Отзывы покупателей о Дрель-шуруповерт аккумуляторный RZTK RDE 1215Li Kit

Код:  319547131

• Ярослав Миргородський

Не працює шурупокрут зовсім, заряджав батарею по інструкції, але все марно. Допоможіть вирішити проблему!!!

Достоинства:
    Не має
    Недостатки:
    Не працює

Добрий день, Ярославе! Дякуємо за покупку акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Мария Кацель

За свої гроші чудовий набір. Все працює, все необхідне є. Якість як в китайського, але це очікувано.

Достоинства:
    Дешево, багато різного приладдя
    Недостатки:
    Трохи не тримається молоток, але не критично
  • Игорь Голуб

Всі інструменти присутні, акумулятор був розряджений тому перевіряв на новій пошті після нетривалого заряджання, працює . Інструменти не тримаються місць але не критично, випаде пилка .Якість як в кітая).

Вітаємо Вас, Ігорю! Дякуємо за придбання дриля-шурупокрута RZTK та висловлену особисту думку у відгуку. Ми обов’язково врахуємо Ваші побажання для поліпшення якості продукції у майбутньому. Раді, що Ви задоволені продукцією RZTK і бажаємо надалі тільки приємної експлуатації!

• Дмитро Ганцев

Придбав одразу два таких набори, собі та батькові. Перевірив на пошті, все в наявності, все ціле. Батарейки тримають заряд добре. Батько дуже задоволений що багато "бонусів" до шуруповерта. Дякуємо Розетці!

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на дриль-шурупокрут ТМ RZTK. Будьте впевнені: Ви зробили правильний вибір. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Назарій

Був потрібен шоруповерт для найпростіших побутових робіт, в результаті товар приїхав швидко, довіряючи Rozetka не оглянув товар на пошті і забрав додому.

Вдома відкривши кейс, мене зустріла така картина:
    При доставці всі інструменти повивалювались (хоча не будемо вважати це суттєвою проблемою). Перша проблема в тому, що від речей в кейсі жахливо смердить дешевим пластиком (я розумію, що ціна низька, але в мене вперше, що після товару потрібно було провітрити кімнату), пласкогубці чомусь були обмазанні якимось маслом (до речі працівник в точці видачі Rozetka не хотів оформлювати через це повернення, звинувачуючи мене в тому, що я ними користувався). Окрім цього всього була ще одна, найголовніша проблема. В інструкції вказано, що акумулятор від шоруповерта приходить в розрядженному стані, в моєму випадку він чомусь був зарядженний. Вставивши його в шоруповерт, виявилось, що він бракований та не працює.
    Враховуючи, всі фактори (пласкогубці в маслі, зарядженний акумулятор, бракований шоруповерт) можна дійти до висновку, що цей кейс вже потрапляв до якогось покупця і після повернення - знову був проданий мені.

Після дискусій щодо інструментів в маслі, все таки вдалось оформити повернення, кошти повернули доволі швидко, але все ж вся ситуація була надзвичайно неприємною (особисто в мене таке вперше на Rozetka)

Достоинства:
    Швидко повернули кошти
    Недостатки:
    На жаль, для мене весь цей кейс виявився суцільним недоліком

Добрий день, Назарію! Дякуємо за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Запах пластику характерний для нової техніки, він вивітрюється згодом. Ми реалізуємо виключно нову продукцію. На інструменті допускаються сліди фабричного мастила. В інструкції зазначено, що пристрій постачається частково зарядженим. Сподіваємося, Ви ще матимете змогу оцінити переваги використання продукції нашої торговельної марки!

• Артем

Все отлично

Доброго дня, Артеме! Дякуємо за придбання дриля-шурупокрута ТМ RZTK. Зичимо завжди відмінних результатів!

• Валерий Зикеев

аккумулятор неисправен

Достоинства:
    большой набор инструмента
    Недостатки:
    не работает шуруповёрт

Добрий день, Валерію! Ми вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Добре, що Ви оцінили його комплектацію. Шкода, що виникла ця ситуація з акумулятором. Для вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Павел Рощин

За эти деньги достойный вариант, но огорчило одно, когда привёз домой оказалось что одного инструмента не хватает. В зале долго ожидал, поэтому забрал в спешке не заметил. Судя по отзывам не у меня одного такая история.

