Отзывы покупателей о Маршрутизатор Tenda AC8

• Максим Мисюра
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупался по акции. Работает ровно. Претензий к работе роутера нет.
    Рабочее понятное приложение.

Достоинства:
    отличный роутер за приемлемые деньги
    Недостатки:
    не нашел

Доброго дня!
      Висловлюємо щиру вдячність за ваш відгук щодо маршрутизатора Tenda AC8. Нам важливо отримувати повідомлення від наших клієнтів та переконуватися, що наші товари відповідають вашим вимогам.

• Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

1 месяц - полет нормальный. Полностью устраивает.

Достоинства:
    нормальный девайс
    Недостатки:

Вітаємо. Дякуємо за відгук про маршрутизатор Tenda AC8. Чудово, що пристрій повністю вас задовольняє і працює без нарікань протягом місяця.

• Максим Александров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює задовільно,але є значний недолік,поки розібрався зробив собі не малі нерви. Поясню щоб вам було краще справитись з цією проблемою,якщо хтось зіткнеться.При підключенні до мережі працювали тільки ті пристрої які були підготовлені дротом,а вайфай не працював від слова зовсім. А потрібно було оновити сам роутер в ручному режимі. Автоматично він цього не зробив. Після ручного оновлення все запрацювало. Не дякуйте. Буду дуже радий якщо ця інфа комусь допоможе. Мирного неба всім над головою;)))

Достоинства:
    Швидкість в 1кбіт. Ціна.
    Недостатки:
    Не оновлюється автоматично для коректної роботи.

Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук та поділеним досвідом щодо роутера Tenda AC8. Ваша інформація може бути корисною для інших користувачів. Якщо у вас будуть ще які-небудь питання, будь ласка, звертайтесь до технічної підтримки: [email protected]. Бажаємо вам вдалого використання вашого роутера та стабільного інтернет-з'єднання!

• Артем
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

купил 05.2022. работал на два диапазона. 2.4ГГц - стабильно 100Мбит. 5ГГц - первые пол года нормально, максимум пропускал 400Мбит (провайдер 1Гбит). через пол года начался периодический глюк падения скорости на 5Ггц - до 100Мбит. Решался вопрос путем перезагрузки. 02.2024 самовольно, без постороннего вмешательства пропала сеть 2.4Ггц, обновление прошивки помогло на пару часов, потом опять пропала. При перезагрузке появляется, со скоростью 0,3Мбит и через минуту пропадает. При этом диапазон 5Ггц работает нормально.

Достоинства:
    дешевый
    Недостатки:
    слабый сигнал. очень сильно зависит от места расположения. для частного дома 110кв.м. диаразон 5Ггц - несправляется. рано начал глючить 5Ггц и рано умер 2.4Ггц.

Вітаємо. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити всі питання.

• Олексій Гарбар

Роутер дуже мощний ні разу ще не перезагружали роутер 10 із 10

Достоинства:
    Не бачив
    Недостатки:
    Нема

Доброго дня. Ми вдячні за ваш відгук. Приємного користування.

• Пан Коцький
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мабуть найкращий гігабітний 5Ггц роутер за ці гроші,дуже просте налаштування,за дизайн 10 з 10

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не так довго використовую,але з надійним провайдером працює ідеально,поки немає

Доброго дня. Ми вдячні за Ваш відгук. Приємного користування.

• Давид
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Работает с коробки, скорость хорошая, за неделю ни разу не перегружал

Достоинства:
    все работает
    Недостатки:
    не видел

Добрий день. Дякуємо за відгук про маршрутизатор Tenda AC8! Чудово, що він вам відразу підійшов і працює стабільно.

• Владимир Коноваленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил этот роутер. Не подключается на 1000 Мб, или 100 или 10 полный дуплекс, WIFI 5 работает как WIFI 2,4. Тариф провайдера 1 ГБ. Прошивка V03.03.10.01. Вопрос к представителю Tenda. Можно прошить на V02.03.01.106_multi? Прошивка на V03.03.10.02 проблему не решила.

