• Артем Стецюк

Ріже на ура

Достоинства:
    За свою ціну нарікань нема

Добрий день, Артеме! Дякуємо за придбання електролобзика ТМ RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Сергей Плечинда

Хороший інструмент . Не вистачає регуюванн* швидкості але за такі гроші це нормально

Достоинства:
    Ціна якість
    Недостатки:
    Вілсутнє регулювання швидкості

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання електролобзика RZTK та висловлену особисту думку у відгуку. Раді, що Ви задоволені продукцією RZTK. Зичимо тільки приємної експлуатації!

• Ольга Демьяненко

Дома нужно было попилить полочки из ДСП вот и купила этот чудесный аппарат. Лобзик для домашних мелких работ прекрасно подходит. Обязательно перед работой инструмент нужно настроить! Подкрутить, подровнять и т д Надеюсь дома будет неплохим помощником! Спасибо Розетке!

Достоинства:
    Недорогой, лёгкий, отличная замена ножовке по дереву.
    Недостатки:
    Пока не выявлено, перед работой необходимо настроить.

Вітаємо Вас, Ольго! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації електролобзика RZTK. Також дякуємо за додані фото до відгуку. Користуйтеся із задоволенням!

• Сергій А

Гуде, шумить, ріже дсп аж гай шумить. Пилку потрібно купувати окремо, бо у комплекті вона за пів хвилини стала майже непрацездатна та матеріал аж скрипів.

Достоинства:
    За ціну топ.
    Недостатки:
    Пилка у комплекті не алльо.

Доброго дня, Сергію! Дякуємо Вам за придбання електролобзика RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Зичимо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Наталія Леоновець

Швидко і надійно

Добридень, Наталіє! Раді, що Ви задоволені використанням електролобзика RZTK. Дякуємо за відгук із найвищою оцінкою. Зичимо успішної експлуатації на довгий час!

• Татьяна Степанян

Подскажите пожалуйста какие пилочки/наборы пилок из доступных на Розетке я могу заказать к данному лобзику
    Благодарю

Добридень, Тетяно! Дякуємо за Ваше запитання. Ви можете переглянути приклади універсальних полотен для цієї моделі, скориставшись наступним посиланням: ссылкаБажаємо вдалих покупок та гарного настрою!

• Андрій Ємець

Отримав те, що очікував. Дякую RZTK, це вже третя покупка торгового бренду, викликає довіру.

Достоинства:
    Для робіт по дому - те що треба.
    Недостатки:
    Не має

Доброго дня, Андрію! Ми щиро вдячні Вам за довіру до продукції RZTK. Раді, що Ви високо оцінили електролобзик нашого бренду. Зичимо приємного користування!

• ВЛАДИМИР ПИНЧУК

ДЛЯ ДОМА ПОЙДЕТ

Достоинства:
    ЦЕНА/КАЧЕСТВО ОПТИМАЛЬНОЕ
    Недостатки:
    КРЕПЛЕНИЕ ПИЛКИ СТАРОМОДНОЕ НА ВИНТАХ, НЕУДОБНО

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за придбання електролобзика RZTK та висловлену особисту думку у відгуку. Ми обов’язково врахуємо Ваші побажання для поліпшення якості продукції у майбутньому. Раді, що Ви загалом задоволені продукцією RZTK. Зичимо надалі тільки вдалої експлуатації!

• Александр Алехин

Для самодельного станка подойдет, ролик люфтит сам шток пилки тоже пилить не удобно плохо видно линию, нет лыж как у более удачных моделей , подошва кривая

Достоинства:
    Не дорого для стонка пойдет
    Недостатки:
    Не точности конструкции

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та побажання будуть враховані. У разі виникнення додаткових питань з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Михайло Цісар

Брав виключно цей лобзик для того щоб різати ламінат.. Впорався на Ура . Все працює , все Чудово. На свою ціну прям дуже хороший.

Достоинства:
    Легкий, простий у використанні, ціна хороша. Гарантія 2 роки.
    Недостатки:
    Поки не побачив.

Доброго дня, Михайле! Дякуємо за покупку електролобзика RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням електроінструмента. Вдячні за Ваш відгук і бажаємо успішного користування!

• Гаврилюк Іван

Хороший інструмент для дому. Якісний пластик

Достоинства:
    Ціна.
    Недостатки:
    Не виявлено.

Добридень, Іване! Ми щиро вдячні Вам за придбання електролобзика RZTK цієї моделі та Ваш відгук. Добре, що Ви позитивно оцінили цей електроінструмент. Окрема дяка за фото виробу. Бажаємо успішного користування і завжди відмінних результатів!

