- Ірина З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Якість погана...
- Ігор Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Через рік вже почав лущитися білий шов. Що приємно, що прислали новий чохол. Оскільки сидіння довге не завжди до кінця сідав. Переважно сідав по середині. Як результат - крісло перегнулося на перед. На а сьогодні помітив, що силіконові колеса просто розсипалися. Ніби й послижило трохи, але не було загалом комфортно за ним працювати.
Придивляюсь до Hator. Там і конструкція виглядає потужніша і український бренд.- Достоинства:
- 2.5 роки
- Недостатки:
- обшивка, зручність, силіконові колеса
- Євген Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Зламалася хрестовина.
Підлокітники обдерлися.
Дуже довга сидушка - пережимає ноги.- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Ненадійне
- Ігор Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Не рекомендую свою функцію виконує
- Достоинства:
- Ціна, хороші колеса та їх кріплення
- Недостатки:
- В спинці є перегородка яка давить, дуже слабкі ручки весь дуже скрипучий
- Андрей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Пасіба що зняли з виробництва
Продовження недоліків
4. Сідло саме кріпиться ненадійно і з часом його починає колихати вліво вправо.
5. Підлокотники поворотні. Нахіба не зрозуміло але з експлуатацією починають жити власним життям- Достоинства:
- Дизайн
- Недостатки:
- 1. Коліщата нещадно давлять лінолеум.
2. Газліфт за час використання продавив до підлоги хрестовину.
3. Підголовник з войлочною набивкою. Попрати неможливо за відсутності наволочки в коробці.
- ЕваОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Зламалась хрестовина
- Достоинства:
- Нема
- Даниил Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Не использовал качание в кресле, но с правой стороны лопнула шайба которая соединяла крепления и по итогу на правую сторону кресло люфтит, мой вес 60кг и явно не превышенная нагрузка, покупал в ноябре 21 года, в итоге за полтора года стул стал непригоден(
- Достоинства:
- Кресло удобное само по себе
- Недостатки:
- Лопнул механизм качания или шайба
- МаксимОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
кресло за свою цену неплохое, но ожидалось немного лучше.
скоро уже 2 года как купил его и пользуюсь ежедневно. скрипы появились спустя месяц+-, я на них внимание толком не обращаю. спустя месяца 2-3 треснул левый подлокотник, а спустя год и правый... а, да, они еще довольно таки жесткие, и когда играл в некоторые игры, приходилось под руку подлаживать полотенце. два года уже прожил, интересно сколько еще проживёт - Олександр С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Скоріше пожалкував про те що купив дане крісло. Заявлений максимальний зріст 190 наврядчи відповідає реальності. В цьому випадку верхню подушку треба або знімати або чіпляти навколо верхньої частини крісла... 190 -- ТЕОРЕТИЧНИЙ максимум. Загалом усе інше описано в перевагах і недоліках
- Достоинства:
- Недороге на момент покупки
- Недостатки:
- З часом почав з'їжджати паралон на сидінні. Доводиться постійно поправляти. Також одночасно порвалися підлокітники... Максимальний зріст -- 190... Наврядчи
- Вячеслав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
В спинке давит проволочная перемычка. Кресло несимметричное как по спинке, так и по уровню ручек (у меня завален вправо). После года ежедневного использования лопнула крестовина. Подскажите, какую можно поставить на замену?
- Достоинства:
- Большие колесики, невысокая цена
- Недостатки:
- Качество материалов
- Вадим Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
В цілому крісло непогане, але лівий підлокітник не зрозуміло від чого тріснув. Також полущилась в деяких місцях оця червона обводка з шкірзаму, при чому на спинці, де я її не торкаюсь
- Достоинства:
- Зручне
- Недостатки:
- Якість матеріалів
Представник брендуДоброго дня, Вадиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Стосовно підлокітника зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 і ми Вам допоможемо.
- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Додаю свій коментар, сподіваюсь, що RZTK читатимуть і пропустять відгуки, що я писав.
Ось ще одна трабла з кріслом. Повністю репаються підлокотники- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Паганий вибір
Представник брендуДоброго дня, Олексію! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Наразі Ваше питання вирішено, очікуйте на доставку нових деталей. Ми завжди раді допомогти!
- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
1) Ручки крошаться, фото не буду додавати, вони є вже від інших користувачів
2) 5-променева хрестовина з посиленого пластику - зламалась
3) Скользить, коли сидиш (ось-ось упадеш)
4) Немає СЦ
5) Якщо СЦ і є, то треба повністю нести на розетку чи на нову пошту крісло
6) Коли подаєш на рекламацію, через кабінет розетки, ніхто з тобою не зв'язується, хоча ставив щоб зателефонували
7) Бот в телеграмі відповідає дуже повільно
8) Хоч крісло і на гарантії 12 місяців у мене не пройшло цих 12 місяців, а воно вже зламалось, так на розетці сказали, що можуть не прийняти, як по гарантії (хоча хочу тільки заміну 5-променевої хрестовини з посиленого пластику)- Достоинства:
- Їх немає
- Недостатки:
- Крісле один сплошний недолік
Представник брендуДоброго дня, Олексію! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Наразі Ваше питання вирішено, очікуйте на доставку нових деталей. Ми завжди раді допомогти!
- ВасильОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Крісло протрималось 1.5 роки щоденного використання. Першими загинули підлокітники (буквально кілька місяців). Потім полізла оббивка спинки (через рік), але стерпно. З рештою репнула хрестовина біля коліщати. Самі коліщата гумові та сильно деформуються, через що крісло погано їздить. Крісло важко чистити, з часом наповнювач сидіння сповз вперед.
- Достоинства:
- Доступна ціна
- Недостатки:
- Якість матеріалів
Представник брендуДобрий день, Василь! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 і ми Вам допоможемо. Бажаємо гарних вражень!
- Аліна С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
В цілому крісло хороше, але на підлокітниках полопала екошкіра
- Недостатки:
- На підлокітниках полопала екошкіра
Представник брендуДобрий день, Аліно! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 і ми Вам допоможемо. Бажаємо гарних вражень!
- Аліна С***
Звернення до служби підтримки результату не дало. Представник RZTK записав звернення та пообіцяли передзвонити. Через 3 місяці ніхто не подзвонив. Сервіс на вищому рівні.
- Алексей Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Соглашусь с некоторыми комментариями: перегородка в спинке почти сразу начала давить. Пришлось дополнительно вешать на спинку подушку. А в остальном всё ок.
- Достоинства:
- Цена.
- Недостатки:
- Перегородка в спинке давит
Представник брендуДобрий день, Олексію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Шкода, що виникла така ситуація. В разі проблем з експлуатацією крісла Ви можете звернутися до сервісного центру для гарантійного обслуговування. Актуальний перелік точок видачі, в яких працюють сервінсі центри, можна переглянути за посиланням: ссылка. Перепрошуємо за незручності.
- Ігор Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Користуюся майже 11 місяців.
Купувати це крісло можна тим хто не має чим зайнятися або хто любить попрацювати руками.
Погана спинка, вже через 3 тижні починає давити в спину металева перекладина. Декілька місяців вирішував цю проблему за допомогою подушок, але в кінці кінців спинку видавлювало ще більше назад, тому вирішив зняти чохол і глянути що там. В результаті встановив в спинку кусок фанери, закріпив на болти і стяжки. І тепер вона мене не турбує.
Погані підлокітники. Так вони резинові, але резина дуже жорстка, і лікті постійно боліли, прийшлося їх зверху покривати додатковими чохлами з паралоном.
Самі підлокітники дуже сильно винесені вперед і щоб взагалі хоч якось ними можна було користуватися, прийшлося приварити додаткові пластни до їх кріплень і таким чином змістити ближче до спинки.
Дуже висока посадка, при моєму рості в 187см на мінімальній висоті сидіння і при відкиданні спинки ноги в підвішеному стані і це не дуже комфортно.
Матеріал оббивки чомусь містить паперову підшивку з внутрішньої сторони і звичайно що прання папір не витримає. До плюсів можна віднести що оббивка все таки знімається, хоч це і не так просто зробити.
Скрип механізму гойдання вирішується за допомогою WD40.- Достоинства:
- На вигляд гарне, глибоке сидіння, резинові колещата які дуже легко котяться.
- Недостатки:
- Спинка через декілька тижнів стає непридатною (давить перекладина), висота сидіння занадто велика.
Представник брендуДобрий день, Ігоре! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Думка кожного клієнта важлива для нас, вдячні Вам за зворотній зв'язок. Ми врахуємо Ваші зауваження для покращення якості продукту. Бажаємо гарних вражень!
