• Владимир Демиденко

Наважився купити данний бензогенератор, перечитавши всі коментарі, отримав в пункті видачі Розетки, дома розпакував, оглянув на перший погляд зібраний добротно, провівши всі необхідні технічні роботи ( мастило, бензин, повітряний фільтр), з острахом вирішив запустити бензогенератор адже в коментарях було багато відгуків що при запуску розриває глушник, запустився двигун напрочуд легко, робота двигуна стабільна, поки що на обкатці підключаю для нагрузки масляну батарею на 50 відсотків потужності батареї це десь близько 1 кВт, на декілька хвилин включав батарею на повну потужність 1,8 кВт, все працює стабільно напруга 230 вольт стабільна, а от з герцами на при навантаженні в 0,9 кіловата показує 52 герца, а при навантаженні в 1,8 кіловата 50-51, ще сподобалось що доволі економний двигун , при вище описаних навантаженнях розхід палива приблизно 0,6 - 0,8 літра на годину. Так що в цілому залишився задоволений, рекомендую.

Достоинства:
    Ціна, зовнішній вигляд, якісна збірка
    Недостатки:
    Не виявив

Добридень, Володимире! Ми вдячні Вам за покупку бензинового генератора RZTK цієї моделі та розгорнутий відгук із найвищою оцінкою та деталями експлуатації. Раді, що Ви оцінили переваги використання приладу. Зичимо приємного користування на довгий час!

• Поляков Юрій

Загалом прийнятний апарат за свої гроші.

Мав певні проблеми при першому запуску, зокрема розірвало глушник.
    Власне це дуже псує враження від використання.

Планую зареквестити заміну (глушника), або потратитись на ремонт.

Рекомендований до використання, якщо відразу націлені щось ремонтувати.

Недостатки:
    глушник

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання бензинового генератора RZTK. Добре, що загалом Ви задоволені використанням цієї моделі. Шкода, що сталася описана ситуація. Для сервісного ремонту Ви можете звернутися в точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання доступна за посиланням: ссылкаАктуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які працюють нині, за посиланням: ссылкаВдячні за розуміння. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення питання Ви також можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Дорошенко Анатолій

Придбали генератор ще перед новим роком оскільки переживали за можливість віяльних відключень в зв'язку з дефіцитом енергоресурсів в Україні. Після купівлі залили рекомендоване мастило 10W30, завівся з 2 шморгу. Табло показує 226 вольт без навантаження. Задоволені простотою запуску (а робили це при температурі десь +10 С) і тим що він працює злили зайвий бензин і запакували до важких часів. Почалась активна фаза війни. Після окупації орками півночі Київської області зникла електроенергія, зв'язок. Згадали що в нас є генератор. Першочергово треба було запустити газові котли які без електроенергії не працюють. Генератор як і підчас першого запуску завівся без проблем. Проблеми почались коли на генератор подали навантаження. Після підключення до мережі протягом короткого періоду часу (до 1 хв) все було добре, потім генератор перестав виробляти електроенергію. При цьому він не перестав працювати, мотор працює а електроенергію не виробляє. Нагадаю - ми в повній окупації, зв'язку нема, ремонтні майстерні не працюють. Почали розбиратись в чому проблема, мультиметром перевірили розетки на генераторі - напруги нема, на 12 вольтових клемах показує 7 вольт, значить проблема або в регуляторі напруги, або в графітових щітках. Почали перевіряти з графітових щіток, оскільки регулятор напруги в домашніх умовах відремонтувати тяжко якщо не неможливо. Яке ж було здивування коли замість однієї з графітових щіток був просто мідний дріт-косичка. Тобто одна щітка відмінної якості а інша просто мідний дріт. Якби це був старий генератор з 1000 годин експлуатації можна було б подумати що вони просто стерлись але це було б помітно по слідам експлуатації. А тут навіть залишків графіту нема. Тобто на заводі де робили генератор поставили одну робочу щітку а інша обірвалась то вирішили і так піде. Коротше потрібно виходити з того що маємо, взяли щітку яка йшла в комплекті до чи то дрилі чи
    до перфоратору, підігнали по розміру за допомогою наждачного паперу, щоб підійшла до генератора, поставили, і все запрацювало.
    Хотілось би додати про плюси даного генератору, маючи прямі руки його можна досить легко переробити з бензинового на газовий або бензо-газовий, прицьому він чудово працює від газової труби, тобто на природньому газі. Єдина проблема з чого ви зробите регулятор подачі газу. Тиску газу в газовій системі на більш потужний генератор може не вистачити але на 2-2,5 кВт вистачає точно, перевірено. Як довго він може працювати в такому режимі не знаю, в нас за час окупації він відпрацював більше 300 годин, при цьому ми витратили до 20 л бензину, все інше газ, скільки його пішло невідомо оскільки паралельно працював котел.

