Отзывы покупателей о Маршрутизатор Tenda TX2 Pro

22 отзыва

• Артур Вылков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Після під'єднання до інтернету помітив, що зв'язок постійно зникає, намагався налаштувати самостійно через кабель, але ні чого не допомогло. В решті решт взагалі припинив роздачу інтернету і кнопка скиду налаштувань не працювала. Довелось повернути.

Достоинства:
    За характеристиками все непогано.
    Недостатки:
    Прийшов зіпсований, тому не має змоги об'єктиво оцінити.
  • Дмитрий Рыжов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Как с вами можно связаться. Купил роутер у вас и он стал плохо роботать.

Достоинства:
    Как с вами созвониться
    Недостатки:
    Перезагружается постоянно
  • Са Алексей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий маршрутизатор. В рамках квартири зі своєю функцією справляється через усі стіни. Роботу його не тестував так як не дуже прискіпливий до подібних речей. Мені з ним зручно - це кращий тест на відповідність.

Добрий день. Висловлюємо щиру вдячність за ваш позитивний відгук. Приємного користування.

• Александр Юрченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Спасибо за такой девайс и за такую цену, только пожалуйста не задирайте нос высоко от хороших коментов а то от взлёта до падения один миг. Удачи и ещё раз спасибо.

Достоинства:
    Функционал на высоте и работает отлично. Цена как по нынешним ценам тоже хорошо.
    Недостатки:
    Их нет и не может быть за такую цену.

Добрий день. Дякуємо вам за відгук та високу оцінку нашого маршрутизатора Tenda TX2 Pro.

• Алекс

Працює

Достоинства:
    Ціна, надійність
    Недостатки:
    Не бачу

Вітаємо. Ми вдячні Вам за придбання нашого товару.

• Реваз
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За свою цену отличный роутер. В штатном режиме работает нормально.

По питанию:
    Со скоростью до 100 Мбит не возникает никаких проблем при любой схеме питания роутера.

Со скоростями 250 Мбит начинаются проблемы с альтернативными источниками питания (которые использую во время блэкаута). Уже четвертый день эксперементирую с преобразователями напряжения от павербанка и самодельными преобразователями. Роутере не реализованы механизмы экономии энергии (например, ручное уменьшение мощности радио)

Достоинства:
    Недостатки:
    Требователен по питанию во время блекаутов
    • Реваз Нарчемашвили

в итоге вернул обрано Розетке, т.к. моим нуждам он, к сожалению, не соответсвует

Добрий день. Ми дуже вдячні Вам за такий добрий та розгорнутий відгук. Приємного користування.

• Віталій Овчарук

Який все таки роутер ви купили?

• Татьяна Васелина

Гарний вигляд,працював норм

Вітаємо, Тетяно. Дякуємо Вам за відгук.

• Бизнесмен Днепровский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Заехали к ребятам в офис, обсудить вопросы, какие-то непонятнки с интернетом, попили кофе, подумали, приняли решение купить новое раздающее устройство интернета. Спустились в Розетку, ребята объяснили нам что правильно купить.
    Купили, непонятки с интернетом пропали, все работает как часы

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    Не знаю, все работает

Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування.

• Олена Балабан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

користуємось цим роутером вже тиждень. нарікань немає )

Достоинства:
    wifi 6 за цей цінник
    Недостатки:

Вітаємо. Ми дуже вдячні за Ваш відгук. Приємного користування.

• WiFi майстер
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

замінили свій старий роутер, но щось нове і бюджетне, але з хорошими характеристиками. Поки дуже задоволенні. Ще переставили його в центр квартири і ловить все й усюди)

Достоинства:
    ціна/якість
    Недостатки:
    поки не знайдено

Вітаємо. Ми дуже вдячні, за Ваш відгук. Приємного користування.

• Сергій Адаменко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користувався цим маршрутизатором тиждень. Підключений до 1GBps каналу. Приміщення – багатоповерхівка з з/б стінами.

