• Виктор Довгаль

Дуже чудовий пелисос!

Добридень, Вікторе! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені придбаним пилососом нашого бренду. Бажаємо і надалі приємного використання!

• Олександр Гудим

Дуже задоволений. Всі деталі можна помити. Тихо працює. Брав спеціально щоб використовувати у себе в ремонті квартири. Неочікувано гарний пристрій.
    Швидко доставили, забирав у відділенні Розетка.

Достоинства:
    Не дорогий.
    Недостатки:

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали пилосос нашого бренду. Бажаємо легкої експлуатації та блискучої чистоти!

• Олександр Гудим

Задоволений

Достоинства:
    Працює тихіше ніж відомі мені пилосмоки
    Недостатки:
    Пристрій відповідає моїм вимогам та ціновій політиці бренду Розетка.

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання пилососа RZTK і Вашу оцінку. Добре, що Ви відзначили переваги цього пристрою і задоволені використанням. Зичимо легкої та ефективної експлуатації!

• Віктор Чорний

смокче аж гуде)) реально килими підіймає, де ж таке))

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за покупку пилососа RZTK цієї моделі та Ваш відгук із найвищою оцінкою. Бажаємо успішного користування і надалі!

• Сивцев Андрей

Після Сатурна потужність всмоктування шикарна, на середньому положенні килим не віддереш від насадки. Так, процедура чищення може бути дратівливою для тих, хто звик до простоти. Але я вже з цим знайомий і навмісно обирав пилосмок циклонного типу та саме з ємкістю не менше 2-2,5 л (літр реально мало, після кожної кімнати потрібно було чистити).
    Працює помітно тихіше та не жере 1,5-2 кВт. Кількість насадок як раз оптимальна.

Короче, як на мене - достойна модель. І фільтр докупив на майбутнє.
    Доречі, від минулого Сатурну підійшла насадка та алюм.труба :)

Достоинства:
    Потужність, якість в цілому
    Недостатки:
    Шнура б на метр більше. Алюм.пряма труба бажана на 10-15 см довше.

Добридень, Андрію! Дякуємо за придбання пилососа RZTK цієї моделі, а також за Ваш відгук. Добре, що загалом Ви задоволені використанням цього приладу. Зичимо успішної експлуатації та бездоганної чистоти!

• Павло

Після 3 прибирань, трохи порвалась губка, зявились маленькі тріщини біля кнопок розбору, чистити не зручно, слабкий, часто необхідно чистити

Достоинства:
    Ціна, без мішка
    Недостатки:
    Слабкий, швидко забивається, крихкий пластик

Доброго дня! Шкода, що у Вас склалася таке враження від техніки нашого бренду. Можливо є якісь проблеми в експлуатації або зі справністю самого пристрою. Будь ласка, зверніться на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

Павле! Ми намагалися зв’язатися з Вами для вирішення проблеми, що виникла, але нажаль не отримали відповідь. Якщо для Вас є актуальною проблема з експлуатацією, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Олександр

Брав у якості тимчасового/запасного. Користуюсь декілька тижнів.
    Якщо зі знижкою, то це дуже гарний варіант.
    Місця, де можуть вилізти проблеми у майбутньому:
    - кріплення телескопічної труби з обох кінців (ніяких фіксаторів, просто по живому, тому коли пластик трішки зітреться, то можуть з’явитись сюрпризи);
    - кріплення самого циклону виглядає дуже ненадійним, тому стоїть все у зборі в шафі.

Достоинства:
    Ціна, наявність додаткових насадок.
    Недостатки:
    Замала довжина як шлангу, так і телескопічної трубки. Навіть для людини середнього зросту.

Добридень, Олександре! Вдячні Вам за вибір і придбання пилососа RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі. Також дякуємо за докладний відгук. Для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для вдосконалення інструкції в майбутньому. Телескопічну трубку можна регулювати способом висування на потрібну довжину. Для цього пересуньте регулятор довжини трубки та потягніть за її кінець. Бажаємо успішного користування!

• Олександр

Дякую за уточнення щодо трубки :)
      Я здогадався щодо її функціональності, довжина замала і при максимальному розкладені.

