Отзывы покупателей о Установка операционной системы Windows + ОС

18 отзывов Код:  178961350
  • Олександр Зарудній
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав ноутбук. Як додаткові послуги придбав ліцензійний Windows і послугу встановлення операційної системи. Коли прийшов забирати, то попросили оплатити і погуляти годинку-дві, поки встановлюватимуть операційну систему. Коли повернувся віддали ноут з встановленим віндовсом, але не активованим. Віддали конверт і сказали, що все встановили, але активувати треба вдома. При спробі активувати віндовс видає помилку «Схоже, обладнання на цьому пристрої змінилося. Переконайтесь, що пристрій підключено до інтернету, і спробуйте ще раз пізніше». Пробував безліч разів, помилка все та ж. Або мені продали віндовс, який вже встановлений раніше на якийсь пристрій, або щось не так зі встановленою операційною системою

Достоинства:
    Недостатки:
    Для чого менеджер брав конверт з ключем, якщо не активовував операційну систему? Жахлива послуга

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

• Надія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую за цей сервіс, я в цьому не розбираюсь, в пункті видачі товарів хлопці встановили, але треба заздалегідь планувати це, бо установка забирає деякий час, добре що є можливість забрати і оплатити все після установки

• Валерій Леонтієв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовив ноутбук та цей сервіс. Забрати з магазину не мав змоги. Прийшов ноутбук на НП,в ньому навіть згадки про ОС немає.. поясніть будь ласка,це означає що я просто подарував вам ~6тис гривень? Чи я можу в будь-який час прийти з чеком і встановити ОС?

Достоинства:
    Недостатки:
    Немає ОС
    • Анатолій Лобунець

Так, треба йти до них на точку видачі.Там написано 'Важливо! Послуга надається у магазинах ROZETKA'

Сейчас бы покупать установку

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сам військовий на фронті. Сім'я - біженці за кордоном. Замовив ноутбук і послугу "ВСТАНОВЛЕННЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ WINDOWS" з відправкою відразу за кордон. Систему не встановили але при цьому взяли за це гроші. Зв'язатися і зя'сувати питання ні з ким неможливо. Телефон на сайті - це телефон бухгалтера. Розетка - шахраї!

Достоинства:
    ні яких
    Недостатки:
    Не встановили Операційну систему але взяли за це гроші
    • Марія Паранюк

Схоже, що ви не читали, що замовляли. Написано ж в описі "Важливо! Послуга надається у магазинах ROZETKA"
      Тобто купуєш, йдеш до них, і тобі там встановлюють.
      Розетка шахраї, тому що ви не прочитали, що і як?
      Який телефон? Тут ніякого номеру немає ссылка.
      Я якщо що то в чат їм пишу, там є оператор.

• Ольга Левінцова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замовила ноутбук,та Оплатила послугу встановлення операційної системи, ноутбука прийшов без неї.

Достоинства:
    Швидка доставка
    Недостатки:
    Невиконання послуга
    • Женя

Важливо! Послуга надається у магазинах ROZETKA

це написано в описі товару, ОС не встановлюють перед відправкою

• Александр Леонов

Все добре! Дякую

Недостатки:
    Нема
  • Наталія Яркова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав в магазині Розетка ліцензійну віндовс 11 та ноутбук.Віндовс мали встановити та активувати в відділенні вулиця Соборна, 140А, Софіївська Борщагівка, Київська обл., 08131, проте, ввімкнушви компьютер вдома, виявилося що віндовс не активований. Я спробував ввести програмний ключ продукту самостійно, але отримую повідомлення про помилку (ключ не дійсний). За необхідності могу додати чек щодо купівлі та надати ключ продукту.
    Виявилося, що мені встановили версію Pro замість версії Homes, і це не зважаючи на те, що саме встановлення віндовс зайняло в так званого "Майстра" близько 2,5 годин.
    Коли звернувся в техпідтримку, все що мені сказали зверніться туди де встановлювали, допомогти не можемо.
    Враження від довготривалої покупки зіпсоване, навряд чи ще коли небуть скористаюсь сервісами від Розетки.

