Отзывы покупателей о Пылесос без мешка RZTK Cyclone EVO Purple C180PR

287 отзывов Код:  347515248
  • Романюк Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Тягне що дурний, килим піднімає. Надіююсь, як фільтр трохи заб'ється, то буде норм.

"Вітаємо! Дякуємо за Ваш коментар. Ваш вибір дуже важливий для нас.
      Ми завжди прагнемо забезпечити найвищий рівень задоволення наших клієнтів. З повагою, підтримка RZTK
      "

• Олеся Здрала
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Зверь машина, сосет все что видит, подрывает линолеум, вот такой силы сосет

Достоинства:
    Сосет зверь
    Недостатки:
    Мне шнур коротковат

Доброго дня! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Ми цінуємо Вашу думку та готовність допомогти нам стати кращими. Ваша ідея щодо довжини шнура буде ретельно вивчена та, за можливості, втілена в життя. З повагою, команда підтримки бренду.

• юрий воропаев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пылесос стоит своих денег..о покупке нежалею

Достоинства:
    Малошумный
    Недостатки:
    Пока не заметил

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Людмила Дроздова

Подскажите,как быть?

Достоинства:
    Хороший пылесос, хорошо всасывает мусор
    Недостатки:
    После 6 месяцев эксплуатации,он перестал работать,сначал,не понятный звук,потом дым пошёл

Вітаємо! Для вирішення питань, пов'язаних з гарантійним обслуговуванням, просимо Вас виконати наступні кроки: Перейдіть за посиланням: help.rozetka.com.ua/hc/uk/articles/360043587771. Ознайомтеся з інформацією щодо гарантії. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доповню свій відгук за два місяці використання. Все ж пилосос такої конструкції дуже зручний у використанні, фільтр та контейнер легко та швидко чистяться. Що перекриває моє перше негативне враження від неякісних матеріалів.
    Так, треба дуже акуратно поводитись із пластиковими кліпсами контейнеру (кришка) бо як їх відломати, то все. Така біда впринципі присутня і у більш дорогих пилососів, як у мене був до цього. Там через рік відломалось одне кріплення і доводилося приклеювати скотчем фільтр ...

Достоинства:
    Дуже зручний
    Недостатки:
    Пластикові кліпси, розмір

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за розгорнутий відгук і за те, що поділилися своїм досвідом використання пилососа. Нам приємно знати, що Ви оцінили зручність конструкції та легкість чищення фільтра та контейнера. Ми обов'язково звернемо увагу на Ваше зауваження щодо пластикових кліпсів контейнера. Бажаємо Вам подальшого комфортного використання та надійної роботи техніки!

З найкращими побажаннями,
      Команда RZTK

• Володимир Боднар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через рік роботи згорів мотор

Добрий день, Володимире! Для вирішення питань, пов'язаних з гарантійним обслуговуванням, просимо Вас виконати наступні кроки: Перейдіть за посиланням: help.rozetka.com.ua/hc/uk/articles/360043587771. Ознайомтеся з інформацією щодо гарантії. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Анна Подрязская

Працює все чудово. Поки в використанні 2 місяці. Нарікань нема

Вітаємо, Анно! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Екатерина

Супер

Вітаємо, Катерино! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Кирилл Колесник

Дуже гарний пилосос

Доброго дня, Кирил! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Благодир Татьяна

Ідеальний пилосмок!

Достоинства:
    Шикарний пилосмок за свої гроші! Покупкою дуже задоволена! Компактний, легенький при переносні, мощний в роботі, зручно чистити.
    Недостатки:
    Можливо, з часом доведеться купувати змінний фільтр, але то з часом... Поки працює ідеально, недоліків немає.