• Вячеслав Демик

Отримав пилосос пошкоджений, замовляв через Нову Пошту, спробую зробити обмін

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Тріщини)

Доброго дня! Просимо Вас звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 для уточнення деталей цього випадку. Ми будемо раді допомогти!

• Вячеслав Демик

Кошти розетка повернула, обслуговування клієнтів як завжди на висоті.

• Артем Богданцев

Для своїх розмірів та ціни - саме то

Добридень, Артеме! Дякуємо за придбання і високу оцінку пилососа RZTK цієї моделі. Бажаємо успішного користування і бездоганної чистоти!

• Олена Синельнікова

Супер. Просто сумасшедший. От ковра оторвать сложно. После уборки чистый воздух, пыль не оседает очень долго.

Достоинства:
    Очень мощный. Лёгкий. Не шумный.
    Недостатки:
    Не обнаружено

Добридень, Олено! Дякуємо Вам за придбання пилососа RZTK. Добре, що Ви цілком задоволені його роботою, а також відзначили переваги цієї моделі. Бажаємо легкої та ефективної експлуатації!

В принципе доволен, о покупке не жалею, купил бы еще раз. Рекомендую.

Достоинства:
    Цена, мощность, большой объем контейнера, гарантия
    Недостатки:
    есть ньюансы, но незначительные за такую цену.

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання пилососа цієї моделі від бренду RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги цього приладу. Також вдячні за Ваш відгук із рекомендацією. Бажаємо успішного користування!

• Сергій Проценко

Недоліки не є критичними, виконує свої функції. Паркет прибираю на мінімальній потужності. Щітка 2 в 1 підіймає ламінат.
    Два пункти для покращення: +1 м кабелю, трохи довшу трубку.

Достоинства:
    Виконує свої функції добре, не шумний
    Недостатки:
    Самий більший недолік це поганий циклон, дуже забиває паралон який стоїть перед фільтром. Сам паралон прилягає до стінок погано і через края пил летить прямо на HEPA фільтр.

Вітаємо! Дякуємо за придбання пилососа RZTK Eco Cyclone 30 та висловлене особисте враження від експлуатації. Для нас важлива Ваша думка і ми врахуємо її у подальшому виробництві. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Максим Демченко

Як не дивно внутрішній бренд Розетки RZTK став моїм улюбленим через поєднання приємних цін якості і гарантії на товари китайського виробництва.

Достоинства:
    Ціна компактність потужність

Вітаємо, Максиме! Дякуємо, що обираєте продукцію бренду RZTK. Це правильний вибір! Ми щиро вдячні Вам за придбання пилососа цієї моделі, а також за цей відгук. Бажаємо зручного та ефективного користування!

• Олег Тисляк

Пилососом задоволений.
    Це вже четвертий товат марки RZTK.
    Рекомендую товари від Розетки адже на них гарантія 2 роки.

Достоинства:
    Сильна сила всмоктування.
    Досить компактний.
    Недостатки:
    Після кожного прибирання потрібно розбирати і мити контейнер.

Вітаємо Вас! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

Если в квартире или доме не сильно загрязнены ковры, то это оптимальный вариант. Пылесос был старый и плохо всасывал пыль. Решили купить этот пылесос. Действительно, сначала даже при минимальной нагрузке очень хорошо втягивал пыль, по ковру с небольшим трудом пришлось пылесосить, такая была мощность, но вскоре она сильно упала и он стал работать как старый пылесос. Не хватило на одну уборку. Оказалось, что забился фильтр. Его надо было почистить. После чистки опять стал хорошо работать. Поэтому, если довольно пыльно, надо чистить фильтр. Частота чистки зависит от загрязнения.

Достоинства:
    Довольно легкий, простой в использовании, хорошо всасывает пыль
    Недостатки:
    Пока нет

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Людмила Куницька

Покупкою задоволена. Працює добре, не надто шумний. Боялась ,що ручка не витримає транспортування пилососа,але з цим все ок.Користуюсь поупкою місяць.

Достоинства:
    Хороша якість за помірну ціну
    Недостатки:
    Поки не побачила

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Чичков Игорь

В ЗАГАЛОМ ДУЖЕ ГАРНА МАШИНКА. Але щоб його єффективність була завжди 100% рекомендую через кожні 4-5 прибирань мити фільтри. НЕРА фільтр і паралоновий круглий

Достоинства:
    ціна + потужність

• Ольга Файникая

Загалом нормальний пилосос за свою ціну.