- Влад М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Начала давить перекладина в спинке продавился паралон
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Поперечная перекладина начала давить в спину
Представник брендуДобрий день, Влад! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Ми хотіли з Вами зв'язатися для уточнення деталей, але Ви залишили неактуальний номер телефону. Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 і ми Вам допоможемо. Бажаємо гарних вражень!
- Иван Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Добрый день. Сломалась крестовина. Посоветуйте замену с подходящими параметрами из вашего ассортимента.
Представник брендуДобрий день, Іване! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Наразі Ваше питання вирішено, очікуйте на доставку нових деталей. Бажаємо гарних вражень!
- Антон Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Комплектні болти нікудишні(злизплися одразу), шайби в комплекті не на всі болти. Механізм качання заскрипів через місяць, газліфт то тримає то не тримає, маю Зраст 192 та вагу 97, від зазначених 150 воно б просто розвалилося.
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Все випливаюче з низької ціни
Представник брендуДобрий день, Антоне! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Наразі Ваше питання передане відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!
- Барта В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Крісло непогане. Зручне, міцне, не з еко-шкіри.
Але в мене виникла проблема з одним підлокітником: почав тріскати в різних місцях і з таким темпом він повністю зруйнується через певний час.
І я не знаю як скористатися гарантійним обслуговуванням.
Представник брендуВітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення, Наразі Ваше питання вирішено, очікуйте на доставку нового підлокітника. Бажаємо гарних вражень!
- ТохаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Внутри механизма качения сломался раскололся подшипник или какая-то запчасть. Теперь кресло шатается. Все на заклёпках, в то место не подобраться.
- Недостатки:
- Сломался механизм качения
Представник брендуДоброго дня, Антоне! Дякуємо за вибір бренду RZTK. Наразі Ваше питання вирішено, очікуйте на доставку нового механізму Tilt. Бажаємо гарних вражень!
- Андрій В***
Така ж проблема, щось схоже відкололось, крісло хилиться вбік
- Андреев А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Пользуюсь данным креслом уже болше 4х месяцев. Что то ужастно бесило по сравнению с прошлым креслом и после долгого сидения уставала спина. Хотел было уже заказывать какое-то нибудь другое. Понял что оно вообще не качалось и из за этого спина постоянно в статическом положении, и начинала нудеть через пару часов.
Оказалось что внизу штука которая торчит, её можно покрутить и кресло начало качаться. И об этом даже в инструкции написанно. Внезапно.
Раскрутил на максимум и стало на много приятнее спине
Кресло раскладыаается на 180 градусов
Прикольно конечно, но зачем это нужно я так и не понял.
Классные ролики, ездит очень легко. Чуть тронул и оно само указывается. Бывает вместе со мной.
За 4 месяца ни единого следа на паркете.
Но если были бы фиксаторы было бы вообще огонь. Заказал отдельные ролики с фиксаторами, буду посмотреть.
До идеала не хватает двух вещей - чтобы поднималось ещё хотя-бы на 5 сантиметров выше и сидушка была чуть короче.
Если сесть на всю глубину - ноги не достают до пола(это при росте 185!)- Достоинства:
- Высокая спинка, отлично для высоких, есть куда откинуть голову.