Вітаємо, Тетяно! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Віктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Перше враження хороше. Вже опробував.Смокче добре.В міру шумний, принаймні мій старий пилосос значно гучніший.Все знімається і чиститься легко. А далі буде видно. Мені усі ті пластмасові застібки здаються трохи ненадійними, але це суто моє враження,може я й помиляюся.
    Розетці окрема подяка, доставили навіть трішки раніше ніж обіцяли )

Достоинства:
    Добре втягує,контейнер легко знімати та чистити. Так само легко знімаються і фільтри.
    Недостатки:
    Поки не виявив. Ще тільки один раз спробував як він працює.

Вітаємо, Вікторе! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Максім Горячий

Харош

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Катерина Темна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший пилосос, легкий,не дуже гучний,та через рік роботи чомусь погано став втягувати,за рекомендацією до інших відгуків випрала фільтри,побачу

Доброго дня, Катерино! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. З повагою, підтримка бренду.

• Катерина Темна

Після чистки фільтрів знову працює як щойно з магазину. Дуже задоволена

Вітаємо, Катерино! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш коментар. Гарного дня!

• Ірина Грицай

Super

Вітаємо, Ірино! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Родіон

Все Ок!

Достоинства:
    Працює відмінно!!!
    Недостатки:
    не знайшов

Доброго дня, Родіоне! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Інна Мандибура

Дякую за якісний товар

Достоинства:
    Компактний, зручний
    Недостатки:

Вітаємо, Інно! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Олександр Пурис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все ок. Смокче нормально попередній був Сатурн 1800 ват, то цей потужніший...і набагато тихіший.

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Наталья Тимощук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За свои деньги замечательный пылесос. Единственное, что шумный. Но если смотреть на цена- качество, то хороший вариант. Советую

Вітаємо, Наталіє! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Мария
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сегодня забрала данную модель пылесоса. До этого был дорогой аккумуляторный. И хочу сказать что этот в сто раз лучше убирает чем прошлый. Просто находка за такую цену. Очень довольна.

Достоинства:
    Цена, мощность
    Недостатки:

Вітаємо, Маріє! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Владислав Артюх
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся декілька місяців. За свою ціну пилосос гарний. Нема регулювання потужності, але я ніколи не розумів навіщо воно.

Достоинства:
    Адекватна ціна, не великий, в міру потужний
    Недостатки:
    Короткуватий кабель, іноді не вистачає

Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Думка клієнтів важлива для нас, ми зважаємо на зворотній зв'язок та стараємося покращувати якість та функціонал продуктів. Ми обов'язково врахуємо вказані зауваження для вдосконалення товару в майбутньому. Гарного дня!

• Ольга Попова

дуже гарний

Вітаємо, Ольго! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Олена Сімакова

Задоволена товаром

Недостатки:

Вітаємо, Олено! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Даша Годун
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий пилосос за свої кошти, сильно всмоктує весь бруд і пил, маленький і компактний

Вітаємо, Дашо! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Світлана Петрівна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Компактний і потужний пилосос. Зовні все якісно виглядає. Зручно чистити контейнер та фільтра. Трубка ідеально підійшла по довжині.

Добрий день, Світлано! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що якість та переваги пилососу даної моделі викликали позитивні емоції. Тривалого та приємного користування!

• Майя
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Задоволена пилососом, легенький, потужність хороша.

Вітаємо, Майє! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Опишу перше враження від пристрою - ДУЖЕ ДЕШЕВІ МАТЕРІАЛИ.
    Гофро труба зроблена наче з паперу, телескопічна труба алюмінієва, але фіксатор відчувається ненадійним, універсальна насадка з дуже тонкого пластику, також дуже легка і тоненька.
    Потужність всмоктування трохи менше ніж у мого попереднього Ровента, який на жаль знятий з продажу.
    За ціну по знижці ОК, але за повну вартість я б цей пилосос категорично не радив купувати.
    Що сподобалось - прозорий контейнер для сміття, дітям подобається спостерігати як там все "танцює" всередині.

