Картка Rozetka

Відгуки покупців про Ортопедична подушка для сидіння Model-1 від Correct Shape, чохол замша на дайвінгу, колір Чорний, 45х38х6,5 см

Код:  147483688
Оцінка користувачів 4.92/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    12 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Андрій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Подушка якісна, але доволі тверда, мені не підійшла. А знайомій підійшла. Тому враховуйте це момент.

  • Ганна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Відчуття сидіння на най супер, дійсно розгружає
    спину, покупкою задоволена!

    Недоліки:
    Поклали на дерев'яний лакований стілець, і дуже швидко від резинового покриття подушки знизу залишились плямами на стільці, не відмиваються. тому будь те обережні якщо не хочете зіпсувати вигляд стула
  • Олексій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Дружині, сподобалось. Використовує на роботі

    Переваги:
    Не болить спина
    Недоліки:
    Відсутні
    • Продавець  Орторія

      Вітаємо. Дякуємо за позитивну оцінку. Здоров'я Вам і Вашій родині. Чекаємо на Вас знову)

  • Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Мав неприємний досвід з іншою, значно дешевшою подушкою - неякісне наповнення "здулось" за місяць... тож довго вагався, чи варто пробувати цю. Але ось вже 4 місяць щодня користуюсь нею - жодних ознак "здуття" чи деформації. Звісно, вага в мене вкрай низька - але я проводжу за комп'ютером від 8 до 16 годин щодоби. Раніше це призводило до багатьох проблем та дискомфорту. Наразі я забув про більшість з них (хоча звісно, не варто забувати про звичайне ходіння для підтримки м'язів у тонусі).

    Загалом, ця штука окупила себе повністю. Якщо витримає хоч кілька років без помітної втрати форми - взагалі імба.

    Переваги:
    Наповнювач не втрачає форму, збалансована та враховує анатомію, має виріз для "дихання ср*ки", зйомний чохол на блискавці
    Недоліки:
    Де ти, бляха, була попередні 5 років... попри шиповане дно - трохи ковзає по текстильному сидінню. Також зменшує висоту й робить незручними нерегульовані підлокітники (мені не критично, використовую стіл)
  • Артем С***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Дуже сподобалась подушка, без неї інколи таке враження відсижував якийсь нерв і була гостра біль. Як почав сидіти на ній, то взагалі нічого не болить.

    Переваги:
    Якість, зручність
    Недоліки:
    Не виявив
  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Гарна якість та акційна ціна!)
    Дуже відповідальний продавець, проконсультували та допомогли обрати модель.
    Відправка одразу.

    Переваги:
    Якість, зручність у використанні, незамінна при паропроктиті та геморої, також при проблемі з хребтом та курником.
    Недоліки:
    Не виявив.
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Непогано розвантажує поясницю

    Переваги:
    Комфортна
  • Бойко Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Подушку брали на подарок 2 месяца назад. Человек, который пользуется, доволен, жалоб на боли в спине после рабочего дня теперь нет.) Хочется отметить сервис магазина. При покупке возникла необходимость замены чехла. Магазин отреагировал мгновенно, все заменили оперативно.

    • Продавець  Ортория

      Вітаємо та дякуємо за довіру! Корситуйтеся із задоволенням, чекаємо вас знову в нашому інтернет-магазині. Гарного дня!

  • Олександр В***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Перші враження тільки позитивні!
    Згодом, звісно, доповню відгук.
    У мене грижа в крижовому відділі хребта та ущімлення сідничного нерва. Робота сидяча, тому треба ще спробувати в роботі.
    При вазі в 75кг м'якість подушки здається ідеальною, особливо не відчуваю її.
    При бокових наклонах в сидячому положенні компенсує наклони тазу, це дуже круто!
    Дякую продавцю за товар та гарний сервіс!

    Переваги:
    Дуже зручна.
    Недоліки:
    Внутрішній матеріал на дотик липкий, до нього все липне, тому здається брудним. Та це недолік лише для естетів!) Можливо можна виправити ситуацію звичайною дитячою присипкою.
    • Продавець  Ортория

      Вітаємо та дякуємо за довіру! Корситуйтеся із задоволенням, чекаємо вас знову в нашому інтернет-магазині. Гарного дня!

  • Олена Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Хорошая подушка! Покупала для мужа потому-что он целый день работает за компьютером.
    Не скользит, кажется твёрдой, но при сидении этого не ощущается, очень конформно.

    Переваги:
    Удобная, выполняет свои функции
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Ортория

      Вітаємо та дякуємо за довіру! Корситуйтеся із задоволенням, чекаємо вас знову в нашому інтернет-магазині. Гарного дня!

  • Татьяна З***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Очень рекомендую для людей с проблемами в пояснично-крестцовом отделе позвоночника. Уменьшает давление и боль при длительной сидячей работе. Не скользит на кресле.

    Переваги:
    Очень рекомендую для людей с проблемами в пояснично-крестцовом отделе позвоночника. Уменьшает давление и боль при длительной сидячей работе
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Ортория

      Вітаємо та дякуємо за довіру! Корситуйтеся із задоволенням, чекаємо вас знову в нашому інтернет-магазині. Гарного дня!

  • Олеся Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Подушка очень удобная! Спасибо за оперативность!

    • Продавець  Ортория

      Вітаємо та дякуємо за довіру! Корситуйтеся із задоволенням, чекаємо вас знову в нашому інтернет-магазині. Гарного дня!

  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Орторія

    Чудова річ. Перестав відчувати, що на чомусь сиджу. Настільки дає легке відчуття. Рекомендую

    • Oleksandr K***

      А Ви виктристовуєте на аато чи в офісі?

    • Продавець  Ортория

      Вітаємо та дякуємо за довіру! Корситуйтеся із задоволенням, чекаємо вас знову в нашому інтернет-магазині. Гарного дня!