Ручки опускаться очень низко, можно заехать целиком и полностью под стол. - Недостатки:
- Немного длинная сидушка
- ЯрославОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
По началу все понравилось но через 2 недели стал скрипеть сейчас скрип усилился и только в 1 положении можно более менее сидеть без скрипа . Затягивал болты но особо не помогает
- Достоинства:
- Удобное неплохо держит спину
- Недостатки:
- поперечная перекладина в спинке и ужасный скрип
- Юрий С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Покупал это кресло в ноябре. Пользовался где-то неделю, после чего из-за брака спинки вернул. Само кресло ОЧЕНЬ удобное, если нужно откинуться и расслабиться. Я когда собрал, сел в него и чуть не уснул. Под 190 роста высота спинки отличная, но в идеале, где-то, 185, потому что верхнюю подушку приходилось поднимать, чтобы она была на своем месте. Внешний вид (черное с белым) просто бомба. Собрано качественно, материал приятный и красивый. Неспешная сборка заняла где-то полтора часа, в комплекте классная максимально подробная инструкция и ключик, то есть всё для сборки идёт из коробки. Регулировка угла спинки супер, можно почти лечь. Механизм качания ни о чем по сравнению с моим старым креслом и тем, что пользуюсь сейчас, в них можно качаться легко и непринуждённо, почти без усилий, по сути то не отвлекаясь от работы, когда здесь, чтобы качаться, надо либо ногами отталкиваться или быть уже наклоненным под солидным углом (типа закинув ноги на стол). Может я чего-то не понял, но конкретно эта функция здесь, по-моему, реализована на уровне "что есть, что нет". Спорный момент, но к минусам отнесу глубину седушки. Повторюсь, меня 190 и явно не самые короткие ноги, и даже так, при условии что вам захочется убрать подушки и сесть просто впритык к спинке, край кресла не совпадает с коленом. Like, WTF?! Я понимаю подушки мягко тд, но разве не должно кресло быть продуманным для любого варианта посадки, который выберет покупатель? Главная проблема - колёса. Кататься на них конечно мягко и тихо, людям с ламинатом просто находка, НО кресло постоянно само отъезжает от стола. ПОС-ТО-ЯН-НО. Только ты пододвинешься к столу, ты сразу же едешь обратно. И может людям, которые не откидываются полностью на спинку и не заезжают креслом под стол (как во время игры), а просто работают, сидя вертикально и не прислоняясь к спинке, это и не будет заметно, то мне, как геймеру, это просто катастрофа. С ними кресло неюзабельно. Точка. По итогу могу сказать, что глаз с этого продукта я не убираю, потому что уж очень он мне приглянулся по многим аспектам, но бога ради, розетка, дайте людям выбор при покупке между обычными пластиковыми колёсами и этим хламом, что там стоит сейчас. Ведь я более чем уверен, что крестовина то одна и любые съемные колёса сюда встанут. И да, я понимаю что между вами и игроками нет ничего общего, но хотя бы озаботьтесь тестированием своего продукта перед тем как добавлять к названию слово "геймерское". Спасибо.
P.S. Отдельно хочу "отметить" сервис Розетки по возврату. Возвращал, потому что при полной откидке на спинку в ней что-то со стуком прогибалось. Позвонили подтвердили "да, брак". Так вот, я должен был тащить сам здоровенную упаковку весом в почти 20 кг на почту, чтобы отправить им на осмотр или ПЛАТИТЬ 120 ГРИВЕН, чтобы они у меня его приехали забрали. ПОДТВЕРЖДЕННЫЙ БРАК товара СВОЕЙ ЖЕ марки. Вау. Я бы понял постороннюю марку, но это же ваш собственный бренд. Мне было настолько неприятно, что я теперь стараюсь покупать в других магазинах, хотя до этого почти всё покупал здесь.- Достоинства:
- Комфортно сидеть расслабившись, внешний вид, инструкция и комплектация, подходит для высокого человека
- Недостатки:
- Глубина седушки, механизм качания, КОЛЁСИКИ, сервис касательно собственного бренда
Представник брендуВітаємо Вас, Юрію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Нам прикро, що Ви не змогли повною мірою оцінити переваги цієї моделі.
Якщо Ви хочете зафіксувати крісло в одному положенні, можете звернути увагу на коліщата з фіксатором нашого бренду, які дають таку можливість: ссылка
Механізм гойдання в даній моделі доволі жорсткий, так як навантаження, на яке розраховане крісло - 150 кг. Радимо Вам регулювати жорсткість механізму гойдання за допомогою регулювального гвинта (у вигляді циліндру), відповідно до позначок "+" та "-". При виникненні будь - яких несправностей Ви можете одразу звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 і ми безкоштовно замінимо Вам всі необхідні деталі та оплатимо послуги Нової пошти. Бажаємо гарних вражень!
- Сергей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Ткань на ощупь неплохая, интересная расцветка.
При сборке надо доработать напильником и иметь дополнительные шайбы, так как прорези под винты большие и просто проваливаются. Был один ключик для сборки и тот не подходил, хорошо дома был инструмент
спустя 2 недели начало дико скрипеть
спустя 3 недели заклинило правый подлокотник и не вращается- Достоинства:
- Приятная ткань
- Недостатки:
- Начало дико скрипеть, правый подлокотник заклинило и перестал поворачиваться
Представник брендуВітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за звернення до служби підтримки бренду RZTK. Для усунення скрипу радимо Вам змастити деталі крісла будь - якою змазкою на основі силікону. Наразі питання стосовно підлокітника вирішено - очікуйте на доставку нового. Ми завжди раді допомогти!
- РостиславОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Решил купить новое кресло, так как работаю за компьютером, и очень много провожу времени в кресле.
В целом кресло бюджетное, и ждать от него многое не приходится. Выбирал специально тканевое, что бы летом было не так жарко сидеть в нём.
Сборка - очень простая, собрал довольно быстро. Тут уже писали в отзывах, но я тоже повторюсь, в комплекте идёт 4 шайбы под М8, что маловато, было бы хорошо под все болты класть такие шайбы, пришлось докупить.
Все механизмы у меня рабочие, газлифт, спинка откидывается хорошо, качание тоже кайф. Подлокотники имеют небольшой люфт, но это обусловлено конструкцией и механизмом.
Докупил сразу другие колесики с тормозом, так как в комплекте идут обычные колеса. Сами колёса классные, мягкие и тихие.
В целом кресло за свои деньги топ.
Один минус, тут человек тоже писал в отзывах, поперечная перекладина в спинке неприятно давит, паралона туда наверное зажали. (на фото постарался показать, как её видно даже)- Достоинства:
- Цена, функциональность, колёса
- Недостатки:
- поперечная перекладина в спинке
Представник брендуВітаємо Вас, Ростиславе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги та якість цієї моделі. Ваше питання стосовно спинки передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Дополню: регулятор высоты кресла сделан супер ущербно (за качество отвечали лучшие специалисты Розетки). Это пластик с ободком, так мало того что с ободком, ободок при этом еще и ребристый. При подъеме регулятор вверх, он будет неслабо впиваться вам в пальцы, так что если они у вас не размером с сардельки, вы можете чувствовать дискомфорт или даже боль.
Но проектировщики данного чуда видимо имели как раз пальцы как у Шрека, так что они даже не заметили такого минуса.
Представник брендуВітаємо Вас, Юрій! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Бренд RZTK співпрацює з кращими виробниками, які використовують високоякісні матеріали для створення товарів нашого бренду. Ми сподіваємося, що Ви все ж зможете оцінити переваги цієї моделі геймерського крісла. Бажаємо тривалої експлуатації та гарного настрою!
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Кресло как кресло, ничего особенного. Лично мне пришел брак, все накладки выглядят крайне потерто и в какой-то пыли. Не ясно, заводской ли это брак, либо просто б/у.
Одна из пластмассовых накладок не встает на свое место, в ней отверстие под болт находится на миллиметров 5 выше чем отверстие в регуляторе наклона, в который и должен вкручиваться болт. Из-за чего эта самая накладка не плотно прилегает к регулятору наклона и шатается.
Ну и гидравлика не сразу отдуплила что должна работать. При нажатии на кнопку не двигалась ни вверх, ни вниз. После раза тридцатого смыкания/размыкания вручную она уже начала работать как надо.
Ну и в целом все достаточно дешево выглядит. К покупке не советую))
Уровень качества: Rozetka. Этим все сказано.
Вперед Rozetka!- Достоинства:
- На нем можно сидеть
- Недостатки:
- Пришел брак, гидравлику пришлось раз 30 сомкнуть/разомкнуть вручную, прежде чем она начала работать правильно
- Сергей
В инструкции ясно сказано, что для нормальной работы гидравлики нужно сидя на кресле регулировать его, и так несколько раз
Представник брендуВітаємо Вас, Юрій! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Для уточнення всіх деталей Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!
Представник брендуВітаємо Вас, Юрій! Ми намагалися з вами зв'язатися для оперативної заміни необхідних деталей, але, на жаль, Ви не відповідаєте. Якщо Ваше питання ще актуальне, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!
- Виталий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Брал естественно на Розетке ))
Из плюсов так это ткань, не кожзам и прочее. Летом будет не так жарко пятой точке.
Оно большое не тесное , приятные материалы на ощупь.
В идеале подойдёт для человека с ростом от 174см и выше.
Я при росте в 177 сижу в самом нижнем положении кресла, это учтите при выборе, что для роста 150-160см ноги будут висеть в воздухе)))
Всем кто с ростом от 174 см и выше рекомендую к покупке.
