TP-LINK EAP110

Отзывы покупателей о TP-LINK EAP110 30

Купив декілька днів назад. Та точка, що приїхала мені відрізняється від тої, яка показана на сайті. Це нормальне явище?
Достоинства: ціна, непоганий вигляд, зручне кріплення
Недостатки: поки не виявив
Доброго дня, Ярослав! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
В чем отличие TP-LINK EAP110 от TP-LINK EAP115 ???
Денис Медведев
У 110 питается только от POE, а у 115 есть порт для адаптера.
Эта точка доступа является самостоятельной единицей или она должна работать в паре с маршрутизатором?
Представитель TP-Link
Александр, эта точка должна работать вместе с маршрутизатором.
#33200820
Можно ли использовать за границей?
Представитель TP-Link
Добрый день. Да, конечно можно.
#32919054
Доброго вечора.Таке ось питання.До цієї точки доступа потрібно підключати сам wi fi роутер?
Представитель TP-Link
Добрый день. Не обязательно Wi-Fi роутер, но кабинетный роутер нужно.
Алекс Эй
Читайте инструкцию с офф. сайта.. вам станет понятно осилите ли вы его настройку
Купив 1 точку напевно рік назад, поки всім задоволений. Як не дивно, сигнал проходить через стіни краще ніж у TL-WR940N (хоча мало би бути навпаки). Через що планую замінити деякі точки на ці.

Тому запитаня до представника компанії:

1) наявний Dell'овський свіч до якого все приєднується і який дає інтернет + живленя на точки W-AP92. Чи не буде ось це живлення проблемою для цієї точки (зокрема для порта в адаптері в який і буде входоти кабель від свіча)?
2) на яку максимальну довжину є можливість забезпечувати живлення через PoE для цієї точки? на 70-80 м. потяне чи ні?
Достоинства: Наявність PoE адаптера в комплекті. Зручність у використані. Зручне кріплення на стіну.
Микола ЄрмоленкоУже купил
Дуже дякую за Ваш відгук.
Так дійсно техніка з проекту "Вікритий світ" ну і вже дещо своє. Тобто якщо купити точки з PoE 802.11af вони зможуть отримувати живлення безпосередньо з цього свіча, що нам встановили в рамках проекту?
І, якщо можете, скажіть будь-ласка причину чому згорів ваш Dell-овський свіч. Бо річ все ж таки досить вартісна і хочеться, щоб він пропрацював чим найдовше.
Сергей Мартыненко
Добрий вечір. Наш Dell згорів від перепаду напруги в мережі, погоріли модем, 1 роутер Wi-Fi та декілька портів в звичайному свічі 16портовому... Перейшли на Linksys PoE на 16 портів. AP92 кормляться від нього нормально. Ось такі справи.
Сергей Мартыненко
А ще плануємо докупити EAP220 для розширення мережі.
Доброе время суток! Как восстановить пароль ? ресет конечно пробовали.
Достоинства: ?
Недостатки: ?
Представитель TP-Link
Добрый день. После сброса до заводских установках подключите точку доступа кабелем к ПК, и выполните настройку заново.
Замовив даний роутер, але він мені не підійшов (потрібен був маршрутизатор який я зразу і замовив). Використав функцію "Повернути товар",все відправив. В який термін мені повернуть кошти?
Марк
Протягом тижня, якщо не помиляюся
Евгений Аксёнов
Это не роутер, а точка доступа. Роутер и маршрутизатор - это одно и тоже.
Скажите есть такой роутер, чтоб мог объединится с этой точкой доступа в одну бесшовную wi-fi сеть? Именно бесшовную, иначе устройства типа айфонов будут зависать при одинаково назвагных точках.
Достоинства: Цена
Недостатки: Пока не знаю
#29219984
Сколько одновременных подключений потянет?
Достоинства: ?
Недостатки: ?
Представитель TP-Link
Рекомендованное количество беспроводных клиентов: до 60.

Достоинства
Недостатки