Отзывы покупателей о Телевизор Samsung QE55Q80AAUXUA

• Татьяна Клочкова

Важко оцінити товар, отримали вчора замовлення. Доставили швидко, чітко. Але, не обійшлося без АЛЕ! Телек після доставки не можна включати 2-3 години. Сьогодні включили, а там «картина маслом»
    Товар отримали із битою матрицею.
    Захисна плівка, і ніде нема слідів ніяких пошкоджень.
    Зв’язалася сьогодні із сервісним центром. Буду уникати на зворотній зв’язок.

Достоинства:
    Швидка доставка розетки
    Недостатки:
    Бракований товар

У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

Мда...жесть конечно

• sams akk

вы повесили на стену а потом включили и говорите матрица битая? и кто вам поверит после этого?

• Ясень Красень

купував у чорну п'ятницю, в іншому магазині великої мережі, мав змогу вибирати вживу в торговому залі. акційна ціна тоді була менша ніж ціна q70a, що було дуже дивно, і я дуже вагався. попросив консультантів показати обидва цих телевізори одночасно, і довго передивлявся різні демо і тестові ролики. незважаючи на х-ки - 70й здається має вищу яскравість і кращу однорідність підсвітки. на q80a видно вертикальні лінії зональної підсвітки. коли переглядати dimming test, де біла фігура переміщається по абсолютно чорному екрані, є ефект зебри, і видно як фігура стає то світлішою то темнішою в залежності від положення на екрані. якщо вимкнути динамічне підсвічування, то цей ефект стає менш помітним. таке враження, що, телевізор не встигає правильно вмикати діоди за рухом білої фігури (пізніше вдома в темній кімнаті помітив, що зональна підсвітка працює досить грубо, і щоб підсвітити маленький білий квадрат на чорному фоні підсвічує всю горизонтальну лінію, іноді і вертикальну). чорний колір виглядав краще на 80. також у 80 дуже гарний звук. інтелектуальний режим в 95% дуже вдало вирівнює голос і музику, і не треба постійно змінювати гучність.
    решта х-к однакові, і при теперішній ціні, я б скоріше взяв 70, і не пожалів.
    також дуже порадували смарт функції телевізора, покращення зображення, робота airplay, вивід зображення з декількох джерел, ігровий режим з дуже низькою (5мс) затримкою, але все, чи майже все, є в дешевих самсунгів. телевізор може відтворювати не всі формати відео, а якщо відтворювати через приставку підключену по HDMI, телевізор не згладжує відео і не робить плавніше, тому для найкращого результату треба або конвертувати відео, або стрімити з комп'ютера або приставки (в такому режимі дуже повільно працює перемотування, і бувають проблеми з субтитрами).

підсумовуючи - телевізор класний, але враховуючи, що всі мої улюблені його можливості є і на дешевших телевізорах, дуже рекомендую q70a, а може навіть q60a натомість

Достоинства:
    чітке і плавне зображення, приємні кольори, зручне налаштування, швидкодія, різні варіанти підключення інших пристроїв, об'ємний звук
    Недостатки:
    неоднорідна підсвітка, очікував більшого від FALD
    • Андрей Д

Классный отзыв , я как раз тоже на чёрную пятницу взял Q70A , очень доволен , телик классный , но звук в 70А храмает, но зато тонкость корпуса намного тоньше чем Q80A , в общем для меня тонкость корпуса победила звук , т.к всегда можно подключить саундбар

• Андрей Д

Кстати, вот Q60A уже не советую, там нету процессора, он очень слабый , и на тесте как то картинка дерганая , я детально всё изучал и тестировал все три модели Q

• Сергій

Вам потрибно провести налаштування, так як наприклад з коробки яскравість встановлена на 20, з можливого 50 і т.д., а стосовно Q70 і його товщини, то в ньому встановлена підсвітка edge, як у всіх бюджетних тв і з усіма проблемами (підгоряння розсіювача і т.п.)...

• Валентин

Здравcтвуйте, я являюсь счастливым обладателем замечательного телевизора Samsung QE55Q80AAUXUA, но вот есть одна проблема, которая меня беспокоит. В выключенном состоянии (standby) телевизор или возможно блок питания телевизора издает странный звук, некое жужание каждые 2 минуты, подскажите нормально ли это и стоит ли обращаться в сервис? Звук слышен с задней крышке телевизора, если смотреть на крышку сзади то внизу в левом углу.

Доброго дня! З цього питання, я рекомендую звернутися в технічну підтримку компанії Samsung за номером гарячої лінії О 8ОО 5О2 ООО. Там зможуть підказати можливі варіанти вирішення даної ситуації.

• Валентин

Поддержка сказала, что нужно отключить в настройках телевизора "Включить ТВ с помощью моб.устройства" отключил эту функцию и звук исчез, может кому пригодится.

Телик превзошел все ожидания, особенно в ПК играх, переключил видеокарту в 120Гц, и стало видео в игре такое, какое никогда не видел. Биксби английский но это не мешает говорить с теликом на русском. Приложения наставил без проблем. Звук идёт одновременно с телевизора и по оптике на 5.1 . Интеллектуал моде отключил. Настройки видео и звука минимально подкорректировал.
    Короче всем советую такой аппарат, он стоит каждой купюры потраченной на него!
    Брал не в розетке

Достоинства:
    Матрица 120Гц, QLED технология, быстрота действий
    Недостатки:
    Не обнаружил, за исключением не лучшим набором приложений в украинском смартхабе.
    • Тарас

Добрый день!

А чего решили отключить Интеллектуал моде? Как по мне с ним картинка насыщенные и ярче. Без него слишком тусклое всё, особенно HDR на Netflix.

• Тарас

Подскажите еще где переключать видео-карту?
      Спасибо

Видеокарта Nvidia переключается на 120Гц в разделе разрешение, в панели управления Nvidia

Маю VA панель попередніх років, а ця і " пальцем" як тут кажуть і по чорному кольору, і по куту...

Замовив сьогодні Samsung QE55Q80AAUXUA, запевнили що матриця для українського ринку йде VA! Має бути бімба)))!!!

VA то VA, но операционка их конченная ..

• Максим

Самсунг мене теж запевняє, що VA, але всі ресурси кажуть, що ADS. Будемо перевіряти вживу пальцем)

• Максим Соколов

Дайте знать как придет. Где только не смотрел - везде пишут ADS