• Алексей Бойко
    • Цвет изделия: Красный

Пылесосу уже полгода,но так и не ушел сильный запах при его работе - такое впечатление,что это запах обмотки двигателя,хотя раньше думал,что это запах пластика.
    Пылесосом родители пользуются редко, после работы с ним проветривают квартиру.
    Нужно отдавать пылесос в ремонт - такой запах не есть нормально.
    Не рекомендую к покупке.

Достоинства:
    Хорошо тянет
    Недостатки:
    Сильный запах пластика при работе пылесоса.

Доброго дня, Олексій.
      Дякуємо Вам за зворотний зв'язок.
      Для того, щоб виробничий запах швидше вивітрився радимо залишити пилосос на деякий час без пакування.
      Якщо питання залишиться відкритим, рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісного центру для огляду приладу.
      У зв'язку з воєнним станом, радимо зателефонувати до сервісних центрів, з’ясувати графік роботи та попередньо узгодити Ваш візит.
      ссылка

Полностью согласен! Ровенте на законодательном уровне нужно запретить выпускать пылесосы!( 19.10.20г купил модель-ROWENTA Swift Power Cyclonic RO2932EA. Худшее из приобретений! Вонючка! Это запах дешевого пластика. Сам пылесосю с открытым балконом, что летом, что зимой. Да и в добавок очень плохо держится трубка в шланге, как ни вставляй, люфт появляется через пару движений. Но надо отдать должное поддержке Ровенты, на одном из сайтов написал оператору про проблемный пылесос. Про запах хлора, при нагреве корпуса. Предложили прислать в сервис, за их счет! Не стал заморачиваться. Правда есть и плюс, но не в моем случае. Он очень мощный! Если задвижку на рычаге не приоткрыть, ковер с пола поднимает) Больше их продукцию для уборки пола не куплю...

Дякуємо за Вашу думку.
      Дуже шкода, що склалося таке враження.
      Можемо Вас запевнити, що всі матеріали, які використовуються у виготовленні нашої продукції, проходять безліч міжнародних перевірок і мають високий рівень якості.
      Якість пластика відповідає встановленим стандартам й при побутовому використанні проявляє себе як надійний матеріал.
      За результатами досліджень, більшість користувачів відзначають, що виробничий запах зникає через декілька сеансів прибирання.
      Щоб трубка міцно трималася під час прибирання, рекомендуємо вставляти її під кутом та трішки прокручувати до упору.
      У випадку, якщо ситуація не вирішиться, зверніться, будь ласка, до авторизованого сервісного центру для проведення професійного огляду пилососа.
      У зв'язку з воєнним станом, радимо попередньо зателефонувати до сервісних центрів та з’ясувати графік роботи перед візитом.
      Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Rowenta можна переглянути за наступним посиланням: ссылка

• Ольга Шовкова
    • Цвет изделия: Красный

Найбільш образливішим було придбати його по акції і радіти, що зекономили майже 800 грн. А тут після доставки через 2 дні виявилось що то його ціна і з акцією просто обдурили))) якось мега неприємно. Дякую Розетка за такі відчуття.
    Загалом пилосос хороший! Тягне супер!

Достоинства:
    Гарний, зручний
    Недостатки:
    Поки не виявлено
  • Олександр Водотієць
    • Цвет изделия: Красный

Придбали пилосос, під час огляну в магазині все було начебто впорядку та запаковано, вдома коли вирішили спробувати - не знайшли основної насадки, певно хтось забрав її собі, дуже прикро.

Недостатки:
    Відсутність основної насадки
  • Крепс Сергей
    • Цвет изделия: Красный

Приблизительно через месяц после покупки пылесос стал плохо тянуть, и отключатся через 5 минут работы. 31.01 сдал по гарантии в пункт выдачи Розетка. 23.02 пылесос вернули, проблема не решена. Также отключается через несколько минут. Такое впечатление, что его просто подержали в сервисном центре и вернули в таком же состоянии.

• Дмитрий Стадник
    • Цвет изделия: Бирюзовый

Пылесос хороший, отработал почти 2 года и сломался. Отдал по гарантии на ремонт, и столкнулся с сервисным центром Ровента.Это ужас!Вобщем жду уже месяц с ремонта, каждый раз кормят завтраками!Если бы знал что будет так долго, то отдал бы местным мастерам.