Достоинства:
    Пока не увидел.
    • Представник бренду Tenda

Добрий день, Володимир.
      Так, використати попередню версію прошивки V02.03.01.106_multi можна.

Доброго дня. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити це питання.

• Владимир Коноваленко

Проблему решил прошивкой V02.03.01.106_multi. Пока полёт нормальный, скорость по WIFI 5 400-450 Мб. Для дома нормальный роутер

• Никита Головин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил 24.01.24, в этот же день поставил, ввел МАС адрес провайдера, и начались проблемы.
    После всей настройки, буквально через пару минут отвалился вайфай, (прошивка новая, маршрутизатор настроен), посмотрел на форумах написали выбирайте канал, перепробовал все, на некоторых 2 минуты работы вайфая, на некоторых 10-20 минут, но стабильности никакой.
    По LAN кабелю ПК получал и отдавал те самые 1 Гбит (естественно что не весь но 900 Мбит)
    Оформил возврат, смотрю в сторону Tp-Link a64, если и там проблемы значит отзыв удалю

Достоинства:
    LAN порт 900 Мбит/с передает вполне хорошо
    Недостатки:
    Не стабильный вайфай
    • Богдан

У меня был А64 Тп-Линк, с ним имел постоянные проблемы с wifi - отваливался несколько раз не день. Взял на пробу Тенду АС8 - проблема исчезла (один момент в настройках - через вэб морду в параметрах глобальной сети поставил "полный дуплекс"). Думаю все зависит от настроек провайдера

Добрий день. Нам дуже прикро що сталась така ситуація. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити це питання.

• Виталий Коваль
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер бомба! Классное покрытие!!!

Доброго дня. Дякуємо за Ваш вибір. Приємного користування.

• Вадим Біліченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер непоганий покриття wi-fi достатньо велике. Купував тут на 3 роки тому. Але нажаль вийшов з ладу(

Достоинства:
    Легкий в налаштуванні. Добре працює.
    Недостатки:
    Вийшов з ладу.

• Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не очікував від недорогого роутера такої стабільної роботи, та дуже непоганої швидкості. Задоволений

Достоинства:
    працює без проблем
    Недостатки:
    нема

Доброго дня. Ваші коментарі дуже важливі для нас та інших покупців, які роблять вибір. Ми продовжуємо прагнути надавати якісні та доступні рішення для наших клієнтів.

• Александр Полторацкий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарне, потужне покриття, дуже легко налаштував, програмне забезпечення оновилось теж швидко. Працює як заявлено - у 2 діапазонах

Достоинства:
    Потужне покриття, легко налаштувати
    Недостатки:
    Поки не виявив

Добрий день. Висловлюємо щиру вдячність за ваш позитивний відгук щодо маршрутизатора Tenda AC8. Ми раді, що пристрій вам сподобався і відповідає вашим очікуванням.

• Богдан Максимів
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все працює. Швидкість 320-360 mb. Напевно провацдер не видає обіцяну швидкість.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:

Добрий день. Дякуємо вам за відгук та високу оцінку нашого маршрутизатора Tenda AC8. Ми вдячні за ваш вибір.

• Олександр

Працює нормально.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Поки не виявлено.

Добрий день. Дякуємо, Олександре, за ваш відгук! Раді, що маршрутизатор Tenda AC8 вам підходить.

• Богдан Кулага
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший маршрутизатор, покриває всю квартиру без питань.

Достоинства:
    Легкий в налаштуванні, достатньо потужний, не тупить
    Недостатки:
    Є питання по дизайну але це не так недолік, як суб'єктивне відчуття.

Доброго дня. Ми вдячні за Ваш відгук. Ваша думка дуже важлива для нас.

• Сергій Панченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отримав, як завжди, без проблем. Оновив прошивку. Вже більше місяця добре працює.

Достоинства:
    Хороший товар за непогану ціну.
    Недостатки:
    Поки що немає.

Добрий день. Ми вдячні Вам за зворотний зв'язок. Приємного користування.

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар відповідає якості виробника. Надійний і довговічний. Є деякі незручності пов'язані з налаштуваннями.

