Отзывы покупателей о Акустическая система RZTK BTS 1012 110

4,7

• Довгопол Александр

Я читав у відгуках про те, що колонка репетує на максимальній гучності коли включаєш, але я не придав цьому значення. Типу за ці гроші потерплю... Уже жалкую що зекономив. Тримає години 4, що також малувато... але чого чекати за такий прайс. Те ж саме і про якість звуку, тут багато хто в коментарях нахвалював. Саме через це я в результаті був трохи розчарований, бо звучить вона саме на ті 460 гривень які вона коштує. Ні більше ні менше. Т.є краще за вбудовані в ноут колонки - і на тому спасибі.

Достоинства:
    Що можна вимагати від колонки за такі гроші? Я думаю це має бути слоганом даного товару.
    Недостатки:
    Надривні воплі на максимальній гучності при вмиканні колонки і при під'єднанні по блютузу - це щось... Ну і батарея мало тримає.
  • Владислав Криволапчук

Отримав колонку сьогодні, потестував, в цілому подобається. Звичайно є кілька невеликих недоліків, але за таку ціну то нічого страшного. FM радіо працює добре якщо під'єднати кабель micro usb, можна просто покласти його на колонку сигнал відразу стає стабільним без шипіння. Usb флешку потрібно форматувати в fat32 щоб колонка грала музику з неї, NTFS не бачить - це не недолік, просто особливість. До телефона та ПК під'єдналась дуже просто і швидко, сигнал не втрачає. Якість звуку 7/10. Трохи не вистачає високих, басу мені хватає. Все залежить від жанру музики.

Достоинства:
    Ціна. Якість
    Недостатки:
    Звук при ввімкненні, відсутність нормальної антени для радіо
  • Геннадий Шелкунов

Для домашнього використання підходить. Якщо вам необхідно більш глибоке відтворення низьких та високих частот, то варто придбати більш потужнішу від 3000

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Не помітив
  • Игорь Ложкин

Купував на подарунок батькам, змогли без проблем підключити свої смартфони і використовують на кухні коли готують. Гучності колонки вистачай при роботі кухоних приладів. Батьки задоволені.

Достоинства:
    Гучність, легкість в використанні
    Недостатки:
    Не виявив
  • Денис Березин

Понравилась колоночка, соотношение цена\качество весьма приличное. Непривычно высокая максимальная громкость для такого класса колонок.
    Ну про micro usb type b уже писали, пора бы от него отказаться.
    Судя по габаритам колонки там мог оказаться аккумулятор более емкий.
    Но все это повлияло бы на цену, и заставило бы ухудшать качество ради конкуренции с устройствами другого ценового диапазона.
    А в целом рекомендую.

Недостатки:
    Громкие звуки подключения\отключения и т.п.

Вітаємо, Денисе! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Алексей Стрельников

Хороший пристрій як на свої гроші

Недостатки:
    Незнайшов

Доброго дня! Дякуємо за відгук та високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Александр Костюченко

Как эконом вариант - огонь!

Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію акустичної системи RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Юрій Кравець

Хотілось би бачити в майбутньому тихіший звук і коротшій.
    Так же функція радіо, як на мою думку не потрібна.

Достоинства:
    Ціна-якість, непоганий звук, компактна, вигляд.
    Недостатки:
    Звуки при підключенні і ввімкнення колонки(дуже голосно) MircoUsb ( уже хотілось би бачити type-c)

Доброго дня, Юрію! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію акустичної системи RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Дмитро Лютий

Гучна, зручна, компактна, гарантія 12 місяців. За ці гроші краще не бачив.

Достоинства:
    Їх багато, але найголовніший - ціна
    Недостатки:
    Ні

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за вибір та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Ковтун Дмитро

Хорошая колонка, все соответствует описанию.

Достоинства:
    Громкая, легкая, мобильная
    Недостатки:

Вітаємо Вас! Дякуємо за відгук та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Богдан Ворона

Привабило те, що товар від RZTK, а ще ціна. Акумулятора сміливо вистачає на кілька годин.
    Можна музло і з флешки, і з мікро-SD, і через AUX.

Добрий день, Богдане! Дякуємо за вибір та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Нина Катышева

Колонка неплоха, определенно неплоха. Минималистична, удобна, с качественным звуком. Я, конечно, не спец, но из тех, что у меня были, за эту цену пока лучшая.

Достоинства:
    Лучшее, что у меня было за эти деньги
    Недостатки:
    За месяц пользования не нашла.

Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом експлуатації продукції RZTK. Бажаємо успішного використання та завжди відмінних результатів!

• Марина

За ці гроші нормальна колонка, але є нюанси.

Недостаньо великий акумулятор (колонці 3 місяці, вистачає на 2,5 години). Колонка не попереджає ні звуком, ні візуальними показниками, що потребує підзарядки.

Неприємні і надто гучні звуки під час вмикання та вимикання.

Достоинства:
    Непоганий звук і чудова ціна
    Недостатки:
    Акумулятор і програмне забезпечення

Доброго дня, Марино! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Думка кожного клієнта важлива для нас. Ми обов'язково врахуємо Ваш відгук для вдосконалення моделі у майбутньому. Бажаємо безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Підлісняк Микита

За три місяці не надто активного використання перестала заряджатися, думав що справа в комплектному кабелі - проте він робочий, з іншим кабелем теж не заряджається, схоже що справа в юсб порті. В розетку на гарантію віддавати не буду, спробую сам перепаяти порт, проте майбутнім покупцям раджу усвідомити що дешева ціна має відповідну якість :)

Достоинства:
    Непогана, дешева
    Недостатки:
    При час ввімкнення - вмикається одразу на максимум

Добрий день! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Светлана Коваленко

Отличный звук. Ожидала намного меньшего за такие деньги.

Достоинства:
    Звук. Цена
    Недостатки:
    Пока не столкнулась

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Гайналь Олександр

Чудовий девайс для користування вдома і на прогулянці.

Достоинства:
    Хороший звук, гарний дизайн, висока функціональність.
    Недостатки:
    Не виявлено.

Доброго дня, Олександре! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Роман

Хорошая колонка со своими достоинствами и недостатками.
    По моему мнению соотношение цена и качество звука оптимальное. Хорошее впечатление оставляет разнообразие поддерживаемых источников (флешка, SD карта, AUX, Радио).

Но есть небольшие недостатки:
    Невозможность отключить системный звук.
    Есть ограничение объема поддерживаемых флешек и SD кард (заработало у меня с флешкой объемом 4 ГБ (больший объем не поддерживается, это выяснил экспериментально, пробуя флешки на 8ГБ, 16ГБ, 32ГБ)).
    Отсутствие детальной индикации о уровне заряда батареи.

Колонка свои функции выполняет
    #МойRZTK_видео #МойRZTK_фото #мояраспаковка

Достоинства:
    Cтоимость, качество сборки, качество звука, мощность. Разнообразие поддерживаемых источников (флешка, SD - карта, AUX, Радио). 2 динамика
    Недостатки:
    Невозможность отключить системный звук. Отсутствие детальной индикации о уровне заряда батареи.

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за придбання акустичної системи RZTK. Раді, що техніка нашого бренду припала Вам до душі. Окрема подяка за залишений відгук з інформативними фото і відео, які будуть корисні для тих, хто тільки робить свій вибір. Бажаємо легкої експлуатації та відмінних результатів!

• Олександр Ющенко

Звук хороший, басів мало. Приєднується до всього без проблем.

Якщо хтось підкаже як вимкнути системні звуки в цій колонці то буду дуже вдячний. Бо хочеться повернути колонку через це

Достоинства:
    Ціна
    Швидка доставка
    Недостатки:
    Якість матеріалів
    занадто гучні системні звуки
    слабі баси
    Замала батарея

Доброго дня, Олександре! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію техніки RZTK. Ми обов'язково врахуємо Ваші зауваження для вдосконалення моделі у майбутньому. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Городницкая Виктория

Колонка отличная,играет громко,удобная.

Достоинства:
    Только одни плюсы.
    Недостатки:

Доброго дня, Вікторіє! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Анастасия Хилько

Хорошая недорогая колонка.

Достоинства:
    Цена, размер, качество.
    Недостатки:
    Пока нет.

Доброго дня, Анастасіє! Дякуємо Вам за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Денис Лодов

За свои бабки бомбяо!! Чуточку бы баса больше и вообще было бы космос

Достоинства:
    Играет громко, выглядит прикольно
    Недостатки:
    Не обнаружено

Вітаємо Вас, Денисе! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Ольга Павлик

#МійRZTK_відео
    Отличная колонка за свои деньги. Ребенку очень нравится. Берет с собой на прогулки с лета и никаких нареканий нет.