Вітаємо Вас, Павле! Ми вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шурупокрута RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася така ситуація. Аби вирішити це питання із неповною комплектацією, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будем раді допомогти!

• Юрий Ковган

хороший набор за эти деньги.

Достоинства:
    Работает 2 недели хорошо. заявленные функции выполняет.
    Недостатки:
    Пока не нашел

Вітаємо, Юрію! Ми вдячні за те, що Ви зупинили вибір на продукції нашого бренду. Нам дуже приємно, що дриль-шурупокрут RZTK прийшовся Вам до вподоби. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

• Кметь Олександр

Все класно але одного інструмента з комплекта не було при розпаковці не замітив тому що все було насипом

Достоинства:
    Все супер
    Недостатки:
    Невиявив

Вітаємо, Олександре! Раді, що Ви задоволені дрилем-шурупокрутом RZTK. Дякуємо за відгук з фото. Стосовно неповної комплектації зверніться на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будем раді допомогти. Зичимо успішної експлуатації на довгий час!

• Володимир Сторожук

Замовив у вас кейс з інструментами №740365978. На наступний день зламалася ножовка під час розрізання тонкої фанерки.
    Прошу замінити на нову ножовку.

Достоинства:
    Хороший шуруповерт
    Недостатки:
    Низька якість ножовки

Добрий день, Володимире! Ми вдячні Вам за вибір продукції ТМ RZTK. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Роман Макушенко

Шикарное предложение за эти деньги. Шуруповерт крутит отлично, никаких претензий к работе. Плюс ко всему полезный набор инструментов и оснастки. Жаль батарея одна, решил докупить. При этой стоимости устройства с комплектом + стоимость еще одной акб - это нормальная цена для такого инструмента!

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за придбання дриля-шурупокрута RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його роботою. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Владислав Григорьев

Я бы не стал полагаться сильно на этот набор инструментов. Ножовка умерла моментально, от малейшего давления. Металл и пластик низкокачественные, но другое за этот прайс и не ожидалось. Брал ради шуруповерта и чемоданчика, в который можно теперь складывать весь мой инструмент. Изо всего набора, кстати, именно шуруповёрт выглядит многообещающим. Жду момента проверить его в деле.

Достоинства:
    Целый чемодан инструмента за минимальный прайс
    Недостатки:
    Какая цена, такое и качество

Добрий день, Владиславе! Ми вдячні Вам за вибір продукції ТМ RZTK. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Валерий Зикеев

инструмент не супер качество, но для начала сойдёт, а вот аккумулятор оказался дохлым, пришлось заменить один из трёх аккумуляторов 18650 2000mAh 3.7V

Достоинства:
    большой набор инструмента
    Недостатки:
    некоторый инструмент выпадает из своих мест, при открытии кейса нужно опять раскладывать по своим местам

Добрий день, Валерію! Дякуємо за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK. Комплектацією моделі передбачено два акумулятори. Шкода, що виникла ця незручність. Добре, що питання було вирішене успішно. У разі виникнення будь-яких запитань щодо експлуатації, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Константин Кузьменко

Классный набор!

Достоинства:
    Есть все необходимое
    Недостатки:
    Может отличаться комплектация от набора к набору

Доброго дня, Костянтине! Дякуємо, що знайшли час, щоб залиши відгук з найвищою оцінкою на дриль-шурупокрут RZTK. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання з експлуатації або комплектації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Тетяна Жижимова

Придбала для себе. Дуже зручний і корисний комплект на багато побутових випадків. Сама в усьому розібрала, все зрозуміло і просто. Також подякую за швидку та безкоштовну доставку!

Вітаємо, Тетяно! Ми дуже раді, що Ви обираєте техніку RZTK для власного побуту. Ми дуже цінуємо Вашу думку стосовно техніки нашого бренду. Користуйтеся із задоволенням!

• Дмитрий Плюснин

Для дома довольно таки круто

Добридень, Дмитре! Дякуємо, що обираєте техніку RZTK для власного побуту. Раді, що Ви оцінили переваги використання цього дриля-шурупокрута. Упевнені, наш електроінструмент стане Вашим надійним помічником на довгий час!

• Карен

Хороший набор за эти деньги, полезный. Шуруповерт отдельно и набор ручных инструментов отдельно стоят гораздо дороже. Качество приемлемое для домашнего использования.