Проблем с сборкой небыло-, собрали неспеша за 30 минут, штук 4-6 шайб заранее докупить под болты м8 ини лишними не будут.
Доставили быстро , спасибо большое всем сотрудникам Розетки.
Смотрите фото.- Достоинства:
- Очень удобное кресло.
- Недостатки:
- За эти деньги их нету.
Представник брендуВітаємо Вас, Віталію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги цієї моделі крісла. Бажаємо тривалої експлуатації та яскравого настрою!
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Брали на подарок ребёнку. Собрали без проблем, сын очень доволен. Отличное кресло на свою цену.
- Достоинства:
- Цена-качество
- Недостатки:
- Пока не нашёл
Представник брендуВітаємо Вас, Юрій! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви обрали геймерське крісло нашого бренду для подарунку близькій людині та задоволені його якістю. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!
- Кащенко Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Користувався кріслом +- пів року. Перші пару місяців були приємні враження, але потім почало сипатися: спочатку випали шматки втулки з механізму і крісло перекосило, потім такі ж шматки випали з іншої сторони і воно вирівнялось, та почало жахливо скрипіти, потім продавився поролон на спинці і поперечна металева спиця почала давити в спину, потім тріснув матеріал підлокотника, і в фіналі відвалився зварний шов труби каркасу спинки (тепер воно точно не придатне для користування)
- Достоинства:
- Зручність
- Недостатки:
- Якість
Представник брендуВітаємо Вас, Дмитро! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Ситуація, яку Ви описуєте, не має відбуватися. Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Бажаємо Вам гарних вражень!
- Оля
а чего вы не обратились по гарантии?
- Кащенко Д***
Доповню:
12.01.2022 - звязався представник відділу підтримки RZTK та запропонував полагодити частини, які втратили свою функціональність.
16.01.2022 - відправив через сервіс нової пошти частини які потрібно було лагодити.
21.01.2022 - отримав функціональні частини через нову пошту
Варто також зазначити що нова версія спинки крісла має імпрувмент і тепер поперечна металева спиця відділена від шару поролону листом фанери і не має статися такого що він буде продавлений.
*Робота сервісного відділу - відмінна
- Алла В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-зеленый
Брала сыну подростку, шикарное кресло, были нюансы на ножке(потёртости), но это не критично и ни на что не влияет.
Представник брендуВітаємо Вас, Алло! Нам приємно, що Ви з нами та обираєте товари бренду RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги цієї моделі. Бажаємо гарного настрою та тривалої експлуатації!
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный с красным
Ніколи раніше не купував геймерського крісла, сидів в звичайних офісних та мріяв про геймерське.
Нарешті мрія здійснилася - я став власником та користувачем цього чудового крісла.
Сподобалося все - конструкція, продумані характеристики, колір, зручність при сидінні.
Товари бренду RZTK купую постійно, ніколи не підводили, завжди приємні враження від користування.
Розетці дякую за гарний сервіс та акційну ціну.
#МійRZTK_фото- Достоинства:
- конструкція, характеристики, матеріали, акційна ціна, бренд RZTK, гарантія RZTK
- Недостатки:
- немає
Представник брендуВітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням геймерського крісла нашого бренду та оцінили його переваги та функціонал. Будемо старатися радувати Вас і далі. Бажаємо гарного настрою та тривалої експлуатації!
- Сергій В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
#МойRZTK_https://youtu.be/0DhHz3B2q7Q
- Достоинства:
- удобное, эргономичное доступное по цене
- Недостатки:
- не обнаружены
Представник брендуВітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням геймерського крісла нашого бренду та оцінили його переваги. Бажаємо гарного настрою та тривалої експлуатації!
- Максим А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-белый
Прошлый отзыв так и не опубликовали ....
- Достоинства:
- Красивый
- Недостатки:
- Плохо работает механизм наклона и газ-лифт, давит перекладина в спину
- Максим А***
Пользуюсь стулом 4 месяца.
Качество газ-лифта и механизма наклона отвратительное, колеса начали скрипеть через 2 месяца.
Представник брендуВітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження після експлуатації геймерського крісла. Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Бажаємо гарного настрою!
Представник брендуВітаємо Вас, Максиме! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Звертаємо Вашу увагу на те, що відгуки, які містять в собі фото або відео, публікуються довше. Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!
