Картка Rozetka

Відгуки покупців про Бідон ПластБак пластиковий 50 л харчової

Код:  239058331
Оцінка користувачів 4.38/5
на основі 17 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 30

    Бочка з хорошого пластику, без запаху. Але ручки незручні. Навіть на коротку дистанцію перенести важко, дуже давить пальці в різних положеннях тримання.
    Побажання для продавця: працюйте, будь ласка, з Укрпоштою. Бо Нова Пошта за доставку бочки за 300 гривень вломила за пересилку 280 і це без накладного платежу, бо я оплатила за реквізитами.
    Якщо б знала, то замовила би накладним платежем і не забирала би з пошти. Залишився неприємний осад. І бочка просто золота, майже за 600 гривень

    Переваги:
    Без запаху
    Недоліки:
    Незручні тримачі, дорога доставка
    • Продавець  Capacity

      Доброго дня! Так,згодні,що доставка золота виходить,нам дуже шкода. З Керпоштою так само працюємо. А найдешевше відправляти через Делівері.

  • Андрей Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Ок

  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Нормальна тара за свою ціну.
    Квасив капусту в 50 літровій тарі.
    Залишився задоволеним.
    Можу рекомендувати

  • Андрій Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 30

    Свої функції виконує, пластик норм!

  • Оксана С***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 30

    Пошкоджене горлишко в бідона, кришка не прилягає щільно, та при транспортуванні рідина розливається.

    Переваги:
    Компактний
    Недоліки:
    Пошкоджений
    • Продавець  Capacity

      Доброго дня. Усі бідони не герметичні,для герметизації треба використовувати ущільнювачі для бідонів. Зріз може бути трішки нерівний,але кришка має накручуватись нормально. Якщо не так,тоді напишіть,будь ласка. Передивимось.

  • Вадим Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Компактний але Обємеий. Дуже зручний. Займає мало місця.
    Задоволений!

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Горловина насправді 25 см, а не 28 см як зазначено у описі. Зовнішній розмір 32 - зазначено правильно.

    Переваги:
    Білий колір
    Недоліки:
    Товар не відповідає опису
  • Галина Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Capacity. Об'єм: 50

    Дуже дякую за гарне замовлення!

    Недоліки:
    Немає
  • Андрій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50

    Гарний бідон.

    Переваги:
    Ємність, ціна
    Недоліки:
    Немає
  • Александр А***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50

    Бидон отличный, для хранения жидкости, уплотнитель есть на крышке, ручки конешно оставляют желать лучшего, пластик хороший но если его бить буцать или ронять тогда да можно повредить.

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 80

    За пол года стояния на балконе вода позеленела. В остальном сделан хорошо.

    Переваги:
    Пластик не пахнет
    Недоліки:
    Зеленеет вода.
  • Тесцова Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50

    Бочку испозуем для воды , нм каких нареканий нет ! Спасибо магазину за качество и оперативную доставку ))

  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50

    Заказывал 2 бака по 40л. но их не было с наличии. Магазин предложил этот на 50л. но дороже . Взял его.

    Переваги:
    Качество более менее, есть заусенцы
    Недоліки:
    Высоковата цена
  • Дмитрий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 50

    Товар пришёл быстро, остальное см.выше

    Переваги:
    Качество более менее, есть заусенцы
    Недоліки:
    Высоковата цена
  • Вера Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 80

    Товар качественный. Обслуживание хорошее.

    Переваги:
    Хороший пластик, без запаха.
    Недоліки:
    Нет.
  • Иван Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 80

    дом на все 100!!! ты мне звонить собираешься оформлять заказ? я 4-ый день жду

    Переваги:
    не знаю
    Недоліки:
    не знаю
    • Иван Г***

      вот такая пришла посилання

  • Сергей К***
    Продавець: Дом на все 100. Об'єм: 80

    Товар не соответствует описанию и фото! Пытаются навязать совсем другой товар. Менеджера не переслушать, слово не возможно вставить. Очень отвратительный магазин! На фото товар, который предлагают взамен

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Всё полностью
    • Продавець  Дом на все 100

      Добрий день, Сергій. Бідони у нас ХАРЧОВІ маркіровані: на них ДСТУ і ложечка з вилочкою. Товар обов’язково з документами від виробника і якість підтверджена Висновками сан.епідесстанції. Перед відправкою товару, Покупцеві надається повна інформація про характеристики і розміри товару, фото і опис. Покупець має змогу відмовитися від товару, якщо його щось не влаштовує.