• Артем Мерзликин

Забрал сегодня, но радость длилась недолго. На почте проверил, работает. Дома на холостых проверил гибкий вал, закрепил надежно, но при повышении оборотов сильное биение, а бралось ради этого вала. Но это пол беды, убрал гибкий вал, надел обычную насадку, включил гравер на еденичке, но через 5секунд он сам переключился на большие обороты и все! крутушка оборотов Не реагирует, хоть крути, хоть не круто, гравер крутит на одной скорости( обидно, брал на подарок и с предыдущим положительным опытом другого товара RZTK, но видимо не с этим гравером. Буду возвращать.

Достоинства:
    Не успел найти.
    Недостатки:
    Еще до первой работы заклинило на одних оборотах и не реагирует на крутушку скорости. Гибкий вал крутится неровно.

Добридень, Артеме! Дякуємо за придбання цього гравера та вибір продукції RZTK. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Рита Новицкая

За свои деньги неплохой гравер. Удобно иметь такую штуку дома, поскольку нет-нет да и понадобится. А еще когда не знаешь, чем себя занять, тоже можно чем-то интересное с ним придумать. Меня устроила эта модель

Добридень, Рито! Дякуємо за придбання гравера ТМ RZTK та відгук із найвищою оцінкою. Зичимо завжди відмінних результатів!

• Олексій Лтхачов

Гравер не поганий але на низьких обертах до 3 іскри валять зі щіток що бешені, потім після 5хв користування на будь яких обертах нагрівається як чайник з гнучким валом теж проблеми на низьких обертах биття дуже сильне прямо незтерпне і змазки на ньому також нема в загалом норм але я не впевнений що він довго проживе дуже сумнівний інструмент. Типу за таку ціну здавалосяб і норм але якби він не грівся так сильно

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Гріється занадто сильно і нема круплення для підвіски

Добридень, Олексію! Нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід використання гравера нашого бренду. Можливо Вам не вдалося розібратися з експлуатацією пристрою або дійсно саме цей екземпляр має несправність. Будь ласка, зверніться на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Зіновій Філоненко

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, який діаметр зовнішньої різьби на самому гравері? Щиро дякую!

• Виталик Олейник

Все супер. То что искал за адекватную цену.

Вітаємо Вас, Віталіку! Раді, що Ви задоволені використанням гравера RZTK. Дякуємо за відгук з найвищою оцінкою. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Роман Сушков

Придбав цей пристрій за акційною ціною. Користуюся не професійно, як любитель. Для моїх завдань більшого не треба, навіть насадок не докупляв. Зручний набор, усе непоганої якості. Велика гарантія як для такого інструменту

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за придбання та найвищу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Зичимо приємного використання та відмінних результатів!

• Виктор Дунай

Приємно працювати, особливо з подовжувачем.Набір насадок влаштовує.Пробна гаравіровка пройшла успішно

Достоинства:
    Багатофункціональний
    Недостатки:
    Не помітив

Добридень, Вікторе! Дякуємо за придбання гравера RZTK та за те, що поділилися враженнями від його експлуатації. Раді, що Ви задоволені продукцією RZTK і бажаємо надалі тільки приємного користування!

• Сергій Кондратюк

Хороший товар за свою ціну за знижкою

Достоинства:
    Багатофункціональний та робочий
    Недостатки:
    Поки не виявив

Добридень, Сергію! Дякуємо за відгук і високу оцінку гравера RZTK. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Артем Петровський

Хороший гравер для моделювання. Щоб знизити обороти ще більше, можна підключити гравер через димер.

Достоинства:
    Ціна та непогана якість,хоча замітно виготовлення в Китаї. В комплекті йде пара запасних щіток для мотору.
    Недостатки:
    Трубка на патроні гибкого валу не додавленна,і через це тріс валу не має за що зацепитися. Можна додавити в ручну і вал чудово працюватиме,проте недуже приємно доробляти новий інструмент.

Добрий день, Артеме! Дякуємо за придбання гравера RZTK та відгук із високою оцінкою. Шкода, що сталася така ситуація, аби з'ясувати обставини та вирішити її, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Ігор Бойко

Якщо повидитесь в середину корпусу під час роботи - побачите сноп іскор зі щіток)

Але так навіть веселіше)

Насадок багато, ніби усі рівні

Достоинства:
    Працює як боженька

Добридень, Ігорю! Вдячні за придбання та високу оцінку гравера RZTK. Зичимо приємного користування на довгий час!