Достоинства:
    Робила покупку за відгуками і, дійсно, тягне дуже добре.
    Недостатки:
    При тому, що добре тягне чомусь зовсім не збирає хутро тварин з килимів

• Василь Чорний

Прийшов без закриваючої заслінки на рукоятці.

Недостатки:
    Немає заслінки на рукоятці

Вітаємо! Вибачаємося за незручності, спричинені цією ситуацією. Ви можете зробити обмін звернувшись до точки видачі магазину ROZETKA або відправити його перевізником. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Иван Горохов

Покупал в качестве подарка. Владелец доволен, оправдал все ожидания.

Достоинства:
    Отлично всасывает, удобен в обслуживании, компактный, стильный дизайн
    Недостатки:
    На данный момент отсутствуют

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Вячеслав Мирошниченко

Работает

Достоинства:
    Работает третью неделю без нареканий.

• Іван Кіпень

Це не показник,

• Константин

Чудовий пилосос. Спочатку трохи не крутилося праве колесо, але після першого використання все стало норм.

Достоинства:
    Потужний, піднімає килими, тихий.
    Недостатки:
    Не бачу.

• Константин

Хороший пылесос

• Руслан Чекурда

Хороший мощный,не громкий и красивый пылесос.

Достоинства:
    Мощный,красивый,большой контейнер,приемлемая цена,много нужных насадок и простота в использовании.
    Недостатки:
    Указанной что пылесос хранить вертикально,но ручки для вертикального переноса нет,есть ручка только для ношения в горизонтальном положении,а в остальном все супер!

Доброго дня, Руслане! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду. Ми обов'язково врахуємо Ваше побажання стосовно мобільності та конструкції та передамо дану інформацію на опрацювання. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Александрос Александрос

4+ Хороший пылесос за такие деньги. Тянет отлично, мощность выставил чуть больше половины, но как говорят время покажет. В пользовании 3 месяца пока все хорошо.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Марина Богушева

Відмінна якість і чудова потужність, дуже компактний та зручний для використання. Взяли для бабусі вона задоволена

Достоинства:
    Невеликий розмір, не потребує багато місця для зберігання, хороша потужність

Вітаємо Вас, Марино! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що ця модель пилососа від RZTK прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Анна Шулик

Купили совсем недавно.Решили рискнуть.Каково было удивление каччеством уборки.Это -.Розетка,вы-молодцы!

Достоинства:
    Хорошая убока цена доступная
    Недостатки:
    Не обнаружили пока

Доброго дня, Анно! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості продукції від RZTK. Ми дуже стараємось, щоб Ви мали змогу користуватись найкращими товарами за доступною ціною. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Андрій Л

Выбирал пылесос из недорогих и хорошей фирмы. Уже не первый прибор ТМ RZTK. Претензий до этого не было и решил попробовать эту же фирму. Тем более, была хорошая акция. У пылесоса хороший дизайн, не сильно шумный, регулировка мощности и длинный шнур. Ещё неплохо наблюдать как мусор крутится в пылесборнике)))
    Заодно взял запасной фильтр на будущее. Минусом бы я назвал коротковатый шлангу и отсутствие ручки для переноса. Действительно, это момент непродуман. Два года гарантии, а при доп оплате - 4. Тоже отличный плюс.

Достоинства:
    Дизайн, мощность, количество насадок, гарантия, низкий уровень шума
    Недостатки:
    Коротковатый шланг, отсутствие ручки для переноса

Вітаємо Вас, Андрію! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Благодір Віталій

Пилосос добротний . Класно витягає бруд з коврів . Після того як пару раз пропилососили спробували вибити , так пилі майже не було . Покупкою задоволені.
    Помаленьку стали фанати рзтк добротна фірма класна продукція.

Достоинства:
    Мощний , мало шумний на диво.
    Недостатки:
    Пока не не знайшли. Подумайте над покращенням дизайну.

