Отзывы покупателей о Клавиатура механическая проводная RZTK MKB 500 Outemu Blue

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил 2 шт. Первая после года в играх начали залипать кнопки. Вторая еще на гарантии, но уже два раза сдавал в сервис перестали работать кнопки и вот опять перестала работать кнопка понесу третий раз.

Достоинства:
    Пока была новая было норм.
    Недостатки:
    Шумная.
  • Oksana Voroshan
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Первые 3 месяца все было хорошо а потом начали залипать и плохо работать клавиши не советую.

Достоинства:
    Недостатки:
    Качество ужасное

Добрий день, Oksana! Прикро, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ми обов’язково вирішимо цю проблему. Для цього зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:
      ссылка
      У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Оксано! Ми намагалися з Вами зв'язатися для вирішення проблеми та уточнення інформації стосовно Вашого випадку, але Ви, на жаль, не відповіли. У разі актуальності питання, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергій Васильєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавіша W з самого початку користування клавіатурою, не часто, але ж не реагувала на нажимання, або при нажатій клавіші переставала працювати. Зараз щє і клавіша А періодично перестала спрацьовувати. В користуванні один рік. Не рекомендую, гроші на вітер!

Недостатки:
    Навіть рік адекватно не відпрацювала

Добрий день, Сергію! Прикро, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ми розуміємо, що Ви замучені, але термін служби техніки подібної категорії, насамперед, залежить і від дій безпосереднього користувача. У процесі експлуатації також можуть виникати дефекти, які абсолютно не стосуються якості товару чи початкової збірки. Достовірні висновки можуть зробити виключно компетентні спеціалісти сервісного центру, до якого Ви можете звернутись на платній основі, надіславши товар за реквізитами, що вказані у наступному матеріалі:
      ссылка
      За наявності додаткових питань, телефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0-800-331-319. Вдячні за розуміння.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За неделю до окончания гарантии начались проблемы с подсветкой, а именно с кнопкой insert которой по факту вообще не пользовался. На кнопках ASDW которые использовались часто началось периодические отключения( держишь зажатую кнопку W и в один момент авто перестаёт ехать, нажимаешь ещё раз, ничего, на 3 начинает ехать)

Достоинства:
    Бюджетная, по началу неплохо себя показала.
    Недостатки:
    Спустя год начинаются проблемы.

Добрий день, Андрію! Розуміємо, що Ви засмучені труднощами, що виникли з клавіатурою, але ми зі свого боку також враховуємо статистичні дані причин виходу з ладу зазначеної продукції. Термін експлуатації товарів також залежить від охайності та обережності безпосереднього користувача, що повинно обов'язково враховуватись для формування об'єктивної точки зору. Рекомендуємо звернутись до найближчої точки видачі ROZETKA або скористатись інформацією у наступному матеріалі:

• Сергій Васильєв

Таж сама проблема з клавішею W, і почалось вже с самого початку користування. А тепер щє і клавіша А почала так само себе вести. В користуванні один рік. Не рекомендую, гроші на вітер!

• Юрий Батрак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вибирав з 4 клавіатур, в цьому ціновому діапазоні розетка виявслась найкращою на мій погляд!

Достоинства:
    Якість збірки , приємний звук
    Недостатки:
    Режим змінює розташування клавіш на що працівник мені повідомив що це мало імовірно))

Добрий день, Юрію! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для побуту та геймінгу. Користуйтесь із задоволенням!

• Владислав Максименко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарантійний термін не відпрацювала навіть. Почалися подвійні спрацювання, заліпання клавіш. На сервісі сказали, що все працює нормально, хоча я перевіряв на двох пристроях. Не рекомендую!

Достоинства:
    Немає.
    Недостатки:
    Не відпрацювала навіть року.

Добрий день, Владиславе! Для надання більшої кількості подробиць стосовно описаного Вами явища та для консультації стосовно можливих варіантів вирішення ситуації, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми обов'язково Вам допоможемо!

• Oksana Voroshan

+++

• Олег Катеренюк

Прекрасна клавіатура

Добрий день, Олегу! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою дротової клавіатури цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Олег Ярмак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За такі кошти Найкращий товар для геймерів.Очікую на прибуття

Достоинства:
    Найкращий товар за такі кошти
    Недостатки:
    По обзор не знайшов і не знайду

Добрий день, Олегу! Нам дуже приємно, що придбання товару нашого бренду викликає у Вас радісні емоції та очікування були виправдані. Бажаємо відмінних результатів у подальшому користуванні на довгий час!

