Відгуки покупців про Безкаркасне крісло мішок груша Овал Coolki XXXL 100x140 Чорний (Оксфорд 600D PU) 67

4,9

• Богдан

Отличное кресло

Переваги:
    Огромное и очень удобное
    Недоліки:
    Нет)
    • Продавець Coolki

Дякуємо за відгук, Богдане. Дуже приємно, зо ви задоволені. Гарного дня)

• Продавець Coolki

…що…

• Дмитро Жорник
    • Колір: Світло-блакитний

Отличное кресло, прочный материал, однозначно рекомендую)

• Продавець Coolki

Дякуємо за відгук, Дмитро. Гарного дня))

• Полина Козич
    • Колір: Оливковий

Кресло отличное, брала с дополнительным чехлом.
    Пользуемся несколько месяцев, ткань в отличном состоянии.

• Продавець Coolki

Доброго ранку) Дякуємо за відгук) дуже приємно, що ви задоволенні) Гарного дня)

• Ольга Бурко
    • Колір: Темно-коричневий

Мешок очень хорошего качества, цвет насыщенный. Я брала самый большой -- сидеть очень комфортно. Сервис на самом высоком уровне, после заказа сразу же перезвонили, через три дня сделали изделие, отправили по укрпочте, за доставку получились копейки. По Киеву отправляют на такси. Очень рекомендую

Переваги:
    Качество, внешний вид, комфорт, быстро изготавливают и доставляют
    • Продавець Coolki

Дякуємо за відгук) дуже приємно, що ви задоволені кріслом) бажаємо найкращого)

• Денис
    • Колір: Жовтий

Спасибо! Всё отлично!

• Продавець Coolki

Доброго дня. Дякуємо за відгук! Дуже приємно, що ви задоволенні товаром та сервісом) Приємного користування) Гарного дня)

• Тетяна
    • Колір: Бузковий

Дякую, крісло-мішок чудове. Дочка у захваті)))

Переваги:
    - якісна тканина
    - можливість замовити внутрішній чохол
    - для всієї родини
    - швидке виконання замовлення
    • Продавець Coolki

• Оксана Мандзюк
    • Колір: Чорний

Придбали собі 2 таких крісла-мішки і одне в подарунок. Товаром дуже задоволені! Відмінна якість і пошив. Всі 3 замовляли з додатковими внутрішніми чохлами, для надійності і верхній можна попрати. Менеджер зразу зв'язався зімною і надав зорошу консультацію! РЕКОМЕНДУЮ!

Переваги:
    Якість та обслуговування!
  • Оксана
    • Колір: Фіолетовий

Придбали 3 таких клісла. 2 собі і 1 в подарок. Дуже зручні,а головне з хорошої якості. Менеджер Антон мені дуже ввічливо допоміг підібрати! ПРОДАВЦЯ І ЙОГО ТОВАР РЕКОМЕНДУЮ!!!!!

Переваги:
    Товар якісний і продавець відповідальний!
    • Продавець Coolki

Дякуємо за відгук, Оксано. Дуже приємно, що ви задоволенні) гарного дня)

• Сергей Каракай
    • Колір: Чорний

Хороший бескаркасник. Брали чёрного цвета + дополнительный чехол. Доставка Укр Почтой до 100 гривен. Приехал в удобной форме (вытянутая толстая колбаска). Легко поместился в багажник легкового авто со сложенными сиденьями. В других магазинах покупали подобные, там приезжал в форме мяча. Проблемно такие было засунуть на заднее сиденье. В багажник легкового авто вообще не пролазил.

Переваги:
    Удобное, красивое
    Недоліки:
    Не обнаружено
    • Продавець Coolki

Доброго дня, Сергій. Дуже приємно, що ви задоволені кріслом. В нас, якщо чесно, не вдавалося покласти таке крісло в багажник, тільки на задні сидіння) Дякуємо за відгук) Гарного дня)

• Ольга Яковенко
    • Продавець: Coolki
    • Колір: Чорний

Купували крісло у листопаді минулого року
    Дана модель досить зручна, м'яке
    Можна, навіть, і заснути у ньому)
    Продавець зв'язався швидко з нами, уточнив умови оплати та доставки
    Все швидко, ввічливо та комунікабельно)
    Рекомендую на 100%

Переваги:
    Комфорт, доставка, оплата
    Через деякий час зв'язалися зі мною, запитали чи все добре з виробом, і чи немає нарікань
    Цінять покупців️
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Продавець Coolki

Доброго вечора, Ольга) Дуже приємно, що ви задоволені кріслом та сервісом) Велике дякуємо за відгук) Бажаємо тілки нвйкращого)