Отзывы покупателей о Маршрутизатор TP-LINK Archer AX53

• Павло Євтухов

Гарний роутер.

Достоинства:
    Швидкий, зручна адмінка, мобільний застосунок
  • Тёма Холошин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює відмінно, вже декілька місяців, дуже задоволений, подякував

Достоинства:
    Загалом лише плюси
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Денис Лімішко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Задоволений роутером, Wi-Fi6 стандарт дає про себе знати - пробиває три стіни на нормальну відстань і навіть при цьому дає якісний сигнал на 5GHz мережі. 2.4GHz відповідно транслює ще далі.

Також радує що роутер створює лише одну Wi-Fi мережу а не для кожного діапазону частоти, і тому не потрібно постійно самому перемикатись між 2.4 і 5.

Достоинства:
    Якість сигналу, простота налаштування
  • Руслан Данилюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працював 3-4 години пропав wi-fi.. Більше не зміг роздати інтернет.Заніс назад ,не взяли, бо була потертість одна . Відправили по гарантійкі

Достоинства:
    Не має переваг
    Недостатки:
    Не працює ,честно НЕ рекомендую
  • Олексій Стейгалов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Немає повноцінного батьківського контролю із-за передоручення цієї функції застосунку tether. В ньому же все зроблено примітивно без функції налаштування білого списку. Незрозуміло, чого в такому класі роутера прибрали функцію, яка є в дешевших моделях. Від придбаного після цього х23 враження габагато кращі, нічим не уступає, тільки переваги. Маркетинг в чистому вигляді.

Достоинства:
    Потужний сигнал
    Недостатки:
    Нема налаштувань без через браузер
    • Олексій Стейгалов

Ще одне. Старий плотер не бачить віфі мережу.....

• Роман Пелецький
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Двояке враження. З одного боку, порівнюючи з tenda n300, швидкість краща. А з іншого, зона покриття гірша. Для мене головним фактором була площа покриття, і тут промах. В налаштуваннях потужності передачі вімкнуто Високий рівень.

Достоинства:
    Гарно працює навіть зі слабким сигналом wi-fi
    Недостатки:
    В порівнянні з попереднім роутером, менша зона покриття
  • Ростислав Волошин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

крутий роутер за таку ціну, налаштовується 5 хвилин, світлодіоди можна вимкнути через додаток
    будинок 250 квадратів, роутер стоїть на краю і тягне через 4 стіни(кожна по 40см) і 30 метрів, з'єднання стабільне і хороше
    через декілька місяців напишу ще відгук

• Юрий Стороженко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Режет скорость, регулярно пропадает 2.4 г. Проводное с компом тоже то работает, то скорость почти 0 .
    Даже при настроенной сети зайти в управление получается через раз.
    Возьмите другой.

Достоинства:
    Черненький
    Недостатки:
    Полное ....
  • Валерій Мельник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Виконує заявлені функції, сигнал стабільний, швидкість обмежується лише можливостями наявного підключення у 100 Мбіт/с. Налаштування швидке і легке, зручно можна одразу прописати потрібну МАС адресу щоб все працювало як на старому роутері.
    Сам роутер величенький, але симпатичний.
    Щодо надійності час та життя покаже, але попередні TP-Link працювали роками.
    В коментарях писали що тут підходящі параметри зарядного пристрою щоб використовувати роутер від павербанків та спеціальних ДБЖ. Дійсно, у попередньому TP-Link зарядний пристрій був 12V 1,5A, натомість тут 12V 1A

Достоинства:
    Швидкість 5 ГГц мережі, простота налаштування
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Макс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь три місяці, все ок

