Отзывы покупателей о Пылесос без мешка RZTK VC 800

1011 отзывов Код:  256903911
  • Віталій Войтович
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відверто кажучи неочикував такої якості,трішкі шокований,що так буває! Досить потужний! Задоволений! За такої ціни досить якістний!!!

Достоинства:
    На свої 800вт.досить потужний
    Недостатки:
    Які можуть бути недоліки за такі гроші

Добрий день, Віталію! Ми щиро раді, що придбаний нещодавно пилосос нашого бренду тішить Вас високою ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

• Евгенія Шпінда

Дуже гарний пилосос

Достоинства:
    Компактний
    Недостатки:
    Поки нема

Добрий день, Євгеніє! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі пилососа. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Анна Жолдак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупала по відгукам. От чесно, коли відкрили коробку дуже скептично віднеслись до покупки. Коли включили я дуже здивувалась. Він дійсно гарно прибирає! Дуже путужний. Рекомендую!

Достоинства:
    Ціна та якість!
    Недостатки:
    Не знайшла

Добрий день, Анно! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі пилососа. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Елена Суркова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купляла для однокімнатної квартири, потужний але є мінус - випадає довга ручка і через це необхідно його тримати двома руками за дві різні ручки. А так за таку ціну - чудово, задоволена

Достоинства:
    Ціна, компактний, потужний, без мішка, просто помив фільтр і ємність для пилу - знову користуйся
    Недостатки:
    Випадає ручка, шнур не скочується, тому не дуже зручно, але можна самому його скрутити

Добрий день, Олено! Вдячні за вибір техніки нашого бренду. Для надійної фіксації ручки необхідно, прикладаючи зусилля, натиснути на неї у напрямку отвору розташування до характерного звуку клацання. При виникненні додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Василий Потапчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

купляли для маленької квартири, ціна супер, з початку скпетично віднеслися до міцності, але коли спробували - таке враження що він міцніше 2 Квтного Боша...все супер, фільтр миється добре...

Достоинства:
    суцільні
    Недостатки:
    немає

Добрий день, Василю! Наш щиро приємний факт того, що техніка від RZTK повсякчас тішить наших покупців ефективністю своєї роботи. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Юлия Озаренчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює добре,легко чистити.За цю ціну нарікань немає.Користуємся 2 місяці.

Достоинства:
    Ціна,ручний,без мішка.
    Недостатки:
    Немає.

Добрий день, Юліє! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою пилососа цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Александр Соколов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вернул, ручка пылесоса не фиксируется в корпусе.Если бы не это можно было бы пользоваться

Достоинства:
    Недостатки:
    Брак, ручка пылесоса не держится

Добрий день, Олександре. Ручка у даному пилососі фіксується шляхом прикладання зусиль та руху у відповідному напрямку посадкового місця. Наразі, при виконанні вищезазначених дій, жодного випадку, описаного Вами, немає. Бажаємо успішних покупок.

• Попков Эдуард
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Если бы в корпус добавили переходник для стандартных насадок - был бы хитом.

Достоинства:
    Мощный
    Недостатки:
    Не предусмотрен для стандартных насадок

Добрий день, Едуарде! Ми щиро раді, що ця модель пилососа прийшлась Вам до вподоби та внесла свій вклад у покращення Вашого побуту. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

• Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пылесос на свои деньги бомба. Очень компактный и при этом мощный. Рекомендую

Достоинства:
    Хорошо тянет, компактный, лёгкий.
    Недостатки:
    Крепления немного смущают, мне кажется не очень надёжные .

Добрий день, Анно! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Майстренко Людмила

Отличное решение маленьких проблем

Достоинства:
    Легкий, дешёвый, электро веник... Это второй пылесос , что я купил уже не для себя, а для свекрови. Длинная ручка позволяет пылесосить камаров на потолке)))
    Недостатки:
    Это для ежедневной уборки, вместо веника. Мощность не большая, поэтому раз в неделю пылесосим большим пылесосом

Добрий день, Людмило! Дякуємо за повторний вибір продукції нашого бренду. Це неабияк важливо для нас та свідчить про високу довіру з Вашого боку. Бажаємо ефективної експлуатації!

