Отзывы покупателей о Кабель RZTK HDMI - HDMI 4K v. 2.0 1.8 м Black

398 отзывов Код:  315293647
  • Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Купил шнур для PS 4 работает отлично.

• Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Переодически на несколько секунд гаснет изображение на мониторе , потом вновь появляется . Данный кабель НЕ рекомендую !

Достоинства:
    Недостатки:
    гаснет изображение

Добрий день, Ігорю! Прикро, що Ви отримали негативний досвід користування цим кабелем. Для уточнення обставин ситуації, що склалася, і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Игорь Мирошниченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Нормальный товар подключаю телевизоре к ноутбуку все ок. Рекомендую

Достоинства:
    Недостатки:
    Не обнаружил
  • Яковлева Яна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

Вже місяць використовую - все ок

• Ахим Ли
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Кабели норм, но коротковаты.

• Алёна

Все працює.

• Володимир Бузмаков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Купив по акції 2 штуки. Користувався одним півроку (другий "запасний"). Все було добре але
    нещодавно "основний" зламався - "штекер" зплишився в гнізді :(.
    Такого в мене ще не було (років 15 користуюсь різними кабелями HDMI).
    Здпв по гарантії. Чекаю на результат.

Достоинства:
    Працює, дешевий
    Недостатки:
    Через півроку зламався штекер
    • Володимир Бузмаков

Прийнято рішення про повернення коштів. Вигідна річ - гарантія. Півроку покористувався і гроші "цілі" :)

Добрий день, Володимире! Добре, що питання, яке виникло, успішно вирішене. Ми завжди готові допомогти. Сподіваємося, зазначена обставина не зіпсує Ваше загальне враження про продукцію нашої торговельної марки. Дякуємо за відгук!

• Олег Яковина

Все добре

Добрий день, Олегу! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку продукції ТМ RZTK. Бажаємо довготривалого успішного користування!

• Александр Стукальский

Вже рік працює без зайвих питань на sony ps5

Достоинства:
    Дешевий та якісний
    Недостатки:

Добрий день, Олександре! Ми вдячні Вам за придбання продукції ТМ RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цього кабелю. Вдячні за Ваш відгук!

• Андрей Хаткевич

Хороший кабель)

• Дем'ян Ковальчук

Після підключення монітор почав мигати чорним раз в 5-8 секунд

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Якість

Добрий день, Дем’яне! Дякуємо за придбання продукції нашої торговельної марки. Для уточнення обставин ситуації, що склалася, і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Michael Walking
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

Придбав 4,5 м до телевізора, половину зкрутив в круг, чудово працює та передає зображення та звук. RZTK товари, доволі якісні, мені подобаються.

Достоинства:
    Довжина, якість

Добрий день! Дякуємо, що обираєте саме нашу продукцію для власного побуту. Користуйтеся із задоволенням!

• Вячеслав Коваль
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

З та приставкою працює чюдово. Дуже задоволені.

Достоинства:
    М'яка опльотка,зручно прокладати.

Добрий день, В'ячеславе! Дякуємо, що обираєте саме нашу продукцію для власного побуту. Користуйтеся із задоволенням!

• Микола Костюк

Чудовий кабель

Достоинства:
    Якість перевершила очікування
    Недостатки:
    Не виявлено

Добрий день, Миколо! Дякуємо за придбання кабелю ТМ RZTK. Користуйтеся із задоволенням!

• Льоха
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Дебелий кабель. Якість хороша, все працює за призначенням. У чіткості не втрачає.

Добрий день, Олексію! Раді, що Ви задоволені придбаним кабелем RZTK. Бажаємо і надалі приємного використання!

• Олександр Дитинюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

Брав для передачі зображення на Full HD телевізор з компютера, щоб грати ігри лежачи на дивані :) За таку ціну і довжину в 4.5м, дуже хороший вибір, як на мене. Працює добре.

Достоинства:
    Хороший кабель за таку ціну
    Недостатки:
    Недоліків не знайшов
  • Евгений Викторович
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

По сути в комплекте с монитором тоже шел кабель я не знал и взял этот , ну когда он приехал я его и поставил - ибо все мы знаем что то что идет в комплекте не всегда внушает качество!

Так вот я начал подмечать через неделю где то переодическое мерцание и гаснет и включается снова.

