• Борис Муляр

Через три місяці зламався

Достоинства:
    Не виявлено
    Недостатки:
    Не якісний товар
  • Олег Курас

Пилосос прийшов за 2 дні. Якістю та комплектацією задоволений. Сподобалось що є регулятор потужності. Користуюсь все влаштовує.

Достоинства:
    Ціна, розмір, регулятор потужності.
    Недостатки:
    Відсутні.

Вітаємо Вас, Олегу! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації пилососа RZTK. Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо і надалі тільки приємної експлуатації!

• Юрий Крысько

знайшли талон.
    потужний на свої 900. сподобалось, шо шланга фікситься не вгорі пилососа, як в більшості схожих моделей, а зпереду. тож його зручно тягати, бо маневрений й не перекидається.

юзаю 2 дні. нарікань нема

Достоинства:
    потужність. компактність. ціна
    Недостатки:
    задвижка на рукоятьці для скидання тиску закривається недостатньо щільно (може баг конкретно цього екземпляру)

Юрію, ми дуже раді, що загалом Ви задоволені використанням цієї моделі пилососа від RZTK і знайшли час, аби поділитися своїми враженнями в цьому відгуку. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації!

• Дарья Чеснокова

Пока шо ну дуже задоволена! Мовчки, не кажучи батькам, замість старезного пилососа комети, купила оцю радість. Комету виймали рази два на рік, бо це важка, противна і неприємна в обслуговуванні річ. А цим ми через кожні 2-3 дні по хаті проходимось. В собаки лінька))) 15 хвилин і в квартирі чисто.
    Шерсті дуже багато, так що за раз все рівно 2-3 рази треба вичищати бак, але це легко і швидко.
    Та ще й потужний. Насадка для паркету тупо присасується до полу, я не думала що таке можливо.
    Так що тепер я не розумію нащо я питала батьків «може новий пилосос купимо», а не просто взяла і не купила його ще кілька років тому.

Достоинства:
    Легкий; бак для сміття, а не мішок який легко миється; компактний; гарна ціна, а в розстрочку то взагалі фігня; велика потужність
    Недостатки:
    Трохи хлипкий на вид, особливо кріплення кришки на сміттевий бак. Не здивуюся, якщо він перший зламається. І трохи незручно відчиняється, треба докладати зусилля, щоб знову не насмітити

Вітаємо, Дар’є! Дякуємо Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі. Ви зробили вдалий вибір! Раді, що оцінили переваги цієї моделі та задоволені її роботою. Вдячні за Ваш розгорнутий відгук. Ваша думка важлива для нас, а побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Бажаємо легкого й ефективного користування!

• Михайло Галак

Супер

Достоинства:
    Якісний. Зручний.
    Недостатки:
    Немає.

Вітаємо, Михайле! Ми вдячні Вам за придбання пилососа RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі. Дякуємо за відгук і бажаємо успішного користування!

• Юрій

Оце і все?

• Максим

На 6 раз використання зламалсь щітка пилососа, а саме в місці де має бути шарнір

Достоинства:
    Дешевий
    Недостатки:
    Погана щітка

Доброго дня! Шкода, що склалася така ситуація. Ми звісно поважаємо і дуже вдячні Вам за особисту думку щодо конструкції приладу. Ми враховуємо кожний відгук задля поліпшення якості продукції. Наразі кількість звернень зокрема з приводу насадок мінімальна, тож ми просимо Вас з обережністю використовувати їх задля збереження функціональності. Але якщо у Вас виникнуть питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Даша Мозгова

Прийшов без комлектуючих насадок.....

Доброго дня! Просимо Вас звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 для уточнення деталей цього випадку. Ми будемо раді допомогти!

• Виктор Бура

Все добре, але занадто потужний, навіть на мінімальній потужності просто всмоктується в килим, відповідно робиться важко пилососити.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Юрій

То відкрийте на трубі підсос, адже він для цього й призначений.

• Тамара Онофрійчук

Забирала з точки видачі. Фірмової коробки не було. Кришка для очистки контейнера завжди відпадає. Пластик хлипкий.

Достоинства:
    Тяга добра
    Недостатки:
    контейнер маленький. погано фіксується фільтр внутрішній.

Вітаємо! Вибачаємося за незручності, спричинені цією ситуацією. Для здійснення обміну Ви можете передати товар на точці видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Голуб Татьяна

Товаром довольна, удобный, простой в эксплуатации, мощность отличная. Рекомендую.

Достоинства:
    Простой в использовании, удобный
    Недостатки:
    Маленькая чашка для мусора

Вітаємо Вас, Тетяно! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Гук Наташа

Хороший. Только что убрала им все хорошо.