• Андрей Андрей

Хороший гравер для домашнього використання, це вже третя річ придбана цього бренду, я задоволений

Достоинства:
    Бренд за доступною ціною
    Недостатки:
    Кейс з тонкого пластику

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за придбання гравера ТМ RZTK, а також відгук із найвищою оцінкою. Раді, що Ви задоволені роботою приладу. Зичимо легкого та приємного користування!

• Віктор Григорович

Набір багатофункціональний, прийшло все в робочому стані , і в повному комплекті. Але в описі є неточність: швидкого доступу до щіток для їх заміни немає. Потрібно розбирати весь корпус.

Достоинства:
    Непоганий набір за ці кошти
    Недостатки:
    Поки не виявлено

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням гравера нашого бренду. Вдячні за зауваження, опис товару буде виправлено. Зичимо надалі тільки приємної експлуатації!

• Кот Світлана

Подивилась що поліетиленова упаковка ціла і не стала перевіряти на місці. Коли відкрила вдома, в наборі не виявилось повстяних фрез, хоча саме ними користуюсь досить часто. Жалкую що не знімала розпаковку. Перевіряйте всю комплектацію одразу.

Достоинства:
    Досіть непоганий набір
    Недостатки:
    В комплекті не виявилось повстяних фрез

Добрий день, Світлано! Ми вдячні Вам за вибір продукції ТМ RZTK. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Андрей Куринный

Перший мій товар ТМ "RTZK" . Трішки ним попрацював і залишився задоволений. Дякую Розетці.

Достоинства:
    Ціна / якість
    Недостатки:
    Не виявив

Вітаємо, Андрію! Раді, що Ви задоволені використанням гравера RZTK. Дякуємо за відгук із найвищою оцінкою. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Мітрік Іван

Все ок

Добридень, Іване! Дякуємо за придбання гравера RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування і відмінних результатів!

• Ярослав Домбровський

Мені подобається :)

Доброго дня, Ярославе! Дякуємо за придбання гравера RZTK цієї моделі та Ваш відгук. Раді, що цей інструмент Вам до вподоби. Бажаємо успішного користування!

• Андрій Говорущенко

Гравер rztk rmt 2560 прислали швидко, комплектація на місці, не розсипана, навіть запасні електрощітки графітові були

Достоинства:
    Легкий в руках, попробував працювати кількома насадками - все добре
    Недостатки:
    Нема

Добридень, Андрію! Вдячні Вам за придбання гравера RZTK. Добре, що Ви задоволені використанням цією моделі та знайшли час на написання відгуку. Бажаємо успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Артем Мудрак

Брал для финальной обработки деталей после 3D печати, для этих целей хорошо подходит, мощности хватает.
    Из минусов:
    1) Нет крючка/скобы для подвешивания гравера при работе с гибким приводом, хотя похоже что отверстия для него есть (в месте крепления провода к корпусу)
    2) Инструкция неинформативна, особенно в плане описания насадок, как понять какой диск для заточки, а какой для шлифования ? (они в инструкции изображены абсолютно одинаковыми картинками)
    Но это все придирки учитывая цену устройства и то что свои функции он выполняет.

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    Только одна страничка в инструкции посвящена насадкам, нет крючка чтоб подвесить гравер когда используешь гибкий привод.

Добридень, Артеме! Ми вдячні Вам за придбання і найвищу оцінку гравера RZTK цієї моделі. Добре, що загалом Ви задоволені використанням електроінструмента та залишили свій відгук. Для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для вдосконалення продукції та інструкції в майбутньому. Бажаємо успішного користування!

• Виталий Банира

Западает кнопка фиксации вала, нужно следить чтобы вал перед началом работы крутился без препятствия(прокручиваю вручную), иначе финиш. Не знаю, может это особенность такая, а может и брак. А так аппарат годный.

Достоинства:
    Аккуратный, качественный
    Недостатки:
    Кнопка блокировки вала

Доброго дня, Віталію! Дякуємо за придбання гравера RZTK і Ваш відгук. Добре, що Ви оцінили переваги моделі. Для вирішення Вашого питання зверніться, будь ласка, за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Олександр Тітченко

Гравер сподобався. В господарстві буде в нагоді. Працює гарно, до якості немає претензій. Є зручний кейс, гнучкий вал. Трохи незрозуміло шо за паста в баночці? В інструкції нічого про неї не знайшов.

