• Порохов Павел

Неплохой вариант для недолгой работы.

Достоинства:
    Лёгкая. Можно работать одной рукой. Удобный хват обоих ручек. Запасные щётки в комплекте.
    Недостатки:
    Исключительно бытовое непродолжительное использование. Работа более 5-10 минут невозможна. Корпус перегревается так, что невозможно поменять диск без перчаток.
  • Владислав Дмитренко

На жаль згоріла за рік користування. По гарантії не прийняли з тієї причини що шнур був перемотаний ізоляційною стрічкою - не гарантійний випадок. А моє звернення щодо цієї ситуації Розетка ігнорує

Достоинства:
    Відповідність ціна - якість
    Недостатки:
    Регулювання швидкості більше декоративне, бо ламається за пару місяців і не ремонтується
  • Андрій Литовченко

для домашнього користування трошки замала потужність. рекомендую брати наступну модель, бо ця як дитяча)

Достоинства:
    легка, зручна, вартість
    Недостатки:
    після 5 хвилин роботи потріібно щоб хвилин 15 охолоджувалась. дуже гріється редуктор
  • Олександр Лугина

Окремо хочу виявити повагу за додаткові щітки в комплекті.

Достоинства:
    Чудова, проста в експлуатації, не дорога, а головне RZTK тримає марку
    Недостатки:
    поки не виявлені

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку кутової шліфмашини RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Зичимо приємного використання та відмінних результатів!

• Николай Лав

Зломалась кнопка блокування для відкручування кріплення дисків.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Зломалась кнопка

Добрий день, Миколо! Дякуємо за придбання кутошліфувальної машини RZTK цієї моделі. Для ремонту пристрою Ви можете звернутися в точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або відправити його перевізником. Детальна інформація із цього питання доступна за посиланням: ссылкаАктуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які працюють нині, за посиланням: ссылкаВдячні за розуміння. Також для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення питання Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Игорь

Дуже ніжна до роботи, якщо відрізати кусочок металу , то норм, а якщо щось різати більше , сильно перегрівається, і виходить з ладу

Достоинства:
    Не має
    Недостатки:
    Перегрів

Добридень, Ігорю! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK цієї моделі. Будь ласка, використовуйте електроінструмент лише у цілях, для яких він розроблений. Не намагайтеся виконати побутовим пристроєм роботу, яка призначена для високопотужного професійного аналога. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Игорь Юхимцев

Для домашних задач подходит вполне, обороты регулируются, докупил несколько дисков, все отлично. Мощности хватает и на резку металла и на полировку. Цена-качество устраивает.

Вітаємо Вас, Ігорю! Ми вдячні, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації кутової шліфмашини RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Вадим Яковчук

Купив 1.5 роки тому, служила вірно, плитка, арматура, металева полоса, зачистка зварного шва! Одного дня пішов дим, відправив по гарантії, повернули нову машинку. Дякую за сервіс розетці, гарантія працює.

Достоинства:
    Ціна, якість

Добридень, Вадиме! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK цієї моделі, а також розгорнутий відгук про її використання. Добре, що ситуація вирішилася. Раді, що Ви задоволені роботою приладу. Зичимо легкого та приємного користування!

• Юрий Волошен

Болгарка для тільки домашнього використання, 10...15 хв попрацювати і дати охолонути 10 хв.
    В редукторі мало смазки, і по консистенції мені вона не подобається, необхідно добавити

Достоинства:
    Ціна-якість
    Недостатки:
    Не призначена для довготривалого використання, на мою думку мало смазки в редукторі

Вітаємо, Юрію! Ми вдячні за вибір кутової шліфмашини RZTK та висловлену особисту думку у відгуку. Ми обов’язково врахуємо Ваші побажання для поліпшення якості продукції у майбутньому. Дякуємо за додані фото. Добре, що Ви загалом задоволені цим електроінструментом RZTK. Зичимо надалі тільки приємної експлуатації!

• Віталій

Нормальна болгарка.

Тим, хто спалив цю болгарку, або планував купити і спалити:
    Інструкцію відкриваєм, читаєм. 30 хвилин роботи і потім 20 хвилин на остивання. Інакше перегрів. Після 120 год роботи болгарку слід обслужити. На знижених оборотах без причин не ріжем, бо ресурс різко зменшується.

• Андреев Андрей

7 мин и она сгорела

Вітаємо Вас, Віталію! Дякуємо, що знайшли час поділитися розгорнутим відгуком на кутову шліфмашину ТМ RZTK. Ви зробили вдалий вибір. Бажаємо приємного використання та завжди відмінних результатів!

• Лузан Віктор

Доброго дня. Якість пластику та збирання відповідає низькій ціні. Тест драйв витримала, але потрібно слідкувати за температурою двигуна. Працював 3 години , з перервами кожні 15 хв. Різав профтрубу та шлішував метал.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Якість пластику, тонкий електричний дріт.

