Покрывало ТЕП Vintage P01 220х240 + наволочки 50x70 2 шт Brown (2000008453660)

Отзывы покупателей о Покрывало ТЕП Vintage P01 220х240 + наволочки 50x70 2 шт Brown (2000008453660) 19

Якщо просто покрити і не сідати, лягати і т.п., то ще норм.(для краси) , а в цілому не практичне. Не рекомендую !
Достоинства: Гарний вигляд у темно-коричневому, шоколадному кольорі. Добре,що двосторонній тому, що...
Недостатки: через тиждень використання "полізли катишки", синтепон дуже видно на темно-коричн. тканині , тому змушений був перевернути на іншу бежеву сторону. Ще через тиждень і це не допомогло ! Думаю купляти щось нове, краще !
Товар отличный, покрывало стоит своих денег

При оформлении заказа ориентировалсь на отзывы по качеству -так как понимала это бюджетный вариант
Да, действительно товар соответсвует своей цене, очень красивый цвет, точный размер и картинка точь в точь как и сам товар
Была готова к другому узору, а приехал именно тот который заказывала
Подарила маме, таперь и себе закажу

Мое мнение - такие покрывала должны быть в отелях у нас по Украине, они обычно покупают какую-то чепуху синтетическую - как шторы, а если бы покупали такие вещи как эта - то и картинка номеров была бы другая) у нас теперь кровать как в отеле, выглядит дороже!
Достоинства: Цена . Качество
Ужасное покрывало!Синтепон весь из покрывала лезет. Доверелась отзывам и купила это "чудо ".НЕ покупайте, зря заброшенные деньги!
Недостатки: Лезет синтепон, плохое качество товара.
В цілому товаром задоволений ,правда більше зворотньою , світлою стороною. Хотів шоколадний, темно коричневий колір ,ну-у-у ...він дуже темно-чорно-коричневий , тому покриваю зворотньою стор.
Доброго дня. Хочу у вас придбати таке покривало, якщо безкоштовна доставка. Тут чомусь лише в Харків безкоштовно ?
Чекаю відповідь.
Олена Гавришин
Доставка не безкоштовна, є безкоштовна доставка з Premium, про умови на сторінці можете почитати.
Покривало супер! Дуже гарно виглядає! Не знаю,як буде після прання,але зараз чудово )))
Достоинства: Ціна.Якість.
Недостатки: Немає.
Покривало крутезне! Мені дуже сподобалось! Натуральна,м'яка тканина!Приємна на дотик! Виглядає стильно і сучасно! Жаль фото не передає натуральний колір і структуру!Колір
темно-коричневий без блиску!!! Блиск на фото від вибитого лазером візерунку(фото зблизька додаю) Цікаво,як після прання буде виглядати)
Достоинства: Гарно виглядає і не дороге.Дві наволочки в комплекті!
Недостатки: Поки до прання все ідеально)
Рекомендую , все параметры соответствуют , очень удобно если в доме животные.
Достоинства: отлично накрыло кровать , качество хорошее.
Недостатки: еще не обнаружила.
Довольны покупкой.Качество супер)

Достоинства