Достоинства:
    Відомий, надійний та недорогий бренд.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.

• Скіфські Покупці
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купили роутер, коли був по акції. Переживали за відгуки, але дуже подобався по ціні і характеристикам. Все чудово працює. Немає жодних нарікань.

Доброго дня. Ми вдячні за Ваш відгук. Приємного користування.

• Дмитро Нікіфорук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив на розетці 4 таких щоб збільшити площю покритя від основного роутера без використання кабелів, все чудово працювало 2 з них ще працює як нові, один вже чомусь не може підєднатися до мережі де є букви у паролі (якщо тільки цифри то працює) і один сьогодні 05/12/2023 взагалі перестав працювати, самий перший купував у 04.12.2020 всього бистріше це якраз він (рівно 3 роки)

Достоинства:
    Швидкий і стабільне зєднання на великій відстані 100+ метрів. Дешевий як для роутера у якому є Beamforming
    Недостатки:
    Дуже проста прошивка. Кнопка ресет і вдс це одна і та сама кнопка. У режимі коли підєднаний до основного роутера через беспровідну мережу не працює через додаток на телефоні. Живлення 9 вольт і тому в блекаут до аккумулятора 12в. немає як підключити

Доброго дня. Дякуємо за Ваш вибір та за розгорнутий відгук. Ваша думка важлива для нас. Приємного користування.

• Олег Філатов

Теж придбав у Грудні 20-го року. І так само у грудні 23-го роутер помер. Не сам, довелось трохи помогти)) Прийшло повідомлення, що є нова прошивка V03.03.10.02_multi (а в мене стояла вже два роки 02.03.01.106_multi). Все виконав по інструкції - роутер перезавантажився, підхопив налаштування моєї мережі і запрацював як ніби нічого не відбулося. Але ж по інструкції говориться, що потрібно скинути налаштування до заводських, щоб все було коректно)) Скинув. Після цього роутер і помер. Постійно перезавантажується а у ПК в кутку пише що кабель то від'єднаний то йде ініціалізація. і так по колу. Вайфая зовсім нема. Зв'язувався з ТП - нічого не допомогло. навіть по фттп заливали прошивку, марно.
      Замовив мікруху пам'яті та програматор, досі чекаю. а поки чекаю - пішов та купив знову АС8 Тенду)) бо був за меншою ціною. А наступного дня вже подорожчав)) Хоч тут повезло.
      Тому всім наука, робить - не чіпай. А свій старий маю надію оживити, буде запасний.
      А ТП у Тенда чудова, возилися зі мною мало не пів-дня.

• Стас
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Веб легко сприймається та має необхідні налаштування. Сподобалося, що немає попередньо встановленого паролю.

Достоинства:
    легко налаштовується, працює без переривань
    Недостатки:
    не знайшов

• Константин Репа
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил и поставил этот девайс у тещи
    Стоит уже навеное недели три
    Штатно работает и проблем не было

Достоинства:
    С ним не было проблем

• Віктор Шуляков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Достойний маршрутизатор. Легко налаштовується методом переносу даних зі старого роутера.Завдяки 5Гц діапазону нарешті побачив свої 100Гбіт. На 2,4Гц ледве було 50. Покриття хороше, весь дім і подвір'я. Тільки зауважив що 5Гц слабкіший сигнал від 2,4Гц. Тепер телевізор без тормозів транслює 4К відео. По мережі LAN. Стосовно упаковки жесть. Коробка була замотана в якісь залишки стречплівки! Дякую пошті, без пошкоджень. Зверніть увагу на пакування! Вже який раз прошу.

Достоинства:
    Ціна, якість, 2 діапазони, монтаж на стіну.
    Недостатки:
    Не виявлено.

Добрий день, Віктор. Дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Приємного користування.

• Данил
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Достаточно легкая установка. Скорость 372 мбит спидтест показал. Пару недель работает и не глючит.
    Недорого по деньгам

Достоинства:
    Работает норм, не сбоит. Дешево и сердито - надо брать.
    Недостатки:

Доброго дня. Ми вдячні за Ваш відгук.

