Картка Rozetka

Відгуки покупців про Універсальний підстаканник для коляски (№1)

Код:  173661237
Оцінка користувачів 4.7/5
на основі 131 відгук
  • 5 зiрок
    95 оцінок
  • 4 зiрок
    11 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • AI аналіз відгуків
    88 відгуків:  позитивний – 78% , нейтральний – 14% , негативний – 8%
    Всього проаналізовано 88 відгуків. Здебільшого клієнти задоволені підстаканником для коляски, відзначаючи його універсальність, легкість кріплення та гарне співвідношення ціни і якості. Основними перевагами є зручність у використанні, можливість тримати різні ємності (бутилки, термочашки, великі стакани), міцне кріплення та швидка доставка. Разом із цим, деякі покупці скаржаться на нестійкість або хиткість для паперових чи маленьких стаканчиків, а також невідповідність для пласких/незвичних ручок на деяких візках.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Екатерина И***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Не зручний абсолютно, стакан кави не стане.
    Пляшка чи термокружка ок.

  • Кристина Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Отличный гаджет
    Хорошо держит воду и стакан кофе
    Советую

    Переваги:
    Очень удобно
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Кріплення дуже сильно хитається. Неможливо щось взагалі ставити, випадає на раз-два.

    • Продавець  Смайлик

      Добрий день. Ви не заклацнули до кінця. Перегляньте відеоогляд товару,там детально показано як правильно закріпити підстаканник.

  • Денис Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Для пляшки з водою не підійде.
    Лимонад в стакані 0.5 також тримає невпевнено й його легко вибити або вивернути легким рухом чи ямкою на шляху

    • Продавець  Смайлик

      Доброго дня. Стакан міцно кріпиться,потрібно його защолкнути на кріплення,до кінця.

  • Ігор Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    За свої кошти топ

    Переваги:
    Проста і надійна фіксація, смужка що б не царапати каляску у комплекті
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Вікторія Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    При першому використанні відпав з термокружкою. Потім трохи сильніше затягнули, наче тримається.

    Переваги:
    Поміщається термокружка на 0,5 л
    Недоліки:
    Крутиться в різні сторони сам підстаканник
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня! Крутиться по осі,для того щоб можна було кріпити не тільки на ручку а ще на раму. А для фіксації кута нахилу,є дорожчі варіанти ціною від 330грн.

  • Антон М***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Універсальний тримач

    Переваги:
    Легкість встановлення
    Недоліки:
    Тримає малі стакани, бо фізика проти високого центру тяжіння
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Катерина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Призначений лише для термоса або термочашки. Звичайний паперовий стакан перевертається, стискається і рідина виливається. Частина, в яку вставляється стакан - хитається і не закріплюється статично.

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Аліна
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Анна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    непоганий підстаканник на свої гроші.
    довелось погратись, бо рама на візочку зроблена із пласкої труби (anex m type) і підстаканник стає криво.
    нормально стає поверх рідного кріплення підстаканника, бо там труба товща і можна встановити підстаканник вертикально.
    крім того, підходить на рідне кріплення сумки

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Касян А***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Все супер

    Переваги:
    Все супер
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Виктория К***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Хороший товар ,все работает .Быстрая доставка. Благодарю!

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Юрій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    50х50

    Переваги:
    Стильний, регулюється вздовж, універсальний
    Недоліки:
    Дряпає термос, збоку стирчить (ліфт, вузькі коридори тощо)
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня! (Ви можете прикріпити з внутрішньої сторони і небуде стирчати)

  • Олександра
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Дякую, підстаканник прийшов швидко. Поки все подобається. Дитяча бутилочка вміщається.

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Ольга Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Була приємно здивована. За таку ціну отримала товар хорошої якості. Для стаканів будь якого розміру. Добре тримає стакан.

    Переваги:
    Універсальний, легко встановити, ціна
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Марина Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Зручний у використанні.Дякую

    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Євгенія А***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Товаром задоволена, кріплення підходить під різні рукоятки, кути нахилу.
    Єдине - невеликий картонний стаканчик з кав‘ярні не стане, буде закороткий, але це й очікувала.

    Переваги:
    Універсальний
    Недоліки:
    Маленькі картонні стаканчики закороткі
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Алина Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Підстаканник зручний для термочашок, пляшок з водою, середніх і великих стаканів з кавою. Кріпиться на все! Дуже легко і кріпко. Я задоволена.

