Отзывы покупателей о Дрель-шуруповерт аккумуляторный RZTK RD 1220Li

453 отзыва

Код:  252152001

• Евгений Волошин

Купував в подарунок 13.07.22р.Сьогодні 05.08.Перший раз скористався,батарея швидко розрядилась вставив в зарядний пристрій,через 20секунд загорілася зелена лампа але вона не працює.Другій акб заряджається нормально.

Достоинства:
    Для дому підходить.
    Недостатки:
    Бракована батарея.

Добридень, Євгене! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Дякуємо за високу оцінку дриля-шурупокрута RZTK. Просимо Вас звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 для уточнення деталей ситуації з АКБ. Ми зможемо Вам допомогти!

• Ігор Щербаков

Мені поки подобається

Достоинства:
    Ціна, кейс, 2 акума
    Недостатки:
    Поки не знайшов

Добридень, Ігорю! Дякуємо за відгук і високу оцінку дриля-шурупокрута RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Упевнені, цей електроінструмент стане Вашим надійним помічником на довгі роки!

• Гнатишак Іван

Чудовий і зручний шруповерт.

Добрий день, Іване! Щиро раді, що Ви задоволені використанням дриля-шурупокрута RZTK. Дякуємо за відгук та найвищу оцінку. Приємної Вам експлуатації на довгий час!

• Янченко Антон

Перевірив одразу у магазині. Всі акумулятори справні, швидкості, ліхтарик, реверс. Все працює норм. Працював більш дешевим, цей агрегат подобається більше. Брав для домашніх потреб, зібрати полиці, прикрутити листи дерева до металу і т.інше.

Достоинства:
    Недорогий, зручний.
    Недостатки:
    Поки не побачив. Можливо немає

Вітаємо, Антоне! Ми вдячні, що Ви знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації дриля-шурупокрута RZTK цієї моделі. Бажаємо і надалі отримувати задоволення від приємної експлуатації!

• Трофимов Никита

В быту без шуруповерта никак, впервые взял акумуляторный вариант, очень доволен. Удобно, мобильно, можно не только по дому, но и на участке без проблем работать, не тащить переноску. Эта модель по ощущениям 3х месяцев експлуатации - надежная. Радует быстрозажимной патрон, наличие кейса и двух батареек.

Добридень, Микито! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Раді, що Ви задоволені використанням дриля-шурупокрута RZTK. Користуйтеся із задоволенням!

• Александр Ячменев

Пишу повторно, на жаль знову без дифірамбів продавцеві. З моменту повернення неякісного шуруповерту /22.06.2022 р./ пройшло 5 тижнів. Не зважаючи на обіцянки,гроші мені не повернули і просто відбуваються мовчанкою. Не знаю, чи виникне бажання ще колись скористатись послугою цього магазину.

Недостатки:
    Інструмент виявився неякісним

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. У зв’язку з воєнними діями інколи виникають проблеми технічного характеру. Із питання повернення коштів також можна звернутися в чат-бот служби підтримки в Telegram: ссылкаУ разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію: 0800-331-319. Вибачте за незручності!

• Игорь Яковенко

Заказал 24/07/2022, написали, что 25 отправят. До сих пор тишина.

Добридень, Ігорю! Дякуємо за вибір продукції ТМ RZTK. У зв’язку з воєнними діями обробка та відвантаження замовлень дещо утруднені. Із цього питання також можна звернутися в чат-бот служби підтримки в Telegram: ссылкаВибачте за незручності!

• Артем Святошенко

Придбав для домашнього використання. Акумуляторний інструмент набагато зручніше мережевого. Батарейку тримає добре. Закручує-викручує теж. Зроблений цільно, без дефектів. Набір свердел також придбав на Розетці.

Добридень, Артеме! Раді, що Ви оцінили усі переваги цієї моделі дриля-шурупокрута RZTK, описавши значні для Вас у відгуку. Зичимо тільки найкращих результатів із технікою нашого бренду!

• Гнатишак Іван

Працює чудово і надійно. Приємно тртмати в руках.

Достоинства:
    Зручний
    Недостатки:

Добридень, Іване! Ми раді, що дриль-шурупокрут RZTK прийшовся Вам до вподоби. Бажаємо завжди найкращих результатів із технікою нашого бренду!

• Александр Сидоренко

Отличный шурик за свои деньги , акум держит хорошо

Вітаємо, Олександре! Щиро раді, що Ви задоволені використанням дриля-шурупокрута RZTK. Дякуємо за відгук та найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування на довгий час!

• pavel.chepugov

Второй аккумулятор без начального заряда.
    Во время зарядки сгорело зарядное устройство.