Достоинства:
    Зручний кейс, багато насадок
    Недостатки:

Добридень, Олександре! Щиро вдячні Вам за придбання гравера RZTK. Добре, що Ви оцінили якість і комплектацію та задоволені роботою цього інструмента. У комплекті постачання передбачено полірувальну пасту. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішного користування!

• Лилия Неклеса

По-перше доставка як завжди на вищому рівні: все гарно запаковане. Всередині деталі всі закріплені добре, при доставці нічого не відлетіло і не розтрусилося. Комплектація повна, інструкція зрозуміла. Гравер працює як годинник-чітко та без промахів, надіюсь, що гарантійний талон навіть не задобиться). Дуже допомогає в важкодоступних місцях, а також економить ваш дорогоцінний час. Ще рекомендую, так як дуже гарна ціна для такого комплекту. І ак, це вже не перший товар марки RZTK, в моїй сім'ї.

Достоинства:
    Гарна ціна та якість
    Недостатки:
    Ще не знайшла

Вітаємо, Ліліє! Ми вдячні Вам за вибір продукції бренду RZTK і придбання гравера цієї моделі. Добре, що Ви оцінили переваги пристрою і знайшли час, аби поділитися своїм відгуком із фото. Бажаємо успішного користування і завжди відмінних результатів!

• Петро підгрушній

Відсутній квадратний перехідник для гнучкого валу

Добрий день, Петре! Дякуємо за вибір гравера RZTK і за Ваш відгук. Трос гнучкого валу фіксується круглою цангою, що входить до комплекту поставки, при цьому квадратна частина троса "захована", фіксація тросу відбувається у круглій частині троса. Виробником передбачена така фіксація троса гнучкого валу, без перехідника в комплекті. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Виталий Проненко

Получил. Доволен. Есть запах сильный, но быстро проходит.

Не начислили 100 бонусных грн при покупке(
    Печаль

Достоинства:
    Цена, качество, сборка
    Недостатки:
    запах

Доброго дня, Віталію! Ми вдячні Вам за вибір і придбання гравера RZTK. Добре, що Ви оцінили переваги цієї моделі та знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішної експлуатації та завжди відмінних результатів!

• Виталий Проненко

Я так понял, что писать позитивный коммент не стоит - у представителя Бренда сразу пропадает желание читать далее и ответ идет по шаблону

Добрий день, Віталію! Ваш відгук переданий відповідальному співробітникові для з'ясування обставин та вирішення цього питання. Ми з Вами зв'яжемося. Вдячні за розуміння.

• Владимир Лазарев

Как для меня, человека с золотыми руками, но не оттуда растущими, инструмент хороший. Куча насадок - то, что надо для того, чтобы набить руку. Сборка достаточно качественная, пока ничего не люфтит и не гремит. Дальше посмотрим.

Недостатки:
    Немного греется, но можно не обращать внимания.

Доброго дня, Володимире! Дякую за вибір і придбання гравера цієї моделі від ТМ RZTK. Раді, що Ви цілком задоволені використанням цього інструмента та знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Бажаємо подальшої успішної роботи з цим пристроєм!

• Руслан Цымбровский

А розетка оказываеться реализует не такие уже и плохие товары, уже не раз брал товар с брендом RZTK

Достоинства:
    Мощьный Удобный, Набор с кейсом, не дорогой
    Недостатки:
    Нужно смазать трос. ОБЯЗАТЕЛЬНО. Не мешало бы к набору добавить хоть одну дисковую пилу

Вітаємо, Руслане! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Игорь Шевченко

Оперативно и быстро)
    Товаром очень доволен

Вітаємо, Ігорю! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Инна Титаренко

Муж доволен. Всё прям порадовало.

Достоинства:
    Размер, вес, цена, мелкие ништяки, кейс
    Недостатки:
    Пока нет, через год если будут - допишу.

Вітаємо Вас, Інно! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Вадим

Гравер стоит своих денег. Собран качественно. Расходники в наборе только для пробы.
    На видео #моєрозпакування

Достоинства:
    Гибкий вал
    Недостатки:
    Нет скобы для того, чтобы подвесить гравер

Вітаємо, Вадиме! Дякуємо за вибір та високу оцінку інструменту нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та доданий відеоогляд цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Павло

Перший день - політ нормальний. Процював около 3 год, все гуд.

Доброго дня, Павле! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку інструмента RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Дмитро

#МойRZTK_видео

При покупке гравер оказался с браком (стучала головка), Розетка заменила быстро и без проблем - спасибо!
    Очень удобная вещь для мелких работ по дому: просверлить небольшое отверстие в неудобном месте, заполировать царапину на стекле, металле - отлично справляется.

