• Женя Пивоварова

Достойный пылесос. По характеристикам пока что лучшее, что я находил в этой ценовой категории. Мощность всасывания хорошая. На коврах хорошо себя проявил.

Достоинства:
    Функционал, мощность, цена
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Женю! Дякуємо за Ваш відгук з найвищою оцінкою і що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації пилососа RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Елена Чеснокова

Компактный,не большой не много шумит, но отлично пылесосит.

Доброго дня, Олено! Дякуємо Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені придбаним пилососом для сухого прибирання. Бажаємо завжди відмінних результатів з технікою нашого бренду!

• Володимир Дуля

Пылесос проработал может 3 недели, из которых не больше 10 раз был в работе так как пылесосились только ковры, все время дико грелся , думали так и надо , и сегодня он просто перестал работать, и был очень горячий.
    И что мне делать как вернуть его по гарантии или?

Достоинства:
    Недостатки:
    Пусть даже цена это плюс, но какой смысл если он проработал 3 недели

Добридень, Володимире! Ми вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця ситуація. Звернутися по сервісне обслуговування Ви можете в точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або відправити прилад перевізником. Детальна інформація з цього питання доступна за посиланням: ссылкаАктуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які працюють нині, за посиланням: ссылкаДякуємо за розуміння. Також для вирішення Вашого питання можете зателефонувати за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми обов'язково допоможемо Вам!

• Мария

Пылесос мощный для своих размеров и цены, НО: сломался в первый же день - перегрев мотора через 5 минут использования и отключение, затем в течении более чем 30 минут мотор горячий, плохо остывает и пылесос не включается. Жесть.
    Отнесли в сервис, ждем результата уже 4ю неделю.
    Купила задешево себе нервотрепку..
    Не советую.

Достоинства:
    мощность
    Недостатки:
    перегревается за 5 минут и отключается, хлипкий, воняет пластиком
  • Надежда Шитова

Очень понравился этот пылесос. Небольшой, хорошо тянет.

Достоинства:
    Компактный - не занимает много места.Легкий и хорошо убирает.
    Недостатки:

Доброго дня, Надіє! Дякуємо, що знайшли час поділитися відгуком на пилосос ТМ RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо завжди відмінних результатів із технікою нашого бренду!

Дешевле ничего не купите, те кто пишут плохие отзывы купите пылесос с мотором 2квт за такие деньги и еще новый

Достоинства:
    Цена, мощность, размеры
    Недостатки:
    За такие деньги нет

Добридень, Олегу! Вдячні Вам за вибір і придбання пилососа RZTK цієї моделі. Раді, що Ви оцінили переваги використання приладу та залишили свій відгук. Бажаємо ефективної експлуатації і зручного прибирання!

• Заріцька Наталка

Гарний пилосос для хатньої роботи. Вже не вперше беру техніку RZTK і щоразу дивуюся, як за невеликі гроші можна придбати гожу техніку, яка не просто працює, а робить це якісно, зручно, ефективно. Ось і цей прилад не став винятком. Виконує свою задачу на 100 %. Рекомендую всім не переплачувати за "бренди", а купувати у надійного виробника!

Вітаємо, Наталко! Ми щиро вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені використанням пристрою і залишили свій відгук. Дякуємо, що обираєте техніку нашого бренду!

• Kirilova94

На вид не дешевый, хотя по самой цене дешевле и не придумаешь. Работает хорошо, со своей основной задачей справляется. Мешок многоразовый докупила. В комплекте есть даже дополнительная насадка для мебели. Благодарю, очень удивлена качеством и удовлетворена покупкой!

Вітаємо, шановний покупцю! Ми вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі, а також Ваш відгук із найвищою оцінкою. Раді, що Ви задоволені цією технікою. Бажаємо легкого й ефективного прибирання!

• Любов Курдибанська
    Недостатки:
    Непрацює кнонка на вмикання вимикання!
    • Даниил Кочетков

Такая же ситуация спустя год пользования. При том, что за 1 раз уборки, пылесос работал максимум по 15 минут, т.е. перегрева быть не могло.
      Очень много товаров rztk купил, пока что пылесос один из первых, что поломался.
      По гарантии нет смысла отправлять, за почту в обе стороны платить и ждать месяцами, попробую разобрать самостоятельно.

