- Alexander M***Відгук від покупця. Продавець: ЕлектроТема
Фото не відповідає дійсності. В цієї моделі відсутній цифровий індикатор напруги
- ЕлектроТема
Дякуємо за відгук. Фото замінено, із відповідальним співробітником провели роботу.
Готові надати додаткову знижку на наступну покупку у нашому магазині у якості sorry-бонусу. - Alexander M***
Дякую за увагу, але фото залишилось не зміненим
- Станіслав Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Брав щоб не вимикався монітор від ПК при низькій напрузі, стабілізатор не виправив це
- Недоліки:
- Чути часто якісь щелчки-звукі(наче щось перемикається)
- Альона Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
использую для холодильника уже несколько месяцев, все четко работает, спасибо
- Переваги:
- все работает
- Недоліки:
- -
Представник постачальникаДякуюємо за зворотній зв'язок
- ПЯТКОВСКИЙ С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купил для холодильника
А в описаним написано не использовать
При 160 вольт вирубаеться
Уходить
В зашиту.- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Не подходит для котлов.холодильник
Представник постачальникаТак, не підходить для холодильника, в додаткових матеріалах є інструкція, там вказаний перелік обладння, яке не можна використувати. Якщо у Вас збереглася заводська упаковка, не має слідів використання і стабілізатор в робочому стані, поверніть його нам.
- Євген Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарно працює
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Маша К***
Для газових котлів підходить ?
Представник постачальникаТак, підходить
- Ірина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Відповідає заявленим характеристикам, працює без нарікань
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Віталій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює.
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Євген К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Кнопка здохла одразу, перепаяв на прямоток, додав в корпус куллер на охолодження трансформатора, бо грівся шо пекло, в такій подобі витягає 800 ват навантаження норм, за свої гроші з мінімальним доопрацювання робоча річ
- Переваги:
- Недорогий
- Недоліки:
- Слаба кнопка, гріється
Представник постачальникаБракована кнопка
- ДанилоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Получил данный стабилизатор, осмотрел только коробку, запаковано все было нормально. Пришел домой, достал, а внутренности не прикручены, все шевелится когда чуть потрясешь. Включил так, работает, потом решил раскрутить, и проверить в чем проблема, думал болтик открутился, времени на возврат, или обмен у меня нету, да и возможности... Оказалось что была сломана ножка, в которую вкручен саморез, и она держала катушку обмотки. Проблему эту решил сам, вкрутив болт с гайкой в корпус, теперь все держится, комп не выключается с этим стабилизатором теперь, но то что приехал со сломанным креплением, не понравилось. Хорошо что рабочий хоть.
- Переваги:
- Вроде работает...
- Недоліки:
- Приехал со сломанным креплением катушки, внутри стабилизатора.
Представник постачальникаВибачте за незручності
- Володимир М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
На свої гроші хороший стабілізатор
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Швидко відправили. Працює. При пониженні менше 200 перемикався і видавав більше 220 - до 230. Тестував з комп'ютером, який при макс навантаженні споживає 500-550 Ват. Покупкою поки цілком задоволений!
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Данило
Подскажите пожалуйста, у вас монитор нормально работает с этим стабилизатором? Ато у меня когда стабилизатор клоцает, на секунду монитор отключается, и включается обратно, системный блок при этом не отключается.
Представник постачальникаДанило, спробуйте стабілізатор поставити подалі від монітора
- Торговецький В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює добре, час покаже,як.
- Переваги:
- Все відповідно параметрів.
- Недоліки:
- На даний момент не виявлено.
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- ЮрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
В характеристиках мах навантаження 1,2 кВ, на пристрої 0,8кВ
Представник постачальникаВ характеристиках вказаний коефіцієнт навантаження 0.8, мається на увазі перевод кВА в кВт, а на пристрої вказано максимальне навантаження при мінімальній напрузі.
- Вадим В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Судя по отзывам стабилизатор надежный
- Недоліки:
- Короткий шнур, внутри корпуса содержимое не зафиксировано
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Юрий С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Уже второй, холодильник MPM 125-CZ-11/Е держит ну и хорошо.