Достоинства:
    Жодних
    Недостатки:
    Некомпетенті майсти, жахлива технічна підтримка, неповага до клієнтів коли вони вже оплатили покупку
    • Елена Доля

Это еще не факт, что вам установили лицензионный виндовс, могут и пиратку поставить, а деньги содрать. Уже придумали такую фишку, что даже если ставишь пиратку, то ключ подобранный не слетает даже тогда, когда ты ее переустанавливаешь. Поставить винду раз плюнуть, ютюб в помощь - Юртаев Евгений, и не занимает она 2,5 часа, а вот деньги, если это пиратка, дерут не малые. Дай Бог чтобы та, что вам поставили, оказалась лицензионка, хотя они стоят дороже чем 6999.

• Іван Цалко

Елена Доля, та ну, не думаю, що розетка буде страдати таким.

• Едуард Ахадов

По-перше дуже дивно що вам поставили про версію замість звичайної, бо про версія коштує на декілька тисяч дорожче. По-друге, не потрібно знецінювати роботу, адже скоріше за все вам не віндовс встановлювали дві години, а драйвера, щоб у вас все це адекватно працювало, це я вам як людина яка працює в цій сфері кажу, іноді процес встановлення всього необхідного ПЗ займає доволі багато часу. А щодо версії вінди рекомендую звернутися до розетки, бо можливо піратку поставили

• Петр Косенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хотел купить Windows 10 и установить сам, но мне перезвонили и предложили установить за 600 грн... я подумал: "а почему бы и нет, не большие деньги на фоне покупки ноутбука и ОС", зря я так подумал...

1. Не работала регулировка яркости, ни от куда...
    Пришлось переустанавливать драйвера на видеокарту и при этом обнаружил, что она была недоустановлена...

2. Половина драйверов не установлено вообще, выбрать разрешение нельзя было, звук был базовый, чипсет тоже не был установлен полностью...

3. Обновления на ОС не были установлены, я думал, что это должно было войти в стоимость установки)))

4. Обновления драйверов и пакетов безопасности тоже не были установлены.

5. Утилиты АСУС РОГ тоже не установили

6. На клавиатуре не работали быстрые клавиши

7. Самое главное, наверное, во время установки ОС, специалист либо не верно поделил либо не верно отформатировал ССД. Он в итоге получился 256 Гб, а должен был быть 512 Гб... Пришлось самостоятельно создавать раздел и форматировать поделив таким образом ССД на две части.

Достоинства:
    Недостатки:
    Переплата за некачественную установку, потеря денег и времени за которые даже не хочется возвращаться и ругаться...
    • Ірина Драганчук

А в каком именно отделении вам настраивали технику?

• Дмитрий Аникиенко

Я НЕ понимаю вас как пользователя ,если вы отлично разбираетесь в настройках программного обеспечения , то зачем кому-то за это платить ???
      Почему вы не захотели скачать образ ОС с офф сайта , а затем докупить и активировать ключами ??
      Для чего выбрасывать 5 косарей за такое безобразное обслуживание ???
      Оно того не стоит !!

• Денис Пікульський
    Продавец: Rozetka

Ребята с Розетки просто красавцы! Набрали на моб. мол ваш ноут. уже в отделении, ОС поставили можете приходить. Пришол, вскрыли при мне конверт (win11), все обновили и через 10 минут вышел с рабочим Легионом. СПАСИБО!

Недостатки:
    Конверт с эл.ключом win11 как-то не очень (original) выглядит. Специально для Microsoft -
  • Дмитрий Павленко
    Продавец: Rozetka

Вот смотрю и балдею, установить лицензию виндовс с диска? Вы серьезно? Новое поколение ПК и ноутбуков не оснащаются сд/двд ромами, поетому токо с флешки и можно поставить. Если покупателю такой вариант не нравится он может всегда заказать услугу отдельно и проинформировать оператора о том что хочет поставить лицензию диск с лицензией есть, сидирома нет, приедет мастер с наружным сд ромом и поставит вам виндовс ( но тут есть одно но) интернет у покупателя толжен быть стабильный ето обязательно так как гекоторые дистрибютиры виндовс на отрез отказываются устонавливаться.

Достоинства:
    Скоко заказываю проблем не было
    Недостатки:
    Все виды услуг выполнения мастерами, курьерами, операторами, качество зависит от прямоты рук етого рабочего персонала
    • Дмитрий Аникиенко

Современные ОС поставляются на флеш носителе , а также вы самостоятельно можете скачать с офф . сайта любой образ , затем через фирменную утилиту накатить его на свою флешку , произвести установку , и затем просто приобрести ключ активации .