Вітаємо, Карене! Вдячні Вам за придбання продукції RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені роботою електроінструмента та знайшли час, аби розповісти про це у своєму відгуку. Зичимо завжди найкращих результатів роботи!

• Анжелика Кушнарева

Честно признаться, не разбираюсь в таком инструменте, но хотелось очень сделать мужу сюрприз на день рождения (подумала, если вообще забракует, то сдадим). НО ко всеобщей радости - супруг оценил! Очень доволен, говорит, что комплектация в виде всяких отверток разнообразная, удобно, что все в одном кейсе. В общем, спасибо Розетке, что помогла порадовать и удивить мужа!

Доброго дня, Анжеліко! Дякуємо Вам за позитивні відгук і оцінку продукції RZTK. Дуже раді, що для подарунка Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Орест Скрут

Досить не поганий шуруповерт, доя хатніх робіт. Коротще я задоволений.

Добридень, Оресте! Раді, що Ви задоволені придбаним дрилем-шурупокрутом RZTK. Бажаємо і надалі приємного використання!

• вова конюшок

Получил набор шуруповёрт не заряжается принёс назад назад не меняют а прошёл один час от покупки

Добрий день, Вово! Ми вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця прикра ситуація. Для обміну товару Ви можете звернутися в точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або відправити його перевізником. Детальна інформація з цього питання доступна за посиланням: ссылкаАктуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які працюють нині, за посиланням: ссылкаТакож для вирішення питання Ви можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Дякуємо за розуміння!

Добрий день, Володимире! Добре, що питання було вирішене і Ви вже отримали новий пристрій. Вибачте за незручності. Дякуємо за розуміння!

• Олексій Жовтобрюх

Якість і робота шурупокрута відмінні, комплект просто просто хороший. Якість і комплектація вища за ціну. Спочатку купили такий набір на подарунок, тепер ось узяли собі
    Всі задоволені!

Вітаємо, Олексію! Вдячні Вам за придбання акумуляторного дриля-шурупокрута RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені роботою приладу та знайшли час, аби розповісти про це у своєму відгуку. Бажаємо приємного користування!

• Сергей Крат

Все добре, на точці видачі перевірив, дома протестував все працює, кирпич просвердлює, коштує своїх грошей

Достоинства:
    Співвідношення ціни і якості
    Недостатки:
    Треба було купляти з двома акумуляторами

Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали дриль-шурупокрут нашого бренду. Ви можете переглянути додаткову АКБ для цієї моделі за наступним посиланням:
      ссылкаБажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Міша Павленко

Давно хотів собі шурік на акумах. Дивився на Девальт фірми і Макіта. Трапилась мені реклама цього приладу. Він на кілька сотень дешевший від своїх аналогів, проте комплектація багатша. Прийшов відкрив, подивився. Інструмент добротний. Нічого ніде не люфтить, пластік не воняє, нічо не відклеюєця. За такі гроші - 5 балів )

Достоинства:
    Чудовий інструмент.
    Недостатки:
    Непомітив

Добридень, Мішо! Ми вдячні за придбання продукції RZTK та висловлену особисту думку у відгуку. Раді, що Ви задоволені експлуатацією дриля-шурупокрута RZTK. Зичимо і надалі тільки приємного користування!

• Гриша

Видел я инструменты и получше, но за такую цену их наличие вообще удивительно, сойдет. К самому шуруповерту претензий не имею, сборка плотная, функцию выполняет вполне.

Вітаємо, Грішо! Ми вдячні Вам за придбання техніки RZTK. Ви зробили вдалий вибір! Раді, що використання цієї моделі дриля-шурупокрута Вас задовольняє. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• МАКСИМ Епішкін

В целом товар на эти деньги, но есть мелочи по качеству изделия

Достоинства:
    Недостатки:
    Молоток из не качественного метала

Вітаємо, Максиме! Ми вдячні за придбання техніки RZTK та залишений відгук із високою оцінкою. Дякуємо за фото та висловлену особисту думку у відгуку. Ми обов’язково врахуємо Ваші побажання для поліпшення якості продукції у майбутньому. Зичимо надалі тільки приємної експлуатації!

• Роман Нестеренко

Не было тестовой отвёртки

Достоинства:
    Дёшево
    Недостатки:
    Отсутствие тестовой отвёртки

Добрий день, Романе! Дякуємо Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Шкода, що виникла ця прикра ситуація. Із питання докомплектування, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти. Бажаємо успішної експлуатації!