Достоинства:
    ціна, зручніть очищення контейнеру
    Недостатки:
    якість матеріалів, потужність

Доброго дня, Олександре! Думка клієнтів важлива для нас, ми зважаємо на зворотній зв'язок та стараємося покращувати якість та функціонал продуктів. Ми обов'язково врахуємо вказані зауваження для вдосконалення товару в майбутньому. Гарного дня!

• Александр Блоцкий

Так, будь-ласка. І ще, забув сказати, це може показатися кумедним, але ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ, що упаковка без пінопласту. Серйозно. Пінопласт в упаковках побутової техніки це настільки величезна проблема в умовах квартир, його і не викинеш і не спалиш. А 100% картонна упаковка це справжній подарунок

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за Ваш коментар! Гарного дня!

• Олег Кочубей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже гарне співвідношення ціни та якості.

Достоинства:
    Маленький, потужний, зручний.
    Недостатки:
    Не бачив.

Вітаємо, Олеже! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Ірина Сорокіна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий пилосос за своєю ціною, легкий,потужний не дуже шумний
    Прикро що його вистачило лише на чотирнадцять місяців,але дякую сервісу за швидку допомогу, гроші повернули, вже замовила такий самий, подивимось скільки часу пропрацює

Достоинства:
    Виконує свої функції
    Недостатки:
    Зламався

Вітаємо, Ірино! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Прикро, що зламався, але чудово, що питання вирішилося швидко;)) Вдячні за довіру до бренду! Бажаємо тривалої експлуатації новий пилососом та завжди найкращих результатів!

• Олександр Гурбич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Термін користування - місяць.

Достоинства:
    Працює

• Данил Пирогов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює майже рік, так десь є потертості. Але показує себе досить непогано за такі гроші

Достоинства:
    Задоволений
    Недостатки:
    немає інших насадок до пилесосу

Вітаємо, Даниле! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Ми цінуємо Вашу думку та готовність допомогти нам стати кращими. Ваша ідея буде ретельно вивчена та, за можливості, втілена в життя. З повагою, команда підтримки бренду.

• Павлов Сергей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий і потужний пилосос. Дружина задоволена!

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви та Ваша дружина залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• оксана митяй
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий пристрій за свої кошти, шнура достатньо, шум не надто гучний

Достоинства:
    Чудовий пилосос за свої кошти
    Недостатки:

Доброий день, Оксано! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Иван Лабунский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пилосос на тверду п'ятірку.

Достоинства:
    Все
    Недостатки:

Вітаємо, Іване! Ми вдячні за те, що Ви обрали RZTK і за Ваш відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалого користування та завжди найкращих результатів!

• Олександр Фастовець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не рекомендую купляти цей пилосос!!!
    Після кількох разів використання, тяга майже зникла, викинув з ного пил, та прочистив фільтр, але тяга так и не повернулася.
    Зрештою вирішив віддати його в сервіс цент, щоб його перевірили, але сервіс цент після перевірки повернув мені фото та рекомендував мені замінити фільтр на новий!
    Тобто через кожні два прибирання готуйте новий фільтр!
    Ось Вам такий чудо пилосос від RZTK(

Достоинства:
    Пропрацював аж два прибирання, поки не зникла тяга.

Добрий день, Олександре! Нам шкода, що виникла така ситуація. Фільтри даного пилососу необхідно міняти кожні півроку, та рекомендовано чистити після кожного прибирання. Придбати змінні фільтри до цієї моделі пилососу можна за наступними посиланнями. Вхідний фільтр: ссылка. Вихідний: ссылка. Додатково інформацію стосовно сумісності пилососу з фільтрами вказано в розділі "Характеристики". При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Владимир Слободянюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За такі гроші чудовий. Невеликий, не шумний, гарно тягне.

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Валерій Келембет
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Простий ,дешево та сердито,як говориться.

Достоинства:
    Простота,тяга,зручність
    Недостатки:
    фільтра,матеріали

Доброго дня, Валерію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.