Достоинства:
    Тяга хорошая . Гарантия 2 года . Фильт можно мыть. Удобная колба.
    Недостатки:
    Очень тонкий шнур и короткий метра 2.5 а сейчас в пылесосах идет 5 м шнур в основном. Гофра тонкая но надеюсь проживет не мало.

Доброго дня, Наталю! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та за опис вражень стосовно придбання. В цій моделі використовується досить міцний матеріал, який входить до основи гофри, що напрямлене на збільшення термінів експлуатації. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Наталья Стадник

Пользуюсь месяц этим пылесосом.Пока все супер.

Достоинства:
    Мощность (поднимает ковры даже на половину мощности) Лёгкий,компактный,стильный
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Наталіє! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Дмитрий Куслий

В пользовании два месяца.

Достоинства:
    Компактный, мощный, длина шнура.
    Недостатки:
    Плохо очищает циклонный фильтр, из-за чего очень быстро забивается следующий за ним нера фильтр, и пылесос вообще перестает тянуть. После каждой комнаты нужно очищать фильтры, иначе никак.

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо за придбання техніки нашого бренду. Сподіваємось, що подальша експлуатація пилососа не буде викликати у Вас нарікань та буде супроводжуватися тільки відмінними результатами!

• Мироненко Юрий

Работает хорошо. Внутри только нет ощущения надёжности. Ёмкость для мусора кажется хрупкой.

Достоинства:
    Цена, мощность.
    Недостатки:
    Качество пылесборника, но пока всё работает и целое.

Доброго дня, Юрію! Дякуємо за Ваш відгук. Конструкція цієї моделі пилососа досить надійна, щоб забезпечувати ефективне прибирання та тривалу експлуатацію у разі дотримання рекомендацій, що наведені в інструкції користувача. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Валентина Ньорба

Дуже класний пилосос, однозначно лайк, я у захваті.

Достоинства:
    Мощь, легкий, в міру шумний.
    Недостатки:
    Не знайшла

Вітаємо Вас, Валентино! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Алла Гінзбург

Сьогодні отримала і припилососила квартиру. RZTK-це просто супер. Легкий та зручний, гарно тягне пил та бруд. Не шумний. Якість на вищому рівні. Доречі, цієї марки маю також м’ясорубку- працює відмінно. Рекомендую.

Достоинства:
    Компактний, легкий, потужний, не шумний
    Недостатки:
    немає

Вітаємо Вас, Алло! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Сергій Лістровий

Дуже зручний

Достоинства:
    Ціна, якість на відмінно!
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Ира Капралова

Спасибо RОZETKA за такой хороший пылесос, хорошо убирает, даже не на полной мощности, доставка была к дому как и писала при оформлении заказа
    Вообщем все прекрасно

Достоинства:
    Мощный
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Ірино! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що пилосос від RZTK прийшовся Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Константин Белов

Спасибо розетке за доставку быструю

Достоинства:
    Компактность не шумит и мощный самое главное
    Недостатки:
    Пока нет

Доброго дня, Костянтине! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Андрій Вапнобуд

#МійRZTK_відео Гарний та якісний пилосос, без мішка контейнерного типу, велика гарантія, досить потужний, зручний, як працює дивіться на Відео під коментарем.

Достоинства:
    Якість, ціна, гарантія
    Недостатки:
    Немає.

Доброго дня, Андрію! Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду та за Ваш час, виділений на запис відео з демонстрацією цієї моделі пилососа. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Микола Букій

Не плохой за свою стоимость, качество на 3

Достоинства:
    Не дорогой
    Недостатки:
    Качество материалов

Доброго дня, Миколо! Шкода, що на зараз у Вас склалося таке враження. Сподіаємось, що з часом експлуатації, Ви обов'язково зміните Вашу думку на кращу! Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Вадим Власенко

Хороший пылесос за свои деньги, работает без нареканий, в меру шумный. Порадовало наличие регулятора мощности

Вітаємо Вас, Вадиме! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що пилосос цієї моделі від RZTK прийшовся Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Владимир Левенко

Это не первая покупка товаров марки RZTK. Пылесос после прочтения отзывов соответствовал цене. При получении был удивлен качеством сборки. Все супер. Трубка под рост 1.85 подходит идеально. Мощный. Не сильно шумный.

Достоинства:
    Цена. Мощность. Качество сборки.
    Недостатки:
    Пока не обнаружено

Вітаємо Вас, Володимире! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що ця модель пилососа від RZTK прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Вадим Панченко

#МойRZTK_фото Нормальный зверь , наверное кому как повезет судя по отзывам . Тянет классно как дальше будет работать посмотрим гарантия если что есть ,доставка на высшем уровне , в магазине проверили

Достоинства:
    Цена, мощность , доставка
    Недостатки:
    пока не выявил , но труба коротковата)

Вітаємо Вас, Вадиме! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Вадим Дуда

Купил, опробывал, за свои деньги топ!
    Качество зборки на уровне!