Швидкість тестував різними девайсами вночі:
    D0: Ноутбук 2021 р.в. AMD Ryzen5 5500U - Ethernet
    D1: Ноутбук 2021 р.в. AMD Ryzen5 5500U - Realtek RTL8852AE WiFi 6 802.11ax PCIe Adapter
    D2: Телефон з процесором Qualcomm Snapdragon 710 с Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct
    D3: Планшет з процесором MediaTek Helio P70 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 5GHz

Нище наведені максимальні значення бітрейт з 3-5 тестів.

D0: Ethernet MBps: Download 917, Upload 926

D1: Download 169, Upload 186
    D2: Download 155, Upload 88
    D3: Download 155, Upload 117

Сигнал стабільний.

Недоліки. На оригінальній прошивці не спрацювало автоматичне оновлення Firmware з V16.03.30.09 до V16.03.30.10. Допоміг супорт Tenda Ukraine, оновився в ручному режимі.

Десь раз на день маршрутизатор зависав або пропадав WAN link. Спочатку думав, що це так діє моє тестування. В останні дні тестуванням не займався, був звичайний режим користування. Пропадав WAN. Допомагає тільки перезавантаження. Причому перезавантаження окремо GPON модема не допомагало. Маршрутизатор був повернений Rozetka без питань. Спілкуванням з Tenda Ukraine зі всіх питань задоволений.

Після повернення був придбаний маршрутизатор іншого бренда з Wifi 5 ($40, 1500₴ ). Тиждень роботи – проблем немає.

Поради: Купувати там, куди можна повернути. Оновитись до останньої версії. Вимкнути автоматичне перезавантаження вночі (воно може маскувати проблеми). Можливо, якщо вийде версія Firmware, новіша за V16.03.30.10, то робота маршрутизатора стане більш стабільною.

Достоинства:
    Ціна як для WiFi 6. Більше і стабільне покриття, ніж у звичайних WiFi маршрутизаторів (з цінником ≤$25). Локалізація інтерфейсу. Підтримка Tenda Ukraine швидко відповідає.
    Недостатки:
    Quality Control (Контроль якості).
    • Представник бренду Tenda

Доброго дня, Сергій.
      Дякуємо Вам за проведену роботу по тестуванню маршрутизатора та аргументований відгук про нього. Нам дуже прикро, що маршрутизатор не до кінця виправдав Ваших очікувань від нього. Проблема з обривами з’єднання, справді, не є нормою. Під час наших тривалих тестувань такого не виникало. Можливо проблема саме в цьому зразку, що можна перевірити в одному з ниших сервісних центрів.

• Зоя Веселова

Здравствуйте, спасибо за отзыв! Подскажите пожалуйста какую модель в итоге купили?

• Сергій Адаменко

TpLink

• Олександр Пасічник

Нормально. Бюджетний варіант.

Достоинства:
    Ціна, зв'язок
    Недостатки:
    Один тмяний діод на всі випадки.
    Не має кнопки Вкл.

Доброго дня, Олександр.

• Руслан Пархоменко

А як на мене один світлодіод - шикарне рішення

• Николай Грищенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

5Ггц работает отлично(скорость стабильно 90-95мв по wifi),но 2,4 Ггц слабее чем у старого tp-link(на старом скорость была стабильно 80-90мв,а на этом 50-60мв по wifi).По кабелю не тестировал,нет нужды.СКОРОСТЬ ПРОВАЙДЕРА 100МВ.

Достоинства:
    Цена: 5Ггц:wifi 6:
    Недостатки:
    Слабый сигнал 2.4Ггц.
    • Представник бренду Tenda

Доброго дня, Микола.
      Дякуємо Вам за вибір та відгук про товар. Сподіваємось маршрутизатор і далі не розчарує.

• Віталій Костюк

Нормальний роутер

Доброго дня, Віталій.

