Отзывы покупателей о Маршрутизатор TP-LINK Archer AX6000

• Биркхард Метценгерштейн
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Жаль, что нельзя отследить статус своей посылки (ее передвижение).
    Всевремя пишется в статусе, что она находится - (в обработке).
    А потом, уже пишут, что она уже прибыла и находится в пункте выдачи.
    Ну, а так все в остальном - ,,СУПЕР" !!!
    Доставили - (вовремя).
    Рекомендую всем, этот ,,интернет - магазин".

Достоинства:
    Мощный. Красивый.
    Недостатки:
    Не обнаружено
  • Федір Грушецький

чудовий роутер

Достоинства:
    Ціна якість
  • Олег Макарик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вже добряче покористувався цим пристроєм і можу надати об'єктивний відгук.
    По фактичній роботі. Майже не гріється якщо порівнювати з (AX50). 8 для локалки дали мені змогу позбутись додаткового свіча. Веб сторінка з налаштуваннями в мене не викликала жодного запитання все зрозуміло, плюс зверху з права є знак птання за яким є розширені пояснення що до налаштувань, у випадку якщо цього недостатньо в кінці сторінки є посилання не веб підтримку на якій є деякі питання додатково розписані.
    По швидкості локалки тут все просто зрозуміло, все як і у всіх, відповідає заявленим. По швидкості безпровідного також немає питань, якщо приймаючий пристрій підтримує останні стандарти WiFi 6, то все буде працювати на максимальних швидкостях, трохи збільшилась стабільність з'єднання.
    Що до покриття. Порівнюючи з моїм стареньким TP-LINK TL-WR1043ND на 3 антени, то нічого не змінилось. За третьою стіною 1-2 поділки як і було. Ще до того як купляв розумів, що чура не відбувається і стандарти радіо випромінювання для безпровідних пристроїв стали навіть суворішими, тож
    в маркетингові казки не вірив. І провірив по факту, що нічого не змінилось. Для тих хто думає, що чим більше антен, то більше випромінювання, то я ваз розчарую. Як і було в 2010-ому максимально дозволене 100 мкВт так і залишилось, зате добавились нові діапазони, тож те що площа не зменшилась я вважаю досягненням. І якщо потрібно її розширити то потрібні репітиру (AP).

Достоинства:
    Не нагрівається при роботі, 8 портів для логальної мережі, дуже легкий в налаштуванні, швидкий і зрозумілий інтерфейс, дійсно відповідає зявленим швидкостям
    Недостатки:
    Площа покриття не стала більшою
    • dimon73

Для увеличения площади ни ту лошадку выбрали.

• Олег Александрович

А что нужно было выбирать?

• Игорь Аравкин

Отличный роутер, осталось дождаться
    WiFi 6 в Незалежной та Вiльной????????

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    Пока нет
    • Роман Павлов

А что его дожидаться? Купи устройство с Wi-fi 6 и вперёд. Ты наверное попутал с мобильными сетями 5G?

• Роман

Ещё бы лучше - поменьше таких лаптей!

• Кузенко Андрій
    Продавец: Rozetka

Прикупив цей роутер! Вже тиждень в роботі, є багато плюсів, а також і мінусів!
    Зараз розкажу!!!
    Отже, якщо ви маєте пристрій на wifi 6 -го покоління, то сайти відкриваються набагато швидше , ніж на 5-4 - го покоління вайфаю!!!
    Ширина в 160 МГц бустить мій вайфай модуль в компі ,який теж має підтримку ах3000 і лагів практично немає!!!
    Всі ті супер функції приорітизації пристроїв чи програми, тупо маркетинг, який нічого не дає!
    Пшик---я заморочився , потратив години, щоб перевірити і результату 0!!
    Можливо, мій провайдер поганий! Але що є то є!!
    Цей роутер підійде до офісів і кафе чи ресторанів!!!
    Але не для дому!!
    Бо розігнати його немає чим !!
    Гігабітний нет підключений, в кімнаті , де роутер дає швидкості 2.4ghz - 240 мб, 5ghz - всі 960мб але не завжди!
    Через дві кімнати - швидкість як не дивно не падає ні на одній частоті, але досяжність вже храмає!
    Через 2 стіни коридору 5ггц вже не досягає взагалі , а 2.4 ГГц - є 2-3 поділки з 5-и!!
    Моя Tenda ac10u - 1100 грн, била сигнал краще !!
    Тому таке!
    З*єкономили на антенах то точно!!
    Їй 8, а толку мало!
    Ось таке)!
    Дякую!

Достоинства:
    Швидка загрузка на різні важкі сайти і все таке!!!
    Порівняно з 5ghz чи 2.4ghz АС модулями!!
    Недостатки:
    Практично, немає різниці в 80 MHz та 160 MHz!!
    Пінг в іграх, як був на рівні 60-70
    Так і лишився!
    Стало менше втрати пакетів між компом і сервером гри!!
    Але все ж є!!
    • Yura

Пінг в різних регіонах відрізняється, тому купи ти 2 гігабіта швидкості, це тобі навряд допоможе

• Антон Степанишин

Роутер не поможет. Тебе нужно подключаться к серверу который максимально ближе к тебе. Можешь попробовать поменять провайдера или регион проживания, перейти с вайфая на кабельное

• Михаил

То це ж не ах3000, ясно ж сказано в хар - ках, ах6000! Якщо пристрої-клієнти застарілі, то чо на роутер пеняти?!!

• Viktor SH
    Продавец: Rozetka

Вопрос представителю компании. Мне нужно подключить 60 устройств по WiFi, которые будут работать одновременно. Думаю использовать этот маршрутизатор и около семи ретранслятор TP-LINK RE450, чтобы сделать хорошую зону покрытия. Подойдет ли мне данный маршрутизатор для этой задачи? Не будет ли подвисаний интернета и перегрева устройства?

• Представитель бренда TP-Link

Viktor, здравствуйте.
      Рекомендуем обратиться на горячую линию TP-Link Ukraine, и наши инженеры вас проконсультируют. Номер телефона: 0-800-505-508, режим работы: ПН-ЧТ 10:00-22:00, ПТ 10:00-21:00.

Продавец: Rozetka

Вопрос к представителю бренда TP-Link, когда появиться в продаже и какая ориентировочно будет стоимость у более младшей модели Archer AX50 AX3000

• q
    Продавец: Rozetka

Для якого регіону тут прошивка?

• Представитель бренда TP-Link

Вітаємо. Прошивка для (EU) регіону.

• q

дякую, а версія прошивки?