• Ігор Кисіль
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не повністю працює підсвітка клавіш
    Відпрацювала близько місяця.
    Що робити?

Добрий день, Ігорю! Для сервісного звернення скористайтеся інформацією з ссылка. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Євгеній Хімач

Fn + A1(A1-A6) це підсвітка

• Матвій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудова клавіатура, більше ніж пів року користуюсь ніби ніяких великих проблем немає

Достоинства:
    Не велика ціна, велика кількість режиму підсвічування, не дуже гучні світчі
    Недостатки:
    Не міцні резинки на підпорах

Добрий день, Матвію! Вдячні за придбання товару нашого бренду, а також за наданий зворотній зв'язок через певний час експлуатації з високою оцінкою цієї моделі дротової клавіатури. Користуйтесь й надалі із легкістю та задоволенням!

• Михайло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Протестував, як завжди все подобається, дякую за оперативну доставку та якість виробу. Товари бренду RZTK придбаю вже не в перше.
    Для сліпого друку треба трохи звикнути.

Достоинства:
    набираю текст без окуляров та світла в кімнаті
    Недостатки:
    не бачу

Добрий день, Михайле! Наш щиро приємний факт того, що наша техніка повсякчас тішить наших покупців та дарує незабутні враження при кожному використанні. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Антон Ісаєнко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все було добре, але один діод погас. Не працює у будь-якому режимі.

Добрий день, Антоне! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:

• Влад Буткевич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Найкращий вибір за свої кошти.

Добрий день, Владиславе! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою дротової механічної клавіатури цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Степан Сисенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Какой-то странный звон после резких нажатий очень бесит, не знаю брак ли это или же просто такая клавиатура у кого таукое же отзовитесь

Достоинства:
    За свою цену пойдет
    Недостатки:
    Странный звон как будто пружыр
    • Ігор Малишко

Это скорее всего такой звук свитчей.

Добрий день, Степане! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Особливістю механічних клавіатур є характерний виразний звук через використовувані в них свічі. При цьому є різновиди, що мають відмінності у гучності під час натискання клавіш. Щиро сподіваємось, що з часом експлуатації Ваша думка обов'язково зміниться на кращу та це ніяк не вплине на враження від ефективності роботи пристрою!

• Михаил

это звук ретро - так стучали клавы ай-би-эм-овских машинок в прошлом веке: звук на гурмана )))

• Володимир Молчанов

Рекомендую

Достоинства:
    Ненав'язлива підсвітка
    Недостатки:
    Гучновата

Добрий день, Володимире! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Александр Бойчук

рекомендую

Достоинства:
    Добра клава, як для механіки, а тим паче за таку ціну. Підсвітка вогонь!
    Недостатки:
    Трохи шумно, але мені навіть прикольно) рекомендую.

Добрий день, Олександре! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою дротовох клавіатури цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Михаил Таиров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Добрий день, Михайле! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Михайло

Пробіл частенько не спрацьовує

Достоинства:
    Ціна, підсвітка.
    Недостатки:
    Не завжди спрацьовує пробіл

Добрий день, Михайле! Шкода, що ви стикнулися з подібною ситуацією. Імовірною причиною може бути потрапляння сторонніх предметів на функціональну поверхню клавіш чи тимчасове залипання, яке з часом експлуатації повністю зникне. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Михайло Ковпенко

За 4 місяця ні куди воно не зникло.

• Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За такі гроші - топ) Витративши декілька тижнів на пошуки нормальної клави (не за всі гроші світу) обрав саме цей варіант. Підсвітка дуже крута, вживу виглядає дорого і дуже круто!
    Після переходу з мембранної на механічну дещо незвично, ну і зі звуком далеко не найтихіша клава. Проте вважаю, що своїх грошей вартує. Рекомендую!

Достоинства:
    За такі гроші точно не знайдеш нічого кращого! :-)
    Недостатки:
    Не знайшов. Конкретно в моїй ситуації - чорно-зелений кабель міг би бути повністю чорним. Проте, це вже якщо дуже придертися)

Добрий день, Віталію! Дякуємо за змістовний відгук з описом окремо виділених Вами переваг цієї моделі дротової клавіатури. Нам дуже важливо, щоб процес експлуатації був максимально ефективним та комфортним. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Ткаченко Володимир

За свою ціну супер

Достоинства:
    Краще багатьох дорожчих брендів

Добрий день, Володимире! Ми щиро раді, що придбана нещодавно дротова клавіатура нашого бренду тішить Вас високою ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

• Володимир Коваленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все чудово працює, моя перша механічна клавіатура.

