Картка Rozetka

Відгуки покупців про Підставка для ноутбука до 17" Crown CMLS-01 Blue

Код:  202210381
Оцінка користувачів 4.6/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Алексей М***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    устройство очень комфортное в пользовании учитывая, что имеет регулировку вращения лопастей, так что советую.

    Переваги:
    долгая работа
    Недоліки:
    ослабление работы вертушек, плохая работа доп порта юзб
  • Вадим П***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Червоний

    Працює добре

  • Ірина Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    За такою ціною покупкою задоволена, ноутбук гріється менше на 10%.Рекомендую.

    Переваги:
    Зручний у використанні.
    Недоліки:
    Немає.
    • Продавець  ZXShop

      Дякуємо за відгук та бажаємо приємного користування. З повагою ZXShop.

  • Илья
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    Охолождує добре, але майте на увазі якщо у вас без неї порядка 90 градусів, різницю ви майже не побачите.

    Переваги:
    Охолоджує, не гучна.
    Недоліки:
    Поганий пластік
  • Руслан Г***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Червоний

    Дуже шумить вентелятор, таке враження що черкає за корпус.

    Переваги:
    Охолоджує.
    Недоліки:
    Вентилятор черкає корпус.
    • Продавець  ZXShop

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    Підставка чудово підходить для ноутбука 15.6 дюймів.

    Переваги:
    Ефективна, компактна, з регулятором потужності, з регулятором висоти, 2 роз'єми usb
    Недоліки:
    Слабка підсвітка
  • Тетяна В***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Червоний

    Підставка супер. Рекомендую. Дякую за роботу.

    Переваги:
    Тихо працює, регулюються режими охолодження.
    Недоліки:
    Немає.
    • Продавець  ZXShop

      Дякуємо за надісланий відгук і за позитивну оцінку роботи нашого магазину. З повагою, ZX SHOP

  • Юрій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Червоний

    2 маленьких вентилятора как будто вообще не дуют, 2 больших чу-чуть дуют, какого-то эффекта от нагрева ноутбука я не почувствовал

    • Продавець  ZXShop

      Доброго дня! Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення питання, ми з Вами зв'яжемось.

    • Юрій Д***

      Извиняюсь за плохой отзыв, я её включил на самой маленькой скорости и подумал что это максимальная его работа , включил на максимальную работает супер, спасибо за подставку , ещё раз извиняюсь за плохой отзыв

  • Віктор К***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    Ноутбук 17" розміщується без проблем.

    Переваги:
    3 варіанта роботи вентиля: 4 вентилятора/2 великих/2 маленьких (працюючі вентилятори вмикають підсвітку), 6 швидкостей обертання (налаштовується кнопками, а на панелі показує вибрану швидкість.)
    Недоліки:
    Невиявлено
  • Василий К***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Червоний
    Недоліки:
    Пока нет
  • Люба В***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Червоний

    Дорога доставка нової пошти 81 гривня, недавно замовляла на розетці пральний порошок,так доставка укр, поштою 9 кг порошку склала 20 гривень

    Переваги:
    Товар відповідає ціні
    Недоліки:
    Дорога доставка немає можливості замовити доставку укр поштою
  • Павлючик А***
    Відгук від покупця. Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    Хорошая вещь и очень хорошо остужает ноут, чувствуется очень сильно.

    Переваги:
    Красивый дизайн и довольно тихая работа, а так же возможность переключения работы куллеров и их скорость
    Недоліки:
    Возможно пластик не самого лучшего качества, но запах уходит и в целом меня устраивает запах.
    • Данил К***

      Запах? Она с запахом идёт?

  • Олег Т***
    Продавець: ZXShop. Колір: Синій

    Продавцы,молодцы сделали все оперативно.Насчет качества товара было сомнение,но оказалось все просто супер,свою функцию выполняет на отлично 84 градусов,снижает да 72.Я доволен,

    Переваги:
    Качество и функционал,работа персонала
    Недоліки:
    Есть небольшой запах пластика,но это нн критично,так как подставка стоит своих денег.