Достоинства:
    Простий у використання, невибагливий, легко модифікується
    Недостатки:
    Наявність дефектів заводської збірки

Добрий день, Анатолію! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вибачаємось за спричинені цією ситуацією незручності. Ваш відгук, зауваження та побажання будуть враховані. Вдячні за розуміння. Бажаємо легкого та успішного використання!

• Леонід Крутень

Прислали його навіть в мою затурку швидко. злив транспортувальну оливу, залив sae 10w30, бачив її в рекомендаціях до нього. Завівся швидко. потужності на нашу хату вистачає з головою. тепер є надія, що не буде зупинятися усе життя, коли електрика накривається.

Добрий день, Леоніде! Дякуємо за вибір та високу оцінку генератора RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

Завелся со второго, третьего дергания, работает, генерирует. Светодиодные прожекторы дрожит свет от него, на освещение дома, ещё не включал нет времени, запускал только в гараже. Если ещё в доме свет будет дрожать, то плохой экземпляр попался. Но, пока выводы делать рано, дополнительно сообщу. Кто знает диаметр выхлопной трубы? Не могу найти штангель, чтобы померять.

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    дрожит свет светодиодных прожекторов.

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за придбання генератора RZTK. Діаметр вихлопної труби становить 22 мм. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Ярослав Шикалов

Пришел быстро.Гарантийки как всегда не было.Проработал 15 минут на холостых.Затем дал 1кВт нагрузки и напряжение вместе с индикацией пропало а двигатель работает.Пошевелил провод от динамы к панели управления и табло подало признаки жизни.Китайские ручонки не до конца соединили разъем силоаого кабеля и он расплавился.Паяльник решил проблему.Возится с гарантией себе дороже,чем продавец успешно пользуется.

Недостатки:
    Плохое качество сборки

Добрий день, Ярославе! Дякуємо за придбання генератора RZTК. Вдячні за Ваш відгук. Ми цінуємо думку та побажання кожного клієнта. Вашим гарантійним талоном виступає чек, котрий Ви отримуєте у магазині при покупці. Або при отриманні на пошті він вкладений в окремий файл, та прикріплений до коробки. Якщо у Вас виникнуть питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Віктор Дунда

Добавляю свій відгук.
    Запустися як то кажуть з півоберта. Працює трошки як на мене гучно але нема мені з чим порівнювати. Хіба з тракторцем. Видає без нагрузки 229 вольт. З нагрузкою пробував лише включати фортуну.
    В цілому задоволений покупкою. Як буде далі працювати побачемо.

Достоинства:
    Ціна. Дизайн.
    Недостатки:
    Поки не виявив

Добрий день, Вікторе! Дякуємо за вибір та високу оцінку генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото та відеоматеріали. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Игорь Подгорный

Хорошо бы было добавить колесики.

Достоинства:
    Завелся хорошо, работает достаточно тихо, если судить по показаниям дисплея напряжение и частоту выдает норма.
    Недостатки:
    Не виявив поки.

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за вибір генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та побажання. Ваша думка буде врахована. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Антон Костенко

#МойRZTK_фото

Самій недорогой вариант.
    Надеюсь не пригодится ;)

Достоинства:
    Недорогой, гарантия 2года
    Недостатки:
    пока нет

Вітаємо, Антоне! Дякуємо за вибір та високу оцінку генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Юлия Курило

Відповідає всім характеристикам,экономний

Достоинства:
    харошое качество
    Недостатки:

Вітаємо! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо успішного та тривалого використання!

• Микола Пичик

Дуже ввічливі продавці і служба підтримки.

Достоинства:
    Гарний дизайн, тихенько працює.
    Недостатки:
    Не виявлено.