Достоинства:
    Мощный
    Недостатки:
    Сервисный центр ужасен. Очень долгий ремонт!

Доброго дня, Дмитро.
      Дякуємо Вам за зворотний зв'язок.
      Нам шкода, що Вам довелося зіткнутися з необхідністю звернення до сервісного центру. Ми хотіли б розібратися, чому виникла така ситуація.
      Дозвольте, будь ласка, уточнити, в який авторизований сервісний центр Ви звернулися? Також просимо вказати номер звернення та Ваше місто. Ми з'ясуємо всі обставини по ремонту та обов'язково Вам повідомимо.
      Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви якомога швидше могли користуватися Вашим пилососом.

• Дмитрий Стадник

Здравствуйте, я отправил Резетке, а ни дальше на сервисный центр, вот телефон с которого мне звонил сервисный центр 380445369597. Номер заявки AK283355. Я ждать уже не буду!Требую акт списания товара и возврат денег!

• Ol Kor
    • Цвет изделия: Красный

Хороший пылесос, небольшой, но достаточно мощный. Работает нормально. 3-х насадок достаточно. Жаль только, что нет регулировки мощности на корпусе.

Достоинства:
    Хороший пылесос, небольшой, но достаточно мощный.
    Недостатки:
    Пока нет.
  • Таня Костюк
    • Цвет изделия: Красный

Купили у червні,були дуже задоволені ним,але від сьогодні чомусь став пилосос геть слабо тягнути...Скажіть будь ласка в чому може бути проблема????шланг не забився,провірила....

Достоинства:
    Пилосос гарний,дуже добре справлявся зі своею роботою
    Недостатки:
    Втратив потужність..

Доброго дня, Тетяна.
      Дякуємо Вам за звернення.
      Описана Вами ситуація можлива у тому випадку, якщо контейнер встановлений не правильно або не зафіксований належним чином.
      Рекомендуємо перевірити правильність встановлення контейнера. Він повинен бути гарно зафіксованим та бути не рухомим при спробі потягнути на себе.
      Всі повітропровідні частини повинні бути чистими. На ефективність повітряного потоку також впливає чистота фільтрів. Фільтри мають бути правильно очищеними та висушеними. Можливо потрібно змінити фільтра для відновлення ефективності прибирання на високому рівні.
      Якщо ситуація не вирішиться, рекомендуємо Вам звернутися до найближчого авторизованого сервісного центру для професійного огляду.
      Адреси авторизованих сервісних центрів бренду Rowenta можна переглянути за наступним посиланням: ссылка

• Таня Костюк

Все виправила оказується все таки був забитий шланг,прочистила і все знову гарно працює!!!!

• Яна Скубенко

Сьогодні придбала пилисос,хороший

Недостатки:
    Поки немає
    • Цвет изделия: Красный

Забрал данный пылесос из пункта доставки и сразу попробовал его в деле. Да, пылесос достаточно мощный, тяга хорошая, вчера делали уборку старым пылесосом, сегодня новый нашёл ещё пыль и мелкий мусор. После первого использования был небольшой запах пластика, который быстро выветрился. Сам пылесос компактный, презентабельный, удобный в обслуживании и пользовании, имеется достаточно длинный эл. шнур с функцией автосмотки, не шумный. В общем понравился.
    Недостатков как таковых очевидных пока не выявлено, разве что из мелочей хотелось бы отметить, что при первой же уборке отклеилась накладка нижней части основной насадки (смотреть фото), хотел написать ещё про отсутствие насадки для пыли, но она в наличии, просто хитро замаскировалась в корпусе пылесоса сбоку внизу), поэтому это относится к преимуществам данного пылесоса.

Достоинства:
    Мощный, компактный, не шумный.
    Недостатки:
    Некачественная поклейка мелких деталей.

Доброго дня, Андрій.
      Дякуємо за покупку та зворотний зв’язок.
      Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин не було можливості вчасно відповісти на Ваш відгук.
      Для розв’язання питання стосовно наявності дефекту щітки, рекомендуємо звернутися до магазину за зворотною формою зв’язку. Також Ви можете скористатися довідкою: ссылка

Хороший пилосос

Достоинства:
    Потужний, тихий
    Недостатки:
    Матеріал не найкращий, але за дану ціну топ

Доброго дня, Микола.
      Дякуємо за відгук.
      Бажаємо приємного користування.