Достоинства:
    Лучшее качество за свои деньги!
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Вадиме! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що Ця модель пилососа від RZTK прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Андрей Орнст

Хорощий пилосос за таку ціну

Недостатки:
    Незнайшов

Доброго дня, Андрію! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Сергей Лапко

супер

Достоинства:
    компактний
    Недостатки:
    не виявив

Вітаємо Вас, Сергію! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Леонид Шульга

За ети деньги не плохой апарат, сделан конечно дешевенько. Хорошая мощность всасывания, очень шумный по сравнению с предыдущими пылесосами. Малый объем чаши, выпадает первый фильтр. Шланг прикольный, не такой как у всех. Коротковата труба, постоянно согнутым нужно быть. Многие пишут что провод плохой, на предыдущем боше был ещё тоньше

Достоинства:
    Тяга, цена.
    Недостатки:
    Шумный, короткая труба, чаша маловата.

Доброго дня, Леоніде! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та опис вражень від придбаного товару. Нам дуже важлива Ваша думка, адже ми завжди стараємось стати краще. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• В'ячеслав Сорока

Качественный пелесос, хорошо работает

Достоинства:
    Лёгкий,харош в роботе
    Недостатки:
    Пока нет

Вітаємо Вас, В'ячеславе! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Елена Хохлова

Быстрая доставка,привезли на работу осмотрела,включить не дали,поверила что работать будет, через 2часа не выдержала включила-работает,спасибо!!!

Достоинства:
    Новое всегда приятно...не большой, аккуратный, всё устраивает.
    Недостатки:
    Как на меня трубка маловат хочется длинее,очень устаю её в изогнутом состоянии держать.

Доброго дня, Олено! Дякуємо за придбання техніки нашого бренду. Ми обов'язково врахуємо Ваше побажання стосовно довжини трубки для підвищення комфорту під час експлуатації техніки нашого бренду у майбутньому. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Татьяна Агеева

Отличный!

Недостатки:
    Не выявила

Доброго дня, Тетяно! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Груничева Юлия

Мощный пылесос, колба для сбора пыли имеется и это был главный критерий в поиске. Но есть некоторые нюансы в работе, пыль собирается в верхнем углу колбы (на фото видно), крупный мусор укладывается в большой отсек.. а вот пыль тромбуется не долетая до основного отсека, возле крышки, сверху....

Достоинства:
    Мощный, колба для сбора пыли
    Недостатки:
    Пыль собирается в верху колбы, под крышкой (на фото видно)

Доброго дня, Юліє! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та за опис досвіду експлуатації цієї моделі пилососа. Якщо у Вас виникнуть складнощів під час користування технікою нашого бренду, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Марина Букатару

Заказывала пылесос для небольшой квартиры, в которой нет животных. Быстро доставили, по комплектации претензий нет

Достоинства:
    Небольшой размер, легкий, достаточно тихий, есть возможность менять мощность
    Недостатки:
    Слегка короткая труба, для высоких будет не совсем удобно

Доброго дня, Марино! Дякуємо, що знайшли час, щоб написати відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі пилососа. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Валентин Ламаш

Хороший пылесос, стоит своих денег!

Достоинства:
    Не большой, но мощный!
    Недостатки:
    Не нашел

Доброго дня, Валентине! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Борис Діденко

Пилососив вже разів п'ять. І ніяких проблем. Не займає багато місця. Це було головним критерієм пошуку. Але не втрачає потужності за рахунок компактності. За детальний опис і наявність детальної інструкціі - окрема дяка. Бо не в усіх брендів так. І обрати буває через це важко. Тут все клас!

Достоинства:
    компактний і потужний
    Недостатки:
    поки що не знайшов.

Доброго дня, Борисе! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі пилососу. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Александр Удовиченко

Для своей цены - модель весьма приемлемая .

Достоинства:
    Большая мощность . Компактность, хотя это может крайне негативно отразиться на перегреве мотора при длительной работе .
    Недостатки:
    Очень слабый сетевой шнур! Для настольной лампы- могло бы быть . Возможно сечение провода достаточное для мощности пылесоса , но изоляция? Весьма сомнительная . Качество шланга тоже вызывает сомнение.

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання пилососу RZTK Eco Cyclone 25 та виражену особисту думку у відгуку. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання з експлуатації Ви завжди можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Бажаємо завжди відмінних результатів!