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Николай

#МойRZTK_фото
    Цена этого генератора на сегодняшний день более чем актуальная, смотрел в версии с аккумулятором, но так как часто нужно использовать в мороз сейчас решил что лучше ручной стартер , ну и дешевле на около 1500 грн. Залил масло , бензина литров 5 в минус 8 запустился с 6 рывка веревки, сейчас проходит обкатку при нагрузке 650вт - 1300вт, пока полёт нормальный.

Достоинства:
    Цена, для 40 кг все собрано эргономично и хорошо сбалансировано, удобно переносить даже 1 человеку, с поставленной задачей справляется

Доброго дня, Миколо! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Олександр Лягуша

Отличный генератор работает тише чем "одноклассники" завелся с первого раза после распаковки. Недостатков в работе не обнаружил. Отдельное спасибо Розетке за доставку товара. Рекомендую заказывать данный товар с доставкой (вес генератора 40кг и достаточно большая коробка не в каждое авто влезет)

Достоинства:
    Довольно тихий по сравнению с генераторами других производителей. Лучшее сочетание цена-качество.
    Недостатки:
    Необнаружил

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку генератора RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий інформативний відеоогляд цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Віктор Дунда

Вчора замовив. Сьогодні отримав в 11 годин. Візуально все добре. Сервіс доставки на висоті.
    В комплекті був сам генератор, інструкція, дві вилки і свічний ключ.
    Запускати буду пізніше. Тоді добавлю відгук.

Достоинства:
    Ціна.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Валентин Верниба

Купляв для дачі. Відпрацював в перший же день 10 мотогодин з двома невеликими перервами. Навантаження біля двох кВт витримує нормально. При включенні насоса свердловини трохи кидає, але оберти зразу стабілізуються. Після обкатки і заміни масла попробую додати навантаження в межах розумного, щоб побачити реальну межу можливості. Інструменти поки що не підключав, але на дачі все необхідне тягне: телевізор, холодильник, чайник 2 кВт, електроплита 1,5 кВт, насос свердловини1,1 кВт. Вмикалось по черзі. Поки що все добре.

Достоинства:
    Завівся згідно інструкції з одного оберту.
    Недостатки:
    Поки що не виявлено

Вітаємо Вас, Валентине! Дякуємо за придбання та високу оцінку генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Петр Боровков

Довольны. Цена доступная. Не тарахтит, не кашляет. После обкатки понемногу давали нагрузку, совсем до предела не доводили.

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Евгений Буриненко

Генератором более чем довольны. Скоро будет пол года как пользуемся. Думали, что больше бензина уходить будет, так что даже несколько экономнее выходит, чем планировали.

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Ярослав

Купил по промокоду, залил масло проверил, заводится

• Денис Бобренко

Вартість підкупила. Купувати треба було швидко, тому замовив на Розетці. Завівся дуже легко, бензин оливу залив, перемикнув заслінку пару разів смикнув стартер і вперед працювати. Відповідає всім характеристикам.

Достоинства:
    Вартість, гарантія, не багато шуму
    Недостатки:
    Поки що все добре працює

Вітаємо Вас, Денисе! Дякуємо за вибір генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Олексій Попов

Купил, привезли быстро.
    Отработал уже часов 15, никаких проблем.

Достоинства:
    Цена, качеств, надёжность (на данный момент)
    Недостатки:
    Пока не обнаружил
    • Владимир Пархоменко

Какой расход топлива?

• Олексій Попов

Вот пару недель назад отключали свет, 8 литров бензина хватило примерно на 10-12 часов. Но это не на полную, киловатта 2 подключено было

Вітаємо Вас, Олексію! Дякуємо за вибір генератора нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Виталий Сушков

3января забрал,испытал,работает. Единственное чека не обнаружил,а как же гарантия?

Достоинства:
    Не шумный и цена нормальная.
    Недостатки:
    Пока нет.
    • Пухальський Вячеслав

На коробці біля ттн вклеяний

• Виталий Сушков

Дякую.знайшов.

Вітаємо Вас, Віталію! Дякуємо за вибір генератора нашого бренду. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Денис Жаданов

Пока доволен. Нагрузки пока что особой не было на него, т.к. пользуюсь на даче и только когда электрика отрубается. Свет, чайник и дуйчики тянет без проблем. Завел сразу.

Достоинства:
    небольшой, соответствует описанию, бюджетный
    Недостатки:
    пока не обнаружил

Вітаємо Вас, Денисе! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Леонід Поляков

Поки що (місяць після покупки) працює добре і зміну навантажень сприймає без проблем.

