Картка Rozetka

Відгуки покупців про Чайник Kamille 2 л. з нержавіючої сталі зі свистком КМ-0694BN

Код:  186434200
Оцінка користувачів 3.78/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олег М***
    Відгук від покупця. Продавець: Home Lidia. Колір: Сталевий. Об'єм: 2

    зручно, що не великий, тільки на 2 літра

    Переваги:
    свистить при закипанні води
    Недоліки:
    не виявлено
  • Дмитро К***
    Відгук від покупця. Продавець: Helga

    Чайник шматок г...
    Не рекомендую.
    Після трьох місяців використання думаю дай перевірю воду чи є накип на чайнику - немає. А іржа в чайнику є.

    Дивно дійсно чайник постійно з водою стоїть. Хм старанно використовую його вочевидь.
    Чи треба тільки на свята чаю нагріти і насухо одразу сушити?

    Маячня. На зв'язок ніхто не вийшов з представників магазину.

    При купівлі не звернув увагу, що є зазор між дном і стінками в середині.
    Та навіть якби звернув, ну чайник з неіржі.

    Короче нікому не раджу. Дякую за увагу. Сервіс на рівні плінтуса.

    Переваги:
    Немає як виявилось згодом.
    Недоліки:
    Нержавійка, яка іржавіє.
  • Наталія К***
    Відгук від покупця. Продавець: 43zt. Колір: Чорний. Об'єм: 2

    Чайник сподобався, дно дійсно подвійне, важке. Свисток працює не надто голосно, так і хотіла. Продавець відправив чайник швидко, за що вельми вдячна.

    Переваги:
    подвійне дно, свистить не різко
    Недоліки:
    кнопка підняття свистка знаходиться на металевому участку ручки, треба натискати не торкаючись металу, бо він гарячий. Це не надто зручно
    • Продавець  43zt

      Доброго дня. Дякуємо за відгук про наш товар. Користуйтесь в задоволення та будемо раді вітати знову Вас в нашому інтернет-магазині.

  • Олена М***
    Відгук від покупця. Продавець: Helga

    Так собі чайник. Купували ще коли він коштував 400 грн. Це його ціна. Зараз би не купила. Ручка гріється. Те що вона на половину залізна - мінус. Бо часто хапали і обпікалися. Треба постійно контролювати за що берешся.
    Через рік почав іржавіти зовні.

  • Светлана К***
    Відгук від покупця. Продавець: Helga

    Хороший чайник, без лишних запахов, если долго кипит, то ручка нагревается. Свисток не очень громкий, но нам как раз такой и нужен был.

  • Оксана
    Відгук від покупця. Продавець: Helga

    Чайник представлен к продаже с черной ручкой, но прислали с коричневой. Для меня не критично, но продавцу не помешало предупредить покупателя или сменить фото для продажи. Заказ быстро оформили и отправили. Продавца рекомендую.

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: LZ Home. Об'єм: 2

    Чайничек оказался чрезвычайно маленьким, с очень небольшим диаметром дня, от чего ставить его приходится на самую маленькую конфорку, а маленькая площадь дна маленькая конфорка=очень долго вскипает. Плюс в него вмещается даже меньше, чем 2л.

    Переваги:
    Красивый
    Недоліки:
    Слишком компактный
  • Ирина С***
    Відгук від покупця. Продавець: LZ Home. Об'єм: 2

    Чайник очень понравился. Небольшой, ручка металл и пластик, свисток громкий. Магазин отправил сразу, доставка УкрПочтой.

    Переваги:
    Красивый, свисток громкий.
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  LZ Home

      Дякуємо, що поділились враженнями! Приємного користування та звертайтесь знову:)

  • Тетяна
    Відгук від покупця. Продавець: ROYALHOME. Колір: Сірий. Об'єм: 2

    Хороший чайник за нормальную цену. Аккуратненький, компактный, свистит громко. Брала на индукционную плиту, вода закипает достаточно быстро.

    Переваги:
    Внешний вид подходит под любой интерьер