• Sergey
    • Цвет изделия: Красный

Рекомендую, із своїм призначенням справляється на відмінно.

Достоинства:
    Якість відповідає ціні, доволі тихий у роботі, незначне нагрівання, потужністю задоволений.
    Недостатки:
    У роботі днів близько 10, недоліків не замітив
  • Еремин Кирилл
    • Цвет изделия: Красный

Вчера с женой забрали. Очень довольны покупкой и обслуживанием в Розетке.

Достоинства:
    Цена при высоком уровне качества.
    Недостатки:
    Не нашёл
  • Коля Микало
    • Цвет изделия: Красный
    Достоинства:
    Не знаю
    Недостатки:
    Брак. Не защёлкивается шланг с пылесосом. Выемки не подходят.
    • Диана Мачитидзе

Вы решили проблему?

Доброго дня, Микола.
      Дякуємо Вам за зворотний зв'язок.
      Для того, щоб зафіксувати шланг, необхідно вставити його в пази та прокрутити до упору за годинниковою стрілкою.
      Якщо ситуація не вирішиться, для розв'язання питання зверніться, будь ласка, до магазину за зворотною формою зв'язку.

• Коля Микало

Все вирішилось, проблема була в мені)

• Евгений Улич
    • Цвет изделия: Красный

Замечательный пылесос за свои деньги

Достоинства:
    Мощный мотор, отличная система фильтрации
    Недостатки:
    Шланг и насадка плохо фиксируются в телескопической трубке

Доброго дня, Євгеній.
      Дякуємо за Ваш відгук.
      Можливо така ситуація пов'язана з тим, що прилад новий. Спробуйте вставити шланг в пази злегка прокрутивши.
      Якщо ситуація не вирішиться, рекомендуємо Вам звернутися до найближчого сервісного центру для професійного огляду.

Такая же история!( Люфт при при первых движениях. Как не вставляй, зафиксировать для комфортного пользования не удается! Выпускали фены, нужно было на них и остановится! Нет. решили пылесосы из дешевого, вонючего пластика выпускать! Не рекомендую!

Доброго дня, Олександр.
      Ми вдячні Вам за зворотний зв'язок.
      Задля того, щоб трубка міцно трималася, спробуйте, будь ласка, зафіксувати її під кутом та дещо прокрутити.
      Якщо питання залишиться відкритим, зверніться, будь ласка, до авторизованого сервісного центру для професійного огляду.
      Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Rowenta можна переглянути за наступним посиланням:
      ссылка

• Диана Мачитидзе

Не защёлкивается шланг с пылесосом. Выемки не подходят . Брак

Достоинства:
    Красивый
    Недостатки:
    Брак

І що вирішилось, брак ?

Доброго дня, Діана.
      Нам дуже шкода, що вийшла подібна неприємна ситуація.
      Для встановлення шлангу, необхідно вставити його в пази та прокрутити до упору за годинниковою стрілкою.
      Якщо ситуація не вирішиться, рекомендуємо Вам звернутися до магазину через форму зворотного зв'язку для розв’язання питання.

• Юлия Пронина
    • Цвет изделия: Красный

Супер! как только забрали с точки выдачи "Розетка ", сразу дома опробовали, очень довольны!

Достоинства:
    Отличная тяга, компактный и легкий
    Недостатки:
    Не обнаружили
  • Вікторія Руда
    • Цвет изделия: Красный

Купляли пилосос по відгуках і чесно не очікували нічого, думали середній пилосос) але він виявився досить потужним і не шумним) г

Достоинства:
    Досить добре витягає порох і сміття з коврів, ламінат без обговорень) легко чистити
    Недостатки:
    Чесно задоволені, по суті немає
  • Светлана
    • Цвет изделия: Красный

Искала пылесос для очистки ковров, приоритетом была известный бренд и хорошая мощность двигателя. Испробовала этот пылесос и действительно всасывает всю пыль и грязь с ковра. Очень удивило количество собранного мусора. Пылесос мощный, хоть и не очень большого размера. Удобная чистка и промывка фильтра. Пока покупкой довольна.

