Отзывы покупателей о Услуга на установку операционной системы Windows (ОС в услугу не входит)

53 отзыва Код:  32819423
  • Виталий Солодовник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Послуга не надана, але претензій не маю!

• Артур Радик

Взагалі не зрозумів вашого коментаря,можна детальніше що не так було? Ви ж одиницю поставили?

• Сергей Машьянов

===+++++++

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нажаль, встановлення драйверів до системи та всіх оновлень, було проведено недостатньо ретельно.
    При вже самостійному пошуку оновлень засобами НР було знайдено цілу низку драйверів, які не були встановлені. Власне, встановлено було лише драйвер WiFi тв драйвер відеокарти. Більше того, при встановленні оновлення BIOS виникла проблема, яку офіційний Саппорт НР не може вирішити досі, хоч пройшло вже декілька тижнів.
    Драйвер мікрофону був встановлений з якимись вадами, в усілякому разі, поки що досягнути роботи мікрофона не вдалося. Можливо, ці проблеми не входили в перелік послуги, але повідомити мене про них можна було, адже операційна система встановлювалася на ноутбук, Тед придбаний у Rozetka

Достоинства:
    Досить швидко
    Недостатки:
    Неповно, неякісно
  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Операційну систему звичайно встановили, а от жменю драйверів від HP - ні.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Не оновлені драйвери
  • Лилия Чеботарева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доброго дня! Я купувала (оплатою частинами) ноутбук з данной послугой, але в пункті продажу відмовилась від установки. Відразу мені повернулися 57 грн. А надалі не отримала більше. Куди мені звертатися?

Достоинства:
    Швидко оформили
    Недостатки:
    Не повернули гроші

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

• Сергій Ціцюра

Непотрібна послуга.
    Не купуйте!

Достоинства:
    Недостатки:
    Обман!якщо уважно не прочитаєш характеристику
  • Антоніна Кравець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Трата грошей, віндовс встановили а ключа до нього немає

• Ксенія Костриба

Ну так ОС купується окремо. Вами.

• Ігор Галусяк

А ви хотіли за такі кошти, щоб ви мали ліцензійне програмне забезпечення від Microsoft?

• Ольга Рижова

довго очікувала.

• Вадим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не стоїть купувати взагалі! Ця послуга не потрібна і не зручна)

Достоинства:
    Недостатки:
    Без встановлення на ноутбук
  • виталий рыбальченко

Деньги на ветер

• Роман Бєляєв

Чому?

• Сергій Ціцюра

На скільки знаю ви це можите полювати,і повернуть кошти

• Світлана Рамарчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

не скористалась послугою, а гроші так і не повернулись((((

Недостатки:

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

• Елена Талько

5⭐️

• Ярослав Макаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую за сертифікат , я де повинен під вугледаром шукати магазин розетка ?

• виталий рыбальченко

Это точно.Заказал нокт,думал что установят,а нет. Хорошо что у командира был ноут.Сам установил

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Безтолковий сертифікат, спеціально купив дану послугу разом з ноутбуком аби встановили хоча б Windows 11 home не активовану чи 10 аби на місці зразу ж перевірити, але ж ні, дали сертифікат з яким нічого не зробиш, в результаті сам встановив Windows. Тим більше в моєму місті і сусідніх містах сервісів розетки взагалі немає

Достоинства:
    Недостатки:
    Безтолковий сертифікат від якого толку ніякого
    • Кирило Агафонов

Ну так мала бути операційка для встановлення, яку ви мали надати для установки.

• Ігор

Все працює

• Чакава Наталія

Не купуйте.не рекомендую.

Достоинства:
    Недостатки:
    Лишні витрати
  • Олександр Лукеря

Надурили на гроші

• Богдан Танасієнко

А детальніше можна? Як саме вас надурили? У чому проблема?

• Евгений Коротков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Плохо, сотрудники не смогли установить в отделение Роезтки данную функцию

• Василь Яремко

Установить в отделение Роезтки данную функцию? Ви про що?

