- Гайшинская А***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Отличные дутики! Рекомендую
- Переваги:
- Удобные, теплые
- Недоліки:
- Пока не обнаружила
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність підйому
Високий
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
-20°C
- Ірина Р***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42
Спочатку як прийшов товар дуже зраділа, що взуття легке, зручне та красиве!
Але рівно через рік після носіння підошва вся полопала та стала такою слизькою, що взимку не встоїш, а через тріщини почала просочуватися вода. Прийшлося викинути. Тому думайте, чи варто придбати таке взуття, що навіть один сезон носки не витримало??? - Олександр Ж***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39
Супер
- Переваги:
- Високій підьом
- Недоліки:
- Немае
- Олена Д***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Зручні, теплі дутики.
- Продавець HM-ECO
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук!
- Плотникова Е***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42
Ботиглчки неплохие заказывала маме, человеку в возрасте, 42 р-р, но не подошла полнота, они все-таки на среднюю полноту((( оставила себе на толстый носок. Что не понравилось - совсем не теплые, не зимние, а скорей демисезонные. Верх сапожек широкий, вполне помещаются штанины джинсов.
- Переваги:
- Не скользские, не промокают
- Недоліки:
- Холодные, не зимние
- Продавець HM-ECO
Дякуємо за відгук!
- Олександр Ж***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
Супер
- Переваги:
- Високій підьом
- Недоліки:
- Немае
- Продавець HM-ECO
Олександр. дякуємо за відгук! Раді, що Вам все сподобалось. Гарного дня.
- Людмила Ч***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Супер ботики!!!
- Продавець HM-ECO
Людмила, дякуємо за відгук. Раді, що Вам сподобалось наше взуття.
- Олександр Ж***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Супер.
- Переваги:
- Добре для тих в кого високий подьо.м
- Недоліки:
- Не мае.
- Демченко С***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
Дутики чудові, зручні. Розмір відповідає. Відправили швидко.
- Переваги:
- Теплі, легкі, комфортні.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за відгук!
- Екатерина К***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39
Даже якісні та зручні
- Продавець HM-ECO
Дякуємо за відгук.
- сергей м***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38
Так себе
- ТетянаВідгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38
Купувала матусі. Вона дуже задоволена. Дутіки легкі, акуратно зроблені. Продавець швидко зв'язався та відправив замовлення. Дякую!
- Переваги:
- Якість, ціна
- Недоліки:
- Немає
- Продавець HM-ECO
Дякуємо Вам за відгук)
- лариса М***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
Дутики супер! Очень удобные, качество отличное.
- Переваги:
- Удачная модель. Размер в размер.
- Недоліки:
- Недостатков нет.
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за ваш відгук!
- Владислав Д***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42
Дутики дуже хороші. Навіть кращі, аніж на фото.
- Переваги:
- Серед переваг цих дутиків можна виділити такі: 1. якісне взуття за доступною ціною; 2. оперативність обробки замовлення; 3. швидкість відправки (доставка НП прямо з Києва, а значить - економія часу на поїздки для самовивозу); 4. привабливий дизайн та наявність двох застібок-блискавок з бічних сторін (на відміну від того одноманітного недовзуття, що на базарах продається з липучками (замість застібок-блискавок); 5. комфорт та зручність пересування (вже перевірено); 6. якісна упаковка (при отриманні відправлення) та обслуговування високого рівня (під час обробки замовлення); 7. широкий вибір розмірної сітки. Тож продавця можна впевнено рекомендувати знайомим, друзям, рідним та близьким!))
- Недоліки:
- Немає.
Відповідність повноті
Широке
Відповідність підйому
Високий
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
-20°C
- Продавець HM-ECO
Добрий день!
Дякуємо за ваш відгук!
- YettiВідгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Чобітки дуже зручні і теплі
- Переваги:
- Зручні, стильно виглядають
- Недоліки:
- немає
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за ваш відгук!
- Ірина Р***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42
Взула і забула! Не потрібно розношувати. Як в тапочках, легенькі і тепленькі. Побачим як довго будуть носитися.
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за ваш відгук!
- Наталя Ш***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
Дуже зручні, м'якенькі, охайні. Рекомендую.
- Переваги:
- Мені підходить
- Недоліки:
- Не знайдено
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо, за ваш відгук!
- Вероника .***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
Очень быстрая отправка,за что отдельное спасибо продавцу
Качество хорошее,не промокают,отличны на мокрый снег
Подойдут на широкую ногу
Визуально неплохи, не выглядят как возрастной вариант- Переваги:
- Не промокают. Маломеры. На свой 40й со стопой 25,5 брала 41 с фактической стелькой 26см
- Недоліки:
- Нет
Відповідність повноті
Широке
Відповідність розміру
Замале
Комфортне для температури до
-10°C
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за ваш відгук!
- Гайшинская А***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
В целом удачная покупка. Немного свободные, но если, как у меня, ноги к концу дня заметно отекают - то как раз кстати. Удобная колодка, хорошая идея с двумя "молниями". Конечно, не модельная обувка на выход, но и не выглядят безнадежно бабушкиными. Рекомендую
- Переваги:
- Очень удобные, аккуратно сшиты, выглядят симпатично
- Недоліки:
- Один оказался "с разговорами" - скрипит при ходьбе
Відповідність повноті
Широке
Відповідність підйому
Високий
Відповідність розміру
Завелике
Комфортне для температури до
-10°C
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за ваш відгук!
- Николаева Г***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
Дуже зручні. Добре пошито.
- Переваги:
- Якісні зручні.
- Недоліки:
- ---
- Продавець HM-ECO
Добрий день.
Дякуємо за ваш відгук!