• Віталій Костюк

Доповнюю, роутер норм , пару днів політ нормальний, єдине обідно , що я замовив його на 300 грн дорожче , а через годину він став продаватись зі скидкою , в іншому все супер , рекомендую.

• Абвгд Еєжзд
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Почему гарантия указана 1 год ??? Если официальная гарантия 2 года на этот роутер

• Абвгд Еєжзд

Вижу уже сменили на 24 мес., я когда покупал мне выдали гарантийник на 12 месяца

Доброго дня.
      Офіційна гарантія від виробника складає 24 місяці з моменту покупки обладнання. В разі виникнення проблем з обладнанням та його гарантійним обслуговуванням, напишіть будь-ласка нам на пошту підтримки [email protected]

• Влад Половинка

вот ваша одна звездочка портит все отзывы. какого нельзя было это написать в вопросах?

• Слава

Очень хорошо

Доброго дня, Слава.

• Сергій Соболєв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний товар. Легкий в налаштуванні. Рекомендую дану модель на заміну старого.

Достоинства:
    Швидкість. Чудовий інтерфейс налаштувань.Wi-Fi 6, 2,4+5ГГц, 1Гбит.,
    Недостатки:
    Три порта LAN. На коропці написано 2 роки гарантії на сайті rozetka одни рік та 6 антен в описі в реальності 5.
    • Представник бренду Tenda

Доброго дня, Сергій.
      Дякуємо Вам за вибір та відгук про товар. Окремо дякуємо за зауваження, найближчим часом інформацію буде виправлено, гарантія на все обладнання Tenda складає 2 роки.

• Денис Кирилов
    Продавец: Rozetka

Брав на тестування по роботі. Враження хороші. Працює впевнено збоїв не було, на обох діапазонах видає пристойні значення. Якщо потрібен дешевий але достойний роутер можна брати

Достоинства:
    Впевнена робота без збоїв
    Недостатки:
    Треба оновитися

Доброго дня. Дякуємо вам за відгук щодо маршрутизатора Tenda TX2 Pro!
      Ми раді, що ви задоволені його роботою та вважаєте його гідним вибором за доступною ціною.

• Женя
    Продавец: Rozetka

Угодили с отличным подарком – роутер работает безупречно, интернет всегда есть, я на связи, все в восторге.

Достоинства:
    вообще нет проблем с роутером
    Недостатки:
    не увидел

Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук.

• Дмитрий Рыков
    Продавец: Rozetka

Как по мне это лучший по цене среди АХ роутеров с гигабитными портами. Хорошая площадь покрытия. Уверенно держит сигнал.

Достоинства:
    Цена, покрытие, стабильный wifi
    Недостатки:
    Не прорезиненны ножки

Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування.

• Євген Жарніков
    Продавец: Rozetka

Моє перше налаштування tx2 pro - задоволений результатом)

Хочу звернути увагу на нюанс - у мене 100 Мбіт інет від провайдера Vega по Ethernet і я стикнувся з тим, що всі моделі з Wifi 6 не видають максимальні близьку до 100 Мбіт швидкість біля роутеру.
    А саме в Тенді знайшов необхідне налаштування в "Параметри мережі" - вказав на скрині

Достоинства:
    Легке налаштування; швидкий, без попередньо встановленого паролю
  • Алексей Демченко
    Продавец: Rozetka

Приложение не корректно работает. Родительский контролем- невозможно пользоваться. В настройках подключения отображаються те устройства которые были ранее к нему подключены. А ты которые в данную минуту - НЕ отображаються. Приложение и ПО - обновлено до последней версии. Но ничего не меняется. Скорости и оьем трафика , который потребляют разные устройства - НЕ отображаються. РАЗРАБОТЧИКИ, прошу допилить ваше ПО. Родительский контроль - не работает. Ограничение по скорости тоже

Достоинства:
    Скорость - норм. Как и заявлено.
    Недостатки:
    Не корректно работает приложение. Читайте полное описание.