Отзывы покупателей о Маршрутизатор TP-LINK Archer C24

Код:  251190026

Отличный бюджетный роутер. Советую

Достоинства:
    5ггц
  • Євген Федосов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купляли такий бо 841-й вже у Дитини не тягнув іграшки і Ютуб.Дитина задоволена.Все літає

Достоинства:
    Все добре працює
  • Юрій Назаров

Чудовий роутер, свої функції виконує на всі 100%

• Дмитрий Волков

Якісний девайс. Рекомендую

• Олександр Бойко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Якби розетка почала нормально бонусну програму розвивати то ціни вам не було б! А так нажаль краще у конкурентів взяти і бонуси і ціна краще!

• Дмитро Процько
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не раджу купувати, бездротове з'єднання, особливо 2.4 ГГц - жахливе, працює з перебоями, через одну стіну в квартирі вже взагалі не тягне, годі й казати про 5 ГГц, дальність якого є завідомо меншою, але швидкість дійсно кращою і без таких перебоїв як на 2.4 ГГц, але далеко не всі пристрої підтримують 5 ГГц, тому плюс незначний. Таке відчуття, ніби єдине що здатний на пристойному рівні виконувати цей пристрій це функцію модема.

Достоинства:
    Непоганий модем
    Недостатки:
    Жахливий вайфай роутер
  • Вадим Литвиненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все супер, роутер простий в налаштуваннях. За свою ціну чудовий.

• Владимир Бажан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Як завжди відділення на Петра Калнишевського 8, виділяється поміж усіх своєю «вічливістю», я вважаю що їм треба проводити курси антивічливості, бо фраза «зачинено бо я зайнята» це просто прекрасно, а відповідь на питання «коли відчинетесь» у вигляді «може скоро, а може і не скоро» о 12-й годині, це просто шедевр. Я бачу Розетка прям підбирає людей що там працюють, бо це не перша людина, а сервіс все такий же «прекрасний». Це просто жах. А маршрутизатор гарний і працює добре.

Недостатки:
    Жахливе обслуговування
  • Олександр Федюн

Якісний продукт рекомендую

• Светлана Проказина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роздає інтернет тільки в кімнаті де стоїть маршрутизатор. В сусідню вже не дістає

• Петро Гаврилюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Простий в налаштуванні, можна створити гостьову мережу

• Владислав С
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую! Залишився задоволений. Успіхів в вашій роботі.

• Ольга Перфілова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює 2 місяці, нарікань немає.
    Легка настройка, працює справно гарний дизайн.

Достоинства:
    Ціна/якість
    Недостатки:
    Не виявлено
  • Олександр Тимошенко

Стабільний сигнал. Як в 2.4 G так і в 5G
    Бюджетне рішення для недорогої конфігурації мережі

Достоинства:
    Стабільний Wi-Fi сигнал
  • Дмитрий Артамонов

гроші = якість

Достоинства:
    5g wifi дає 100мбіт на смартфоні, всього - дві мережі, 2.4Г та 5Г, це зручно
  • Юра Кушина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже оперативно виконали замовлення!! Сервіс Розетка як завжди на висоті.

Достоинства:
    Оперативність.
    Недостатки:
    Поки не виявлено.
  • Александр Зосим

Супер

• Николай Калашлинский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший,простая настройка, надёжная работа.

• Дмитро Нестеренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через рік постійно злітає сігнал, перепрошивали, не допомагає.

• Роман Берлов

Теж перепрошивав, ніхрена не допомагає, видно апаратна частина неякісно зроблена

• Андрей Ревенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив декілька років тому, максимальна швидкість того провайдера була 100 мб/с, тому не було проблем, цього року перейшов на 1 гб/с, і яке моє було здивування що максимальна швидкість цього роутера 100 мб/с на 5 ГГц

Достоинства:
    Не дорогий, маленький
    Недостатки:
    максимальна швидкість вай фай 100 мб/с
    • Сергей Мазун

Безглуздий коментар. Якщо в нього швидкість LAN 100Мб/с то і WiFi швидше не буде. В описі товару все є.

• Егор Казаков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер создаёт 2 сети - 2,4 и 5 ГГц. Монтируется на стену. По квартире без проблем работает.

Достоинства:
    Доступная цена, Быстрый WiFi
    Недостатки:
    Не обнаружил пока что, время покажет
  • Марта Гнатишин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює добре, зауважень на разі нема.

• Виталий Мороз
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через рік чомусь перестали працювати всі LAN порти крім 1-го. Скидання не допомогло. В налаштуваннях нічого не змінював. Незрозуміло.

Вітаю.
      В цьому випадку, радимо звернутися до сервісного центру, для диагностики роутера.
      ссылка

• Виталий Мороз

Дякую ви дуже допомогли. Це не вихід для мене. Порадьте ще шось дієве.

• Катерина Кошелєва
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює без збоїв, в однокімнатній квартирі, нарікань нема.

• Дмитро Головко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Краще купити дешевше без 5 мегагерц, бо на точки з 5 мегагерцами іноді хуже інтернет чим на 2.4, а так зазвичай однаковий ще точка з 5 мегагерцами слабо достає, а прямо біля ліжка ставити не можна загалом марна функція.

Достоинства:
    Легка настройка, розмір, дизайн
    Недостатки:
    Радіус
    • Саша Бушинський

Для того щоб розуміти де ставити роутер і для чого різні діапазони потрібно читати про це, а не купити не розуміючи і потім жалітись.

