Отзывы покупателей о Гравер RZTK RMT 2560 24

• Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 10
  • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 11
  • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 12

• Віктор Шипко

Тільки що розпакував гравера і зняв відео.
    2 резинових валики значно меньші по діаметру ніж абразивні насадки на них, щось додатково намотувати на валики потрібно? І взагалі, інструкція по насадкам повинна бути в десятки раз більшою ніж та невеличка табличка що в книжечкі.
    P.S. У відео я сказав що не бачу полірувальной пасти, а вона таки в комплекті. Потрібно було всі 6 баночок проінвентаризувати і в одній з зелених баночок була полірувальна паста, а в інших - диски. Наділи б уже кришку іншого кольору.
    #МійRZTK_відео

• Гравер RZTK RMT 2560

Вітаємо Вас, Вікторе! Дякуємо за придбання граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий до нього відеоогляд інструменту. Ми врахуємо Вашу думку для доповнення інструкції додатковою інформацією. По питанням з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олег Мартынюк

Технику RZTK беру впервые, качество неплохое
    #Мой RZTK_фото

Достоинства:
    наличие гибкого вала
    • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 11
    • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 12

Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за вибір гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Окрема подяка за додані фотографії цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи з цим інструментом!

• Костянтин Кравченко

Навіть для побутових цілей не дуже.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    При обертанні починає видавати хруст, як "стара болгарка" та втрачае частину обертів, і це тільки на холостих. Через подовжувач працює лише з третього положення швидкості.

Доброго дня, Костянтине! Дякуємо за звернення. Судячи з Вашого відгуку, гравер потребує сервісної діагностики для знайдення причин неправильної роботи та їх усунення. З питань гарантійного обслуговування Ви можете звернутися на точку видачі магазину Розетка або скористатися наступним посиланням: ссылка
      Щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити деякі конструктивні питання, на які Ви звернули увагу у Вашому відгуку, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Улюксандер

В принципе за эти деньги хорошо, все есть, что надо, качество достаточное, сравнивал с многими моими прошлыми бор машинами, остальные все были лучше, но они были и дороже. Или почти без комплектации. И тоже дороже. Коробка удобная очень, но материалы изготовления тоже так себе, ставить сверху ничего не рекомендуется, растрескается.

Достоинства:
    Отличная комплектация, нормальные круги, пилит все нормально, кто писал про качество кругов гадости - это сказки. Даже Гойя не утекла, как у остальных машинок.
    Недостатки:
    Не достаточная мощность, регулятор оборотов не плавный, хрустяще-щелкающий, на корпусе выплавлено формы для пробок быстрос.емных щеток, но самих пробок нет, щестки не быстром.емные, щеток запасных в комплекте тоже нет, вообщем максимально удешевленная модель
    • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 10

Доброго дня! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Раді що в цілому Ви задоволені використанням граверу цієї моделі. Для нас важлива Ваша думка! Ваші зауваження та побажання будуть враховані для покращення якості продукції у майбутньому. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо Вам успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Улюксандер

Да, забыл добавить. Кнопка зажима насадки - ужасная, маленькая неудобная пипка, уже раньше встречал такие у дешманских бор машин, но мои всегда были с нормальнымИ, на эту не обратил внимания. получил - такое... распили им болт 5-ку легко. круг почти не уменьшился. если круг ломать впоперек он, естественно, сломаетс,Я он же не стальной, а так - хорошо. камни тоже хорошо. вообщем после проверки - претензий серьезных нет.

• Дмитрий Дунаевский

Сегодня вообще впервые воспользовался гравëром. Мне очень понравилось. Кто-то писал что не смог метал в 1,5 мм. перепилить отрезным кругом. Прут шестëрку пилит на ура. Мне как новичку крайне не удобно что насадки не подписанны. В инструкции есть указания какая к чему, но она черно-белая, так что ничем не помогла. Отрезные круги по металлу легка покоцанные, но я одним воспользовался и в работе никаких проблем связанных с этим не было. И на одной войлочной насадке клей застывший, но это расходник. Сам гравер удобный, в руке лежит хорошо. Есть неудобства связанные с тем что я левша, но это мои проблемы. Поставил 4 только из-за отсутствия обозначений насадок. На ближайшее время это моя самая любимая игрушка

Достоинства:
    Не с чем сравнивать
    Недостатки:
    Отсутствие обозначений насадок

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та зауваження важливі для нас і будуть враховані для покращення якості продукції нашого бренду та доповнення інструкції по експлуатації додатковою інформацією. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Роман Розумович

Пока не использовал, но на вид все отлично.
    #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Цена качество соответствует, много насадок.
    Недостатки:
    пока нету
    • Гравер RZTK RMT 2560

Доброго дня! Дякуємо за придбання та високу оцінку граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук та відеоогляд інструменту. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Александр Допиряк

Качеств расходников очень-очень низкое. Одним диском не возможно что-то отрезать. Например, брал для модингов компьютерных корпусах, толщина металла в лучшем случае 1.5мм, чтобы выпилить посадочное место под вентилятор 120мм ушло 14 дисков. 14 из них на средине разорвало. Камни так же разлетаются в щепки, сам дремель - нормальный.

Достоинства:
    Цена и набор расходников.
    Недостатки:
    Расходники.

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання інструменту ТМ RZTK та детальний відгук. Вдячні за Ваші зауваження, вони допоможуть нам поліпшити якість продукції у майбутньому. Впевнені, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання по експлуатації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо успішної експлуатації!

• Николай Кучко

Стоит потраченных денег

Достоинства:
    Цена качество соответствует
    Недостатки:
    Падение мощности при снижении оборотов

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Бойченко Александр

Набор для старта нового пользователя

Достоинства:
    Много разных насадок
    Недостатки:
    Кейс тонковат, хлипкий

Приветствуем Вас! Спасибо за покупку и высокую оценку продукции RZTK. Благодарим за оставленный отзыв. Желаем приятного использования и отличных результатов!

• Алексей Козлов

Инструмент топ за свои деньги, не уступает по качеству более дорогим аналогам!

Достоинства:
    Свои функции выполняет на 100%.
    Недостатки:
    Не заметил
    • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 8
    • Гравер RZTK RMT 2560 фото от покупателей 9

Здравствуйте! Мы искренне рады, что Вы остались довольны приобретением продукции RZTK. Благодарим за Ваш отзыв и приложенные к нему фото. Желаем всегда отличных результатов!