Достоинства:
    Ціна

• Михаил
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пишу данный отзыв с этой клавиатуры, моя первая механника, в них не разбирался вообще. После мембранки ощущается отлично, никаких претензий нет вообще. Всё работает, не сгинается, не люфтит, все ножки прорезинены. За свою скидочную цену вообще улёт. Единственное что в следующий раз буду брать клавиатуру на более тихих свечах, эта более громкая, ну синие свечи. Персонал как всегда на высоте, обслужил, всё быстро, чётко.

Достоинства:
    Качество, виды подсветки, прорезиненые ножки.
    Недостатки:
    Не нашел.

Добрий день, Михайле! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку функціональної складової цієї моделі дротової клавіатури. Ми неабияк стараємось, щоб Ви мали змогу користуватись найкращими товарами та отримували якісний супутній сервіс. Бажаємо відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Михаил Блюдо

Яркая. удобная

Вітаємо, Михайле! Дякуємо Вам за покупку та високу оцінку цієї клавіатури від бренду RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Пітула Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарна клавіатура, в користуванні близько місяця, все супер.

Добрий день, Ігорю! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі дротової клавіатури. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Михаил Гоголев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Клавиатура Хорошая. Мне понравилось что можно подсветку настроить что бы она светила слева и постепенно тусклый вправо. Получаеться Правая сторона без подсветки и в темноте не напрягает, а в играх левый блок подсвечиваеться. Очень Удобно.

Добрий день, Михайле! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі дротової клавіатури від RZTK. Ми дуже стараємось, щоб Ви мали змогу користуватись найкращими товарами за доступною ціною. Бажаємо відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Максим Максимишин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовив десь місяць тому.

Купував, бо хотів зрозуміти що таке механічна клавіатура.

За місяць використання з клавіатурою нічого не трапилося.

Працює, для ігор або письма нормальна як на мене.

Гарячі клавіші є, але то дефолт.

Є декілька режимів підсвітки, але я використовую лише статичну. (Бо часто сиджу у темряві).

Колір змінити не можна. (Це дуже погано як на мене).

Як це виправити? Пропоную просто підняти ціну на 200-250 гривень, я не думаю що така технологія є коштовною.

Отже - клавіатура нормальна, але розетці є що виправити.

Достоинства:
    1. Українська фірма (але виробник Китай)

2. Якість за дешево
    Недостатки:
    1. Українські літери приклеєні, а не надруковані на кейкапі. (А російські є)

2. Підсвітка є лише статичною, не можна змінити.

Додав би 200 грн, якби на ній можна було змінити колір підсвітки.

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за придбання клавіатури RZTK цієї моделі. Добре, що загалом Ви задоволені її використанням. Завдяки функціональним клавішам Ви можете змінювати режими підсвічування, представлені в 6-ти групах, його напрямок і швидкість руху. Також вдячні Вам за розгорнутий відгук. Ваша думка важлива для нас, а побажання і зауваження будуть враховані. Бажаємо успішної експлуатації!

• Владислав Овсійчук

Думаю на рахунок придбання цієї клави і хтів би знати що вона про себе говорить по сьогоднішній день і наскільки вона шумна, буду радий получити відповідь.

• Наталья Смокина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хорошая механика, не знаю что ещё добавить

Достоинства:
    Механика
  • Владимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хорошая клава. Не легкая (по столу не скользит и не ездит), приятный ход клавиш, хорошая сборка, приятные клавиши и расстояние между ними, есть подсветка.
    Не нашел возможности отключения подсветки, я так понимаю, только снижением яркости, пока не погаснет полностью (искал по стереотипу с клавой Trust, где есть отдельная кнопка вкл-выкл подсветку - как в ноутах)
    Ну и жаль, что края клавы сразу за кнопками - вот если бы хотя бы по сантиметру еще корпуса туда. Также ;fkm? что длинный Backspace и однорядный Enter (удобнее, конечно же, двухрялдный Энтер и однокнопочный Бекспейс)
    А вообще клава замечательная, создает впечатление надежности и долговечности.. если бы сейчас покупать - купил бы ее опять.