Достоинства:
    Компактний. Працює стабільно, тихо. Параметри витримує.
    Недостатки:
    Суттєвих не помітив. Трохи незручно заливати бензин без спеціальної воронки. Є якась кнопка під дисплеєм, але в інструкції про неї ніякої згадки...

Доброго дня, Леоніде! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Сергей Зайченко

Представник бренду, Вы бы лучше за кнопку ответили бы....

Добрий день, Сергію! Дякуємо за Ваш коментар. Натискаючи кнопку на дисплеї можна побачити наступні дані: вольтаж, частоту, загальний час роботи генератора, час роботи генератора в поточному часу. Значення поточного часу скидається після відключення генератора. Бажаємо вдалих покупок та гарного настрою!

• Андрей Трохимец

С коробки у меня незавёлся. Намучался я с этим гениратором.
    С женой его тягали его туда сюда. Свечу менял, разные положения тумблера пробовал.
    Масло, бензин заливал, сливал несколько раз.
    Всё делал по инструкции. Связалался с сервисной поддержкой, скидывал им видео. Выполнил все их рекомендации, ничего не помогло. Оформил возврат. Дотянул его до ближайшего отделения Розетка, оформил возврат. Ровно на 14 дней после отправки его в сервис мне перезвонили и сказали что мол да, устройство оказалось неисправным можем вам обменять на такую же модель. Но так как прошёл месяц с момента покупки, то веры, что привезут исправное устройство уже не было.
    Попросил вернуть деньги на карту. Вернули через несколько денег после звонка.
    Единственное что мне понравилось это общение с сервисным центром Розетка. Менеджер Василий очень вежливо и обходительно пытался мне всячески помочь решить мою проблемму. Спасибо ему.

Достоинства:
    Вежливое общение сервисного центра.
    Недостатки:
    Незавёлся с коробки

Я до третьего так дошёл мне меняли их через день
      Первый не завёлся по ощущениям не было компрессии два следующий разорвало выхлопы

Добрий день, Андрію! Дякуємо за вибір генератора RZTK. Вибачте за незручності. Добре, що ця ситуація була вирішена. Сподіваємося цей інцидент не зіпсує Вам загального враження про бренд RZTK і у Вас ще буде нагода скористатися нашою продукцією.

Добрий день, Олеже! Вдячні за Ваш відгук. Шкода, що виникла така ситуація. Зважаючи на унікальність випадку, ми обов’язково проведемо детальне розслідування та проведемо ретельну діагностику всіх трьох генераторів, які Ви отримували. Ми з розумінням віднеслися до цього інциденту, пішли Вам на зустріч і повернули кошти без рішення сервісного центру. Дякуємо.

#МойRZTK_видео Розпакування Генератор бензиновый RZTK G 3500 з Rozetka

Достоинства:
    Вага, зовнішній вигляд, ціна
    Недостатки:
    Не виявлено

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, доданий відеоогляд та високу оцінку цього генератора. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Антон Костенко

#МійRZTK_відео

Достоинства:
    Найнижча ціна, 2 роки гарантії
    Недостатки:
    Поки нема

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, доданий відеоогляд та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Валентина Вольская

Пока особо не пробовали.
    Ещё посмотрим как смарт ТВ будет работать или нет и интернет. Также холодильник не знаю и водонагреватель. Отпишусь позже.
    Пока расстроены. Мощность очень завышена .

Достоинства:
    Горят лампочки в доме. Пока на этом все.
    Недостатки:
    Стиральную машину класс А не тянет, даже без нагрева воды, даже не запускается. Тили тили и все не включается. ДКУ вырубается сразу генератор.

Доброго дня, Валентино! Дякуємо за вибір RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Найближчим часом Вам зателефонує представник нашого бренду для вирішення проблеми, що виникла. Дякуємо за розуміння.

