Отзывы покупателей о Сервис «+1 год гарантии» (2001-3000)

6 отзывов Код:  399145377
  • Татьяна Шпилько
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не поклали в коробку гарантію

Недостатки:
    Не було гарантії
    • Марія Стукало

Там же є роз'яснення. "Увага! Ця послуга є електронною версією. Якщо ви придбаєте сервіс окремо від товару, персональний ключ зможете отримати у вигляді СМС. Якщо ви придбаєте послугу разом із товаром, то ключ буде у вигляді товарного чека."

Добрий день. Так, все вірно

Добрий день. Ця послуга є електронною версією. Якщо ви придбаєте сервіс окремо від товару, персональний ключ зможете отримати у вигляді СМС. Якщо ви придбаєте послугу разом із товаром, то ключ буде у вигляді товарного чека

• Михайло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарантія на 1 рік - це рішення для тих, хто не хоче ризикувати. Ремонт швидкий і якісний. Думаю буду ще звертатись за цією послугою.

Достоинства:
    Швидко та якісно

Добрий день,дякуємо за відгук!

• Оксана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ціна адекватна, гарантія на рік - це досить довго. Ремонт трошки затримався, як мені сказали, через мітинги на кордоні, але все добре врешті-решт. Я задоволена

Добрий день! Дякуємо за відгук.

• Роман Мосі

Вітаю
      А що ремонт проходить за кордоном?

Добрий день! Затримки відбувались через поставку деталай із-за кордону.

• Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Колонка почала видавати шуми, мабуть щось в потрапило, але звернувся по сервісу та мені швидко все відремонтували і я надалі можу слухати пісні про Паса Патрона

Достоинства:
    Оперативність
    Недостатки:
    ні

Добрий день, Віталіє! Дякуємо за відгук.

• Андрей Кубаров

Дуже добре

Достоинства:
    Все подобається
    Недостатки:
    Нема

Андрію,
      Велике спасибі за гарний відгук та високу оцінку! Ми завжди прагнемо надавати найкращий сервіс нашим клієнтам, і ваші слова є відмінним доказом того, що ми на правильному шляху.

Дякуємо, що обрали сервіс SUPPORT.UA!

• Ігор
    Продавец: Rozetka

Зручний сервіс з додатковою гарантією. Обслуговування швидке, але ремонт триває трошки довше, ніж обіцяно. В цілому задоволений.

Добрий день, Ігоре! Дякуємо за те, що обрали сервіс від SUPPORT.UA та за довіру до сервісу "+1 рік гарантії".

• Николай Марванюк

Добрий день товар не працюе як повирнути

Добрий день! Ця послуга є електронною версією, тому за Законом України про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару. Скажіть, будь ласка, що трапилось?