• Вячеслав

Отвал Wi-Fi каждые 5 минут, каждые 30-60 минут отваливается Ethernet

Достоинства:
    Недостатки:
    Отвал Wi-Fi каждые 5 минут, каждые 30-60 минут отваливается Ethernet
    • Представник бренду Tenda

Добрий день, В’ячеслав.
      Перевірте будь-ласка, щоб прошивка роутера була оновлена до останньої версії. Для вирішення проблеми напишіть нам на пошту підтримки [email protected]

• Богдан

У мене теж була така проблема, але з поставив оновлення і все тепер працює норм.

• Вячеслав

Прошивка була останньої версії, нічого не змінилось, ітог - повернув на наступний день і придбав TP-LINK Archer A64, з ним ніяких проблем

• Александр Горячий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брал этот роутер 2,5 года назад работал круто все устраивало,сейчас даже после последней приходящей по воздуху новой прошивки переодически перезапускается сам,после перезапуска сам интернет не видит,нужно постоянно вынимать из разъёма входа интернета в роутер кабель на 30 секунд,после он всё таки находит связь с интернетом и работает,но не стабильно.

Достоинства:
    Отличный роутер для 3-х комнатной квартиры
    Недостатки:
    После работы +- 2,5 года перестал стабильно работать и выдавать интернет

Добрий день. Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Будь ласка, напишіть нам на пошту технічної підтримки [email protected], для швидкого розв'язання цієї проблеми.

• Володимир Река

3 зірки за гіговий роутер який за таку ціну відпрацював 2,5 роки це сильно

• Виталий Колесников
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Тіки встановив і працює добре

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:

Добрий день. Дякуємо Вам за відгук.

• Михайло
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Спробував запустити настройки через веб - знайшов в перекладі декілька помилок, але зразу прийшло повідомлення про доступне оновлення. Встановив, працює нормально. Нічим не гірше tp link, ціна краще. Цілком влаштовує.
    Мінус зірочка за недосконалий переклад

Достоинства:
    Працює нормально, зараз найкраща ціна
    Недостатки:
    дещо недосконалий переклад у веб додатку

Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування.

• Сергій Юшков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Включил, настроил в пол пинка, интерфейс интуитивно понятен. Пришел с прошивкой V16.03.33.05_multi. Сразу по воздуху обновил до V16.03.33.06_multi. Скорости выдерживает.

Достоинства:
    Хороший, недорогой роутер, поддерживает 2 диапазона
    Недостатки:
    Пока не обнаружил

Доброго дня, Сергій. Дякуємо за Ваш вибір.

• Егор Конев

Вчера прилетела новая прошивка на старый AC8 V2. Теперь нет проблем и с ней тоже как и с новой AC8 V4

• Богдан Кириленко

Так, дійсно, оновився і з новою прошивкою всі глюки зникли)))

• Файний Бендерик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дома почав щось тупити старенький пристрій, то є інтернет, то нема його, все це мені набридло, зайшов в Розетку, подивився, почитав відгуки, замовив, забрав, сижу пишу відгук, бо все працює, інтернет теперь є завжди, чудова річ, мій Вам рекомендасьон !!!

Достоинства:
    Дістав та підключив
    Недостатки:
    не бачу недоліки

Вітаємо. Ми вдячні за Ваш відгук.

• Домашній користувач

дивились роутер додому в ціновому сегменті 1К
    почитали відгуки і вирішили брати цей
    зовсім не жалкуємо
    все працює

Достоинства:
    все стандартно) гігабітний роутер за 1К
    Недостатки:
    немає

Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.

• Максим Корж
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

У порівнянні з TP-Link archer c64 у Tenda AC8 сигнал не переривається і досить стабільний. Хоча біля роутеру, як я і очікував, сигнал не такий потужний.
    Але на мій подив, в інших кімнатах від АС8 сигнал потужніше ніж від TP-Link (тобто через стіни Tenda передає набагато краще)

Достоинства:
    Гігібітний роутер за 1000 грн, сильний і стабільний сигнал у інших кімнатах
    Недостатки:
    Не знайдено

Добрий день. Ми вдячні за те що Ви поділилися своїм досвідом користування маршрутизатором Tenda AC8.