В 5Ггц швидкість висока і перешкод меньше але поганий зв'язок через стіни.

2,4 пробиває далі але варто розуміти що зараз майже всі використовують цей діапазон тому перешкод більше і все залежить від того скільки роутерів в діапазоні доступу використовують в данний момент цей зв'язок. Чим більше пристроїв тим більше перешкод. Коли в будній день в багатоквартирному будинку майже ніхто не підключений до роутерів то перешкод мінімум і все працює окей, а вот наступає вечір і починаються танці з бубном.

І що означає що ставити біля ліжка не можна? Точка передавання близько? Просто проблеми висосані з пальця і не варті уваги. А взагалі роутер класний) простий і відносно не дорогий.

• Руслан Березовський

Проблем не має.

• Тарас Малих
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував батькам і не вдалося налаштувати на відстані. Довелося самому їхати і налаштовувати

Достоинства:
    Працює :)
    Недостатки:
    Англійський інтерфейс
  • Максим Кімаєв

Рекомедую.

Достоинства:
    За свої гроші топ роутер
  • Павел Стоцкий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все ок, але 5 ГГц працює погано, бо навідріз відмовляється бачити нові драйвера (21 рік і старше) для інтелівських мережевих карт.

Достоинства:
    Більш-менш стабільно
    Недостатки:
    5 ГГц працює тільки зі старими драйверами

Доброго дня. Рекомендуємо звернутися на гарячу лінію TP-Link Ukraine, і наші інженери вас проконсультують. Номер телефону: 0 800 50-55-08, режим роботи: ПН-ПТ 9:00 – 18:00. Також, ми можемо бути не на зв'язку під час повітряних тривог. Якщо у Вас залишились питання, можете задати їх на нашу пошту [email protected]

• Саша Бушинський

У ввс проблеми не з драйверами а з розумінням. В роутері багато налаштувань. Чому не включити голову і не почитати що пишуть? Те ж саме було і в мене. Все вирішилось декількома конкретними налаштуваннями роутера)

• Павел Стоцкий

Шановний пан Бушинський не зрозумів, в чому моя проблема, але дає кваліфіковані поради)

Я живу в приватному будинку, навколо практично вільна від хвиль територія, і проблема полягає в поганому конекті, а, точніше, неможливості підключення до 5Ггц мережі при оновленні драйверу до версій 2021 року і новіше. Остання версія драйверу для Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz - 22.10.0.7, якій вже три роки. Аналогічна проблема на інших пристроях з інтелівською мережевою картою. Експерименти з каналами, шириною каналу та режимом не допомогли - навіть зараз після включення ноутбука процес підключення до 5Ггц мережі іноді триває хвилину-дві та супроводжується помилками "ошибка подключения". При цьому до якості з'єднання чи мережі 2,4 Ггц в мене питань немає - з'єднання не відвалюється практично ніколи, а 2,4 працює навіть з новими драйверами.

На гарячу лінію я звертався, спеціаліст мені відповів, що "якщо на старому драйвері працює - то хай на ньому і працює", що дуже класна відповідь, за яку я щиро вдячний.

• Олена Гогон
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Для двухкімнатної квартири те що треба - навіть на балконі норм ловить

Достоинства:
    безперебійний сигнал
  • Евгений Кожарин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

5 G -очень редко, все время подвисает, нужно -вкл. выкл. На втором этаже инет ели -ели.

Достоинства:
    Не обнаружил
    Недостатки:
    Никому не советую.
  • Андрій

Маршрутизатор сподобався

Достоинства:
    Стабільна робота на 2.4ГГц
    Недостатки:
    5 ГГц лише на відстані 1-2м
  • Дмитрий Семенов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Очень слабый сигнал 5 G, часто рвется. Роутер для одной комнаты. 2,4 - норм более менее.

Достоинства:
    Недостатки:
    5 G очень слабо

Доброго дня. На відміну від виділеного мережевого кабелю, середовище передачі даних в Wi-Fi більшою мірою схильне до перешкод. Крім цього, під час передачі даних через Wi-Fi використовується багато службової інформації, шифрування даних і напівдуплексний характер передачі (окремо прийом, окремо передача, а не одночасно, як в кабелі Ethernet), що також впливає на швидкість роботи мережі.

• Спекторський Ігор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

З часу придбання (трохи більше місяця) не було жодного збою з вини модема.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Немає кнопки вимкнення, але вона не надто й потрібна
  • Юра Воронков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Лучше доплатить и взять лучше

Достоинства:
    никаких
    Недостатки:
    часто отваливается, обновленых прошивок на него тоже не выходят, ну и всего 100 МБ порт
    • redee

Именно так - пропадает интернет примерно раз в 2 дня, бывает чаще.
      Лечится выключением / включением, затем передергивание кабеля инета по WAN порту.
      Tp-Link уже совсем не тот что был раньше, совсем испортился.
      Лучше доплатить и взять Keenetic.

• redee

Именно так - пропадает интернет примерно раз в 2 дня, бывает чаще.
      Tp-Link уже совсем не тот что был раньше, совсем испортился.
      Лучше доплатить и взять Keenetic.

• Олексій Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупался для дачи, но оказалось у него слабый сигнал. Стоит на 1 этаже. 2.4G в доме покрытие нормальное, 15 метров на противоположную сторону дома, на улицу не "достаёт", а 5G даже не работает на 3-м этаже.

Достоинства:
    Цена.
    Недостатки:
    Слабый сигнал.
    • Вячеслав Хромяк

5G хвилі мають менший діапазон ніж 2.4