- Юлія Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже гарний
- Недостатки:
- Немає
- Представник постачальника
Вітаємо, Юліє! Цінуємо ваш позитивний зворотний зв’язок. Для нашої команди це важливе джерело мотивації та розвитку.
- Вероніка М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
мені не підійшла
- Представник постачальника
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук. Нам шкода, що гідрофільна олія для обличчя Sane не виправдала ваших очікувань. Наша компанія цінує кожного клієнта і досвід, який отримує клієнт від використання нашої продукції є найважливішим у роботі нашої компанії. Буде дуже корисно дізнатися, що саме вам не підійшло — текстура, ефект після використання чи щось інше? Якщо бажаєте, можете написати нам детальніше на пошту, яка вказана на упаковці або у соціальні мережі Instagram чи Facebook, і ми обов’язково розглянемо ситуацію індивідуально.
- Марія К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
макияж смывает идеально. не смотря на то что она немного густая она прям тает на коже
- Представник постачальника
Вітаємо, Маріє! Дякуємо за відгук. Ми надзвичайно раді, що засіб вам сподобався. Густа консистенція забезпечує більш глибоке та ефективне очищення, оскільки олія краще взаємодіє зі шкірним жиром і забрудненнями, розчиняючи їх. Сподіваємось, що гідрофільна олія нашого бренду стане вашим фаворитом у щоденній рутині.
- АльонаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Олійка густа, через що спочатку важко розтирати. Не розчиняє макіяж.
Змивається легко.
Читала відгуки, що гарно працює, на жаль це не так.
Товар не рекомендую.- Достоинства:
- Поки не знайшла їх для себе
- Недостатки:
- Зі своєю задачею не справляється.
- Представник постачальника
Вітаємо, Альона! Дякуємо за ваш відгук! Нам дуже прикро, що засіб не виправдав ваших очікувань. Гідрофільна олія для обличчя має густу консистенцію з кількох причин. По-перше, густа консистенція забезпечує більш глибоке та ефективне очищення, оскільки олія краще взаємодіє зі шкірним жиром і забрудненнями, розчиняючи їх. По-друге, гідрофільна олія з густою консистенцією має вищу концентрацію активних інгредієнтів, які забезпечують живлення, зволоження та відновлення шкіри. Також рекомендуємо обов'язково після використання гідрофільної олії закінчити етап очищення шкіри обличчя пінкою або гелем
- ГалинаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вона буквально тане на шкірі і видаляє всі залишки тонального крему і навіть водостійкої туші. Шкіра стала гладкою і сяючою, тепер користуюсь щодня.
- КсюшаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мені в ньому подобається абсолютно все - від швидкості видалення макіяжу з обличчя до приємного запаху, який ще й передається шкірі. Ну а ціна то взагалі, казка, реально не шкода заплатити за такий резкльтат.
- МаріяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відмінний варіант для зняття макіяжу, ефективно розчиняє та змиває кометику на обличчі. Не залишає неприємних відчутів
- Ирина Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Більш менш
Можна використовувати - Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Олія занадто густа і через це не дуже зрозуміло,скільки її потрібно наносити,поки не пристосуєшся.
Макіяж змиває погано.
Другий раз точно не замовлятиму.- Достоинства:
- Ціна.Вистачає надовго
- Недостатки:
- Густа. Погано змиває макіяж
- Представник постачальника
Вітаємо, Ольга! Нам дуже шкода, що засіб не виправдав ваші очікування. Дякуємо за ваше звернення. Наша компанія цінує кожного клієнта і досвід, який отримує клієнт від використання нашої продукції є найважливішим у роботі нашої компанії. Для вирішення ситуації, будь ласка, напишіть нам на пошту. Пошта вказана на упаковці.
- ЯнінаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ця гідрофільна олія виявилася однією з найкращих, які я випробувала. Легко розчиняє макіяж, навіть водостійкий, ефективно очищає шкіру без подразнень. Моя шкіра залишається гладенькою і чистою. Подобається те, що містить інгредієнти, які зволожують і живлять шкіру.
- Достоинства:
- ефективність, ціна
- Недостатки:
- немає
- Екатерина А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Моё первое гидрофильное масло, со своими функциями справляется, аллергии не вызвало
- Светлана Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хорошее масло, с задачей справляется, макияж хорошо убирает. Пользуюсь сначала маслом, а потом ещё умываюсь гелем, кожа чистая, аж скрипит. Согласна, текстура густоватая. Но понравилось то, что при растирании (распределении) по лицу масло разогревается немного (не горячо, не печёт, а приятная теплота). В общем покупкой довольна
- Достоинства:
- Цена, хорошо убирает макияж
- Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Согласна с предыдущим отзывом. Масло очень плотное, тяжело его размазывать по коже, приходится ее сильно тереть. При попадании в глаза очень жжет. Тоналку и лёгкий макияж смывает, но второй раз я бы не взяла это средство и рекомендовать его тоже не буду.
- Недостатки:
- Жжёт глаза, консистенция
- Представник постачальника
Здравствуйте, Ольга! Спасибо, что поделились с нами впечатлениями о продукте, для нас это очень ценно. Приносим наши извинения за неудобства. Для разрешения ситуации, пожалуйста, напишите нам на почту. Почта указана на упаковке.
- Варвара Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Знакома с этим брендом, но конкретно этот продукт не очень поняла. Не стойкий макияж смывает (оно и ясно, масло всё-таки), но имейте ввиду, что если попадет в глаза - будет печь и появляется какая-то пелена. Консистенция как у плотного геля, мне это не особо понравилось. Когда распределяешь продукт на лицо, оказывает разогревающий эффект. На вкус сладко. В общем, решайте сами, иметь или не иметь.)
- Достоинства:
- Цена.
- Недостатки:
- Плотная текстура.
- Представник постачальника
Здравствуйте, Варвара! Спасибо, что поделились с нами впечатлениями о продукте, для нас это очень ценно. Приносим наши извинения за неудобства. Для разрешения ситуации, пожалуйста, напишите нам на почту. Почта указана на упаковке.
