Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Саундбар Sharp HTSB100 (HT-SB100)

Код:  458805304
Оценка пользователей 3.25/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Валерій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Колонка работает ривками

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Вітаємо!
      Якщо ваш Sharp HTSB100 працює ривками, спробуйте:
      1. Перевірити щільність підключення кабелів HDMI/оптичного/AUX або стабільність Bluetooth-з’єднання.
      2. Відтворити звук з іншого джерела, щоб виключити проблему з пристроєм.
      3. Вимкнути саундбар на 10–15 секунд або зробити скидання до заводських налаштувань.
      Якщо проблема не зникає радимо звернутись до сервісного центру «Розетки». Більш детальна інформація про гарантійне обслуговування — за посиланням: help.rozetka.com.ua/p/45-kudy-zvernutysya-za-harantijnym-obsluhovuvannyam.

  • Микола Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не потрібно його вішати, потрібно ставити на силіконові ніжки що йдуть в наборі. Він явно не 70 ват, як в описі
    Ват 35 видає.
    Звук чистий, hdmi arc працює, пультом тєліка легко керувати.

    Достоинства:
    Ціна, гарний звук, еквалайзер, hdi arc, Bluetooth.
    Недостатки:
    За таку ціну - Відсутні
  • Сергей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В мою двокімнатну квартиру достатньо, рекомендую гарна річ!

    Достоинства:
    Гарний звук!
    Недостатки:
    Немає
  • Едуард З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ціна взагалі не відповідає звуку. Басів немає, інструкції на укр мові немає,

    Достоинства:
    Компактний, легкий
    Недостатки:
    Звук, ціна
    • Руслан Ц***

      Реально нет басов?

    • Микола Н***

      Басов можна кнопками додати на пульту, але гупати він не буде в підвішеному стані. Він має стояти а звук входити в резонанс.
      Ну і клубний бас на цьому апараті не отримати. Його розміри як спичечний коробок

    • Роман Ч***

      Так а які баси як він 2.0 Уважніше треба бути