Отзывы покупателей о Сетевое зарядное устройство RZTK Block PD 20W Type-C White

109 отзывов Код:  381382173
  • Сергей Фомин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Куплявся щоб заряджати телефон Самсунг А05, але він його не заряджає. При підключенні комплектним кабелем показує що зарядка ніби то почалась але процент зарядки стоїть на місці весь час, тобто незаряджає. Зарядний пристрій на 33 Вата від Ксяомі заряджає.

Достоинства:
    Нема
    Недостатки:
    Не заряджає телефон

Добрий день, Сергію! Для надання більшої кількості подробиць стосовно описаного Вами явища та для консультації стосовно можливих варіантів вирішення ситуації, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Євгеній Кривошей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав іншій людині для телефона Samsung A05; на пошті перевірив справність, все було ок, потім прийшов додому та під'єднав до телефона, але він не заряджався, поки не перезавантажив телефон. Стало цікаво, та знову вирішив змінити розетки, і все повторилося. А через деякий час на телефон зателефонували і зарядка знову збилася. Дуже круто та цікаво. Телефон заряджається лише тоді якщо його приєднати та тримати в одному місці не торкаючись.

Достоинства:
    ціна
    Недостатки:
    якість, стан

Добрий день, Євгенію! Прикро, що Ви отримали негативний досвід користування цим зарядним блоком. Будь ласка, спробуйте використати його з іншим пристроєм. Якщо проблема не зникне, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Євгеній Кривошей

Вже повернув ще в той день) Шкода лише, що 40 грн. за доставку не відіб'ю) Дякую, Розетка, за ніщо, вдруге)

• Валерій Мага
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все працює, не гріється, заряджає часи та телефон швидко

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не виявлено

Добрий день, Валерію! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви повністю задоволені ефективною роботою цієї моделі зарядного пристрою. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Рома Ніколенко

Привіт товариство.
    Зарядний пристрій один з найкращий у свому ціновому сегменті.
    Потужність зарядки приблизно відповідає заявленій.
    Важкий та великий.
    Пластик якісний.
    Рекомендую.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:

Добрий день, Романе! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою мережевого зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Юськов Сергей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пока все робить чудово. Час покаже на скільки вистачить.

Достоинства:
    20вт, бистра зарядка.

Вітаємо, Сергію! Ми вдячні Вам за покупку та позитивну оцінку продукції ТМ RZTK. Упевнені, Ви будете задоволені використанням цього зарядного пристрою тривалий час. Дякуємо за відгук!

• Сергей Прись

Работает второй год проблем ноль

• Геннадій Маслійчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий пристрій.Купив два.Один під самсунг.Заряджає швидко, 55 хв Samsung m33.Другий купив під ipad 7.Також заряджає швидко!В користуванні більше року.Все чудово)))

Вітаємо Вас, Геннадію! Ми щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду та поділились фото, високо оцінивши якість цієї моделі зарядного пристрою. Бажаємо Вам відмінних результатів у подальшому користуванні!

• Денис Десятник

Працює

Достоинства:
    Працює як фірмовий. Ціна.
    Недостатки:
    за пів року не проявились

Добрий день, Денисе! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі зарядного пристрою від RZTK. Ми щиро раді, що Ваші очікування були повністю виправдані. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Олексій Баранник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Зроблено якісно. Функціонує добре.

Достоинства:
    Ціна

Добрий день, Олексію! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі мережевого зарядного пристрою від RZTK. Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Ирина Мурзина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

покупала для браслета т.к. в комплекте его не было, товаром довольна, работает без нареканий

Достоинства:
    цена, качество
    Недостатки:

Добрий день, Ірино! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви повністю задоволені ефективною роботою цієї моделі зарядного пристрою. Бажаємо безперебійної експлуатації!

• Наталія Мікава
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нічого не можу сказати, так як не використала жодного разу, я сплутала при замовленні, що вихід USB маленький, міні, а не звичайний...

Добрий день, Наталю! У разі цілісності пакування та при відсутності слідів експлуатації, рекомендуємо звернутися за поверненням товару протягом 14 днів. Також Ви можете придбати відповідний кабель для комфортного користування зарядним блоком, який забезпечить ефективне поповнення заряду Вашого пристрою.

• Незалежний Експерт

Тут вихід не юсб міні, а юсб С. Що Вам заважає купити відповідний кабель?

• Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Добрий день, Дмитре! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі зарядного пристрою від RZTK. Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Лужний Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Всу супер. Доставка швидка. QC 3 працює.

Добрий день, Дмитре! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою мережевого зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Оля Єрмійчук

Заряджає швидко

Добрий день, Ольго! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Максим Романов

Працює. Все чудово.

Добрий день, Максиме! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі зарядного пристрою від RZTK. Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Катерина Чакубаш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ідеально підійшов до iPhone 12 mini. Заряджає доволі швидко. Блочок дещо гріється, але не критично.

Добрий день, Катерино! Дякуємо за вибір продукції від RZTK. Бажаємо ефективної та безперебійної експлуатації!

Бомба,за такие деньги..

Достоинства:
    Заряжает
    Недостатки:

Добрий день, Андрію! Дякуємо, що обираєте саме нашу продукцію для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Юрій М

Заряджає швидко

Достоинства:
    Ще не зламалось
    Недостатки:
    Не знайшов

Добрий день, Юрію! Наш щиро приємний факт того, що техніка від RZTK повсякчас тішить наших покупців ефективністю своєї роботи. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Олексій Калічава

працює,заряджає бистро!

