Отзывы покупателей о Когтеточка (дряпка) лежанка для кошек Say Meow Grace 67х27х24см (8040190103008)

102 отзыва

• Денис Дробный

Отличное качество

• Анна

Классная когтеточка, моя вредная пушистая морда сразу поняла что нужно делать)

Достоинства:
    Кошка сразу начала точить когти. В подарок антискользящие наклейки
    Недостатки:
    Вроде бы нет
  • Олена

Котик зацінив на відмінно, правда дряпає мало її, бо раніше була навісна дряпачка. Але полюбляє лежати на ній і потихеньку звикає точити кігтики. Сама кігтеточка легка і в той час міцна, витрумує котика.

Достоинства:
    Додаткова лежанка, яку так полюбляють котики, естетично і не треба прибивати до стіни, поставив в кімнаті і забув.
  • Елизавета Леонова

Красивая и качественная когтеточка, очень понравилась коту и нам, рекомендую)

• Оксана Іванюк

Товар суперової якості. Кішки у захваті! Я теж!

• Елена

Котикам нравиться

• Тетяна Старенька

супер

Тетяна, Доброго дня!

Дуже дякуємо за позитивну оцінку кігтеточки Say Meow.
      Будемо і надалі радувати Вас новою продукцією.

• Елена Правенко

Забыла добавить фото)

У Вас надзвичайно гарні котики :) Передавайте вітання нашим пухнастим клієнтам ))

• Елена Правенко

Стильная штучка!) У нас в семье кот и кошечка, так вот кот сразу сообразил, что к чему, и начал точить когти на этой красоте. А кошка облюбовала сначала нижнюю полку, просто лежала, а когти точила по-прежнему о старое кресло.
    И вот спустя месяц с лишним кошка поняла, что на когтеточке это делать гораздо приятней! И теперь тоже пользуется этой симпатичной полочкой))

Достоинства:
    Стильная, прекрасно вписалась в интерьер. Коты облюбовали и точат когтики)
    Недостатки:
    Высокая цена. За картонную когтеточку почти тысяча гривен это перебор, конечно. Но слишком уж хорошие отзывы!)

Олена, вітаємо Вас!

Насамперед, дуже дякуємо за високу оцінку нашої продукції! Ми раді, що котик так швидко освоївся і почав використовувати кігтеточку за призначенням. Будемо і надалі радувати Вас новою продукцією.

Насправді, у порівнянні з аналогічною продукцією, наші кігтеточки, за рахунок використання найякіснішої сировини, служать довше у 3-4 рази. І є абсолютно безпечними для пухнастих! Тому з часом їх ціна стане виправданою.

• Катерина Мороз

Коту зайшло , і спить і кігті точить

Достоинства:
    Зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Ціна

Катерина, вітаємо Вас!

Дуже дякуємо за високу оцінку нашої продукції! Ми безмежно раді, що Вам сподобались дизайн кігтеточок Say Meow.
      Ми постійно працюємо над вдосконаленням нашого продукту, тому чекайте невдовзі на оновлення асортименту :)

• Рудоман Евгений

Распишу наш опыт использования данного изделия.
    В доме трое котов. Из них только один дряпает данную когтеточку, остальные используют её как лежанку. Читайте отзывы других покупателей. Есть риск, что ваш кот банально не захочет использовать её по назначению.
    Но даже если кот решит дряпать её, появляется проблема №2. Когтеточка состоит из склеенных листов картона. Соответственно, чем активнее ваше животное будет дряпать её, тем больше ошметков картона будет вокруг. Что создаёт в доме лишний источник мусора.
    Итого. Не нахожу преимущества данного изделия над привычными "столбами".

Достоинства:
    Стильный внешний вид
    Недостатки:
    Хуже, нежели обычный дряпательный столб

Євгеній, вітаємо Вас!

Насамперед, дуже раді, що Ваші котики оцінили кігтеточку.

Те, що Ваша котики використовують кігтеточку по різному - це нормально, не завжди пухнасті точать в одному й тому самому місці. Також ще є багато чиників, які впливають на те, чи буде точити котик і ми допомогаємо нашим клієнтам привчити своїх улюбленців до кігтеточки.

