Картка Rozetka

Відгуки покупців про Дутики жіночі на блискавці Verona чорні 36

Код:  132690632
Оцінка користувачів 4.75/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Надежда Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 38

    Все отлично.
    Быстрая отправка за что отдельное спасибо.
    Сапоги подошли как раз по ноге.
    Я одни такие уже сносила, решила ещё одни такие же приобрести.

    Переваги:
    То что они однотонные, без всяких цветочков. Ну и конечно цена.
  • Наталія Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 39
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Замовлення обробили та надіслали оперативно, товар відповідає опису, фото та розмірній сітці. Сьогодні відтестувала на сніжній погоді при нульовій температурі. Взуття легке, тепле, водонепроникне, але знайшовся один значний недолік як на зимову моделі: хоча підошва і рифлена, але зчеплення між нею та поверхнею дороги відсутнє, тому слизько навіть на відносно нековзкій сніговій поверхні. Відповідно, потрібно докупити льодоступи. Також зверніть увагу, що, на відміну від західних аналогів, де поролонові або інші вкладки можна витягти і випрати окремо, у цій моделі все вшите намертво. Вердикт: добре підійде для періодів відлиги, але на слизькій поверхні може підвести, тому у якості основного взуття на зимовий сезон не рекомендую, хіба що у якості запасного варіанту або у комбінації із льодоступами

    Переваги:
    Форма, розмір, колір відповідають заявленим
    Недоліки:
    Відсутність зчеплення матеріалу підошви з поверхнею
    • Відповідність повноті

      Середнє

    • Відповідність підйому

      Середній

    • Відповідність розміру

      Відповідає

  • Лидия А***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 39

    Рекомендую.Отличный продавец.Товар соответствует качеству.Покупкой довольна .Всё чётко быстро и оперативно.Подовец постоянно на связи.Большое спасибо.

  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Покупал сестре.
    Сапоги оказались на удивление красивыми, качественными и стильными, лучше, чем выглядят на фотографиях. Все материалы очень приятные на ощупь, тёплый мягкий мех. Комфортные внутри и красивые снаружи. Сестра очень довольна. Спасибо! :)

  • Надежда Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 37

    Отличные сапоги, как раз на мой 37 й.

    Переваги:
    Однотонные, темные и теплые.
    Недоліки:
    Нет
  • Марина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 39

    Після замовлення уточнила розмір устілки. Все підійшло.

    Переваги:
    Теплі, та зручні. Рекомендую.
    Недоліки:
    Покищо немає.)
  • Александра П***
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 40
    • Загальне враження

    На свой 39 взяла 40, но в теплом носке все равно надавили мне на большой палец. Из-за того что резиновая часть заканчивается относительно высоко и они мне маломерят еще и сползает в них носок.

    Переваги:
    Внешний вид - аккуратные, без стразов и дурацких надписей
    Недоліки:
    сильно маломерят, жесткие
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність розміру

      Замале

    • Комфортне для температури до

      -15°C

    • Лена К***

      ви по розміру стельки беріть а не по розмірам ,давно по розмірам не беру

  • Анастасия
    Відгук від покупця. Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 38

    Прикольные! Качество хорошее, очень теплые. Снизу калоша - отталкивает воду, сверху мягкая ткань. Чуть чувствуется переход от резины к манжету. Но на нашу зиму выйти, пройтись - хоть в снег, хоть в грязь)
    По размеру подошли, брала 38 (такой и ношу)

    Переваги:
    Теплые, не пропускают воду снизу, очень лёгкие
    Недоліки:
    Немного неудобные на щиколотке, но не критично
    • Лейла-Анастасия К***

      Охрана отмена. После нескольких носок, вставка с мехом разошлась по шву и стелька начала отсоединяться. Причем это только на одном так, на втором вставка как будто чуть большего размера и так не натягивается, все целое. Тем не менее, не холодно. Там есть ещё слой паралона. Думаю попробовать купить дополнительную вставку

  • Анна П***
    Продавець: Justa. Колір: Чорний. Розмір: 41

    Чобітки повномірні але так виплавлені, що нога постійно ковзає вперед і тисне в пальці