• Роман
    Продавец: Rozetka

Жахливий досвід!! Не рекомендую!!
    Купив чистий ноутбук та послугу Windows 10 Pro Укр. мова (принципово, для держ установи).
    По-перше, термін комплектування замовлення збільшився на пів дня і тим часам порушив усі мої плани. Після прибуття у новий час (Smart Plaza) виявилось, що магазин знову не готовий виконати послугу зі встановлення ОС, тому що паперовий сертифікат замочили невідомою рідиною. Я погодився взяти як є, потім в магазині довго шукали хто встановлюватиме ОС. Я вже був не радий, що погодився на це. Метою було перевірити в магазині працездатність нового ноутбуку.
    По-друге, хлопчина, якому доручили встановлення, витратив мого часу замість необхідних 20-30 хв. (без оновлень), аж 1,5 год. Спершу він довго не мін активувати систему, як виявилось згодом, він встановив Home замість Pro. Терпіння вже не було. ще 30 хв.
    І вишенька: під кінець встановлення я помітив, що встановлення відбувалось не з офіційного диску (в комплекті), а з незрозумілої флешки з образом російської мови.

Достоинства:
    Жодних!
    Недостатки:
    Найбільший недолік - це те, що встановлення ОС відбувалось не з офіційного диску (в комплекті), а з незрозумілої флешки з образом російської мови. На що «спеціаліст» відповів, що можна легко змінити мову інтерфейсу. Тільки він не знав наступного:
    - мовний пакет не повністю змінює мову інтерфейсу;
    - НАЙГОЛОВНІШЕ: щоразу при завантаженні системи, керівник, для якого купувався ноутбук, баче «Подождите!», а не «Зачекайте!» - в повноцінних українських збірках! Тому що мова оболонки не змінюється з мовою інтерфейсу!!!
    Це зовсім не те, за що були витрачені кошти!!!
    • Володимир Токач

Поверніть, як неналежної якості

• Александр Вьюнов

Диск? Серьезно?)

• Дмитрий Аникиенко

Мораль сей басни такова - установить самостоятельно , а затем просто подкинуть лицензионные ключи ( который можно приобрести на розетке)

• Екатерина Шевченко
    Продавец: Rozetka

Спасибо магазину Розетка за сервис. Особая благодарность менеджеру Павлу (магазин Розетка - г. Киев, ул. Киото, 25) за очень хорошую работу.

Достоинства:
    Установка ОС Windows на ПК в магазине Розетка - очень удобно. Спасибо большое менеджеру Павлу (магазин Розетка г. Киев, улица Киото, 25) за очень профессионально и качественно выполненную работу.
  • Marina
    Продавец: Rozetka

Какая именно версия Windows устанавливается? Какой тип лицензии: OEM, ESD?

• Макс

ОC Windows 10 Домашняя 64-bit Русский на 1ПК (OEM версия для сборщиков) (KW9-00132

• Дяченко Володимир
    Продавец: Rozetka

А який термін дії ліцензії

Доброго дня, Дяченко Володимире. Ліцензія на ОС Windows безстрокова.

• Дмитрий Бородай
    Продавец: Rozetka

Спасибо большое за отличную работу и работу после рабочего времени Никита Михайлов

• Иван Гайденко
    Продавец: Rozetka

Стоимость какой именно ОС входит в пакет установки?

• Marina

Также интересует ответ на этот вопрос.

• Стас Винченко

как и написано же - Windows 10 Домашняя 64-bit Русский на 1ПК (OEM версия для сборщиков) (KW9-00132)

• Максим К
    Продавец: Rozetka

OC це операційна система. Що значить встановлення ОС + ОС???)) 2 в 1? А насправді, допомогає в випадку проблем. Дорого звісно, надіюсь чимось комусь поміг. Скажу від себе, це дуже дорого і є дешевші послуги.

Достоинства:
    Ліцензійна ОС як я зрозумів
    Недостатки:
    Ціна, самий найбільший!
    • Стас Винченко

"установка ОС" + "сама ОС"

• Дмитрий Аникиенко

Ви купуєте програмне забезпечення і сплачуєте послугу по його інсталяції ( встановлення) .
      Насправді все можна зробити самостійно буквально за 15-20 хвилин . І якщо потрібно купити ліцензійний ключ , для активації системи

• Наталья Гарматюк

Очень круто

Достоинства:
    Дёшево