• Олексій Пантелусь

Норм апарат

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший современный роутер среднего ценового уровня для тех, кому нужен Wi-Fi 6 и есть устройства, его поддерживающие. Если таковых нет - большая часть его рекламируемых новых технологий на старых устройствах работать не будет, а скоростные показатели будут на уровне более дешевых моделей. Но при наличии той же Intel Wi-Fi 6 AX201 или других адаптеров класса АХ-3000, или флагманских смартфонов с поддержкой Wi-Fi 6 - данная модель будет хорошим приобретением.
    Среди недостатков следует отметить режимы "Авто", при котором роутер переключается типа на "оптимальный" канал, на котором зачастую уже и так пол дома сидит. Результат этого - значительная зашумленность, более слабый сигнал и покрытие сети. Решается это все скачиванием WiFi Analyzer или ей подобной, сканированием эфира и выбором вручную наиболее свободного канала. В моем случае, например, в диапазоне 2.4 ГГц оказались абсолютно пустыми три последних канала, при том что на некоторых первых висело (и глушило друг друга) по десятку сетей... А в диапазоне 5 ГГц обнаружилось всего только 3 сети, но зато все втроем сидели на "оптимальном" 36 канале и глушили друг друга максимальной мощностью сигнала при большом количестве незанятых никем каналов...
    В общем, для получения оптимальной беспроводной сети с этим роутером, настройку надо делать вдумчиво. Но если все сделать правильно - результаты будут радовать.

Достоинства:
    Хороший мощный роутер класса АХ-3000 за свои деньги. Может быть рекомендованым к покупке, при условии наличия устройств такого же класса, способных реализовать его потенциал.
    Недостатки:
    Как и у практически всех остальных роутеров - режимы "Авто"
    • Олександр Бабич

Что касается мощности сигнала роутера, то (несмотря на многие фантазии, которые можно здесь прочитать) она жестко регулируется региональными ограничениями, которые загружаются при первой настройке, когда вы выбираете страну(!!!), и в Украине подчиняются ст. 30 Закона Украины "Про радіочастотний ресурс України", согласно которой:
      на каналах 36-48 в диапазоне UNII-1 действует ограничение TPC – ограничение до 200mW (23dBm)
      на каналах 52-64 DFS в диапазонах UNII-2 и 136-144 UNII-2 Extended действует ограничение RADAR+TPC – ограничение до 200mW (23dBm)
      на каналах 100-132 DFS в диапазоне UNII-2 Extended действует ограничение RADAR+TPC – ограничение до 250mW (24dBm)
      на каналах 149-161 в диапазоне UNII-3 и ISM 165 действует ограничение ограничение до 250 mW (24 dBm).
      Но на AX53 выше 128 канала в настройках выбрать нельзя. Кроме того, при выборе канала DFS, сеть запускается не сразу, а только спустя несколько минут, когда роутер проверит доступность выбранного диапазона.

• Макским Задубрівський

У меня роутер Archer AX23 и у меня такой вопрос, если у меня скорость проседает то ето проблема в роутере что нагрузился сильно или канал забит? Бо у меня идеальные условия живу в частном доме нету преград з другими роутерами

• Олександр Бабич

Лучше сначала проверить скорость, подключив комп к роутеру по проводу, или вообще напрямую без роутера - возможно скачит скорость трафика самого провайдера. Второй вопрос - чем меряете? Большинство устройств с WI-FI имеют слабенькие передатчики. Они прекрасно принимают мощный входящий сигнал от роутера, но хороший исходящий сигнал (к роутеру) они могут у Вас обеспечить? Ведь для работы интернета надо оба сигнала. Встречал на форумах рекомендации для владельцев частных домов (где нет конкурирующих Wi-Fi сетей соседей) уменьшить мощность роутера с высокой до средней - меньше глушился исходящий сигнал слабых устройств. Попробуйте!

• Максим Ступак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пол года и всё, не выдает сигнала wi fi.

Достоинства:
    Много наворотов, только бесполезны
    Недостатки:
    Старый роутер работает досих пор уже 7лет
  • Наталія Б

все супер

Достоинства:
    задоволена покупкою , інтернет гарно став працювати
    Недостатки:
    немає
  • Дмитро Шершньов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Тягне всі пристрої на великій швидкості.