- Переваги:
- Цена, мощность
- Недоліки:
- Возможно чуть длинные провод питания нужен
Представник постачальникаДякуємо за відгук і рекомендацію
- Валентин П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Відмінний
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Тарас С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
вибухнув та задимівся рівно після терміну гарантії - 6 місяців (замовлення № 801 846 714 від 8 лютого 2024), не раджу!
- Переваги:
- немає
- Недоліки:
- згорів
Представник постачальникаЖодного разу не було такої ситуації, він не може вибухнути, він безпечний. Присилайте його нам, товар ще є на складі, якщо брак-замінимо.
- Олександр
Цікаво що в ньому могло вибухнути... конденсатори? Там же трансформатор і плата з кондьорами, це ж не УПС з аккумуляторами. Ви його розбирали дивилися, що там вибухнуло? Я не представник продавця, просто не хочу щоб він і вмене вибухнув.
- Тарас С***
вибух, дим, вибило автомат на лічильнику, не розбирав - викинув відразу
- Евгений Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все работает.
Представник постачальникаДякуємо за відгук
- Игорь М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Включил работает не гудит не шипит я доволен.
- Переваги:
- Не издаёт лишних звуков
- Недоліки:
- Пока нет
Представник постачальникаДякуємо за зворотній зв'язок
- Михаил Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В следующих ревизиях сделайте пожалуйста возможность крепления на стену.
Довольно таки странно и не логично что их здесь нет.- Переваги:
- Работает.
- Недоліки:
- Не бесплатно
Представник постачальникаДана модель не кріпиться на стіну,
- Роман Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Замечательный стабилизатор в своем ценовом диапазоне. Не греется, не шумит. Можно брать.
Представник постачальникаДякуємо за зворотній зв'язок
- Дмитро С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює два роки у гаражі з обланданням до 800Вт. Працює гарно. Один мінус - кнопка включення зламалась, але то дрібниці
Представник постачальникаМи можемо Вам відправити кнопку, тільки потрібно зрозуміти як це зробити)
- Олександр П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив на дачу для телевізора і апаратури бо напруга буває така,що навіть реле в магнітофоні ролік не піджимає. Зі стабілізатором все працює як атомний годинник
Представник постачальникаДякуємо за зворотній зв'язок
- Дмитрий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює. Проблем немає
Представник постачальникаДякуємо за Ваш вибір.
Приємного користування
- григорий д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Ни в коем случае не покупать !!!
Брал специально мощный на 1 ,5кВт.
В одной комнате он,во второй комнате другой фирмы...даже дешевле.
Работал минут 5 ,начал выбивать...потом выключился он и автомат стало выбивать...
В это время в сети было 226...23О вольт...лампочка горела зелёная...- Переваги:
- Ноль
- Недоліки:
- Все
Представник постачальника1,5кВА це не 1,5кВт
Максимальне навантаження становить 1,2кВт (зазначено в описі)
Як і будь-яку іншу електротехніку, стабілізатори не варто навантажуванти на максимум, а залишати 20% для пікових навантажень та стрибків напруги. При зменшенні напруги зменшується і потужність внаслідок чого спрацьовує захист- григорий д***
я и брал с запасом. если там аля 1200-хоршо если реально 800-900!(высшее образование по электронике). поставил на нагрузку до 100 ватт!!! а вы мне прописные истины! брак !
Представник постачальникаБудь-який брак має бути замінений на товар належної якості. Пропонуємо Вам звернутися до сервісного центру для гарантійного обслуговування стабілізатора
- татьяна с***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
К прибору вообще нет никаких претензий. Свою работу выполняет хорошо.
Претензии к магазину: написали одну дату доставки - а пришёл товар совершенно в другой день.
Продавец объяснил, что время такое....
У меня возникли проблемы с получением и лишние расходы, так как живу далеко то пункта выдачи и все вместе нанимаем транспорт, чтобы было не накладно одной.
Прошу, когда в день заказа пишите дату выдачи, в дальнейшем не менять ее.
Спасибо за понимание.- Переваги:
- Работает хорошо
- Недоліки:
- Нет
- Николай Н***
Здається представнику постачальника нічого відповісти.