• Анастасія Добриніна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купити ноутбук і купити сразу ж встановлення ноутбуку ос. Але ні привезли ноут без ос. Як я маю з дитиною інвалідом виїхати з села? Це жах, це шахрайство. І вже третій день намагаюсь зв'язатися з оператором, боти тільки працюють. Подзвонити не можливо! Дурять як хочать!

• Василь Яремко

"Важливо! Послуга надається у магазинах ROZETKA" написано. Якщо треба одразу с ОС, то треба було купувати одразу з ОС. Вони це в характеристиках пишуть чи є там вона і яка саме.
      Ось наприклад з Win 11 Pro ссылка

• Игорь Яловой

Полная ерунда

• Марія Лісовець

Чого?

• Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав разом з ноутбуком цю послугу так як не було можливості власноруч встановити Віндовс. Забирав ноутбук на точці видачі магазину Розетка. Чекав біля магазину, поки встановили Віндовс і драйвери майже 3 години. І то якби я не підійшов сам до продавця, то ще чекав. Як мені повідомили продавці магазину, що в них не швидкісний інтернет.

• Василь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На мою думку, це чисто свідомі нечесні дії з боку Розетки!
    Оскільки в назві послуги вказано "Встановлення операційної системи Windows" (не вказано сертифікат на встановлення) та дана послуга пропонується на сторінці оформлення замовлення, як додаткова опція, де вказано саме "Встановлення" (не сертифікат) та без можливості зайти в сам опис послуги за посиланням та переглянути умови надання послуги.
    На мою думку, працівникам Розетка відомо про цей вид обманних дій і вони свідомо у відгуках роблять посилання на умови послуги, знаючи, що коли відбувається оформлення покупки та вибирається саме "Встановлення операційної системи Windows", а не сертифікат, покупець не зможе переглянути умови послуги, оскільки немає посилання на неї та її потрібно шукати окремо в каталозі товарів.
    На мою думку, найкращим варіантом боротьби з такого роду нечесними діями, буде робити повернення послуги, згідно з законом захисту прав споживачів. У випадку відмови, писати скарги у відділ захисту прав споживачів.

Достоинства:
    Жодних!
    Недостатки:
    Щоб скористатися цією послугою, Ви повинні дістати Віндовс та поїхати за декілька десятків км. до великого міста.
  • Виталий Воронцов

Для перевірки товару піде

Достоинства:
    Швидко
  • Дмитрий Репужинский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не купуйте цей сертифікат , віндовс дай свій ноудьпривези на точку , люди я замовив доставкою сертифікат ,мої очікування це ноутбук з ОС. А не ноут і карточка!.

Опис послуги читав?

• Саша Собчинський

Так треба з цим сертифікатом йти в Розетку і там тоді його встановлять

• Саша Собчинський

Написано що послуга надається в Розетка то у і дали сертифікат щоб піти в Розетку з ноудбуком або ПК і ставлять вам Windows

• Марія Рущак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Доброго дня! Замовила ноутбук+ встановлення ОС Віндовс за 399грн. Чесно кажучи я очікувала що ноут прийде вже з налаштуваннями так як це логічно) але ні я отримала сертифікат)) у моєму містечку сервісних центрів Розетка немає, саме тому я і замовила ноут НП. Отже, я можу повернути цей сертифікат назад? Бо це найдорожчий безтолковий кусок картону який я колись купляла)

• Олександр Жук

Відповіли на моє питання,дякую!
      Якщо вони не можуть втикнути флешку з віндою,то це вже верх лінощів.
      Брати сенсу нема взагалі

• Владислав Акулов

Вам просто треба було почитати опис послуги.
      Написано чорним "Важливо! Послуга надається у магазинах ROZETKA", а не на НП.
      І ще багато іншого.Наприклад "Сертифікат дає змогу встановити операційну систему Windows, яку надав клієнт." а як ви передали ОС розетці для встановлення?)
      Ну і на останок, там же написано, можна повернути чи ні

• Рома Носатий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ви маєте мати свій windows це суто ціна за те що вони його ставлять)))

Достоинства:
    Апсолютно немає
    Недостатки:
    Треба точніше вказувати що це за послуга
    • Владислав Акулов

Куди ще точніше ніж в описі))) Цитата "*Операційна система до вартості не входить і надається клієнтом перед установленням." )))

• Олег Пелин

Я заказал услугу а в конце деньги взяли а толку 0

• Федір Пожидаєв

Тобто?