Недостатки:
    При покупке второй аккумулятор был разряжен в ноль. Во время зарядки (около 40 минут) сгорело зарядное устройство.

Добрий день, Pavel! Дякуємо за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця прикра ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Ярослав Гаврилюк

Подивлюсь як він в житті. В цілому наче непогана якість. Ще не було нагоди скористуватись. Але через відсутність хоча б 1 біти в базі - мінус бал.

Достоинства:
    ціна.
    Недостатки:
    відсутніть базової біти, хрестової

Доброго дня, Ярославе! Дякуємо за придбання дриля-шурупокрута цієї моделі від RZTK та високу оцінку. Ваша думка буде обов'язково врахована у подальшому виробництві. Зичимо надалі тільки приємних вражень від експлуатації!

• Валентина Николаевна Каурковская

Сыну понравился, два аккамулятора, это удобно.

Достоинства:
    Недостатки:
    Слабые аккамуляторы.

Добридень, Валентино Миколаївно! Раді, що Ваш син задоволений дрилем-шурупокрутом RZTK. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду, обов'язково врахуємо її. Бажаємо приємної експлуатації!

• Владимир Согоконь

Шикарная штука !!!

Добридень, Володимире! Дякуємо за придбання дриля-шурупокрута RZTK цієї моделі, а також відгук з найвищою оцінкою. Раді, що Ви задоволені інструментом. Легкого та приємного користування!

• Константин

Шуруповерт - огонь. При помощи этого шуруповерта за несколько часов построил летний душ на даче. Хватило заряда одного аккумулятора. Цена и качество на высоте. Даже не ожидал.

Достоинства:
    Компактный, две батареи аккумулятора, кейс
    Недостатки:
    Резиновые вставки корпуса проклеены не лучшим образом

Вітаємо Вас, Костянтине! Ми дуже раді, що Ви обрали дриль-шурупокрут нашого бренду. Дякуємо за Ваш відгук та висловлені побажання. Для нас важлива думка кожного клієнта, ми обов'язково врахуємо Вашу для покращення якості продукції. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Георгий Кондрашов

Отличный, качественный. Акумулятор держит заряд очень хорошо. Доволен покупкой. Прекрасный сервис.

Доброго дня, Георгію! Ми вдячні, що Ви обираєте техніку RZTK. Ваш вибір дуже важливий для нас. Раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі дриля-шурупокрута. Приємного користування!

• Сан Саныч

Шуруповерт не плох по качеству, имеет стандартный функционал и подходит для периодического домашнего использования. В целом за эти деньги нормльный вариант

Достоинства:
    две батарейки, удобная зарядка, две скорости, теоретически можно сверлить (честно не пробовал)

Добридень! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі дриля-шурупокрута. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Богдан Гусев

Доброго дня, Богдане! Дякуємо за придбання дриля-шурупокрута нашого бренду та найвищу оцінку. Зичимо Вам тільки найкращих результатів роботи!

• Бахусович Андрій

Для домашніх робіт підходить на 100%

Вітаємо Вас, Андрію! Вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шурупокрута RZTK цієї моделі. Ви зробили вдалий вибір! Чудово, що використання цього приладу Вас повністю задовольняє. Бажаємо успішного користування на довгий час!

• Игорь С

Сверлить, зенковать, сотни саморезов - все супер.
    Единственный момент - греется если непрерывно работать минут 10. Приходится давать отдохнуть некоторое время. А в остальном все устраивает.

Достоинства:
    Цена, 2 аккума, компактный
    Недостатки:
    Под мои задачи - идеально, нареканий нет.

Вітаємо, Ігорю! Дякуємо за Ваш відгук з описом досвіду експлуатації дриля-шурупокрута від ТМ RZTK та найвищою оцінкою. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Упевнені, цей електроінструмент стане Вашим надійним помічником на довгі роки.

• Валентина Николаевна Каурковская

Сегрдня забрали, пока всем довольны. Сервис на высшеи уровне!

Недостатки:

Вітаємо Вас, Валентино! Дякуємо за придбання і високу оцінку дриля-шурупокрута RZTK. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Віталій

З двух батарей одна несправна......хоча при купівлі перевіряв працювала, розрядилася і більше не заряджається....

Достоинства:
    За такі гроші, норм....
    Недостатки:
    З двух батарей в комплекті, одна не справна....

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, до сервісного відділу. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити товар поштовим оператором. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс доступна у наступному посиланні: ссылка. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Святослав

ціна-якість, для дому цілком достатньо

Достоинства:
    ціна

Доброго дня, Святославе! Раді, що техніка ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Александр Ячменев

Купил этот шуруповерт-дрель и получил через пункт выдачи в Тернополе 12,06,22 г. Пользовался два раза. После этого инструмент работать перестал. 22,06,22г. отвез и сдал туда, где и получил. До настоящего времени никаких известий не получил, хотя мне пообещали что позвонят.