Достоинства:
    Далеко добиває сигнал на 2,4 ггц
  • Юрий Стороженко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил, настроил, интернет с провайдером есть но по вай фаю не раздает. Через провод тоже. Перезагружал, перестраивал все тоже на роутере интернет есть, а дальше он не раздает никак.
    Вернул.

Достоинства:
    Красивый
    Недостатки:
    Не раздает интернет.
  • Вячеслав

Супер роутер

Достоинства:
    Якісно, просто, зручно, дуже швидко
    Недостатки:
    Не має
  • Євген Олександрович Ківа
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Швидке та зручне налаштування через моб. додаток. Все поки літає. Для дому те що треба.

Достоинства:
    Якість, ціна, налаштування, швидкість
    Недостатки:
    Поки не виявлено
  • Євгеній
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Коли замовляв, вже знав що від нього чекати. Тому що ще рік тому бачив про нього детальний огляд від нашихого відчизняного видання, на You Tube. Сподобались в першу чергу відмінні швидкісні показники, в обох діапазонах, й загальна збалансованість. Не переплачуєш за функції, якими навряд чи колись особисто я скористався би. Але при цьому отримуєш повноцінну підтримку Wi-Fi 6, в обох діапазонах, з його величезною купою покращень. В налаштуваннях роутера, (до речі є Українська локалізація, кому важливо) є корисні функції. В кого вже є пристрої з підтримкою Wi-Fi 6, раджу ввімкнути їх. За замовчуванням вони чомусь відключені (друге фото). - це OFDMA та TWT. Перше максимально еффективно використовує потужності мережі, між під'єднаними пристроями, а друге заощаджує батарею гаджета в режимі очикування, так як споживання падає до 90%. Взагалі раджу почитати про фундаментальні зміни в новому стандарті Wi-Fi. Що стосується потужності сигнала, то оцінити в моїй невеликій квартирі доволі важко, бо ж майже скрізь максимальні показники.

Достоинства:
    За 14 днів користування, жодного разу не з'явилося бажання повернути
    • Дмитрий Викторович

Спасибо за развернутый комментарий.

• Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся уже 5 місяців, купував спеціально для гігабітного інтернета. Спочатку все було добре, потім прийшли оновлення ПО і я оновив. І тут почалися проблеми, швидкість замість моїх стабільних 980 мегабіт почала різатись до 100, підключений до роутера по кабелю, відстань три метра. Допомагало перезавантаження роутера всього на 5-10 хвилин і знову різало швидкість, перечитав багато форумів, щось там рекомендують відключати, повідключав майже все, але проблемо це не усунуло. Вирішив відкотити стару прошивку, але щоб знову не міняти мак адрес, замість ресета на роутері скачав з офіційного сайта стару прошивку, запустив оновлення і через деякий час процесу оновлення отримав помилку, і це вирішило проблему. Роутер не відкотив прошивку але проблема зникла.

Недостатки:
    нова версія ПО
  • Василь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Головна перевага для мене порівняно з дешевшими моделями - стабільна робота незалежно від кількості приєднаних користувачів та їхніх частот.

Достоинства:
    стабільна робота
  • Садовый Ярослав

Супер.Працює без нарікань.

Достоинства:
    Гігабітний.шустрий.
    Недостатки:
    Немає.
  • Сергей Рынский

Ок

• Сергей Яценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Довго вагався,але взяв саме цей маршрутизатор.Поставив на дачі ловить ще на 20м біля хати.Виглядає якісно,працює без нарікань.Покупкою задоволений!

Достоинства:
    Працює добре,виглядає гарно)
    Недостатки:
    Покищо немає)
  • Олексій

Працює на всі 200%
    Раніше переробував різні бренди,і от на останньому Xiaomi мене вибісило часті переривання і т.д

Цей девайс працює чудово,є покриття в тих місцях де раніше не добивав попередній. Також зконектив його з ретранслятором RЕ190,працює чудово,і безшовне підключення це щось неймовірне.