Вітаємо Вас, Віталію! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Ірина Курилова

#МійRZTK_фото
    Дуже довго обирала пилосос.Хотілось щоб він був безмішковий з великим контейнером для сміття, потужним і одночасно не дуже дорогим. Зупинилася на даному варіанті. За таку ціну досить гарний пилосос, потужно всмоктує і легко очищується контейнер. Ідеальний помічник для дому. При користуванні суттєвих недоліків не помітила. Єдине що хотілось би додаткової ручки на корпусі пилососу, щоб було зручніше переносити його по квартирі.
    #МійRZTK_фото

Достоинства:
    Відмінна якість,потужність,НЕРА фільтр
    Недостатки:
    Хотілось би додаткової ручки на корпусі пилососу, щоб було зручніше його переносити по квартирі

Вітаємо Вас, Ірино! Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за відгук та додані фото. Бажаємо приємного використання на довгий час!

• Александр Зелинский

#МойRZTK_видео
    Не ожидал, что он ттакой мощный.
    Очень понравился его внешний вид, а особенно цвет!

Достоинства:
    Мощность, качество, внешний вид
    Недостатки:
    Не нашел

Вітаємо Вас, Олександре! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за відгук з інформативним відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Ірина Заболотна

Відразу пилосмок працював чудово,тяга просто (2місяці)
    Азгодом ,просто жах-"не тягне ,а гладка килими"
    Не рекомендую

Достоинства:
    Контейнер
    Недостатки:
    Слабенький

Доброго дня, Ірино! Шкода, що у Вас склалася подібна думка стосовно однієї з найкращих моделей серед лінійки наших пилососів. У разі виникнення подібної проблеми, рекомендуємо перевірити трубку та шланг на наявність сторонніх предметів, зробити їх очистку, а також очистити фільтри. Якщо ці дії не допоможуть, зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі або скористайтесь наступним посиланням:
      ссылка
      Бажаємо якнайшвидшого вирішення даного випадку!

• Андрей Варава

Фильтра тут странно сделаны замените и все должно стать норм...

• Тетяна Болотнюк

Дуже добре працює, тягне все, на всю потужність навіть не ставимо!Хороший фільтр, тихо працює.

Достоинства:
    Стильний дизайн, якісно зроблений, тягне все
    Недостатки:
    Єдиний недолік, що не має ще однієї ручки, не зручно нести у вертикальному положенні

Вітаємо Вас, Тетяно! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що ця модель пилососа від RZTK прийшлась Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Андрей Гребенюк

Все супер покупкой довольны

Достоинства:
    Все на высоте
    Недостатки:
    Не обнаружил

Доброго дня, Андрію! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Руслан Гринь

#МійRZTK_відео
    В порівнянні з попереднім пилососом середнього цінового сегменту- цей тягне все, інколи потужності навіть забагато (килими відриває від підлоги), якість збірки гарна, телескопічну трубку можна було б зробити і трохи довшою (мені зі своїм зростом 185см користуватися ним не дуже зручно). Головним мінусом вважаю відсутність ручки чи хоча б якогось пазу, щоб мати можливість переносити пилосос у вертикальному положенні, це дуже не зручно, навіть у застарілій моделі попереднього пилососу ручка була. Вцілому вважаю покупку вдалою.

Достоинства:
    якість, потужність, ціна, відсутність мішка, НЕРА фільтр
    Недостатки:
    відсутність ручки для вертикального перенесення, довжина кабелю і телескопічної трубки

Доброго дня, Руслане! Дякуємо за Ваш вибір продукції від RZTK та за те, що поділились досить інформативним відео, продемонструвавши цю модель пилососа і власні враження від придбання. Бажаємо Вам приємного користування на довгий час!

• Анатолий Супров

Неплохой пылесос за свои деньги, заслуживает на пятерочку за соотношение набора функционала/стоимость товара.
    Из плюсов отмечу:
    1) хорошая всасывающая мощь;
    2) большая и вместительная колба;
    3) хорошая дополнительная насадка для паркета в комплекте
    4) отличный уровень фильтрации от пыли
    5) есть управления мощностью на корпусе
    6) прорезиненные колеса+ выглядит футуристично
    Касательно минусов:
    1) наверное это отсутствие ручки на корпусе, для переноса пылесоса, но думаю это количество + перекрывают эту недостачу.

Достоинства:
    Мощный, хорошая фильтрация, комплектация и цена
    Недостатки:
    не очень удобно переносить пылесос- надо аккуратничать

Доброго дня, Анатолію! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі пилососу. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!