Достоинства:
    Мощный двигатель
  • Соломія

Чудовий пилосос. Маленький, але потужний. Задоволена однозначно

• Валентина Клок
    • Цвет изделия: Красный

Брала пылесос по акции и доставка бесплатная,думаю ещё не раз воспользоваться услугами розетки

Достоинства:
    Маленький лёгкий,хорошо втягивает,покупкой довольна.
    Недостатки:
    Спадает шланг от пылесоса,надо разобраться с креплением
  • Вероника Романова
    • Цвет изделия: Красный

Очень довольна покупкой.Пылесос отличный в работе. Цвет и дизайн пришелся по вкусу!

Достоинства:
    Лёгкость в работе.
    Недостатки:
    Пока нет
  • Ярослав Полещук
    • Цвет изделия: Красный

Пылесос удобный, компактный, втягивает хорошо.

Недостатки:
    Туговатый разъем для шланга
  • Елена
    • Цвет изделия: Красный

Хороший пылесос за свои деньги. Красивый дизайн, мощный и в то же время тихий, со своими задачами полностью справляется.

Достоинства:
    мощность, красивый дизайн, компактность
    Недостатки:
    возможно не очень удачное соединение трубки со шлангом, трубка периодически выпадает

Доброго дня, Олена.
      Дякуємо за позитивний відгук.
      Задля того, щоб трубка міцно трималася, радимо вставляти її під кутом, та трішки прокручувати. Якщо ситуація повторюється, Ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру для діагностики.

• sergul
    • Цвет изделия: Красный

Очень компактный и довольно мощный пылесос. Подбирали для обслуживания паркета - с помощью специальной щётки для паркета и возможности регулировки мощности всасывания на ручке - полностью справляется с поставленной задачей. Большим преимуществом является то, что пылесос тихий.

Достоинства:
    Мощный, тихий, компактный
    Недостатки:
    За пять раз использования - не обнаружены.
    • Цвет изделия: Красный

Купил этот пылесос жене на подарок ...
    Чт от могу сказать .... Жена довольна значит доволен и я )) Мощный, стильный тянет так классно, что я начал переживать за нашего кота ))) И главное он мощный и тихий .. Товар рекомендую !!!

Достоинства:
    Мощный , стильный , тихий .. то что нужно пылесосу...
  • Дарья
    • Цвет изделия: Красный

Для невеликих квартир - чудовий пилосос. Працює зовсім не голосно, при цьому класно прибирає пил. Як для підлоги без килимів, так і для килимів є окремі насадки. Зручно і просто.

Достоинства:
    Доволі тихий, але потужний
    Недостатки:
    наразі немає
  • Владислав Гудков
    • Цвет изделия: Красный

Пилесос має 3 насадки і їх вистачає з головою для прибирання квартири, в якій проживає довгошерстна собачка. Всі насадки ідеально справляються зі своїми функціями. В управлінні апаратом все інтуїтивно зрозуміло і просто, я навіть не котристувався інструкцією.

Достоинства:
    Компактний, відносно не шумний
    Недостатки:
    Не виявив
    • Владислав Гудков

а ще забув додати, що дуже легко миється

• Наталия
    • Цвет изделия: Красный

Заказывали пылесос на подарок дедушке, тк его предыдущий пришёл в негодность.
    Выбирали по отзывам и по цене.
    На данный пылесос была скидка. Заказали на Розетке тк нравится качество обслуживание и удобство расположения точки выдачи и огромный плюс Розетки - это молниеносная доставка, по сравнению с другими магазинами.
    Относительно пылесоса. Лично себе бы я такой не взяла бы. Но для дедушки самое оно, тк наши с ним требования к качеству и функционалу отличаются.
    Мне не понравилось качество материала, сам корпус и составляющие выглядят очень хлипкими и тонкими. При открытии коробки был не приятный запах пластика, но он быстро выветрился. Мне лично не хватает регулировки мощности, единственный вариант на ручке открывать защелку.
    Из плюсов, то это мощность. Тк тест драйв устраивала лично пылесосу, то была приятна удивлена на сколько сильно он присосался к ковру. С легкостью отрывал ковёр от пола. Вытянул из ковра даже самые мелкие пылинки. Это прям восторг. Ковёр вычистил на ура. А линолеум соответсвенно тоже проблем не доставил. Отлично всосал пульт соринки со стыков и углов.
    Контейнера для пыли хватит с головой для уборки 4-х комнат.
    Достаточно удобный контейнер для сбора мусора. Моющийся фильтр -это плюс. Легко вымыла пылесос после использования.
    Достаточно компактный размер, те не занимает много места в квартире.
    Приятный внешний вид. Для переноса пылесоса есть удобная ручка. Пылесос абсолютно не тяжелый и не сильно шумный при работе.
    В общем остались приятные впечатления от покупки. Надеюсь пылесос прослужит долго.