Достоинства:
    Якість збірки, дальність дії, легке налаштування через фірмовий застосунок Tether.
  • Е
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав на заміну старенькому Асусу бо якось погано він усю хату покривав вайфаєм та інколи відвалювався та мегабіту в ньому не було.
    Дай думаю візьму гарний, щоб швидкість ВіФі була гарна, щоб потужний був. Взяв, і все начебто гарно і застосунок гарний (але тільки базові функції. Хочеш повний контроль все одно через веб інтерфейс) і куча функцій є, але за додаткову плату, а у асуса були безкоштовно. Ну і покриття - там де асус відвалювався зовсім - цей тягне, але інколи теж відрубає зв'язок.
    Зато є WiFi 6, якого у мене на пристроях немає, та WPA3 який деякі мої пристрої не підтримують))
    А так вогінь! 4 антени, величезний, красивий, усілякі фари, лампи... нажаль у шафі його ніхто не побачить.

Достоинства:
    Красивий як космічний корабель.
    Недостатки:
    Антен багато, а ВіФі ну такий собі

Доброго дня. Загальна потужність Wifi обмежена законодавством, тому дальність роботи всіх бездротових пристроїв приблизно однакова і зона покриття залежить тільки від конкретних умов експлуатації, таких як зашумленість радіоефіру, інтерференції і наявності перешкод.

• Денис Яшин

to tp-link
      Да как сказать. тот же Xiaomi AX7000 лупит намного дальше других

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Провел себе гигабитный интернет и решил обновить роутер. Купил этот, настроил его без проблем за пару минут. Сеть раздает хорошо, сигнал уверенный. Скорость по кабелю на пк - 800-900 мб, на ноутбуке по вай-фаю 600-700 мб, на смартфонах по вай-фаю 300-400 мб.

• Віктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ідеальний вариант WiFi 6 в умовах блекауту.
    Макс потужність - всього 7W (дивись ссылка). Тобто працювати буде від будь-якого павербанка який вміє видавати 12V. Наприклад, навіть 10000mAh вистачить на 5+ годин (10Ah * 3.7V / 7W)
    Керування через інтернет (застосунок Tether) дає змогу віддаленого налаштування/моніторингу для рідних/знайомих.
    WiFi 6 з 5GHz каналом шириною 160MHz та іншими смаколиками, для мене, є гарною інвестицією в майбутнє.
    Регулярне оновлення ПО.
    Одним словом, практичне рішення від TP Link для невеликої оселі (до 2 кімнат). Для більшої площі рекомендую дивитися на лінійку Deco (сам маю Deco X50).

Достоинства:
    7W, WiFi 6, легке налаштування, керування/моніторинг через інтернет
    Недостатки:
    габарити
  • Евгений Галенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Як домашній гігабітний роутер рекомендую

Достоинства:
    Легке налаштування
    Недостатки:
    Довге завантаження
  • Ігор Даценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь роутером вже декілька місяців. Повністю задовільняє всі потреби моєї сім'ї. При швидкості інтернету 1000 мб , по вайфай на ноутбуці 700 мб. На телефонах 300. Все літає. Задоволений. Рекомендую

Достоинства:
    Працює бездоганно. Рекомендую
    Недостатки:
    Відсутні
  • Ярослав Буйновский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отвратительный роутер, постоянно пропадает соединение по WAN (подключение выполнено с помощью RJ-45 от терминала оптической линии к роутеру), помогает либо перезагрузка роутера, либо повторное переподключение кабеля. Сперва я думал, что проблема на стороне провайдера, но спустя 2 недели разбирательств и проверки интернет-подключения напрямую от терминала к компьютеру это предположение не подтвердилось, при прямом соединении никаких проблем с интернетом нет. Танцы с бубнами в виде перенастроек, обновления прошивки до последней версии, сбрасывания роутера до заводских настроек и повторного обновления прошивки ни к чему не привели.

Скорость Wi-Fi соединения с частой периодичностью падает до 1-1.5 М/бит, скорость на частоте 2.4Ghz выше, чем скорость на 5Ghz частоте.

