що синя мікрофібра призначена для стандартного щоденного прибирання, червона - для посиленої дії на складні плями, зелена - для сухого електростатичного прибирання дрібних частинок пилу.
      Якщо робот-пилосос погано орієнтується у приміщенні, це свідчить про те, що індикатори стін, які розташовані з правого боку робота, ймовірно, забруднені або заблоковані. Візьміть чисту м'яку тканину або ватний тампон й протріть датчики на боці робота. Будь ласка, проведіть очищення, навіть якщо там тільки трохи пилу. Ми рекомендуємо очищати всі датчики 1 раз на тиждень (датчик стін + датчики падіння з нижньої сторони робота).
      Сподіваємося, надалі Ви відкриєте для себе всі можливості робота-пилососа та оціните його переваги.

• Вадим Жученко
    • Цвет: Черный

Качество пылесоса на высоте, справляется с 40м квартирой на ура. Но программное обеспечение просто жесть соединяется не с первого раза, то приходят то нет оповещения, иногда просто убирает одну комнату а остальные нет, слетает карта, слетают запретные зоны итд

Достоинства:
    Качество "железа"
    Недостатки:
    Программное обеспечение

Доброго дня, Вадим.
      Дякуємо за відгук та зворотний зв'язок.
      Перевірте, будь ласка, налаштування Wi-Fi роутера. Потрібно щоб роутер був налаштований на частоту 2,4 ГГц. Пилосос потребує гарного й потужного сигналу. В телефонах на платформі андроїд для самого додатку мають бути надані всі доступи, перевірте через налаштування, чи усюди стоять галочки, також має бути ввімкнена геолокація. Окремим пунктом в телефонах деяких виробників може бути помічник Wi-Fi (в деяких моделях він присутній), рекомендуємо перевірити цей момент, він має бути вимкнений, оскільки блокує сигнал. При підключенні робота, необхідно тримати поруч телефон та сам пристрій.
      Рекомендуємо перевірити всі вищеозначені пункти, перезавантажити роутер, скинути налаштування на самому приладі до заводських (для цього необхідно одночасно затиснути дві кнопки на корпусі приладу. Кнопки потрібно тримати затиснутими близько 10 секунд, після чого прозвучить сигнал й програма зноситься повністю. Далі необхідно затиснути в отвір скріпкою - це просто примусове вимкнення та вмикання, при цьому всі налаштування робота залишаються) та спробувати знову.
      Якщо у Вас виникають питання щодо експлуатації приладу, Ви завжди можете звернутися до чату на офіційному сайті виробника. Оператор в онлайн-режимі проконсультує Вас та надасть відповідь на всі питання.

• Александр Попеску

У мене аналогічна ситуація трапилася зі застосунком. Спочатку працював нормально, а сьогодні я убив близько години на те, щоб запустити пилосос зі смартфона – додаток просто перестав давати команду роботу і взагалі його бачити.
      Що я тільки не робив і як тільки не експериментував, але з горем навпіл таки вдалося запустити прибирання.
      В додатку частина написів на ієрогліфах, буває видає сповіщення російською, хоча мова додатка українська. Треба допрацьовувати його ґрунтовно.

Доброго дня, Олександр.
      Дякуємо за Вашу думку.
      На жаль, віддалено важко зрозуміти причину виникнення труднощів з додатком.
      Якщо робот не запускається, перевірте дотримання таких умов:
      1) чи правильно встановлено перемикач знизу робота в положення ON;
      2) якщо екран світиться. Якщо ні, зарядіть робота на базовій станції;
      3) перевірте підключення до Інтернету. Вам потрібне стабільне підключення до мережі. Ви також можете використовувати мобільний хот-спот та спробувати встановити оновлення ще раз;
      4) якщо Ви інсталюєте оновлення пристрою Bluetooth, переконайтеся, що програма, як і раніше, відкрита. Якщо вийти з програми, оновлення може не інсталюватися.
      У разі виникнення питань стосовно експлуатації робота-пилососа, Ви можете звернутися до чату на офіційному сайті бренду. Наші колеги з задоволенням Вас проконсультують.

• Виктория Николаенко
    • Цвет: Черный

Позавчера заказали, вчера уже получили и опробовали.
    Нареканий нет, приложение удобное, единственное не с первого раза удалось подключить. Сам пылесос работает хорошо, мощность сильная.

Достоинства:
    Удобно, хорошая мощность
  • Анна Глодан
    • Цвет: Черный

Отличная покупка. Пылесос - незаменимый помощник в доме.

Достоинства:
    Удобность, легкость использования
  • Наталія Кацімон
    • Цвет: Черный

Идеальный помощник, я даже не представляю как жила раньше без него)

• Олександр Попеску
    • Цвет: Черный

Довго обдумували та зважувалися на купівлю, але таки вирішили купити робот-пилосос.