• Ольга Коломиец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює майже рік , трішки змінився звук,наче посвистує. Для маленької квартири добре за свої гроші, Не зважаючи на відсутність щітки невеликі волосини та нитки також всмрктує. Гарний помічник в легкому прибиранні

Добрий день, Ольго! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі пилососа. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Наталія Апарицька
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За таку ціну дуже задоволена результатом,зручний,компактний,дуже,дуже задоволена,що вибрала саме цей товар,ставлю 5 зірок,жодних нарікань не бачу

Достоинства:
    Зручний,та компактний
    Недостатки:
    Відсутні

Добрий день, Наталю! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі пилососа, описавши значні для Вас особливості у відгуку. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Надія Поліщук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже тендітний, але працює і прибирає добре.

Добрий день, Надіє! Наш щиро приємний факт того, що техніка від RZTK повсякчас тішить наших покупців ефективністю своєї роботи. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Копыл Лариса
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Немає щітки ,чекаємо що робити далі,Може вишлете на цю модель щітку.Щоб нам меньш часу тратити

Достоинства:
    Мені подобається,дуже гарно чисте,взяли другий у подарунок

Добрий день, Ларисо! Дякуємо за вибір продукції від RZTK. Насадка для очищення щілин та складнодоступних місць розташована у спеціальному посадковому місці нижньої частини пакування. При відсутності, рекомендуємо перевірити картонну вставку, під якою відповідна насадка могла опинитись внаслідок рухів під час транспортування. У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Вячеслав Юхимчук

За 15хв згорів )) Будемо повертати

Добрий день, В'ячеславе! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Для того, щоб можна було розпочати процедуру обміну чи сервісного обслуговування, ми рекомендуємо Вам звернутись до найближчої точки видачі ROZETKA або скористатись інформацією у наступному матеріалі:
      ссылка

• Наталія Отченашенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Перед замовленням почитала відгуки та вирішила що цей пилосос дійсно гарний варіант за маленькі гроші, дуже компактний і не займає багато місця, дуже зручно що є насадка для щілин

Достоинства:
    Добре та швидко прибирає
    Недостатки:

Добрий день, Наталю! Ми щиро раді, що придбаний нещодавно пилосос нашого бренду тішить Вас високою ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

• Анастасія Крамаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный пылесос для 1-2 комнатной квартиры без ковров. Брала 2 шт, себе и бабушке, все довольны)

Добрий день, Анастасіє! Дякуємо за повторний вибір продукції нашого бренду. Це неабияк важливо для нас та свідчить про високу довіру з Вашого боку. Бажаємо ефективної експлуатації!

• Витёк Коновалов

Все,хорошо

Достоинства:
    Удобный,цена
    Недостатки:
    Необнаружил

Добрий день, Вікторе! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Инна

Все Ок ,работает,довольна покупкой

Достоинства:
    Цена,качество
    Недостатки:

Добрий день, Інно! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі пилососа. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Колокол Надежда

рекомендую

Достоинства:
    лёгкий, удобный, хорошо убирает
    Недостатки:

Добрий день, Надіє! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі пилососа від RZTK. Ми щиро раді, що Ваші очікування були повністю виправдані. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Илья
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

отлично справляется со своей работой

Достоинства:
    свои функции выполняет
    Недостатки:
    не увидел

Добрий день, Іллє! Наш щиро приємний факт того, що техніка від RZTK повсякчас тішить наших покупців ефективністю своєї роботи. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Ксенія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Разочарована,деньги в мусор. Сосет слабо- только тот участок,к которому приставить. Т.е по бокам 5-10 см от всасывающего отверстия даже лёгкий пух, пыль,шерсть лежат неподвижно .Тяжёлый достаточно,руки устают больше,чем от трубы со шлангом обычного пылесоса. Шумный дико! Как промышленный фен! Мой старый обычный на минимуме мощности больше работы делает,чем это изделие. Уж лучше веник,ей богу,обычный и бесшумный.