Дійсно, незначні шматочки картону з'являються з часом у всіх володарів картонної кігтеточки, втім, як і у будь-яких інших.
      Враховуючи, що ми використовуємо виключно безпечний клей на основі води та крохмалю - шматочки не липнуть до поверхонь та легко прибираються будь-яким зручним для Вас способом.
      Ми навмисно обрали матеріал, який котик зможе проривати при використанні, так як саме ця властивість картону "прориватися" дозволяє повністю виключити ризик зачіпу та надриву кігтя при точінні, гарантуючи повну безпеку використання наших кігтеточек. Відтак, при використанні інших, більш щільних, матеріалів (сизалю/джуту/канату) котик через травмування та негативні асоціації після отримання неприємних відчуттів взагалі втрачає інтерес до кігтеточки та для задоволення своїх потреб шукає інші місця: меблі/паласи/шпалери тощо.

• Лишевська Юлия

Отличная когтеточка , котам нравится . Они сразу начали играться и точить когти .На сколько хватит пока не знаем .

Недостатки:
    Дороговато .

Юлія, вітаємо Вас!

Насамперед, дуже дякуємо за високу оцінку нашої продукції! Дуже раді, що котикам сподобалась кігтеточка :)

Спираючись на відгуки та опитування, які ми проводимо серед наших клієнтів, в середньому термін служби складає 10-12 місяців. Звичайно, цей показник залежить від породи вихованця і активності використання. При дуже активному користуванні більш "дикими" породами (наприклад, бенгали, мейн-куни, абіссіни) цей термін може становити 6-8 місяців, а при використанні кігтеточек спокійнішими за своєю вдачею котиками - від півтора року і більше. Такий термін служби досягається шляхом використання високоякісного картону, виготовленого з чистої австрійської целюлози.

Щодо ціни, у порівнянні з аналогічною продукцією, наші кігтеточки, за рахунок використання найякіснішої сировини, служать довше у 3-4 рази. І є абсолютно безпечними для пухнастих!

• Лишевська Юлия

Коты в восторге , сразу начали точить когти и играться )))

Достоинства:
    Все нравится

Юлія, Доброго дня!

Дуже дякуємо за позитивну оцінку кігтеточки Say Meow.
      Ми раді, що котики так швидко освоїлись і почали використовувати кігтеточку за призначенням. Будемо і надалі радувати Вас новою продукцією.

• Зоряна Сокіл

Коти помало звикають.
    Гарний дизайн.

Зоряна, Доброго дня!

Дуже дякуємо за позитивну оцінку кігтеточки Say Meow.
      Дуже добре, що котики потроху звикають. Так, дійсно, деяким пухнастим може знадобитися трохи більше часу на освоєння нового девайсу. Але потім кігтеточка стає їх улюбленим місцем)))

• Тарас

Через 2 месяца использования эта когтеточка выглядит совсем печально, с неё начинает сыпаться много мусора, тем не менее такой материал моей кошке нравится больше всего, сделана она буквально из картона. Если хотите брать, то учитывайте что срок жизни у неё 1-3 месяца, в зависимости от силы когтей вашего кота.

Достоинства:
    Кошке нравится
    Недостатки:
    Недолговечная

Тарас, Доброго дня!

Дякуємо за відгук! Дуже раді, що кішечці сподобалася кігтеточка.

Дуже прикро, що наша продукція не виправдала Ваші очікування і викликала негативні емоції. Ми довго працювали над якістю та зовнішнім виглядом нашого продукту. Розробляли його саме з тією метою, щоб котики могли точити кігтики або гризти кігтеточку, щоб максимально переключити свою увагу від меблів та інших поверхонь у квартирі. Обрали саме картон, так як він найбільш безпечний з усіх матеріалів для виробництва кігтеточок. Завдяки чому Ви можете не хвилюватись за безпеку своїх улюбленців.

Дійсно, якщо котики дуже енергійні, вони будуть більш активно використовувати кігтеточку, дряпати та можливо гризти її. Саме для задоволення цих природніх потреб котиків ми розробляли даний продукт.

Розуміємо, що наші кігтеточки мають стильний дизайн, яким хочеться насолоджуватись якомога довше. Саме тому ми працюємо над розробкою нової лінійки для активних котиків. Ці кігтеточки матимуть дерев'яну бокову частину, яку буде важче погризти та зіпсувати зовнішній вигляд стильного девайсу. Будемо раді, якщо спробуєте нашу новинку :)

• Марина Кулишова

Ну не знаю,у нас в Херсоне осталась такая когтеточка и ей почти год,все с ней отлично.

• Ирина Поддубная

Это лучшая когтеточка! Наш кот с неё не слазит

Ірина, Доброго дня!