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Встановлювали 3 години і в результаті вона виявилася піратська. На запитання «чому не активована - відповіли, а що ви хотіли за 400 грн. » дуже прикро що магазин не попереджує про таку чудову послугу.

• Леонід Баландюк

Ви реально хотіли за такі гроші ліцензію? Це як?
      Ліцензія 11 вінди коштує 11тис(про) Звичайна десь 7к+

'магазин не попереджує про таку чудову послугу'
      Серйозно? А це для кого написано в описі "Операційна система у вартість не входить" ?

Ось що вам треба було ссылка

І на майбутьнє. Не активована вінда не раховується піратьскою, що думаю, вам і поставили

• Анжела Шило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не встановили, так сертифікат покриває тільки роботу, а саму ОС треба купляти окремо в них же за 7 тис грн. Віднесла ноутбук в сервіс де за 300 грн все встановили і налаштували.

Недостатки:
    Дорого, опис не відповідає реальності
    • Григорій Шаповаленко

Ну правильно все. В написано в описі "Операційна система у вартість не входить" Навіщо замовляти якщо немає при собі ОС - загадка для мене.

Ліцензійна ОС коштує від 7 тисяч от самі подивіться ссылка

Піратками розетка не займається, яку, скоріш за все вам і поставили за 300грн.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Заказывал услугу, установили быстро, без проблем.

• Тетяна Грищенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Устанавливал ВИНДУ в магазина Розетка в Полтаве на Великотырнивськой. По времени примерно 2 часа. - с получением ноута, проверкой и установкой.
    Установили, все работает.
    Дополнительно поставили антивирус, за доплату конечно. Толку от антивируса пока что мало.
    В общем итоге - учитывая что я в данном вопросе по установке ОС не специалист, меня все устоило.

Достоинства:
    Нормально
    Недостатки:
    антивирус бестолковый, через 3 месяца схватила вирус. Слетела вся документация п работе
  • Макс Вакарчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я военный и для меня время на сегодняшний день очень драгоценно , помимо то что пришлось ехать в другой город так и потратил время и топливо, в итоге установить ничего не получилось , персонал не обладает данными навыками. Первый и последний имею с вами дело .Если ваши сотрудники не компетентны , зачем вы тогда указывайте эту услугу в каждом вашем магазине

Достоинства:
    Недостатки:
    Обслуживание
  • Дмитро Малєєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил Виндоус, купил установку, сделали (мог сам но утром уже нужно было зайти в работу и к. Удаленка,нут приехал домой открыл ноут, синий экран, время 20-30, работать нужно с 5 утра. Причем Виндоус был на диске, можно было подключить юсб привод и поставить с диска, но ставили с флешки. Итог 21:50 вызвонил товарища, сижу пишу образ с лиц диска, чтобы самостоятельно установить винду.за что я отдал 400 грн???

Достоинства:
    Недостатки:
    Не умеете работать с оем дистрибутивами
  • Олександр Поправський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовили послугу «встановлення операційної системи» яка як виявилось не передбачає підключення Windows від магазину, тому НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

• Костянтин Стельмащук

Щось я не зрозумів. А це в описі для кого написано "*Операційна система до вартості не входить і надається клієнтом перед установленням. " ?
      Це раз. Друге.
      В описі "** Установити можна тільки ліцензійну операційну систему Windows."
      Вінда коштує приблизно 7к. Як ти хотів отримати за такі гроші ще й вінду, розкажи?
      І після цього розкажи, за що така оцінка?

• Виктория Коврыжкина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нечаянно при заказе нажала на плюс и заказала 2 пакета для установки. Связалась с сайтом, обещали исключить один пакет и вернуть оплату лишнюю. Пакет исключили из заказа, но возврата денег на карту обратно пока не было.

Достоинства:
    Всё работает отлично!
    Недостатки:
    Нету.
  • Руслан Марозас
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Установили винду в Rozetka на бульваре Юрьева, все супер, сотрудникам респект

Достоинства:
    Быстро, четко