Достоинства:
    ціна

Добрий день, Олексію! Дякуємо за придбання продукції ТМ RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

• Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Норм заміна оригінальних зарядних RZTK вкотре не засмутило. Зазвичай замовляю комплектом, телефон+зарядне. Але часи настали, замовив RZTK, а різницю з оригіналом кинув на дрони, що рекомендую робити усім :-)

Достоинства:
    Якість, Ціна
    Недостатки:
    Поки не виявив

Добрий день, Владиславе! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою мережевого зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Антон Т.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якісний зарядний блок, підтримує швидку зарядку. Мені підійшов. Дякую за хорошу продукцію по доступній ціні.

Добрий день, Антоне! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості продукції від RZTK. Ми прикладаємо неабиякі старання, щоб Ви мали змогу користуватись найкращими товарами за доступною ціною. Бажаємо відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Олександр Рихтер

Заряджає нормально

Добрий день, Олександре! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Александр Мел

Айфон 13 про
    Заряжает слишком медленно. Все кто пишут что норм то это не правда вы шутите.
    За 2 минуты 1% заряда.

Достоинства:
    Недостатки:
    Медленно заряжает.

Добрий день, Олександре! Більшість користувачів відзначають ефективне заряджання за допомогою цієї моделі зарядного пристрою. Рекомендуємо перевірити дріт, що під'єднаний до пристрою або звернутися за сервісним обслуговуванням одним зі способів, що зазначені у наступному матеріалі:
      ссылка

• Евгений Городов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все отлично, пока все норм заряжает быстро.

Добрий день, Євгене! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Анастасия Рыбакова

Все нормально работает.

Добрий день, Анастасіє! Дякуємо за вибір продукції від RZTK. Бажаємо ефективної та безперебійної роботи придбаного зарядного пристрою!

• Даниил
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Непоганий МЗП за свої гроші. Вже придбав 2 таких. З Samsung Galaxy A54 працює добре, заряджає швидко. З iPhone 15 також працює непогано, але є ньюанс, коли рівень заряда доходить до 80%, заряджання телефона припиняється, навіть з вимкненою оптимізованою зарядкою. Доводиться перепідключати кабель, щоб заряджання продовжувалось далі.

Добрий день, Даниїле! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви загалом залишились задоволені ефективною роботою цієї моделі зарядного пристрою. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Артем Великий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Просто не можливо заряджати. Буквально кожну секунду відбувається перепідключення зарядки. По факту зарядка не відбувається. Перевіряв на різних телефонах та кабелях. Не можу рекомендувати.

Недостатки:
    Відбувається циклічне перепідключення зарядки з інтервалом в секунду.

Добрий день! Для надання більшої кількості подробиць стосовно описаного Вами явища та для консультації стосовно можливих варіантів вирішення ситуації, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гариний блок живлення за низьку ціну. Якісно виготовлений. Досить швидко заряджає гаджети та не перегрівається. Рекомендую для покупки.

Достоинства:
    Ціна, якість
    Недостатки:

Вітаємо, Юрію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Александр М.

Цена/качество

Достоинства:
    Хороший

Добрий день, Олександре! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою мережевого зарядного пристрою цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чомусь саме iphone 15pro, 15pro max заряджає лише до 80% і зупиняється. Далі не йде, поки знову не викл/вкл, потім заряджання продовжується. Хоча інші блоки в т.ч оригінальний заряджають до 80%, потім добивають до 100% повільніше. Цей же чомусь до 100% не добиває.
    При цьому iphone 13 заряджається ним же нормально. В чому може бути причина?

Достоинства:
    Добротний з виду, ціна
    Недостатки:
    Не заряджає iphone 15pro повністю

Добрий день, Денисе! Дякуємо за придбання продукції нашої торговельної марки. Для уточнення обставин ситуації, що склалася, і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Артём Александрович
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший блачек ,питание даёт хорошее проверял через AIDA64, посмотрим на сколько хватит, за такие деньги это вообще подарок.

Достоинства:
    Соответстует указаным требованием ,заряжает.
    Недостатки:
    Пока что нет, и за такую цену смысл их вообще писать если даже они есть.

Добрий день, Артеме! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі зарядного пристрою від RZTK. Ми щиро раді, що Ваші очікування щодо ефективності були повністю виправдані. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Виталий Золотарёв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вітаємо, Віталію! Ми вдячні за те, що Ви обрали RZTK.Бажаємо Вам тривалого користування! Гарного дня!

• Анатолий Деркачевский

Якісний

Добрий день, Анатолію! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Богдан Живецький

Відповідає характеристикам

Добрий день, Богдане! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі зарядного пристрою від RZTK. Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Богдан Топорков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличное зарядное устройство , брал для телефона google Pixel .Функция быстрой зарядки работает .

Достоинства:
    Функция быстрой зарядки работает .
    Недостатки:

Добрий день, Богдане! Ми вдячні Вам за покупку та високу оцінку цього мережевого зарядного пристрою від RZTK. Бажаємо успішного користування і надалі!

• Володимир Шевченко

Заряджає дуже швидко,товаром задоволений

Добрий день, Володимире! Ми вдячні Вам за покупку продукції ТМ RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цього зарядного пристрою. Дякуємо за відгук з найвищою оцінкою!

• Борис Гапонов

Поддерживает функцию быстрой зарядки на Самсунг А24

Достоинства:
    Качественная сборка, материал. Большой срок гарантии. Зарядка явно стоит своих денег.
    Недостатки:
    Их нет. Зарядное устройство ничем не хуже чем оригинальное Самсунг.

Добрий день, Борисе! Ми щиро раді Вашій позитивній думці та факту задоволення якістю цієї моделі зарядного пристрою після первинної експлуатації. Бажаємо ефективної та безперебійної експлуатації!