понадеялся всетакие что это не монитор - ибо жалко ,обидно и хлопотно! расчитываешь купишь и будешь пользоватся а по факту купишь и отправишь ена проверку и месяц жди дальше.

Так вот я понадеялся на кабель , взял с комплекта кабель - и что вы думаете ? все отлично уже пару недель!)

Достоинства:
    Их нет.
    Недостатки:
    При подключении этим кабелем монитор периодически мерцал такими серыми полосами , я сцыкнул и подумал сам монитор!
    • Олександр

Комплектні кабелі навпаки самі якісні

Добрий день, Євгене Вікторовичу! Шкода, що сталася ця ситуація. Можливо, трапився брак. На жаль, від нього не застрахований жоден бренд. Гарантія на цей товар становить 2 роки. Для консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Денис Потик

Замечательный провод

Достоинства:
    Длинна
    Недостатки:
    Отсутствиуют

Добрий день, Денисе! Дякуємо Вам за покупку та високу оцінку продукції ТМ RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Ірина

Все супер

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:

Добрий день, Ірино! Дякуємо за придбання продукції ТМ RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

• Ольга Лозовська

Без нарікань

Достоинства:
    Нормальна якість, низбка вартість

Добрий день. Ольго! Раді, що Ви задоволені використанням кабелю RZTK. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Валерий Захаров

Работает.

Добрий день, Валерію! Дякуємо за придбання і позитивну оцінку продукції ТМ RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Антон Донец

Все отлично работает

Достоинства:
    Цена качество
  • Серега Шаповал
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

У меня подходит ко всем гнездам,все воспроизводит! Советую!

Достоинства:
    Подходит на ноут!
    Недостатки:

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання продукції ТМ RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування!

• Віктор Магала
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

Гарний нормальний кабель за свої гроші

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за покупку продукції ТМ RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування!

• Алексей Петруша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 1.8 м

Брал для PS4 и соединение ноутбука с телевизором. В обоих случаях хорошо себя показал. Во всяком случае 1080 выдает.

Достоинства:
    Дешевый
    Недостатки:

Добрий день, Олексію! Дякуємо за вибір і придбання продукції ТМ RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням цього кабелю. Вдячні за Ваш відгук!

• Александр Вашов

За ці гроші топ

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Володимир Радченко

Супер за свою ціну

• Віктор Іванов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

за таку ціну чудовий варіант, на декілька років точно вистачить

Достоинства:
    довжина кабелю, ціна
    Недостатки:
    не помітив

Добрий день, Вікторе! Ми вдячні Вам за придбання і високу оцінку цієї продукції від ТМ RZTK. Бажаємо довготривалого користування!

• Максим Глущенко

Працює, нарікань немає.

Вітаємо, Максиме! Дякуємо Вам за покупку та високу оцінку продукції ТМ RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Павло Григораш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

Після виходу зі сну, подається картинка на пару секунд і потім чорний екран. Доводиться вимикати і вмикати заново екран

Недостатки:
    Некоректно працює після виходу зі сну

Добрий день, Павле! Дякуємо за придбання продукції нашої торговельної марки. У разі виникнення проблем, труднощів під час експлуатації чи будь-яких запитань щодо використання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Валерий Грохольский

Отличный кабель всё работает

Добрий день, Валерію! Ми вдячні Вам за покупку та високу оцінку продукції ТМ RZTK. Бажаємо зручного користування!

• Олег Йонка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 4.5 м

Нормальний кабель за свої гроші. Використовую декілька місяців.

Добрий день, Олегу! Ми вдячні Вам за придбання і позитивну оцінку продукції ТМ RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Екатерина Богданова

Доставка быстро,работает прекрасно

Добрий день, Катерино! Дякуємо за покупку продукції ТМ RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування!

• Андрій Брайловський

Працює )))

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не виявлено

Добрий день, Андрію! Ми вдячні Вам за придбання продукції ТМ RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування цим кабелем!

• Андрій Брайловський

Все працює чудово кабель мягкий за свої гроші топ )))) 4.5 м

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не виявив

Добрий день, Андрію! Дякуємо за вибір і покупку продукції ТМ RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Евгений Костроминов

Все працює. Все ок.

Добрий день, Євгеній! Раді, що Ви задоволені придбаним кабелем RZTK. Бажаємо і надалі приємного використання!