Добрий день, Валентино! Ми не змогли зв’язатися з Вами для з'ясування обставин виникнення цієї ситуації та вирішення питання. Зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Заказал 21.12.2021 12:11
    Генератор бензиновый RZTK G 3500
    Забрал 23.12.2021 в 16-30
    Завёз генератор на заправку заправил 5 литров бензина А92 Потом поехал в гараж, залил масло мотуль 4T10w40 280 гривень за литер вошло 620грам. Заводил до 20-00
    генератор не завёлся вообще, такое ощущение, что нет компрессии. Повёз назад в розетку выписали акт на замену ! 24.12.2021 в 14-20 Я в розетке забираю второй генератор ! Решил заехать сразу на заправку , она рядом с розеткой 300 метров кло ,залил 5 литров а92 залил масло и начал заводить прямо на заправке, через попыток 5-10 меня и окружающих ошеломил взрыв !! Разорвало в моём чудо генераторе глушитель, взрыв был настолько сильный, что ко мне сбежалась заправщики с огнетушителями !.Я немного отошёл от этого события , запаковал я свой генератор и повёз назад в розетку ,приёмщики в розетке были в панике, что такое может быть, поговорил и решили заказывать третий ))(Ну генератор мне очень нужен для работы ,думаю третий 100% будет нормальным. Составили акт обмена, поехал я домой. 25.12.2021. Я в розетке ! С собой взял уже канистру с бензином чтоб как говорится проверить не отходя от кассы.
    Вывезли мой третий !! Генератор на тележке Я говорю консультанту, хочу проверить генератор , консультант говорит без проблем. Консультант вывез генератор на улицу ,заправил и начал заводить, через секунд 50-60 раздаётся взрыв ! выхлоп разлетелся , консультант белый как бумага он в шоке . Пакует и везёт на возврат Приёмщикам рассказал о взрыве ...Составляем акт на возврат денег . Деньги вернули через три дня .Потрачено куча времени и средств (Масло бензин ) толку ноль .

Достоинства:
    Куча эмоции, Цвет Кавасаки черно зелёный
    Недостатки:
    Взрывается очень громко

К розетке вопросов нет сервис 10 из 10 !!!
      К производителю Генератора Пожалуйста производите более качественный продукт !

• Іван Волик

Про всяк випадок вирішив обзавестися таким генератором, бо буває вимикають світло надовго. Перевірив, як працює, запустивши по інструкції. Коли трохи прогрівся, тоді підключив до нього спочатку лампу, потім обігрівач на 1,5 кВт - усе працює добре. Тобто тепер маю надійне альтернативне джерело електрики.

Достоинства:
    надійний, недорогий
    Недостатки:
    немає

Вітаємо Вас, Іване! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Кристина Полищук

Доставили быстро,залили масло,бензин завелся с первого раза обкатываем.

Достоинства:
    компактный, выглядит очень хорошо
    Недостатки:

Доброго дня, Христино! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Александр Вилиховый

В комплекте нету масла ,вот такие маленькие не удабства

Достоинства:
    Всё отлично работает
    Недостатки:

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання генератора RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Так, моторна олива не входить в комплект поставки. Ваші побажання будуть враховані. Бажаємо легкого та комфортного використання!

• Андрій М

Давно хотів придбати собі генератор,дивився на iron angel, але все ж таки придбав rztk. генератор зараз по акції і приємний бонус прийшов промокод на знижку 2 % -179грн. Сьогодні отримав на новій пошті,ще не запускав,але скажу що на вигляд досить якісно зроблений. За таку ціну думаю один з кращих варіантів. Після запуску доповню відгук

Достоинства:
    Ціна, двигун 7.5,а не 6.5 чи 7 як в інших виробників, мідна обмотка альтернатора, електронний дисплей з трьома показниками. Йому ще б редуктор газовий то взагалі було б супер
    Недостатки:
    Потертості на пластику,але це не критично і не впливає на роботу самого генератора

Добрий день, Андрію! Дякуємо за вибір та високу оцінку генератора RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Ігор Білик

Очень доволен покупкой ! Все характеристики выдержаны, заводится без проблем !

Доброго дня, Ігоре! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Виктор Черепаха

Замечательный генератор, очень довольны!

Достоинства:
    Цена качество.
    Недостатки:
    Нет.

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

#МойRZTK_видео Розпакування Генератора бензинового RZTK G 3500

Достоинства:
    Цена цвет

• Олександр Байбаков

Доброго дня! Покупкою і доставкою задоволений дякую.

Достоинства:
    Техніка гарна заводиться добре.гучність ближче до тихого.в роботі не ледачий зібраний гарно
    Недостатки:
    не замітив

Доброго дня, Олександре! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням даного приладу і знайшли час поділитися власним досвідом роботи з ним. Бажаємо подальшої успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!