За такие деньги, как он стоит, были варианты интереснее (xiaomi, huaiwei), но я решил, что это всё-таки TP-LINK, он должен быть качественным, какими и были предыдущие простые роутеры от этой фирмы, но увы, пользование данным девайсом принесло мне только кучу проблем, разочарований и изрядно потрепало мои нервы.

В дополнении ко всему выше написанному, хочу добавить, что пошуршав интернет я понял, что это далеко не единичный случай с роутерами линейки Archer. Прежде чем покупать данный девайс, ознакомьтесь с потенциальными проблемами, которые будут вас ожидать. Лично я крайне не рекомендую данный роутер к приобретению.

Достоинства:
    Внешний вид, скорость по RJ-45
    Недостатки:
    Пропадает соединение по WAN; постоянно отпадает Wi-Fi сеть; скорость 2.4GHz сети выше, чем скорость 5GHz

Доброго дня. Рекомендуємо звернутися на гарячу лінію TP-Link Ukraine, і наші інженери вас проконсультують. Номер телефону: 0 800 50-55-08, режим роботи: ПН-ПТ 9:00 – 18:00. Також, ми можемо бути не на зв'язку під час повітряних тривог. Якщо у Вас залишились питання, можете задати їх на нашу пошту [email protected]

• Anton

Чёт не пруха у вас )
      Как обычно, никто не застрахован от барка.
      Купил его ещё зимой, скорость при подключении напрямую аналогично вашей (~900 Мбит), скорее всего, тот же провайдер ))))
      WiFi с стандартными настройками, при прямой видимости через всю комнату, выдаёт до 800 Мбит на выгрузку и до 600 Мбит на загрузку. Решил не играться, много шумов от роутеров соседей, мне пока хватает.

• Ярослав Буйновский

Связался по горячей линии с представителями TP-Link (вообще не иметь мобильного номера зарегистрированного за компанией в 2023 году это сильно), назвали адрес куда везти его локально. Судя по всему, останусь я на ближайший месяц без роутера, пока он у них там по сервисным центрам мотаться будет. Печально, но другого выхода не вижу. Как вернут роутер из сервисного центра, о результатах отпишусь.

• Іво Бобул

Нарікань нема !

Достоинства:
    Легке налаштування
    Недостатки:
    Великий розмір в порівняни мого старого девайсу
  • Дмитрий Сторожук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює. Але всі оті функції захисту є платними, як тариф.

Достоинства:
    Працює.
    Недостатки:
    Платні функції.
  • Евгений Колесник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відповідає опису і заявленим характеристикам.

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якісний роутер. Легкий у налаштуванні. Працює стабільно. Ввімкнув і забув.

Достоинства:
    Якість. Надійність.
    Недостатки:
    Не виявлено.
  • Назар Примак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не рекомендую ,взяв цей чудо роутер на заміну старенькому TP-LINK TL-WR841N,а толку 0.На старому в настройках спокійно можна обмежити швидкість завантаження/віддачі,для мене це вкай важливо!А на новому нема,подзвонив в ТП сказали тільки в платній підписці це можна зробитиНе рекомендую данний хлам,ставлю старий назад гроші на вітер

Достоинства:
    Нема
    Недостатки:
    Обеження швидкості тільки в платній підписці
    • Игорь Ткаченко

Здравствуйте. Какой теперь планируете купить роутер? Не в курсе у Асуса тоже нет возможности ограничить скорость? У Archer AX53 вроде бы можно ограничить скорость через приоритеты в QoS.

• Назар Примак

Не можна,я вчора цілий день лазив в настройках,і це дуже розчарувало ,так як не зрозуміла позиція компанії TP-Link,навіщо забирати цю функцію в нових моделях ,Думаю дати шанс Tenda TX9 Pro,там можна обмежувати на кожен пристрій окремо.Але до цього брав TENDA AC 19 і два рази міняли по гарантії по кілька разів перезапускався WI-fi,не витримував 10 пристротроїв.

Доброго дня. Через QoS ВИ можете тільки пріоритезувати трафік, але не обмежити його.