Вітаємо Вас, Ольго! Дякуємо за відгук з відео і високу оцінку акустичної системи RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Андрій Коваленко

Гарне співвідношення отриманих функцій проти відсутність вологизахищенності і малої потужності для колонки за такі гроші #МійRZTK_відео

Достоинства:
    2 динаміка, мобільна, 3-4 години роботи, Радіо, AUX, відтворює з флешки, з SD-карти, з блютуза, сфот тач, ремінець
    Недостатки:
    Потужність 10Вт, відсутня влага захищеність, маркий софттач

Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за відгук з відео і високу оцінку акустичної системи RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Алена Борисяк

#МойRZTK_видео
    Добротная портативная колонка, радует наличие USB и радио. Звук нормальный для своих размеров и цены. Понравилась!

Достоинства:
    цена, радио, USB, звук.
    Недостатки:

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання акустичної системи RZTK. Раді, що продукція нашого бренду припала Вам до душі. Окрема подяка за залишений відгук з інформативним відео, яке буде корисним для тих, хто тільки робить свій вибір. Бажаємо легкої експлуатації та відмінних результатів!

За такую цену лучшая акустическая система в своем классе. Любителям слушать музыку на природе - рекомендую.
    #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Мобильная, стильная, мощная, не режущий слух.
    Недостатки:
    Пока не нашел.

Доброго дня, Сергію! Раді, що Ви задоволені використанням продукції RZTK. Дякуємо за надісланий відгук та відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

Хороший звук, удобное управление, красивый дизайн. Эргономично лежит в руке. Много вариант воспроизведения с различных источников.
    #МойRZTK_фото

Достоинства:
    Маленькая, компактная акустическая система с хорошим звуком.
    Недостатки:
    Пока нет

Доброго дня, Дмитре! Раді, що Ви задоволені використанням акустичної системи RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і фото. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Виталий Биндюг

#МійRZTK_фото Колонкой доволен. Мощность хорошая (качество трека зависит kb/s) удобное управление. Есть ручка. Очень удобно. Бас присутствует. Блютуз ловит метров 8-10. Радио работает. Качество сборки нормальное. Главное цена. Советую.

Достоинства:
    Мощность, цена, качество.
    Недостатки:

Доброго дня, Віталію! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Галина Саврасова

Приятная цена, хорошый звук. Заряда хватает на долго. Меня все устраивает.

Достоинства:
    цена и звук
    Недостатки:

Доброго дня, Галино! Раді, що Ви задоволені використанням продукції RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і фото. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Роман Сулипа

#МійRZTK_фото.
    Гарний лаконічний вигляд. Для своїх розмірів досить гучна. Приємно здивувала якість звуку. Наяність необхідних роз'ємів, батарея. Наявність FM радіо (для мене було необхідно).

Достоинства:
    Гучність, звук, гарний вигляд, габарити. FM радіо, необхідні роз'єми.
    Недостатки:
    Не замітив. Можливо незначний це маркий корпус.

Доброго дня, Романе! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Иван Тищенко

Цена/качество - просто бомба!!!! Тем более покупал со скидкой. Капчество звука - просто отличное, а за такую цену тем более!!
    #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Цена, внешний вид,
    Недостатки:
    Не заметил.

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, доданий відеоогляд та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Ксения Станева

Звук хороший но садиться очень быстро

Доброго дня! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом експлуатації продукції RZTK. Бажаємо гарного дня!

• Бабаян Михаил

Колонкой доволен, звучание громкое. За эти деньги, это лучший вариант.

Доброго дня! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Борис Тополя

Маленька, досить зручна. За ці гроші - кайф. Заряжається швидко. Все, як я лю. Звук, як зібрана, роз'єми - все ок

Достоинства:
    ціна, компактність, швидко заряжається
    Недостатки:
    нема

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Александр Петров

#МойRZTK_фото

Колонка отличная, брал в офис для прослушивания онлайн радио, с своей задачей справляется на все 100. Батарея держит 3 дня по 9 часов беспрерывной работы на минимальной громкости.

Достоинства:
    Хороший звук, отличная автономность, цена
    Недостатки:

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

Какая цена- такой и звук

Недостатки:
    Есть фон. Звук,как через телефонный динамик,только громче.

Добрий день, Андрію! Дякуємо за звернення. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Володимир

Колонка - топ за свої гроші. Дякую Розетці за чудовий сервіс і безкоштовну доставку за 1 день.

#МойRZTK_видео

Вітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!