Доброго дня! Просимо Вас звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319 для уточнення деталей цього випадку. Ми будемо раді допомогти!

• Ольга Попова

Простий і хороший домашінй пилосос. Здається що за такі гроші вже нічого й не найдеш. Але все ж є. Хороша потужність, зручна конструкція. В цілому я задоволена та навіть можу радити, якщо у вас, як і у мене невеликий бюджет на таку покупку.

Добридень, Ольго! Вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Це вдалий вибір! Раді, що Ви задоволені використанням приладу та знайшли час, аби поділитися відгуком. Бажаємо легкого й ефективного прибирання!

• Кристина Панченко

Этот пылесос очень понравился, особенно учитывая его цену. Выглядит супер и качественно. Единственное, что смущало — одноразовые пакеты в комплекте. Но потом увидела в характеристиках, что можно купить многоразовый мешок. Заказала сразу же и его.
    Отмечу легкость и простоту уборки с этим пылесосом. Эффективно всасывает пыль и мусор, при этом не сильно шумит и кабель питания очень длинный.
    Все круто!

Вітаємо, Христино! Ми щиро вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі та залишений відгук. Добре, що Ви задоволені прибиранням за допомогою цього пристрою і знайшли час, аби розповісти про це у своєму відгуку. Бажаємо успішного користування!

• Олег Тарасович

За свою ціну краще не знайти.своб роботу виконує добре,запах пластику під час роботи дійсно присутній.

Достоинства:
    Ціна,компактність,потужність,комплектація.
    Недостатки:
    Запах,ненадійно тримається шланг в місці стику з корпусом пилососа,щітка завертається до верху - але це не критично!

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Дмитрий Бабюк

Мда( цена конечно хорошая, но производитель не указывает, что в комплекте есть и многоразовый мешок, я ещё отдельно докупил, зачем? Мощный пылесос, цена очень доступная. Минусы - это страшный вонизм при работе, просто ужас( При уборке основная насадка поднимается вверх, короче кто уже пробовал поймёт меня.

Достоинства:
    Цена, мощность работы, в комплекте есть так же многоразовый мешок
    Недостатки:
    Вонь страшная, щётка поднимается вверх и неудобно делать уборку

Вітаємо Вас! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Якщо у Вас є додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• НАБАТНИКОВА вита

Товар соответствует описания,рекомендую.

Достоинства:
    Пылесос сам по себе отличный,компактный,работает отлично
    Недостатки:
    Запах пластика,но это не критично.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Галина Кравченко

Заказала пылесос ещё 11.02. Отправили его почему то по другому адресу. Ладно бывает. Но что за бред,Вы неделю ждёте пока он вернётся от того человека которому отправили ошибочно. Потом проверять будете ещё неделю и только потом отправлять мне???? У Вас есть эти пылесосы в наличии, отправьте мне другой . А тот ждите хоть до лета. Зачем Вы сами все усложняете и доводите людей до плохих отзывов?! Звонила кучу раз на горячую линию. То говорят он уже вернулся,ждёт в порядке очереди проверки,чтоб отправить мне. Сегодня девушка сказала что он ещё не вернулся,и она только завтра мне перезвонит, потому что у перевозчика выходной и она не знает на каком этапе мой заказ. Вы это серьёзно??? Это Ваш косяк, и Вы должны его решать быстро,не доставляя неудобств покупателям! Пылесос был на подарок! В итоге человек остался без подарка.Спасибо любимая Розетка!((((

Недостатки:
    Ужас! Постоянно заказываю товары в Розетке. Вся техника в доме от Вас. Но в это раз просто кошмар.

Доброго дня, Галино! Вибачаємось за спричинені незручності. Ми вживатимемо заходів для покращення сервісу та недопущення виникнення подібних ситуацій у майбутньому. Дякуємо за розуміння.

• Максим Панченко

Уже проверил пылесос RZTK VC 2000 на практике и остался доволен. Тянет хорошо и даже мощнее моего предыдущего пылесоса, хотя стоит почти на тысячу гривен дешевле.
    #МойRZTK_видео

Достоинства:
    Цена-качество, размер, достаточно мощный, удобный в использовании
    Недостатки:
    Пока не обнаружил

Доброго дня, Максиме! Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду та за Ваш час, виділений на запис відео з демонстрацією цієї моделі пилососа. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Вячеслав Передерий

А в комплекті був багаторазовий мішок для пилососа?