Достоинства:
    Недорогой. Небольшой.
    Недостатки:
    Бесполезный практически. Тяжёлый. Разогревается быстро и пахнет пластиком. Маломощный и очень шумный.

Добрий день, Ксеніє! Нам шкода, що у Вас виникла подібна думка та ще більше, що Ви обмежені у повноцінному використанні пристрою, який був високо оцінений переважною більшістю задоволених покупців. При виникненні труднощів під час експлуатації, будь ласка, телефонуйте на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Тарас Федів
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Компактний, гарно тягне, поставив 4 бо не знайшов гарантійного талона, а він повинен бути обов'язково.

Достоинства:
    Добре тягне, компактний
    Недостатки:
    Без гарантійного талону

Вітаємо, Тарасе! Дякуємо за придбання пилососа RZTK цієї моделі. Добре, що Ви задоволені його використанням. У комплекті цього товару не передбачено гарантійного талона. Для сервісного звернення достатньо товарного чека або номера замовлення. Бажаємо успішного, безперебійного користування!

• Татьяна Кондакова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доповнення до попереднього мого відгуку. Давно хотіла такий собі помічник пилосос. Прочитала багато позитивних відгуків саме про цю модель. Замовила, але коли вже вдома хотіла його випробувати в роботі, виявилось що кнопка вкл/викл не працює. Вимкнути змогла тільки з розетки. Оформила онлайн заявку на повернення або гарантійний ремонт. Без проблем заявку обробили, товар забрали. І по результату сервісу вирішили мені зробити повернення коштів, так як мені повідомили що це заводський брак. Я одразу замовила пилосос повторно. З цим вже все гаразд. Працює добре, тяга ну дуже потужна, лайфхак з вологою серветкою на фільтр просто знахідка. Пилосос чудовий, рекомендую. Розетці щиро дякую за сервіс і обслуговування, все зробили як має бути в таких випадках.

Достоинства:
    Потужний, компактний, зручний. Саме те що треба для підтримання чистоти підлоги особливо тим у кого є домашні тварини)
    Недостатки:

Добрий день, Тетяно! Дякуємо за наданий зворотній зв'язок з описом ситуації та вирішеної проблеми. Завжди раді допомогти та працюємо для Вашого комфорту!

• Юлия Приходько

Пилесос гарни,маленькі та зручний

Достоинства:
    Маленьки
    Недостатки:
    Хліпка ручка,та часто забивається фільтр

Вітаємо, Юліє! Ми вдячні Вам за придбання пилососа RZTK цієї моделі. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили його використання. Дякуємо за Ваш відгук!

• Ольга Муха

Чудовий помічник.

Достоинства:
    Потужний, легкий, бюджетний

Добрий день, Ольго! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі пилососа від RZTK. Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Валерій Павлов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Усе добре працює, я задоволений.

Достоинства:
    Легко читається.
    Недостатки:
    Не знайшов.

Добрий день, Валерію! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою пилососа цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Інеса Довженко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Обирала іншу марку, але повелась на ціну думала то та марка зробила знижку і придбала. Прибрала тільки кухню, але залишилась під враженнями)) перечитаю інструкцію, може щось пропустила

Достоинства:
    Пилососить гарно, тихий
    Недостатки:
    Нема щіточки для підлоги, як присмоктався до лінолеуму так думала разом зі сміттям і лінолеум зніму)) нема регулювання режимів, не звертала уваги, що ця функція може бути відсутня, а виявляється може)

Добрий день, Інесо! Дякуємо, що обрали техніку нашого бренду та поділились враженнями після первинної експлуатації пилососа цієї моделі. Сподіваємось, що у процесі подальшого користування, оцінка обов'язково стане максимальною. Користуйтесь із задоволенням!