Достоинства:
    качество, механика, подсветкаб оба шифта длинные
    Недостатки:
    нет краевб длинный Бекспейс, одноэтажный энтер

Добрий день, Володимире! Дякуємо за змістовний відгук з описом окремо виділених Вами переваг цієї моделі дротової клавіатури. Нам дуже важливо, щоб процес експлуатації був максимально ефективним та комфортним. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Александр Лола
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За эти "гроши" в полне себе клава! Если и прослужит 5 лнт, то любовь и похвала ей!

Достоинства:
    Механика. "Клацает" чётко, тактильность на высоте! Не ожиданно для такой ценовой категории. Хочется печатать дальше и больше!..
    Недостатки:
    1.шрифт не привычный, 2.без подсветки RGB, при обычном ламповом освещении не совсем видны буквы (гравировка хромает))

Добрий день, Олександре! Ми щиро раді, що придбана нещодавно дротова клавіатура нашого бренду тішить Вас високою якістю та ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

• Алексей Шкоран
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За свою ціну товар просто супер. Повнорозмірна механічна клавіатура. Підсвітка не постійно однаково світиться, а має багато классних режимів. Можна самому ввімкнути той, який більше подобається/підходить.

Достоинства:
    Якщо важливий не крутий виробник, а функції, то співвідношення ціна/якість тут чудове
    Недостатки:
    Не знайшов поки

Добрий день, Олексію! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі дротової клавіатури. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Ярослав Факас
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не плохая по качеству, дальше будет видно

Добрий день, Ярославе! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сразу хочу сказать что для тех кто любит тихии Клавы это е подойдёт! Звук громкий но приятный. Подсветка красивая.

Достоинства:

Добрий день, Олександре! Дякуємо, що поділилися власними враженнями після певного часу користування клавіатурою цієї моделі. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Степан Сисенко

Скажите а вы когда резко нажимаете у вас есть какой-то звон? Потому что у меня есть и не понимаю почему вроде не у кого нет..

• Сергій Марцинюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже гарний пристрій. Повністю задоволений клавіатурою.
    Єдине що незрозуміле, то це підсвітка. Міняти її схему якось незручно. Хотілося б сумісності, наприклад, з ASUS Aura Sync... Але, розумію, що тоді і ціна була б зовсім іншою.

Достоинства:
    Дуже зрозуміло спрацьовує - завжди розумієш чи натиснув клавішу чи ні. Дуже приємний (як на мене) звук натискання клавіш. Півроку користуюся - тільки позитивні враження. А якщо враховувати ще й ціну - то взагалі ВАУ! )
    Недостатки:
    На недоліки не "наступав" )

Добрий день, Сергію! Дякуємо, що знайшли час, щоб написати розгорнутий відгук та поділились враженнями стосовно використання цієї моделі дротової клавіатури. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Будьте впевнені у Вашому виборі та користуйтесь із задоволенням!

• Ярослав Глущук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Після 8 місяців користування буква "S" і "D" не реагують.

Купи WD-40 и продуй все кнопки, помогло навсегда в прошлый клавиатуре.

Добрий день, Ярославе! Для виявлення причини виникнення вказаної несправності, зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням, скориставшись інформацією у наступному посиланні:
      ссылка
      У разі появи додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На свою ціну серед механічних одна із найкращих.

Достоинства:
    Підсвітка, її режими, звук клавіш

Добрий день, Олегу! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі дротової клавіатури від RZTK. Ми щиро раді, що Ваші очікування були повністю виправдані. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Владимир Кривобоков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прийшла швидко, перше враження - клавіатура супер. Все життя використовував мембранку на ноутбуці - тому механіка незвична для мене. Але після дня користування активного відчув кайф. Звуки кліків гучні, але для мене дуже приємні.
    Коштує мало як для механіки, але якщо б я не знав що фірма розетка - я б дав всі 2-3 тисячи. Єдиний малий недолік - трохи дивний шрифт використовується на клавішах, але розібрати легко тому це чисто моє враження

Достоинства:
    Ціна, якість, підсвітка (багато режимів, рівномірна яскравість) звук клавіш
    Недостатки:
    шрифт на клавішах

Добрий день, Володимире! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі дротової клавіатури від RZTK. Ми щиро раді, що Ваші очікування були повністю виправдані. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!