- кралич о***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
нужен был стабилизатор для тв и пк . Прикинул где то на 1 Кватт. Выбрал этот так как в описании написано 1.2 Кватт. Но когда его получил оказалось что он на 800 ватт. при скачках напряжения выше 240 вольт стабилизатор выдает 198-200 вольт. А в остальное время показывает тоже напряжение что и в сети. Тоесть он не не выравнивает а росто резко сбрасывает напряжение на 198 вольт. И это только при подключенном телевизоре. А если в сети будет 200 вольт он что вообще в защиту уйдет ?
- Переваги:
- работает
- Недоліки:
- обман продавца
- Руслан Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Приобрел сие чудо для ПК, посмотрим что из этого выйдет.
Пока читал инструкцию - "логика покинула чат..." Все на фото.
Производитель почитайте значение логики и логичных связей...- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Инструкция
Представник постачальникаТам дійсно є технічна помилка. Захист від підвищеної напруги спрацьовує при 260В. Захист від пониженої напруги спрацьовує при 140В
Інструкції нової партії виготовлення вже виправлена ця помилка- Сергей К***
Взагалі там пишется про вихідну напругу, треба бути уважніше))
- кралич о***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
обман продавца. в описании 1.2 ква а в паспорте максималка 0.8ква. Как уже достало это враньне.
- Переваги:
- работает
- Недоліки:
- пока нету
- Александр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Приобрёл сие чудо на Розетке и не прогадал. По качеству очень даже хорошо, тяжелый, что говорит о хорошей начинке.
Поставил на компьютер, со своей задачей справляется.
Покупкой доволен на все 100%, тем более за такую цену (брал по акции).
Рекомендую.- Переваги:
- Добротно сделан, цена
- Недоліки:
- Пока нет.
Представник постачальникаДякуємо за вибір
Приємного користування
- Роман М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Працює без нарікань.
Представник постачальникаДякуємо за вибір та довіру
- ВладиславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Взяв на проблемний об'єкт для перевірки, де бували пару раз падіння навіть до 100, при короткочасних скачках до 140-198 спрацьовував нормально, повишає до 200-240. При менше 140 спрацьовує захист і вимикається. При переключенні просто клацає, працює безшумно. Навантаження було не велике 200-300 максимально. Зараз поставив на ПК і телевізор, в квартирі дуже рідко просідає до 198, напевно коли в будинку велике навантаження, тоді вмикається, і при 199+ вимикається, в звичайному режимі просто працює як мережевий фільтр. Не гріється зовсім. Покупкою задоволений. Старий під пк був набагато більший, важчий і гудів завжди. Єдиний мінус дуже короткий кабель, довжини не вистачило банально від розетки на підлогу поставити.
- Переваги:
- Компактний, тихий, холодний, 800Вт/ціна
- Недоліки:
- Дуже короткий кабель
- Олександр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Згідно характеристик повинен стабілізувати напругу від 140 В, на практиці вимикається при 180 В. Слабкий, кіловатний насос працює через нього хвилин 15 після чого стабілізатор вимикається, мабуть спрацьовує захист, бо достатньо теплий.
- Недоліки:
- не відповідає характеристикам
- сергей г***
если у вас напряжение в сети 180-190 вольт ЛЮБОЙ СТАБИЛИЗАТОР мощностью 1.2квт будет выдавать менее 1квт. это теория ее надо знать перед покупкой
Представник постачальникаДоброго дня. Інструкція містить інформацію про максимальну вихідну потужність стабілізатора при падінні напруги - 800Вт.
Для правильного вибору потужності стабілізатора (незалежно від виробника) радимо робити вибір за формулою:
VA = (P +20%)/0.8, де Р - максимальна потужність обладнання
- Чиженко Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Работает отлично. Без нареканий держит ПК со всем обвесом. Компактность. Клацает и не громко и не тихо, если есть перепады.
- Переваги:
- Цена/качество
- Недоліки:
- Не бесплатный
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хороший рекомендую!!!!
- Переваги:
- Хороший рекомендую!!!!
- Недоліки:
- Хороший рекомендую!!!!
- Оксана Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Блин,в е работает. Брали для котла. Регул рвет без проблем перепады. Падал со стула. Продолжает работать.
- Переваги:
- Работает поле падения.
- Недоліки:
- -