Після вивчення модельного ряду та виробників у цій ніші зупинився на Roventa, оскільки маємо в родині кілька екзеплярів техніки цього виробника - працюють безвідмовно. Чекаємо такого ж від пилососа, але гарантія на 2 роки гріє душу. Також виробник гарантує ремонтопридатність техніки протягом 10 років (наявність запчастин навіть після зняття моделі з виробництва) і це теж добре.

По самому девайсу. Взяли в чорному кольорі і він трохи маркий. Хоч більшість корпусу з матового пластику, але все ж має глянцеві вставки і відбитки та пил помітні. Думаю, на білому бруд не так кидається у вічі. Але тут вже справа смаку та вподобань.
    Пилосос укомплектований двома мікфофібровими серветками для вологого прибирання, резервуар для води невеликий (у нас витратив майже всю воду на одну кімнату площею 13 кв.м). Але добре зволожив поверхню та дозібрав дрібні забруднення, що не всмоктав своєю сухою частиною.
    На коробці є QR-код з переходом на скачування спеціального застосунка. Все робив згідно з інструкцією, тож робот з телефоном швидко законектилися, в додатку все працює коректно, поки тестували робота, ніяких збоїв чи проблем не виявлено.
    Робот-пилосос після увімкнення одразу почав сканувати приміщення, вибудовувати карту, оминати перешкоди та збирати бруд. Проїхав 5 кв.м і зібрав купу ворсу, волосся і пилу на візуально чистій підлозі кухні. Під час прибирання добре орієнтувався в просторі та оминав перешкоди, всього кілька разів ударявся в меблі у ванній аж занадто сильно (можливо датчики плуталися через певні комбінації кольорів та глянцевих поверхонь).
    До моменту купівлі думав, що робот-пилосос - це забавка для багатих і лінивих, але тепер переконався, що для підтримання чистоти є незамінним девайсом. Дуже економить час та сили і мтане чудовим помічником.

Достоинства:
    Компактний, достатньо потужний, легкий в догляді, має спеціальний застосунок, що значно полегшує керування роботом.
    Недостатки:
    Мініатюрний резервуар для води, невеликий об'єм пилозбірника. Але це скоріше загальний мінус усіх роботів-пилососів, а не цього конкретного.
    До мого нового помічника поки що зауважень взагалі немає
  • Андрій Дрозд
    • Цвет: Черный

Користуємось десь пів року.
    Працює добре, навіть в чистій квартирі все одно назбирує достатньо сміття в контейнер.
    Нормально проїжджає невеликі підняття поверхні - килими, кабель, невеликі пороги. Хороший лезер чи алгоритм - він не вдаряється в поверхні, запамятовує карту приміщення, але орієнтується по ситуації, якщо пересунеш стіл, то не буде пропускати місце що відкрилося. Є індикатори заповнення ємності для сміття і фільтра, обидва легко чистити. Якоїсь заміни ще не робили.
    Запускається з телефону, весь функціонал є - можна запускати прибирання в окремій кімнаті чи по графіку. Як мінус, не дуже зручні налаштування привязки робота до телефону. Працює тільки від 2.4ГГц вайфаю, 5Ггц не ловить, плюс не вдалося підключити до запароленої вайфай мережі, прийшлось відкривати безпарольну, і не одразу не легко все налаштувалось. Але коли цей етап вже позаду, далі користуватися зручно, самостійно пилососити уже немає потреби із ним.
    З вологим прибиранням теж непогано, загалом пилюку і слабенькі плями він протре, але якесь сильне забруднення може не справитись, тому швабру ще не викидаємо.
    Є відеоінструкції від виробника, по яким було зручно розбиратися.

Достоинства:
    Сухе прибирання бере повністю на себе, плюс зручні функції по графіку, дистанційному запуску
    Недостатки:
    Непросте налаштування підключення до телефону, поверхневе вологе прибирання

Доброго дня, Андрій.
      Дякуємо, що поділилися своїм досвідом використання та налаштування пилососа.
      Якщо у Вас є якісь питання щодо експлуатації приладу, Ви завжди можете звернутися до чату на офіційному сайті виробника. Оператор в онлайн-режимі проконсультує Вас та надасть відповідь на усі запитання, або ж можете запитувати тут, ми з радістю допоможемо розібратися.

• Светлана Ткач
    • Цвет: Черный

Теперь мой главный помощник по дому!