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо Вам за придбання кутової шліфмашини RZTK та позитивну оцінку. Добре, що загалом Ви задоволені використанням приладу та знайшли час, аби розповісти про власний досвід його використання в цьому відгуку. Ваша думка важлива для нас, а побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Ефективного користування на довгий час!

• Kartalov Dima

Покупал с месяц, берусь за нее стабильно раз в неделю, пока идет ремонт. Проблем с прегеревом или падением оборотов не обнаружено. Думаю в будущем отпишу изменилось ли что то а пока пять звезд все нормально.

Достоинства:
    Работает отлично, для всех видов работ которые пригодны для таких моделей, работа с деревом,металлом,пластиком .

Вітаємо, Dima! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK. Упевнені, що подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Користуйтеся із задоволенням!

• Владимир Турбаевский

Отримав швидко, на вигляд як дитяча, маленька, але зібрана добротно. Працює гарно, побачимо, на скільки її вистачить, але ж гарантія 2 роки, загалом, отримав, що хотів для дому.

Достоинства:
    Є ручка, регулювання швидкості, компактність
    Недостатки:
    Це не недолік, просто трохи незручний захисний кожух, або я з ним ще не розібрався

Доброго дня, Володимире! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації кутової шліфмашини RZTK. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання з експлуатації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Михальчук Олександр

Перше враження приємне (упаковано добре, провід не короткий і мякий) а далі попрацюємо побачимо.

Достоинства:
    Ціна

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Щиро раді, що ця кутова шліфмашина справила приємне враження на Вас. Бажаємо Вам приємної експлуатації!

• Валерій Мартищенко

За свої гроші отлічна болгарка очікував що буде гірша

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Поки нивиявив

Вітаємо, Валерію! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на кутову шліфмашину ТМ RZTK. Ви зробили вдалий вибір. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації та відмінних результатів!

• Сергей Алексеев

Спасибо розетке товар получил вовремя

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK та залишений відгук. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємної експлуатації і тільки відмінних результатів!

• Валерий Студзинский

На свої гроші просто супер

Достоинства:
    Регулювання швидкості
    Недостатки:
    Незначний люфт в редукторі.

Доброго дня, Валерію! Дякуємо за придбання електроінструмента від бренду RZTK. Раді, що загалом Ви задоволені використанням цієї моделі кутошліфувальної машини та знайшли час на відгук із найвищою оцінкою. Бажаємо успішної експлуатації!

• Михаил Гоцак

Для домашнього використання цілком може бути за ці гроші. Користувався для зняття старої фарби та іржи на протязі чотирьох годин з перервами по 10 хв. між роботою. Хвилин 20 працювала 10 хв. пауза. Відчутно нагрівався тільки редуктор. В роботу взяв одразу з упаковки, далі час покаже скільки прослужить. Хоча коли почав нею робити був скепсис чи стягне, трохи вона ніжна відчувається в порівнянні з моєю старою болгаркою.

Достоинства:
    Ціна, регулювання обертів, зручна.
    Недостатки:
    Поки не виявив.

Доброго дня, Михайле! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги використання електроінструмента цієї моделі та цілком задоволені його роботою. Бажаємо успішної експлуатації і надалі!

• Константин Хараим

Придбав,на НП не було часу перевірити. Перевірив вже безпосередньо перед використання, через годину. Виявилось що НЕ ПРАЦЮЄ, оскільки до техпідтримки звертатися не було ні бажання ні часу , довелося розібрати корпус ручки. І було виявлено відпавший контакт. Звісно декілька секунд з паяльником вирішили питання, але осад залишився неприємний

Недостатки:
    Погана пайка в цілому

Добрий день, Костянтине! Ми вдячні Вам за вибір продукції ТМ RZTK. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Гаврилюк Іван

Хороший інструмент для дому.

Достоинства:
    Ціна. Потужна
    Недостатки:
    Не виявлено.

Добридень, Іване! Дякуємо за покупку кутової шліфмашини від ТМ RZTK. Раді, що Ви задоволені цим електроінструментом і вирішили поділитися своїм відгуком із найвищою оцінкою. Зичимо успішної експлуатації!

• Дмитро

Відгук за товар ціна якість. Проте як болгарка вона не зручна - кнопка незручна, ручка не зручна - це вийнятково шліф машинка, а використовувати як болгарку дуже не зручно.

Достоинства:
    ціна, збірка
    Недостатки:
    як для болгарка незручне розміщення органів управління

Вітаємо, Дмитре! Ми вдячні Вам за покупку кутової шліфмашини від RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги використання цієї моделі та залишили свій відгук. Бажаємо успішної експлуатації!

• Іван Збуринь

Чудовий варіант за такі гроші. Купував для професійного використання. Свої гроші вже давно відпрацювала.