Достоинства:
    Полезный инструмент

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук і додані фото та відеоматеріали. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Андрей Борис

Я не профи. Но для домашних задач его с лихвой хватает. Отличный комплект. Благодаря ему сделал то, что не мог сделать уже давно. Вышло аккуратно и ровно, мечта перфекциониста.

Достоинства:
    Огромный набор

Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Виктор Ковтун

#МойRZTK_фото; Пишу после того как опробовал гравёр, всё работает отлично с гибким валом вопросов не возникло, как бы всё легко и просто, по оборотам тоже всё норм, комплект насадок очень порадовал. Покупкой доволен, как будет себя вести в дальнейшем посмотрим, но с двух летней гарантией можно особо не переживать, Коробка удобная хранить дома будет очень комфортно. Для домашних задач вполне достойный инструмент.

Достоинства:
    Цена, качество, внешний вид.
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Вікторе ! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Дмитро Денисенко

#МойRZTK_фото
    Быстрая и качественная доставка, как зачастую и бывает.
    Покупал под черную пятницу, цена порадовала.
    Сам гравер неплохой, с большим количеством насадок. Для человека который всегда мечтал о такой вещи оказался хорош. Из минусов видно, что не самая идеальная сборка\качество. Также не хватает полноценной инструкции

Достоинства:
    Большое разнообразие насадок, цена
    Недостатки:
    Видно что совсем начальный уровень

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук, додані фото та високу оцінку цієї моделі. Ваша думка, зауваження та побажання будуть враховані. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Виктор Хабурский

Чтобы понять, насколько качественный этот гравер, нужно опробовать его на всех насадках. Пока проверил только на включение и самые мелкие свёрла - их можно сразу выбрасывать.

Достоинства:
    Большой набор насадок, низкая цена.
    Недостатки:
    Сверла разве что пластилин сверлить

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук Ваша думка важлива для нас і буде врахована. Бажаємо успішного та легкого використання на довгий час!

• Александр Зассеев

О том, как писали ранее. На вопрос о том, как подключить гибкий вал к граверу был дан ответ представителем бренда. Следуя этой логике нужно КВАДРАТНЫЙ хвостовик вала вставить в КРУГЛУЮ цангу. Так написал представитель бренда. Естественно, появляется биение. Если бы это было так, то хвостовик вала был бы выполнен круглым под цангу, а так это абсурд. Я знаю, что существуют переходники под квадрат вала с резьбой М8х0,75 под вал гравера. Его просто нет в комплекте. Как-то так...

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір гравера RZTK і за Ваш відгук. Так, трос гнучкого валу фіксується круглою цангою, що входить до комплекту поставки, при цьому квадратна частина троса "захована", фіксація тросу відбувається у круглій частині троса. Виробником передбачена така фіксація троса гнучкого валу, без додаткової цанги в комплекті. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Александр Зассеев

Неплохой гравер. Для своих задач годится. Только есть нюанс, в комплекте отсутствует переходник под квадрат гибкого вала.

Достоинства:
    Цена, набор насадок и цанг.
    Недостатки:
    Отсутствует переходник для подсоединения гибкого вала.
    • Виктор Хабурский

Там не нужен никакой переходник. Почитайте ответы на вопросы, всё очень просто.

• Александр Зассеев

Виктор Хабурский, так как пишут ранее я попробовал с самого начала. Присутствует легкое биение. Следуя этой логике нужно КВАДРАТНЫЙ хвостовик вала вставить в КРУГЛУЮ цангу. Так написал представитель бренда. Естественно, появляется биение. Если бы это было так, то хвостовик вала был бы выполнен круглым под цангу, а так это абсурд. Я знаю, что существуют переходники под квадрат вала с резьбой М8х0,75 под вал гравера. Его просто нет в комплекте. Как-то так...

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір гравера RZTK і за Ваш відгук. Так, трос гнучкого валу фіксується круглою цангою, що входить до комплекту поставки, при цьому квадратна частина троса "захована", фіксація тросу відбувається у круглій частині троса. Виробник передбачив таку фіксацію гнучкого валу, додаткової цанги не передбачено. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр Русин

Для домашнього використання саме те.

Достоинства:
    Зручний, комплектація, ціна.
    Недостатки:
    Не виявлено.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та успішного використання!