Достоинства:
    Цена, мощность
    Недостатки:
    Качество пластика
    • Наталия

Ещё к недостатку отнесла бы некачественное соединение трубки со шлангом. Как бы (прямо или под углом) не вставлялось , периодически трубка выпадает.
      Подобные минусы читала и в других отзывах, поэтому сделаю вывод, что это на особенность именно моего пылесоса.

Доброго дня, Наталія.
      Дякуємо за позитивний відгук.
      Потужність повітряного потоку регулюється на ручці. Вона діє шляхом регулювання повітряної мембрани заслінкою всередині. При відкритті заслінки потужність повітряного потоку зменшується.
      Сподіваємося, що зовсім згодом прилад стане для Вас зручним та приємним у користуванні.

Доброго дня, Наталія.
      Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок.
      Для надійної фіксації трубки, радимо вставляти її під кутом та прокручувати до упору.
      Якщо ситуація не вирішиться, зверніться, будь ласка, до авторизованого сервісного центру для професійного огляду.

• Юлия Капитонова
    • Цвет изделия: Красный

Привезли курьером, пошла быстро тестировать.
    Пропылесосил на ура. Была удивлена, что столько мусора, потому что ковёр выбивали недавно.
    Очень хорошо всасывает.

Достоинства:
    Хорошо выполняет свою работу
    Недостатки:
    Туго трубка в пылесос вставлялась
  • Сергій Плескань
    • Цвет изделия: Красный

Стильний та зручний пилосос для господарських потреб. Якість Rowenta, а саме даної моделі - на рівні. Рекомендую до покупки за розумні кошти. Покупкою задоволений.

Достоинства:
    Стильний дизайн, зручний у використанні
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Александр Лежнев
    • Цвет изделия: Красный

После старого пылесоса Samsung, который отработал долгих 8 лет, это пылесос стал отличной заменой, отсутствие мешка это уже огромный плюс. Очень мощный.
    Легко помыть и почистить после уборки
    Собирает быстро и удобно. Нет запаха пластика как у некоторых производителей
    Покупкой доволен.

Достоинства:
    Мощный, компактный, отличный дизайн
    Недостатки:
    Нет кнопки регулировки мощности.

Дякуємо за питання.
      Бажаємо приємного користування.

• Хильчук Людмила
    • Цвет изделия: Красный

Купила вже 2-й такий пилосос, спочатку собі ,а потім батькам. Пилососить гарно, компактний, легко відкривається і миється колба. Щітка чудово збирає волосся. Якістю задоволена, єдине що хотілося б трохи довший шнур.

Достоинства:
    Потужність, легко користуватись
    Недостатки:
    Закороткий шнур
  • Андрей Макушенцев
    • Цвет изделия: Красный

Пылесос мощный на столько, что можно спокойно уменьшать мощность.Щелевая щётка в нижней части( нашёл не сразу)

Достоинства:
    Легкий и очень мощный, 2 фильтра, тихий
  • Оксана Слонська
    • Цвет изделия: Красный

Пилосос - агонь! Без перебільшення. Маленький, компактний, легенький, простий у використанні і просто - красунчик. Із шерстю чотирьох котиків справився легко і без зайвих зусиль з мого боку. Бонус для моїх котиків - низький рівень шуму. Обирала пилосос, спираючись на прочитані відгуки, які в більшості своїй позитивні. І не пошкодувала. Рекомендую.

Достоинства:
    Легкий, компактний, потужний, тихий, гарненький, недорогий.
    Недостатки:
    Поки що не виявила. Сподіваюся, що і не виявлю.
  • Луиза Рубцова
    • Цвет изделия: Красный

Доставили очень быстро, очень понравился пылесос, мощный, компактный. Тихий, ребёнок от шума не просыпается. Хорошо всасывания из щелей ламината

Достоинства:
    Мощный.
    Недостатки:
    Не выявила
  • Людмила Дахно
    • Цвет изделия: Красный

Переваги:довгий шнур і потужність втягування!

Достоинства:
    Зручний і компактний