Добридень, Олександре! Ми вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

Добрий день, Олександре! В телефонній розмові з Вами погодили вирішення цього питання. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• Георгий Кондрашов

Прекрасное качество

Доброго дня, Георгію! Ми вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK і найвищу оцінку. Раді, що Ви відзначили якість цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Віталій

Купувався на прдарунок. Ніби крутить ))

Доброго дня, Віталію! Дякуємо, що для подарунка Ви придбали саме дриль-шуруповерт RZTK цієї моделі. Це відмінний вибір! Ми щиро вдячні за Ваш відгук із найвищою оцінкою. Нехай щастить!

• Віталій Бермеш

Ідеально для робіт дома.

Достоинства:
    Ціна - якість.
    Недостатки:
    Немаж

Доброго дня, Віталію! Вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK, а також найвищу оцінку цієї моделі. Раді, що Ви задоволені інструментом і залишили свій відгук. Бажаємо успішного користування!

• Юрий Князев

Впечатления от использования хорошие. Качество материалов хорошее. Свои функции выполняет.
    Есть одно замечание: рукоять снизу имеет плоское основание. И по логике хочется поставить инструмент на ручку (аккумулятор). Но центр тяжести смещён слегка кпереди. И поставить стоя дрель не выходит. Падает вперёд. Приходится класть на бок. А жаль.

Достоинства:
    Хорошее качество за умеренную цену
    Недостатки:
    Не сбалансирован
    • Андрій

Шуруповерти з таким типом акумулятора завжди кладуть на бік.

Вітаємо, Юрію! Дякуємо за придбання та позитивну оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та побажання. Ваша думка буде врахована. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Присяжнюк Александр

Норм

Достоинства:
    Цена - качество
    Недостатки:

Добридень, Олександре! Дякуємо Вам за придбання і найвищу оцінку акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Добре, що Ви відзначили переваги інструмента. Бажаємо успішної експлуатації!

• Дмитро Малахович

Попал под дождь - работает! Упал раза два, три с 4-5 метров - работает! Присыпали с легка песком, продули воздухом - трещал но РАБОТАЕТ!!!

Достоинства:
    Отличный аппарат!
    Недостатки:

Вітаємо, Дмитре! Ми вдячні Вам за придбання і найвищу оцінку дриля-шуруповерта RZTK. Це правильний вибір! Добре, що Ви задоволені його роботою і залишили свій відгук. Успішної експлуатації на довгий час!

• Олександр Сідора

Це випробування )))?

• Артем Овенко

Гарний та якісний комплект в своїй ціновій категорії.

Шурупокрут якісно зібраний та має відносно не велику вагу.

Для не складних побутових потреб найкращий варіант, потужності вистачає навіть для тривалого сверління.

Замовив вже декілька наборів товаришам,- всі задоволені

Достоинства:
    Відносно якісна збірка
    Недостатки:
    Для такої ціни немає :)

Добридень, Артеме! Ми вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK, а також Ваш відгук. Добре, що Ви оцінили якість і переваги використання цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації!

• Сергей Яновский

Брал для использования с щетками и полировочными кругами для авто.
    работает великолепно. батареи хватает где-то на 20 мин непрерывной работы

Достоинства:
    легкий удобный 2 батареи
    Недостатки:

Доброго дня, Сергію! Дякуємо за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги використання цього інструмента та вирішили поділитися своїм відгуком. Зичимо успішної експлуатації!

• Вадим Белоус

Отличный шуруповерт за недорогую стоимость

Достоинства:
    Удобный маленький кейс
    Недостатки:

Доброго дня, Вадиме! Ми вдячні Вам за придбання дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені цим інструментом і знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації!

• Андрей Славич

Заказывал 2 набора, один на подарок второй себе. Один набор пришел с дефектом, лопнутый корпус акамулятора

Достоинства:
    Цена качество
    Недостатки:
    Не осматривают товар перед отправкой

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення цього питання. Ми Вам зателефонуємо. Вдячні за розуміння.

• сергей самбаев

Супер спасибо вам

Доброго дня, Сергію! Ми вдячні Вам за придбання і високу оцінку акумуляторного дриля-шуруповерта ТМ RZTK. Упевнені, що він буде Вашим надійним помічником на довгі роки. Зичимо успішної експлуатації!

• Тарас Давид

Хороший шуруповерт, користуюсь близько двох місяців, зауважень немає, свою роботу виконую.

Вітаємо, Тарасе! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!