Отзывы покупателей о Электрорубанок RZTK AP 1000 45

4,9

• В'ячеслав Головач

#МойRZTK_видео
    Отримав рубанок в короткі строки. Все запаковано супер.
    Рубанок працює, основні враження в відео.
    Два момента які не сподобались - маленький перекос передньої площадки і запах пластику від роботи двигуна. З таким запахом уже стикався в інших виробах. Працюють і досі, але запах дуже не приємний. Думаю тут вивітриться.

Достоинства:
    ціна якість
    Недостатки:
    недоліки передньої площадки

Вітаємо Вас, В'ячеславе! Дякуємо за придбання iнструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий до нього відеоогляд. На початку експлуатації можлива поява стороннього запаху який згодом зникає. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо успішного та легкого використання!

• Павел Прядко

Первый мой електрорубанок так что сравнить нес чем, но рубанок удобный, работу свою делает. Правда есть ряд минусов: 1) Завалена регулируемая часть подошвы. 2) Размер мишка хотелось бы раза в два а лучше три больше. 3) Ножи изначально не выставлены, а хотелось бы) Но вопреки всему за свою цену вещь хорошая.

Достоинства:
    Качественный пластик, удобный, наличие мишка
    Недостатки:
    Завалена регулируемая часть подошвы

Вітаємо Вас, Павле! Дякуємо за придбання електричного рубанка RZTK. Вдячні за Ваш відгук та побажання. Ваша обов'язково думка буде врахована. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та тільки позитивних емоцій від роботи!

• Александр Безкровный

Регулируемую подошву получилось как-то выровнять или невозможно?

• Павел Прядко

Думаю подошву выровнять можно, но я не разобрался как ее разобрать, грубо расковырять не хочется, он на гарантии все таки)

• Вячеслав

В целом нормальный инструмент. Качество отличное за эту цену. Для любительского уровня работы вполне сойдёт

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір та високу оцінку електричного рубанка RZTK. Вдячні за Ваш відгук, ми раді що ви задоволені інструментом нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів на довгий час!

• Юрий Бойко

#МійRZTK_фото

Достоинства:
    Помірна ціна, наявність мішку для тирси

Добрий день, Юрію! Дякуємо за вибір електричного рубанка RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фотографії інструменту. Бажаємо Вам успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Іван Леспух

уже успел использовать, очень помагает на строительстве дома) рубанком доволен! рекомендую!

Достоинства:
    Качество, цена, мощный,
    Недостатки:
    не обнаружено!

Вітаємо Вас, Іване! Дякуємо за придбання та високу оцінку електричного рубанка RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд інструменту. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Іван Леспух

Взял для домашнего ползования! первые впечатления очень хорошые! качество понравилось, результат тоже радует! рекомендую!

Достоинства:
    Качество, цена, мощный,
    Недостатки:
    не обнаружено!

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням інструменту нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Виталий

Підрізав стару дубову суху дверь, справився на всі 100% з поставленою задачею.

Достоинства:
    Непогана якість, гарна ціна
    Недостатки:
    Поки не виявив

• Олексій Ємашов

Подошва кривая, пришлось исправить, строгает вполне нормально, сравнить не с чем

Достоинства:
    Недостатки:
    Подошва

Доброго дня, Олексію! Дякуємо за придбання інструменту RZTK та Ваш відгук. Шкода що мала місце подібна ситуація, Ваше звернення обов'язково допоможе нам поліпшити якість продукції в майбутньому. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Игорь

работаю 2 день , сосну строгает отлично,качеством доволн.Открыл для себя новый бренд думаю буду брать еще инструмент этого бренда

Достоинства:
    Цена.Качество.Мощность.Своевременная доставка.
    Недостатки:
    Не обнаружено.

Доброго дня! Дякуємо за вибір та високу оцінку електричного рубанка RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Володимир Штик

Швидка доставка, візуально все добре! Працює! Але ще не був в роботі!

Доброго дня! Дякуємо за вибір електричного рубанка RZTK і за Ваш відгук. Бажаємо легкої та успішної експлуатації на довгий час!