• Міша Островський

Норм лобзік

Достоинства:
    Гризе як ДинозавР
    Недостатки:
    Трохи китайський

Доброго дня, Мішо! Ми вдячні Вам за придбання і найвищу оцінку електролобзика RZTK цієї моделі. Також дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішного користування!

• Міша Островський

Нормальний дешевий лобзік

Достоинства:
    Гризе як ДинозавР
    Недостатки:
    китаєць

Доброго дня, Мішо! Дякуємо за придбання електролобзика RZTK цієї моделі та Ваш відгук із найвищою оцінкою. Бажаємо успішної експлуатації на тривалий час!

• Ханджанов Дмитрий

Отлично грызет доски. Надо было мне немножко для полок их укоротить, а одолжить лобзик было не у кого. Решил купить самый дешевый и не прогадал. Он отлично справился с деревяшкой и теперь ждет своего часа в кладовой. Да, крепление для лезвия пластиковое посему, вероятно, прослужит не очень долго... но и пользоваться я им часто не буду. Проживет годик-два и хорошо, там если потребуется куплю новый)

Достоинства:
    Дешево, работает
    Недостатки:
    за такую цену их нет

Вітаємо, Дмитре! Щиро дякуємо Вам за вибір і придбання електролобзика RZTK цієї моделі, а також його високу оцінку. Добре, що Ви задоволені використанням цього електроінструмента. Бажаємо успішної експлуатації на довгі роки!

• Вова Волков

Все працюю

Достоинства:
    Качество хорошее
    Недостатки:
    Нема

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Сергей Петухов

#МійRZTK_фото
    Недорогий, зручний та надійний лобзик середньої потужності для нечастого використання.Можна змінювати кут розпилу за допомогою регулювання положення підкладки. Для домашнього ремонту вистачить за очі. Поставляється у картонній коробці. Раджу відразу купити окремі полотна для різних матеріалів.

Достоинства:
    Комплектація, гарантія, ціна
    Недостатки:
    Бракує лазерного покажчика

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Макс Вовченко

В експлуатації ще не була на перший погляд вс5 влаштовує

Достоинства:
    Легко приводиться до робочого стану, функціонал
    Недостатки:
    Не виявлено

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного використання!

• Сергей Петухов

#МойRZTK_видео
    Недорогой, удобный и надёжный лобзик средней мощности для нечастого использования. Для домашнего ремонта хватит за глаза. Поставляется в картонной коробке. Советую сразу купить отдельные полотна для разных материалов.

Достоинства:
    Комплектация, гарантия, цена
    Недостатки:
    Нет лазерного укзателя

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за вибір та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд інструменту. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Дмитрий Кот

Купил для использования раз в год по итогу сделал много медком дома при ремонте, полотно лучше менять сразу лист толщиной 16мм немного рвет.
    #МійRZTK_фото

Достоинства:
    Цена и гарантия от розетки на поломки
    Недостатки:
    Вибрации без нагрузки, при резке нормально.

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Юрий Негрей

Дёшево сердито, увидим со временем насколько качественно и юзабильно

Достоинства:
    Дёшево
    Недостатки:
    Пильное полотно надо прикручивать

Доброго дня, Юрію! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію інструмента RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Андрій Скороваров

З деревом добре працює. Вібрація мало відчувається. Видно лінію різання що вже плюс. Мені попався досить рівненький екземпляр. Задоволений!

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Николай

Брал для домашнего использования - нареканий нет. С двумя отверстиями в столешнице под мойку справился на отлично!
    #МійRZTK_фото

Достоинства:
    Мощность, цена, качество
    Недостатки:

Вітаємо, Миколо! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Павло Журавель

Нормальний інструмент

Добрий день, Павле! Дякуємо за придбання та високу оцінку інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Андрей Клименко

Товаром цілком задоволений. Якісно.Приємна ціна! Рекомендую.

Достоинства:
    Ціна

Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за відгук і високу оцінку інструмента RZTK. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Сергій Лисовенко

Лобзик зроблений за мотивами DWT STS05-60 D. Цікаво чи сумісні вони по запчастинам? В цього напрямний ролик мало того, що зі страшенним люфтом — в нього напрямна кривувата. Та й затиснута в положенні «подалі від полотна» була з таким зусиллям, що ой. Відсунув ролика назад в вихідне положення. Та й основа там кривувата візуально. Пінопласт і пластик наче нормально ріже. Найцікавіше попереду: ДСП :-D

Достоинства:
    Як на свою ціну - норм
    Недостатки:
    Напрямний ролик — якась єресь

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання електричного лобзика RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

Кривое лезвие отрегулировать невозможно, вибрация такая что руку вырывает, U образный зажим прошлый век, новые лезвия с таким креплением уже нигде не купишь. Зря потраченные деньги.