Достоинства:
    Зручна. Легка.
    Недостатки:
    Працює тільки 6 швидкість з часом експлуатації. Буду здавати по гарантії в ремонт

Добридень, Іване! Ми вдячні Вам за покупку кутової шліфмашини RZTK цієї моделі та позитивний відгук. Добре, що загалом Ви задоволені використанням цього електроінструмента. Для вирішення Вашого питання зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Яблонский Андрей

Ще брав шуруповерт RZTK супер.Розетка рулить,дякую!

Достоинства:
    Все працює без проблем.За таку ціну практично і б\у не знайдеш
    Недостатки:
    НЕМА

Добридень, Андрію! Раді, що Ви обираєте продукцію ТМ RZTK. Дякуємо за покупку кутової шліфмашини цієї моделі. Ви зробили правильний вибір! Також вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного користування!

• Роман Дармограй

Отут норм все. Оберти регулюються, трохи гріється якщо довго - довго шліфувати. Правда сусіди перегрілись швидше, прийшли сваритись. За свої гроші просто топ

Достоинства:
    Дешева, регулятор обертів, легка, можна однією рукою керувати.
    Недостатки:
    Трохи гріється, але це треба реально довго працювати під навантаженням. Перегріти поки що не вдалось

Вітаємо, Романе! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK. Добре, що Ви відзначити переваги цієї моделі та загалом задоволені її використанням. Упевнені, так буде й надалі. Бажаємо успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Александр Корнилов

Недорогая, но практичная рабочая лошадка. Прошла тяжелый 4-ех часовой краш-тест по очистке ляды погреба от ржавчины и старой краски. Рекомендую.

Достоинства:
    Цена, справляется с поставленными задачами.
    Недостатки:
    850 вт мощность - для шлифования не самый оптимальный вариант.

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини RZTK цієї моделі. Раді, що Ви оцінили її переваги та залишити свій відгук із рекомендацією. Бажаємо легкого й ефективного користування на довгий час!

• Олександр

Гарна річ на свої гроші

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання кутової шліфмашини цієї моделі від бренду RZTK, а також за Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Ирина Акамсіна

Добрий товар !

Достоинства:
    Зручна, добра ціна, є запасні електрощитки на двигун.
    Недостатки:
    Не має

Добридень, Ірино! Ми вдячні Вам за придбання кутової шліфмашини RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі та знайшли час на відгук. Окрема дяка за відео розпакування. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Руслан

Недорогая, не супер мощная, но однозначно рабочая болгарка. С домашними делами справляется, режет, шлифует. Обороты регулируются, есть блокировка шпинделя. В целом неплохо

Вітаємо, Руслане! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Олег Макрушин

Звичайна робоча модель болгарки. Придбав недавно, використовував кілька разів, непогані результати. Дякую розетці!

Вітаємо, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Руслан Михалюк

Після кількох разів використання пішов дим і перестала працювати

Вітаємо, Руслане! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання у наступному посиланні: ссылка. Актуальна інформація щодо точок видачі ROZETKA які працюють у наступному посиланні: ссылка. Дякуємо за розуміння.

• Дмитрий Кот

Год пользуюсь держится другие фирмы уже бы отказали.
    #МійRZTK_фото

Достоинства:
    Качество, регулировка оборотов.
    Недостатки:
    Отсутствуют

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук і додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Рената Чепурна

Вполне приличная машина.

Достоинства:
    Пока работает нормально, купили четыре месяца назад.

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі успішного та тривалого використання!

• Виктор Григоров

Покупал для - домашнего ремонта. хороший универсальный инструмент для дома. Справилась со своими задачами на ура. Делал полки в кладовку. Уголки резал, доски тарелкой шлифовал . Все путем. Рекомендую

Достоинства:
    Цена, мощность ,удобство исполнения.
    Недостатки:
    уже как пол года работает не сломалась поэтому за свою цену в недостатки нечего добавить.

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Ми раді, що Ви високо оцінили цю модель та задоволені її використанням. Вдячні за Ваш відгук!

• Bogdan L

Нормальна. Поганого нічого не скажу поки. Користувався ще мало, але півгодинки нашвидкоруч пошліфувала дуже непогано.

Добрий день, Богдане! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Роман Гирський

Болгарка середньої потужності і розміру. Уже різав нею труби для системи опалення, функціонує як треба. По роботі доволі якісна.

Достоинства:
    компактна, недорога
    Недостатки:
    не знайшов

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні з Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Александр Довгодько

Якорь торохтит об статор после выключения, редуктор греется как чайник, если болгарку просто потрясти внутри что то болтается, по звуку как кусочки пластика. Вернул обратно, что бы не тратить время на гарантийные ремонты и не дожидаясь пока сгорит.

Достоинства:
    Недостатки:
    Сильно греется, шумит

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!