Дякуємо за зворотній зв'язок, ми безмежно раді, що Вам сподобалась кігтеточка.

• Бебка Ирина

Когдеточка супер, нашей кошке очень понравилась. Теперь об диван Когти не точит идёт до когтеточки.

Достоинства:
    Когти точит теперь только об когтеточку и любит на ней спать

Ірина, Доброго дня!

Дякуємо за позитивну оцінку кігтеточки Say Meow.
      Ми безмежно щасливі, що зараз Ваш диван знаходиться в безпеці саме завдяки нашій продукції. Будемо раді новим замовленням!

• Віра Рижа

Рекомендую

Достоинства:
    Екологічний, гарний, коті сподобався
    Недостатки:
    Не знашли
  • Дар'я Трегуб

Прекрасна якість, стильно виглядає, вартує своїх грошей. Але саме наша киця поки в процесі того, щоб її привчити до цієї дряпки

Достоинства:
    Хороша якість, стильний дизайн
    Недостатки:
    Кішка не дуже любить дерти цю дряпку, більше використовує для того, щоб ховатися під час ігор, або спати в ній
    • Дар'я Трегуб

також забула додати, що в них дуже хороший брендинг. Коли купуєте дляпку, до неї комплектом йде конверт з інструкцією про те, як привчити кота до неї, милі наклейки (схожі до тих, що дарує Монобанк) і к'юар код на знижку

• 380678307979 Мамонт

К сожалению кошка к ней даже не подошла...

• Ольга Ткаченко

Прикольна, милі стікери, кіт в ній тусить, грає і спить, але як когтеточку не використовує)

Достоинства:
    Гарна
    Недостатки:
    За призначенням кіт не використовує
  • Алина Гаршина

Отличная когтеточка.
    Прикрепляю фото до и после.
    Старой дряпке больше двух лет, довольны.

• Артем

Чудова річ для кота, тепер наш диван в безпеці)

Достоинства:
    красива, легка та велика, приємний дизайн
    Недостатки:
    відсутні
  • Елена Гаврилюк

Спасибо за качественно выполненную работу. Даже сама упаковка с приятными подарочками доставила очень приятное впечатление о Вашей компании. Все на высшем уровне!

• Инна Чан

Моим котам очень нравятся картонные когтеточки, они также отдыхают на них и играют. Так как парнишки активные, то быстро изнашивают и разбирают подобные изделия. Эта когтеточка имеет привлекательный внешний вид. Лёгкая, но устойчивая благодаря силиконовым фиксаторам, которые идут в комплекте. Отдельно порадовали наклейки, производитель знает чем порадовать кошатника.
    Рекомендую к покупке.

Достоинства:
    Приятный дизайн
    Недостатки:
    Мелкие кусочки картона по квартире
  • Дмитрий Гоцюк

Коты, конечно, очень довольны. Им нравится не просто царапать, а уничтожать! Дерут, аж цурля летить!

Достоинства:
    Котам нравится
    Недостатки:
    Ну разве что цена, как для картона
  • Андрей Романенко

Через неделю, две кот влюбляется в эту вещь!

Достоинства:
    Оформление, упаковка.
  • Анастасія Кузьменко

Моя кошка просто в восторге, понадобился день чтоб она поняла что это когтеточка. А так она на ней спит и пользует во всю)

• Глущенко Владислава
  • Кат Сев

Кот в восторге, я в восторге. Спасибо за наклейки в комплекте, внутренний ребенок тоже даволен
    Спасибо

Достоинства:
    Компактно, стильно, вписалось в интерьер.
  • Вовченко Анастасия

Всё нравится.

Достоинства:
    Красивая, качественная. Кошка сразу же начала точиться.
    Недостатки:
    Не нашла.
  • Дарья Сидоренко

Взрослый кот который раньше точил когти только об диван и ковролин наконец-то нашёл свою дряпку

Достоинства:
    Красивая, легкая, нет мусора от неё
    Недостатки:
    Дороговато, но стоит своих денег
  • Ксения Омельченко
  • Наталья Тараненко

Кошке очень понравилась.

Достоинства:
    Стильная, легкая
    Недостатки:
    Не уверенна что надолго ее хватит
    • Елена Свиридова

Через год все отлично, да внешний вид потеряла, но картон плотный

• Наталья Тараненко
  • Валерия Сопко

чудові кігтеточила для моєї киці,
    наразі, вона використовує їх у якості зручного місця для спостерігання,
    маю надію, що почне застосовувати і за основним призначенням :)