Достоинства:
    Никаких

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для з’ясування обставин та вирішення цього питання. У разі виникнення додаткових питань зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Олександре! В телефонній розмові порекомендували Вам скористатися гарантійним обслуговуванням та передати пристрій до сервісного центру. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Александр Ульянов

В который раз убеждаюсь что лучше брать более дорогой, но проверенный инструмент. Этот лобзиком только детям учится на трудах доски пилить. Полотно стоит криво, отрегулировать невозможно, кольцо направляющее "гуляет" и платформа для резки под углом также нормально не регулируется. При работе вибрация жестка, такая что в локоть отдает. И самый "приятный " бонус в комплекте идет U - образное полотно, и при поиске другого нормально не найдешь нигде так как везде Т-образные! Короче если надо тупо отпилить какую-то доску сойдет, но цена его точно должна быть в два раза дешевле и откуда только столько восхитительных отзывов не понятно.

Достоинства:
    Одно только преимущество - работает
    Недостатки:
    U - образные полотна, криво пилит, "гуляет" направляющее кольцо, вибрация

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір інструменту нашого бренду і за Ваш відгук. Шкода, що виникла подібна ситуація. В телефонній розмові порекомендували Вам скористатися гарантійним обслуговуванням та передати пристрій до сервісного центру. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Михайло Лавринович

#MyRZTK_фото;
    Брали дитині на подарунок (15 років). Сподобався. Зручно при використанні, навіть дитині 15 років, поки що використовували в роботі на матеріалі 15 мм (дерево), справився добре. Прохання надати посилання на купівлю запасного полотна. Дякую.
    Рекомендую.

Достоинства:
    Легкий та зручний у використанні. Відсутні будь-які люхти
    Недостатки:
    Одне полотно у комплекті

Добрий день, Михайле! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Ви можете переглянути приклад універсальних полотен для цієї моделі скориставшись наступним посиланням: ссылка. Бажаємо приємного та тривалого використання!

• Олесь Гацюк

Бюджетний варіант лобзика для побутових задач.

Достоинства:
    недорогий, легкий
    Недостатки:
    за ці гроші -нема

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Дмитро

Выглядит как одноразовый. Направляющие искривлены, так что пиоит криво.

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання електричного лобзика RZTK. Вдячні за Ваш відгук. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Василюк Олена

Доставили быстро. Лобзик включается но проверить в деле не получилось. Досадная мелочь - пилки при лобзике не было. В паспорте указано, что пилка идет в комплекта

Достоинства:
    недорого
    Недостатки:
    нет пилки в комплекте

Добрий день, Олено! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми Вам зателефонуємо, щоб детальніше розібратися в ситуації, що виникла та вирішити питання. Вибачте за незручності. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Олено! Вибачте за незручності. В телефонній розмові з Вами погодили вирішення цієї ситуації. Дякуємо за розуміння.

• Карпенко Екатерина

Отличный товар. Брала мужу на подарок
    #мойRZTK_видео

Доброго дня, Катерино! Дякуємо за придбання електролобзика RZTK цієї моделі. Ви зробили правильний вибір! Ми щиро вдячні за відгук і відео розпакування. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Сергей Галюк

Чудово. Коштує своїх грошей

Достоинства:
    Хороша ціна
    Недостатки:

Доброго дня! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додане фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Иван Лобода

Запасные щетки мне пришли в том виде, который вы увидите на фото. Судя по ним, и креплению для пилки - мне просто страшно включать сей прибор. На один раз надеюсь хватит. Имейте ввиду

Достоинства:
    Цена, и то, это относительное достоинство
    Недостатки:
    Китай

Доброго дня, Іване! Дякуємо за вибір RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Найближчим часом Вам зателефонує представник нашого бренду для вирішення проблеми, що виникла.

Добрий день, Іване! Побажання та зауваження отримані від Вас в телефонній розмові обов'язково будуть враховані. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Оксана Панчук

Електролобзик працює. Якість супер. Чоловікові сподобався.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не виявлені.

Вітаємо Вас, Оксано! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку інструмента RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Геннадий Повыдыш

Мне понравилось ваше обслуживание с клиентом.И все, что связано с продовцами ихнее отношение к клиенту тоже, большое спосибо.

Доброго дня! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку інструмента RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!