• Александр Карпусенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

По не понятным причинам роутер отказывается выдавать WiFi молчу за гигабит, но до сотки натянул и то в какой раз перезагружая страницу спидтеста. Толи брак какой-то то ли не понятно что. Только пришли ребята подключать и сразу сказали что уже два случая были что он не выдаёт скорость и сбрасывает интернет и тд.. Провайдер. "prosto net"

Недостатки:
    Не работает как должен
    • Представник бренду Tenda

Добрий день, Олександр.
      Замініть будь-ласка прошивку роутера згідно цієї інструкції. 1) Завантажте файл з версією V02.03.01.106_multi за посиланням ссылкасобі на пк/ноутбук/смартфон, з якого буде виконана заміна прошивки маршрутизатора. Попередньо потрібно розархівувати цей файл. Пристрій з підготовленою прошивкою має бути підключеним до локальної мережі роутера по wi-fi або кабелем через порти LAN. 2) У веб-налаштуваннях маршрутизатора, перейдіть на останню вкладку та прогорніть в самий низ, там буде опція локальної заміни/оновлення прошивки маршрутизатора (1й варіант зліва), далі прикріпіть попередньо розархівований файл та запустіть процес заміни прошивки. Після успішного встановлення прошивки, виконайте скидання налаштувань маршрутизатора до заводських параметрів (reset) та переналаштуйте його по новому. Це має вирішити проблему. Якщо ситуація не зміниться - напишіть нам на пошту підтримки [email protected]

• Попович Марина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер не працює, сигнал показує всі палички, але інтернету насправді немає.

Недостатки:
    Не роздає інтернет
    • Представник бренду Tenda

Добрий день, Марина.
      Замініть будь-ласка прошивку роутера згідно цієї інструкції. 1) Завантажте файл з версією V02.03.01.106_multi за посиланням ссылкасобі на пк/ноутбук/смартфон, з якого буде виконана заміна прошивки маршрутизатора. Попередньо потрібно розархівувати цей файл. Пристрій з підготовленою прошивкою має бути підключеним до локальної мережі роутера по wi-fi або кабелем через порти LAN. 2) У веб-налаштуваннях маршрутизатора, перейдіть на останню вкладку та прогорніть в самий низ, там буде опція локальної заміни/оновлення прошивки маршрутизатора (1й варіант зліва), далі прикріпіть попередньо розархівований файл та запустіть процес заміни прошивки. Після успішного встановлення прошивки, виконайте скидання налаштувань маршрутизатора до заводських параметрів (reset) та переналаштуйте його по новому. Це має вирішити проблему і мережа буде працювати значно краще та стабільніше.

• Виктор Рахнянский

Так. І в мене склалася схожа ситуація після 2 років нормальної роботи. Мережі ВайФай бачаться, телефони з`єднуються, а ноутбуки не з`єднується. Переписуючись з підтримкою Тенда, виявилося що не працює діапазон 2,4 ГГц. Працює кабелем та на 5 ГГц. А ноутбуки не працюють на 5 ГГц. Прошивка остання. Ще спробую зброс до заводських, побачимо чи допоможе.

• Виктор Рахнянский

Доповню. Зброс до заводських налаштувань ситуацію не виправив. То ж на частоті 2,4 ГГц роутер не працює. Схоже там аппаратна проблема з цим діапазоном. Я знайшов старенький TP-LINK і його підключив додатково. Тепер працює 2 роутери і всі діапазони.

• Ігор Нежура

За свою вартість супер

Доброго дня, Ігор. Дякуємо за відгук.

• Віталій Лимаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий роутер. Стіни з ним і правда не відчкваються) Була проблема з прошивкою, через що wifi періодично відвалювався, але сайт підтримки дуже оперативно допоміг вирішити проблему.

Добрий день. Ми вдячні за Ваш відгук. Приємного користування.