Достоинства:
    Очень практичная вещь в доме.
    Уборка теперь не проблема.
    Недостатков нет, кошачью шерсть убирает на ура, свободно передвигается по ковровым покрытиям и плитке. Хорошо убирает под диванами.
    Недостатки:
    Не обнаружила
  • Максим Грицай
    • Цвет: Черный

Долго сомневался в эффективности и мощности робота. Но все же решил купить и проверить. В принципе он выполняет все заявленные функции и превзошёл или ожидания. Конечно полностью заменить уборку в доме им нельзя, к сожалению )

Достоинства:
    Прост в эксплуатации и управлении, регулировка мощности, множество настроек уборки. Хорошее качество сборки и приятные материалы корпуса.
    Недостатки:
    Пока не обнаружены.
  • Вадим Жученко
    • Цвет: Черный

Вот и созрел на отзыв, в целом то чем болели Xiaomi заразились ROWENTA , а именно отличное железо про абсолютно ужасном программном обеспечении

Достоинства:
    Мощность, качество уборки, преодалеваемая высота порогов
    Недостатки:
    Программное обеспечение: частое выпадение из сети, не могу 3 день настроить сопряжение на Android, глюки при уборке

Доброго дня, Вадим.
      Нам важлива Ваша думка і зворотний зв'язок.
      Дозвольте, будь ласка, надати кілька порад для налаштування:
      1. Переконайтеся, що Ваш прилад заряджений і включений.
      2. Переконайтеся, що сигнал мережі достатньо потужний і стабільний. Несправності: Помістіть Ваш мобільний пристрій поряд з приладом в місці покриття локальної мережі. Відкрийте вебсторінку, щоб перевірити наскільки швидко і плавно відбувається завантаження.
       3. Якщо мережа працює добре, а прилад як і раніше не підключається, перевірте, чи не під'єднано до роутера занадто багато пристроїв.
      4. Перевірте вірність введеного пароля мережі. Перевірте, чи немає зайвих пробілів до або після імені Wi-Fi або пароля, а також знаки в верхньому і нижньому регістрі.
       5. Переконайтеся, що в налаштуваннях роутера вказані наступні методи шифрування і тип аутентифікації: WPA2-PSK і AES, або обидва параметри стоять в режимі Авто. Перевірте бездротовий режим передачі даних: в цьому параметрі не повинно бути зазначено Тільки 11n.
       6. Якщо на Вашому роутері включена фільтрація MAC-адрес, видаліть прилад зі списку фільтрації MAC-адрес роутера, щоб приєднатися до мережі. Ви також можете відключити фільтрацію MAC-адреса.
      7. Переконайтеся, що в роутері увімкнений мережевий протокол DHCP. В іншому випадку пристрій не зможе отримати IP-адресу.
      У випадку, якщо питання залишиться відкритим, радимо звернутися до чату на офіційному сайті бренду. Наші колеги скоординують Вас до подальших дій.

• Цвет: Черный

Неплохой робот за свои деньги, понравилось, что поверхность матовая, не глянцевая. Хорошо убирает, при ежедневном использовании будет всегда чистота. Даже при установке базы в узкое место - без проблем ее находит и заезжает. При чистке контейнера не нужно переворачивать.

Достоинства:
    Цена-качество, контейнер достается сверху
    Недостатки:
    В режиме влажной уборки надо ограничивать ковры зонами
  • Вадим Кидалов
    • Цвет: Черный

Так как у меня дома есть довольно лохматая собака и кошка, меня сразу привлекло наличие у этой модели турбо-щётки. Хочу сказать, что с работой справляется отлично, собирает кучу мусора, шерсти и волос, довольно тихий даже в стандартном режиме (а есть ещё и специальный ночной), отлично подходит для ежедневной уборки. Конечно, требует обслуживания между уборками, на щётку очень много чего наматывается, благо в комплекте есть удобный резак, значительно упрощающий процесс.
    Связать с приложением получилось не сразу, пришлось сделать пару попыток, тем более, что обучающий ролик, если честно, явно был снят немного не для той модели.

Достоинства:
    тихий, хорошо справляется
    Недостатки:
    некоторые трудности с преодолением порогов комнат
  • Юлия Мельник

Добрый вечер! Не могу подсоединить к айфону. Помогите пожалуйста

Доброго дня, Юлія. Дякуємо за звернення.

Для підключення робота завантажуємо окремий додаток з App Story/Google market, він має назву Rowenta X-plorer Series 75&95.

Ставимо робота на базу,  вмикаємо геолокацію, додаємо прилад, вибираємо вай-фай з частотою 2,4 ГГц, висвічується скидання пристрою, вмикаємо кнопку ввімкнення на роботі, слідуємо підказкам на телефоні, затискаємо дві кнопки ввімкнення і будиночок, на телефоні натискаємо вперед, і перейти до підключення. Вибираємо вай-фай, і додаємо прилад, має бути стабільне підключення.

Якщо під'єднатися не вдасться, зверніться, будь ласка, до чату на офіційному сайті виробника і наші колеги зможуть в онлайн режимі розв'язати це питання.

• Сергій Лікарчук

Смогли подключить?