- Анастасия Б***Відгук від покупця. Продавець: ДиваОксани
Хороший віск, зробила з ним декілька писанок, та мабуть ще на декілька наступних років перед Великоднем вистачить , бо залишився ще великий шматок. Щодо використання - в цілому пристосувалась, але як на мене, якщо форма була б тонше , то зручніше було б зачерпувати в писачок. А так як форма товста - то по писачку стікає ще з зовнішнього боку, через це виходить більше кіптяви.
- Недоліки:
- товста форма
- Продавець ДиваОксани
Дякуємо за відгук, пані Анастасіє.
Врахуємо ваш досвід для подальшої роботи.
Вдалих Вам писанок!
- Аделіна Б***Відгук від покупця. Продавець: ДиваОксани
Дякую дуже, з пані Оксаною завжди приємно мати справи
Всі товари якісні, і доставка вчасно
Дуже дякую - Аделаїда М***Відгук від покупця. Продавець: ДиваОксани
Задоволена обслуговуванням та якістю товару.Швидко зв'язалися та відправили товар
- Аліна М***Відгук від покупця. Продавець: ДиваОксани
виглядає як на фото, чудова якість і в подарунок був милий магнітик
відправили в день замовлення, тому прийшов дуже швидко
дякую!!