    Переваги:
    Легке та міцне кріплення. Ціна
    Недоліки:
    Не знайшла
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Дарья Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    подстаканник соответствует описанию, очень довольна покупкой!

    Переваги:
    Отличный подстаканник, рекомендую
    Недоліки:
    нет
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня!

  • Людмила Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Пвдстаканник хороший, розрахований правда більше для пляшки або термокружки, а не для стаканчика з кавою ( трохи перетискає картонний стаканчик). Трохи «награлись» де б зручно його прикрутити на каляску Amex. Але загалом для свого цінового сегменту чудовий варіант, так як оригінальні стаканчики невиправдано дорогі. Було б непогано якби вони були не лише в чорному кольрі.

    Переваги:
    Хороша якість за доступну ціну.
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Чудовий підстаканник для коляски, якість та практичність - відмінні. В даному ціновому сегменті - без конкуренції. Замовляю вдруге.

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Олеся П***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Довго шукала підстаканник, так як оригінальний дуже дорогий. Цей підійшов чудово. Міцно кріпиться. Користуюсь бутилкою-термосом, яка досить важка - підходить ідеально. Для великого стакана теж підходить прекрасно. За такі гроші - отримуєш більше ніж очікуєш.
    Дякую продавцеві за швидку відправку.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Підходить до будь-якої коляски
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Діана Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Это НЕ подстаканник. Это максимум крепление под бутылку. Даже маленький стакан он сдавливает и ваш напиток и коляска будут выглядеть как на фото. Жалею о покупке, выкинутые деньги.

    Переваги:
    Крепится к коляске нормально
    Недоліки:
    Бесполезный кусок пластмассы
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня ! (мабуть це такий мягкий стаканчик,або розлилось під час їзди по ямах,бо даний товар тестували з стаканами з кавою,і багато таких фотовідгуків є,і всі позитивні)

  • Юлия М***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Подстаканником довольна. Легко крепится, хорошо держит стакан. Спасибо за быструю доставку.

    Переваги:
    Удобный, качественный
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Альона Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Дуже задоволена покупкою. Відправили швидко. Якісь хороша. Єдине що в мене така коляска, в якій ручка пласка, а не кругла. На такі ручки не прикріпиться жоден підстаканник. Це зрозуміла, коли почала кріпити, потім моніторити інтернет. Знайшла вихід, на фото видно. Можливо, в кого така ж ручка, мій відгук допоможе. Тримається добре. Гарно тримає стакан. Рекомендую

    Переваги:
    Легко і надійно кріпиться. Якість
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Яна Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Подстаканник Супер. Не болтается, крепко держится. Я очень довольна.

    Переваги:
    Крепление
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Богдана
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Все отлично, подстаканник легко крепится к коляске, удобен в использовании. Магазин очень оперативно отправил заказ.
    Рекомендую

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Анастасия Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Качество на высоте !
    Подошло к коляске m/type

    Переваги:
    Универсальный размер ( подойдёт к любой коляске)
    Недоліки:
    Не нашла
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Юля П***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Классный подстаканник )то что нужно )

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Мельник В***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Отличный подстаканник, покупал для байдарочного похода, пригодился на все 100%, как же это удобно, когда есть куда поставить стакан!

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Виктория С***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Вчера получила товар, легко установила, пока довольна, бутылочку держит хорошо, легко крутится, пластик вроде бы как легкий, но гибкий, невесомый. На коляске смотрится хорошо. Очень быстро получила обратную связь, забрала товар на следующий день.

    Переваги:
    Все отлично
    Недоліки:
    Пока не обнаружила, вот только на очень толстое шасси может не стать
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Татьяна Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Подстаканник хороший, но больше подходит для бутылки, чем для стакана с кофе

    Переваги:
    Крепление хорошее, подходит на любую ручку коляски
    Недоліки:
    Сильно сжимает стакан
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Володимир Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Хороший підстаканник, зручний.

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Елена П***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Брала для самоката. Пластик хороший, крепление удобное

    Переваги:
    Недорого и для любого руля, подходит как для стакана, так и для бутылочки
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Алена Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Гарна якість.

    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !

  • Анастасія Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Смайлик

    Хороший подстаканник, быстро пришел.

    Переваги:
    Универсальный подстаканник. Подошёл на нашу коляску anex m type.
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Смайлик

      Дякуємо за відгук і гарного дня !