• Виталий

Мішок був, але товар поганої якості, не рекомендую. Брав на розетці декілька самсунгів, то ті працюють років по 5 вже, і ще будуть працювати.

• Kolobok

Нормальный пылесос. Очень маленький в размере, как игрушечный. Пылесборник маленький, на большую квартиру не хватит.
    Но свою функцию выполняет. Два года гарантии. Я пока доволен покупкой.

Достоинства:
    Недостатки:
    Хлипкий пластик

Доброго дня, Kolobok! Дякуємо за придбання техніки нашого бренду та висловлену думку стосовно цієї моделі пилососа. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір та користуйтесь із задоволенням!

• Мария Трохимчук

За свои деньги пылесос неплохой, посмотрим как он будет через месяц пользования.
    Тяга как для размера пылесоса хорошая, но пластик очень дешевый, особенно гибкая трубка. Зато телескоп металлический. Насадки для пола и маленькая не лучшего качества.
    Насадка для пола с очень маленькими ненадежными колесиками, а маленькая насадка с плохой щеткой.
    Присутствуют люфты. С другой стороны цена и гарантия 24 месяца.

Достоинства:
    Легкий, дешевый, 24 месяца гарантия
    Недостатки:
    Дешевый пластик, плохие колесики на насадке для пола, нет отсека для маленькой насадкию

Вітаємо Вас, Маріє! Спасибі, що знайшли час поділитися своїми враженнями від експлуатації техніки RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Вікторія Рудник

Хороший, простенький пылесос.

Достоинства:
    Цена, компактность.

Доброго дня, Вікторіє! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Неоніла Гудима

Маленький, компактний, але дуже шумний. Тішить те що потужний і маневрений, гарно тягне. Зараз є неприємний запах при користуванні але думаю він вивітриться#МійRZTK_фото

Достоинства:
    Потужність і розмір
    Недостатки:
    Запах

Доброго дня, Неоніло! Дякуємо, що поділились фото та оглядом цієї моделі електрочайника від RZTK. Ми дуже раді, що Ваш вибір зупинився на техніці нашого бренду. Бажаємо Вам завжди найкращих результатів у подальшому користуванні!

• Анатолий

Купил этот пылесос на смену другому известной марки с мощностью 1800 вт,разницу почувствовал сразу.Этот убирает гораздо лучше,мой ковер еще никогда не был таким чистым! Рекомендую однозначно! Моя распаковка:#МойRZTK_видео

Достоинства:
    Компактный, недорогой, мощный пылесос
    Недостатки:
    не нашел

Вітаємо Вас, Анатолію! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Дякуємо за додані до відгуку фото та відеоматеріали. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Валерия Киселёва

Сам пылесос неплохой, мощность хорошая, но щетка ужасная, шарнир не подстраивается под ход движения щетки, она задирается над полом и не опускается, приходится ногой каждый раз ее опускать либо пылесосить под 90 градусом к полу, вот сейчас сижу ищу щетку другого производителя....

Достоинства:
    Хорошо засасывает, маленький, легкий, шнур длинный
    Недостатки:
    ужасная щетка

Доброго дня, Валеріє! Шкода, що у Вас склалася така думка. Сподіваємось, що при подальшій експлуатації у Вас не виникне подібних складнощів. У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олена Стаднік

Пылесос за свои деньги отличный (пока). Очень мощно тянет. Порадовало, что в комплекте есть один одноразовый мешок и олин многоразовый. В комплекте прикольная насадка для узких мест. Видно дешевый пластик, но за такую цену мы не удивлены

Достоинства:
    Цена, мощный, есть многоразовый мешок, дополнительная насадка
    Недостатки:
    Пока не нашла

Вітаємо Вас, Олено! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за відгук з інформативним відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Неоніла Гудима

Маленький, шумний але потужний. Тягне добре і дуже подобається що він такий компактний. Приємно що в наборі є багаторазовий і паперовий мішок.

