Отзывы покупателей о Маршрутизатор TP-LINK Deco X20 (3-pack)

3 отзыва

• Алекс Зар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар прийшов розкритий, бувший у використанні. Товар 2022року скільки їм користувались не відомо

Недостатки:
    Встановлено чийсь акаунт
  • Олександр Ш
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Була мета закрити питання бездротової мережі з чималими перешкодами для сигналу, включаючи несучу стіну. У результаті третя банка зайва. Вхідний інет 100МБ. При схемі 1+2 на ноуті отримав затримку 2-3мс, вхідну швидкість 65~75МБ, вихід до 90МБ.
    Якщо підключати 3 через 2, то затримка підвищується до 5-7мс, вхідна швидкість падає до 40-50мс.
    Даний пристрій є сенс використовувати тільки якщо головна банка розташовується максимально в центрі приміщення та дві інші рівновіддалені або якщо немає певних вимог до затримки і швидкості.

Достоинства:
    Зручний у налаштуванні; приємний зовнішній вигляд.
    Недостатки:
    У режимі послідовного транзиту 1 -> 2 -> 3 сигнал помітно погіршується. Відчутно перемикання з однієї банки на іншу.
    • Олег К.

Якщо підключати кабелем всі станції то затримки не має бути. Якщо вони працюють по WiFi то тут є падіння сигналу і затримка. Вирішення це купити старшу модель 60 яка має виділений сигнал для обміну між станціями по повітрю і тоді основні частоти не грузяться я так думаю.

• Кирев Александр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Тут больше притензии к розетке чем к товару, все машки от tplink работают отлично без глюков, заказываю довольно часто мешки, но этот раз пришла распакована и с настроеной вайфай сетью, какого лешего я должен все деки сбрасывать на заводские настройки если я покупаю новый товар, тут скорее всего был возврат, но почему при приёме ре проверили? Следующий раз распакованый товар забирать не буду.

Достоинства:
    Отличная стабильная меш система
    Недостатки:
    Пришёл распакованый, с настроеным вайфаем