• Андрей Верста
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Виглядає круто, не важкий, не такий шумний як звичайні, нажаль швидко контейнер для сміття забивається і шнур короткуватий, а так все супер)

Добрий день, Андрію! Ми щиро раді, що ця модель пилососа прийшлась Вам до вподоби та внесла свій вклад у покращення Вашого побуту. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

• Евгений
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный пылесос за свои деньги

Достоинства:
    Длинный шнур, компактный
    Недостатки:

Добрий день, Євгенію! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою пилососа цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Ігор Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Як це не має у багатьох у відгуках недоліків? А як же кріплення двух частин пилососу? Робочої частини і та де фільтр?
    Десять разів користувався, і кріплення вже погане!! Через пів року цю защолку взагалі не застібнеш.

Добрий день, Ігорю! Для надання більшої кількості подробиць стосовно описаного Вами явища та для консультації стосовно можливих варіантів вирішення ситуації, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Наталия Матюшина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Удобный и мощный.использовала с влажной салфеткой -удобно(можно пользоваться без ручки).с ручкой не пробовала (ручка тонкая-алюминий).нагревается корпус

Достоинства:
    Компактный,шнур 5м.цена.
    Недостатки:
    Корпус нагревается

Добрий день, Наталю! Дякуємо за вибір продукції від RZTK. Нагрів конструкції при певному часі використання є цілком нормальним явище, тому рекомендуємо робити перерви у разі тривалої роботи пристрою. За виникнення додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Евгенія Шпінда

Дуже гарний пилосос.

Достоинства:
    Компактний
    Недостатки:
    Поки нема

Добрий день, Євгеніє! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Світлана Кленик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пилосос потужний, добре прибирає пилюку, але чомусь не можу повністю надіти ручку, спадає інколи, і не знайшла в себе гарантію, тільки інструкцію…

• Світлана Кленик

З ручкою розібрались, все добре. На даний момент недоліків не побачила. Потужний і зручний.

Добрий день, Світлано! Добре, що Ви змогли швидко вирішити питання, пов'язане з кріпленням ручки пилососа. Ми не комплектуємо товари гарантійним листами за причини відсутності їх необхідності. Для сервісного звернення достатньо мати номер замовлення або чек. Бажаємо приємного користування!

• Демкович Елена

Підкажіть будь ласка як ви з ручкою впорались? Я теж не можу закріпити(

• Вита Попова

Самый лучший
    Лёгкий и мобильный. .Плитка на кухне на первом этаже чистейшая. Шнура хватило на всю территорию и к.розетка находится посредине Для ковролина не подходит .Но я после первого купила всем родственникам на подарок ..его не стыдно дарить .

Достоинства:
    Легко освободить от мусора . Приемлемый уровень шума.
    Недостатки:
    Не подходит для ковра, если он слишком пушистый

Добрий день, Віто! Дякуємо за розгорнутий відгук щодо досвіду експлуатації цієї моделі пилососа, а також за повторний вибір пристрою на подарунок. Ми неабияк цінуємо Вашу думку. Бажаємо ефективного та безперебійного користування!

• Марія Тимошенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Та шикарний пилосос за свої гроші!
    Вирішила купити, бо багато відгуків позитивних, на відміну від інших аналогів за приблизно таку ж суму. Він легкий, 1,5 кг для людей, що часто переїжджають – це не багато. Розміром як швабра- легко сховався в шафі. Пропилососив і пилюку, і шерсть шиншил. В маленькій квартирі - саме те, що треба. Фільтр після роботи промила душем легко.
    Дякую!

Достоинства:
    Компактний, легко мити фільтр, гарно справляється з пилом і шерстю тварин.
    Недостатки:
    Та нема до чого так придратися.гарний маленький пилосос.

Добрий день, Маріє! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою пилососа цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!