Код:  112006208

Відгуки покупців про Універсальний, ударостійкий захисний кейс для зберігання геймпадів PlayStation 3 / PS4 / Xbox One / Switch Pro від YouWin (YW-01) 15

• Універсальний, ударостійкий захисний кейс для зберігання геймпадів PlayStation 3 / PS4 / Xbox One / Switch Pro від YouWin (YW-01) фото від покупців 1
  • Універсальний, ударостійкий захисний кейс для зберігання геймпадів PlayStation 3 / PS4 / Xbox One / Switch Pro від YouWin (YW-01) фото від покупців 2
  • Універсальний, ударостійкий захисний кейс для зберігання геймпадів PlayStation 3 / PS4 / Xbox One / Switch Pro від YouWin (YW-01) фото від покупців 3
  • Універсальний, ударостійкий захисний кейс для зберігання геймпадів PlayStation 3 / PS4 / Xbox One / Switch Pro від YouWin (YW-01) фото від покупців 4
  • Універсальний, ударостійкий захисний кейс для зберігання геймпадів PlayStation 3 / PS4 / Xbox One / Switch Pro від YouWin (YW-01) фото від покупців 5

• Артур Ткаченко
    • Продавець: UrbanDreams

Гарна, зручна і крута штука, для боксовського геймпаду підходить ідеально, якістю задоволений. Дякую продавцю за швидке відправлення

Переваги:
    Всі
    Недоліки:
    Відсутні
  • Владислав Кнуров
    • Продавець: UrbanDreams

Отличный кейс. Лучше не нашел.

Xbox one поместился идеально, ничего не нажато и не задавлено, верхняя сетка аккуратно прижала стики, все ок. Лежит уверенно, не болтается.

Покупкой доволен, рекомендую )

Переваги:
    Прочный, выглядит надёжным, кнопки геймпада не упираются в стенки аж до нажатия. Цена.
    Недоліки:
    Не обнаружено.
    • Продавець UrbanDreams

Щиро дякуємо за Ваш відгук :) Раді, що замовлення Вам сподобалось )

• Валерий Евстратенко
    • Продавець: UrbanDreams

В целом хороший кейс, но подходит не для всех геймпадов. Проверял на xbox one, gamesir t4 pro и dualshock 4. Xbox и gamesir отлично поместились внутри, но геймпад от sony не влазит.

Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    Не подходит для геймада от playstation 4
  • Виталий Нечипорук
    • Продавець: UrbanDreams

Якість добра, ховаю геймпад від хуанхе, зручно ховати і навушники в міні карманчик

Переваги:
    Супер річ рекомендую
  • Анатолий
    • Продавець: UrbanDreams

В целом, это лучшее, что я нашёл.

Переваги:
    Довольно хорошее качество
    Недоліки:
    Не слишком надёжная фиксация геймпада внутри (xbox)
    • UrbanDreams

Дякуємо за Ваш відгук :)

• Сергій Бугайов
    • Продавець: UrbanDreams

Комплектний геймпад від Xbox One X влізає, від PS4 - ні (навіть без шансів). Опис товару не відповідає дійсності

• Игорь Фомичев

Здравствуйте!
    В этот чехол влезет геймпад Razer Raiju Tournament Edition?

• UrbanDreams

Доброго дня. Швидше за все підійде ) Нажаль у нас немає точних розмірів геймпада Razer Raiju Tournament Edition, щоб дати відповідь з 100% вірогідністю

• Андрій Мельник
    • Продавець: UrbanDreams

А влізе туди 2E-UWGC-C04 ?

Доброго дня. Так )

• Дмитрий Михальский
    • Продавець: UrbanDreams

Подойдёт ли для джойстика для Switch (стандартный, не Pro) и PlayStation 2?

Доброго дня. Так, підходить

• Cергій Ясінський
    • Продавець: UrbanDreams

Придбав такі кейси (2шт) для своїх джойстиків від Xbox One S третьої ревізії. Загалом товар не поганий, якістю матеріалу я задоволений. Єдине що трохи не задовільнило - так це те, що внутрішніми розмірами кейсу не передбачено можливість використання на джойстиках силіконових чохлів. З чохлами джойстик не так ідеально сідає в кейсі, потрібно потиснути джойстик, щоб посадити його на місце в кейсі, при цьому стінка кейсу натискає на кнопки RB та LB, сітка, що відділяє кишеню всередині кейсу, також тисне на стіки коли закривється кейс. Але за таку ціну подібного товару я не знаходив.
    В самому кейсі я б додав ремінці або резинки, що фіксували б джойстик всередині, збільшив би розмір самого кейсу, передбачивши наявність чохлів на джостиках,і кишеню вшив би до протилежної стінки від місця постановки геймпаду, щоб таким чином унеможливити тиск будь-чого на сам геймпад всередині кейсу.

Переваги:
    Міцний, компактний
    Недоліки:
    Внутрішніми розмірами кейсу не враховано можливе використання чохлів на джойстиках
    • UrbanDreams

Дякуємо за Ваш відгук і слушні пропозиції :)