- Наталія Ж***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39
У мене розмір устілки 24.3см. Купила розмір 39 (устілка 25см) щоб швиденько вскочити у взуття, на теплий носок і вигуляти песика. Можна було й 38-й брати. Бо в підйомі завеликі (а в мене підйом високий). Не врахувала, що це не шкіряне взуття, а м'якенька тканина. Але загалом, для моїх цілей добре підходить. Продавець молодчина, швидко вислав. Дякую.
- Переваги:
- гарно виглядає, українського виробництва
- Недоліки:
- нема
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність підйому
Високий
Відповідність розміру
Завелике
Комфортне для температури до
-5°C
- Продавець HM-ECO
Доброго дня!
Дякуємо за ваш відгук!
- музыченко е***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Хорошие ботинки,удобные.Молнии работают легко.Покупали на размер больше.Отправили очень быстро,получили уже на следующий день.
- Переваги:
- Тёпленькие,удобные.Что ещё нужно для пожилого человека?!
- Недоліки:
- Пока нет.
- Продавець HM-ECO
Доброго дня.
Дякуємо за ваш відгук!
- Иван С***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
все супер
- Продавець HM-ECO
Доброго дня.
Дякуємо за ваш відгук!
- Зоя Є***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38
Покупкою задоволена
- Переваги:
- Все сподобалося
- Недоліки:
- Нема
Відповідність повноті
Широке
Відповідність підйому
Середній
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
-15°C
- Людмила Р***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
Купила в ноябре 2021. Сразу начала носить. Удобные очень! Не скользят. Началась война. Сменной обуви не было. Приходилось в них и в подвале, и переезжать. Выдержали все до самого потепления. Моются легко. Очень благодарна продавцу. Рекомендую!!!
- Переваги:
- Носятся отлично. Качественные и удобные
- Недоліки:
- Нет
- Андрей Ф***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39
Хорошие,удобные в ношении.
Комфортне для температури до
-10°C
- Продавець HM-ECO
Добрый день.
Спасибо за ваш отзыв!
- Татьяна П***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
Забрала позавчера, сегодня надела, тут же разлезлись швы на обоих сапогах,замок у основания не застёгивается, прислали откровенный брак.
588 гривень в помойку
Фото прикрепить невозможно- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Один сплошной недостаток
Відповідність повноті
Широке
Відповідність підйому
Високий
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
0°C
- Продавець HM-ECO
Добрый день!
Нам очень жаль, что у вас произошла такая ситуация. Просим связаться с нами для решения данного вопроса по гарантийным обязательствам согласно законодательству Украины. - Татьяна П***
Как связаться с вами?
Вы можете позвонить мне или написать в вайбер, в бланке заказа указан номер телефона.
- Тим Е***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
На широкую ногу. Брала 40 размер, очень комфортно. Есть особенность - верх широкий, сначала даже хотела отдать ушить, но потом , когда несколько раз надела - поняла, что все ок - теплые джинсы/спортивные вовнутрь заправляются отлично.
- Переваги:
- Удобно, как в тапочках
Відповідність повноті
Широке
Відповідність розміру
Відповідає
- Продавець HM-ECO
Добрый день.
Спасибо за ваш отзыв!
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Задоволена.
Дякую!- Переваги:
- Зручно, гарно виглядають.
- Недоліки:
- -
- Продавець HM-ECO
Доброго дня.
Дякуємо за ваш відгук!
- Ирина Ч***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Красивые, аккуратно пошиты, удобная танкетка, очень комфортные, отличный фасон. Красивые хорошие змейки - удобно одевать и зрительно суживают стопу. Размер 40 внутри впритык на длину стопы 25.5, если кто-то любит посвободнее, то нужно брать 41.
- Недоліки:
- Нет
- Продавець HM-ECO
Добрый день.
Спасибо за ваш отзыв!
- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
- Кристина П***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Отличные, мягусенькие. Покупали для бабушки на подарок что мне тоже захотелось насколько стильно и комфортно в них...
- Переваги:
- Две молнии
- Продавець HM-ECO
Добрый день!
Спасибо за ваш отзыв!
- Полина В***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Отличные и теплые
Размер соответствует- Продавець HM-ECO
Добрый день.
Спасибо за ваш отзыв!
- Людмила Р***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
Сегодня получила. Оформила заказ, потом цена снизилась. Продавец пошла навстречу и отправили по цене со скидкой. Большое спасибо за понимание. У меня полный 36 размер. Я взяла 37. На капроновый носок великоватые. Но это на зиму, поэтому надо носить на носок. Рекомендую на 36 брать. Аккуратные , не громоздкие , подошва мягкая, не должны скользить. Единственное, не могу сказать как будут в носке. Проверим.
- Продавець HM-ECO
Добрый день.
Спасибо за ваш отзыв!
- Виктория Г***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
Спасибо за быструю доставку и грамотную квалифицированую консультацию продавца
- Переваги:
- Легкие, удобные, подошва хорошо гнётся, размер соответствует
- Недоліки:
- пока не обнаружены
Відповідність повноті
Широке
Відповідність розміру
Відповідає
- Продавець HM-ECO
Добрый день.
Спасибо за ваш отзыв!
- Елена И***Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38
Дуже задоволена. Все моє взуття трохи інше:) , а от для буденного перебігу нічогісінько не було. Брала й боялася виглядати "не дуже".:) Але як же ж зручно!
Не знаю, в кого там що, а я відносила всю зиму! Рекомендую! І для прогулянок, і для просто так. :) Дуже вдячна!
До речі, доставили мені наступного дня та ще й майже під будинок!
Хай щастить всім причетним до моєї покупки!
Хай всі проблеми вирішуються так само зручно і легко!- Переваги:
- Легкі. Теплі. Зручні.
- Недоліки:
- не виявила
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
-10°C