• Алекс

Шуруповёрт отличный, свою функцию выполняет. Качество инструментов - ну очень плохое

Достоинства:
    Шуруповёрт очень даже неплох
    Недостатки:
    В жизни не видел настолько хлипкий инструмент, если берёте набор в том числе ради них - обойдите стороной

Добрий день, Алексе! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та побажання будуть враховані. У разі виникнення додаткових питань з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Ксения

Спасибо продавцу, отправили быстро, товар соответствует описанию и картинке. Заказывала на подарок, очень понравилось.

Доброго дня, Ксеніє! Ми вдячні Вам за вибір продукції та придбання цього акумуляторного дриля-шуруповерта від бренду RZTK. Упевнені, робота із цим електроінструментом подарує лише позитивні емоції користувачу. Нехай щастить!

• Андрій Єфременков

Коли вирішив що в дім потрібен шуруповерт то не думав що є такі ціни. Набір шикарний, якість непогана, реальних нарікань жодних, все працює, все в мастилі

Достоинства:
    Ціна, асортимент
    Недостатки:
    За цю ціну їх немає

Добридень, Андрію! Дякуємо за вибір і придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK, а також Ваш відгук із найвищою оцінкою. Раді, що Ви відзначили переваги моделі та задоволені її використанням. Бажаємо успішної експлуатації!

Хотел самостоятельно делать ремонт. Сейчас не до этого, но инструмент все же пригодился для заделывания окон фанерой себе и соседям, а также давал попользоваться родственникам с той же целью… Работает хорошо, ни разу не подвел. Комплектация большая, много разных полезных штук (в чем уже тоже успел убедиться). Стоит недорого, особенно учитывая, как сейчас растут цены. Спасибо Розетка!

Добридень, Андрію! Дякуємо за придбання і найвищу оцінку акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені його роботою і знайшли час на відгук. Бажаємо успішного користування!

• Влад

Акамулятор при підключенні зарядного пристрою горить тільки зелений

Достоинства:
    Незнайшов
    Недостатки:
    Брак

ВІтаємо, Владиславе! Дякуємо за придбання продукції RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, до сервісного відділу. Ви можете передати товар на сервіс в точці видачі магазину ROZETKA або відправити товар поштовим оператором. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс доступна у наступному посиланні: ссылка. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Несмотря на проблемы с доставкой а именно сроками не определенными, набор добротный все работает разводной ключ, пасатижы и индикаторная отвёртка работают и в нормальном состоянии видимо людям остальным не повезло )

Достоинства:
    Отличная цена за такой набор
    Недостатки:
    Хлюпенький сам чемодан но за такую цену много ожидать не стоит )

Добридень, Андрію! Дякуємо за вибір і придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK. Раді, що Ви відзначили переваги моделі та залишили свій відгук. Зичимо успішного користування!

• Артём Марчук

В качестве компенсации за неполную комплектацию мне предложили 2 промо-кода. Только вопрос - какие товары я могу их использовать? Пока не получается.

Достоинства:
    Хороший набор, по шуруповерту вообще никаких вопросов.
    Недостатки:
    Неполная комплектация.

Добридень, Артеме! Дякуємо за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені його використанням. Для консультації з приводу Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Михайло Зу

Доброго дня, очень рад покупке. Цена впечатляющая. Качество инструментов, на вид не дешевое. Шуруповерт работает, все как надо. Чемодан качественный не разваливается, плотный. Спасибо!

Достоинства:
    Цена, качество, количество
    Недостатки:
    Не обнарудил

Доброго дня, Михайле! Вдячні Вам за вибір і придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK. Добре, що Ви вже встигли оцінити переваги цієї моделі. Окрема дяка за відгук із фото. Успішного користування!

• Гадир Джабиев

Из комплекта уже не работает два инструмента даже ними не успел по пользоваться))

Достоинства:
    Недостатки:
    Качество

Добрий день, Гадире! Дякуємо Вам за придбання акумуляторного дриля-шуруповерта RZTK цієї моделі. Шкода, що виникла ця ситуація. Для з’ясування її обставин і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

Добрий день, Гадире! Ми не змогли зв'язатися з Вами для уточнення інформації та вирішення цього питання. Зателефонуйте, будь ласка, на нашу гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!