Достоинства:
    Потужний, маленький
    Недостатки:
    Шумний, але це не важливо

Вітаємо Вас, Неоніло! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Oleg

Легкий и мощный.
    Запах есть, шланг жестковат - не критично. Очень довльны покупкой

Доброго дня, Oleg! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та описані враження у відгуку. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Александр Ястребов

Вера опробовали хорошо собирает пидь и мусор вытягует волосы из ковра. Подтверждаю пахнет плосмасой и жоская шланга но линолеум додымает. Спасибо за совет.

• Прохоренко Сергей

Подскажите долго отправляли на точку розетка вам отправляли то что-то долго комплектуют )

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Володимир Мохнач

За свои деньги - отличный пылесос

Достоинства:
    Мощный, дешевый
    Недостатки:
    Слишком мощный, нехватает регулировки мощности, линолеум подрывает

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду, а також за вказані побажання стосовно розширення функціоналу пилососа з регулюваннями потужності всмоктування. Інформація буде передана на опрацювання. Бажаємо приємного та легкого користування на довгий час!

• Денис

Там на ручке есть отверстие с задвижкой, открываешь и мощность меньше будет

• Роман

Пылесос топ за свои деньги

Достоинства:
    Отлично впитывает мусор , не слишком громкий
    Недостатки:
    Вонючий пластик ,мешок пропускает пыль

Доброго дня, Романе! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду. Запах пластику з часом використання повністю зникне. У разі виникнення питань стосовно експлуатації, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Зема Роман

Згідно цінової політики гарний товар. Прийшов швидко. Комплектація повна. Я задоволений.

Доброго дня, Романе! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Владимир Гончаров

Был приятно удивлен качеством и работой этого пылесоса. Он маленький и мощный. Мощности даже с избытком, поэтому я сразу открыл заслонку на ручке, чтобы уменьшить силу всасывания. В него уже установлен многоразовый тканевый мешок, а я начитавшись комментов сразу же заказал его отдельно. Видимо в новой партии стали комплектовать многоразовым. В общем пылесос лучший за эту цену, для ценителей не циклонного типа :)

Достоинства:
    Маленький, мощный
    Недостатки:

Доброго дня, Володимире! Вітаємо Вас з придбанням техніки бренду RZTK! Дякуємо за розгорнутий відгук з описом вражень та функціональної складової цієї моделі пилососа. Будьте впевнені у Вашому виборі та бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Віталік Луканюк

#МійRZTK_фото
    Добре працює потужній і добре тягне

Достоинства:
    Шумний але зато добре тягне
    Недостатки:

Вітаємо Вас, Віталію! Ми дуже раді, що Ви обрали техніку нашого бренду та поділились фото, високо оцінивши якість цієї моделі пилососа. Бажаємо Вам відмінних результатів у подальшому користуванні!

• Іван Перехрест

Дуже класний пилосос

Недостатки:
    Шумний, і трубку можна було б дати більшу в комплектації

Доброго дня, Іване! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду та рекомендації стосовно комплектуючих. Ми обов'язково візьмемо інформацію на опрацювання, адже завжди стараємось стати краще для Вас. Користуйтесь із задоволенням!

• Инна Воропаева

Купили на той неделе, пользовались пока раза три. Очень довольны покупкой. Не смотря на то, что сделан в Китае, качественный. Видимо, рзтк бдят за качество. Тянет хорошо, пылюка не летит от него. Еще и шнур длинный.

Достоинства:
    стильно, мощно
    Недостатки:
    нет, пока недолго использовался

Доброго дня, Інно! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості пилососа від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Николай Кривошеин

Многоразовий мешок пропускае пилюган з бумажняным покраще зверюга ане пилосос

Достоинства:
    Маленькый та потужный зверь машина

Вітаємо Вас, Миколаю! Дякуємо за придбання техніки RZTK. Сподіваємося, подальше використання пристрою буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо успішної експлуатації!

• Людмила Миколаївна

Коштує кожної заплаченої копійки

Достоинства:
    Ціна. Гарантія. Багаторазовий мішок в комплекті.
    Недостатки:
    Відсутність регулювання потужності

Доброго дня, Людмило! Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду та за Ваш час, виділений на запис відео з демонстрацією цієї моделі пилососа. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Володимир Половий

Нормальний пилосос.
    З роботою справляється на відмінно!!!

Вітаємо Вас, Володимире! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за відгук з інформативним відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!