Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Дутики Кредо 1771 42 Чорний

Код:  239283127
Оцінка користувачів 4.58/5
на основі 54 відгуки
  • 5 зiрок
    40 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • Гайшинская А***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Отличные дутики! Рекомендую

    Переваги:
    Удобные, теплые
    Недоліки:
    Пока не обнаружила
    • Відповідність повноті

      Середнє

    • Відповідність підйому

      Високий

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Комфортне для температури до

      -20°C

  • Ірина Р***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42

    Спочатку як прийшов товар дуже зраділа, що взуття легке, зручне та красиве!
    Але рівно через рік після носіння підошва вся полопала та стала такою слизькою, що взимку не встоїш, а через тріщини почала просочуватися вода. Прийшлося викинути. Тому думайте, чи варто придбати таке взуття, що навіть один сезон носки не витримало???

  • Олександр Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39

    Супер

    Переваги:
    Високій підьом
    Недоліки:
    Немае
  • Олена Д***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Зручні, теплі дутики.

    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день. Дякуємо за ваш відгук!

  • Плотникова Е***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42

    Ботиглчки неплохие заказывала маме, человеку в возрасте, 42 р-р, но не подошла полнота, они все-таки на среднюю полноту((( оставила себе на толстый носок. Что не понравилось - совсем не теплые, не зимние, а скорей демисезонные. Верх сапожек широкий, вполне помещаются штанины джинсов.

    Переваги:
    Не скользские, не промокают
    Недоліки:
    Холодные, не зимние
    • Продавець  HM-ECO

      Дякуємо за відгук!

  • Олександр Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41

    Супер

    Переваги:
    Високій підьом
    Недоліки:
    Немае
    • Продавець  HM-ECO

      Олександр. дякуємо за відгук! Раді, що Вам все сподобалось. Гарного дня.

  • Людмила Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
    • Загальне враження

    Супер ботики!!!

    • Продавець  HM-ECO

      Людмила, дякуємо за відгук. Раді, що Вам сподобалось наше взуття.

  • Олександр Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Супер.

    Переваги:
    Добре для тих в кого високий подьо.м
    Недоліки:
    Не мае.
  • Демченко С***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41

    Дутики чудові, зручні. Розмір відповідає. Відправили швидко.

    Переваги:
    Теплі, легкі, комфортні.
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за відгук!

  • Екатерина К***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39

    Даже якісні та зручні

    • Продавець  HM-ECO

      Дякуємо за відгук.

  • сергей м***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38

    Так себе

  • Тетяна
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38

    Купувала матусі. Вона дуже задоволена. Дутіки легкі, акуратно зроблені. Продавець швидко зв'язався та відправив замовлення. Дякую!

    Переваги:
    Якість, ціна
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  HM-ECO

      Дякуємо Вам за відгук)

  • лариса М***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41

    Дутики супер! Очень удобные, качество отличное.

    Переваги:
    Удачная модель. Размер в размер.
    Недоліки:
    Недостатков нет.
    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Владислав Д***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Дутики дуже хороші. Навіть кращі, аніж на фото.

    Переваги:
    Серед переваг цих дутиків можна виділити такі: 1. якісне взуття за доступною ціною; 2. оперативність обробки замовлення; 3. швидкість відправки (доставка НП прямо з Києва, а значить - економія часу на поїздки для самовивозу); 4. привабливий дизайн та наявність двох застібок-блискавок з бічних сторін (на відміну від того одноманітного недовзуття, що на базарах продається з липучками (замість застібок-блискавок); 5. комфорт та зручність пересування (вже перевірено); 6. якісна упаковка (при отриманні відправлення) та обслуговування високого рівня (під час обробки замовлення); 7. широкий вибір розмірної сітки. Тож продавця можна впевнено рекомендувати знайомим, друзям, рідним та близьким!))
    Недоліки:
    Немає.
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність підйому

      Високий

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Комфортне для температури до

      -20°C

    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день!
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Yetti
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Чобітки дуже зручні і теплі

    Переваги:
    Зручні, стильно виглядають
    Недоліки:
    немає
    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Ірина Р***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 42

    Взула і забула! Не потрібно розношувати. Як в тапочках, легенькі і тепленькі. Побачим як довго будуть носитися.

    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Наталя Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Дуже зручні, м'якенькі, охайні. Рекомендую.

    Переваги:
    Мені підходить
    Недоліки:
    Не знайдено
    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо, за ваш відгук!

  • Вероника .***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Очень быстрая отправка,за что отдельное спасибо продавцу
    Качество хорошее,не промокают,отличны на мокрый снег
    Подойдут на широкую ногу
    Визуально неплохи, не выглядят как возрастной вариант

    Переваги:
    Не промокают. Маломеры. На свой 40й со стопой 25,5 брала 41 с фактической стелькой 26см
    Недоліки:
    Нет
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність розміру

      Замале

    • Комфортне для температури до

      -10°C

    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Гайшинская А***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    В целом удачная покупка. Немного свободные, но если, как у меня, ноги к концу дня заметно отекают - то как раз кстати. Удобная колодка, хорошая идея с двумя "молниями". Конечно, не модельная обувка на выход, но и не выглядят безнадежно бабушкиными. Рекомендую

    Переваги:
    Очень удобные, аккуратно сшиты, выглядят симпатично
    Недоліки:
    Один оказался "с разговорами" - скрипит при ходьбе
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність підйому

      Високий

    • Відповідність розміру

      Завелике

    • Комфортне для температури до

      -10°C

    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Николаева Г***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37

    Дуже зручні. Добре пошито.

    Переваги:
    Якісні зручні.
    Недоліки:
    ---
    • Продавець  HM-ECO

      Добрий день.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Наталія Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    У мене розмір устілки 24.3см. Купила розмір 39 (устілка 25см) щоб швиденько вскочити у взуття, на теплий носок і вигуляти песика. Можна було й 38-й брати. Бо в підйомі завеликі (а в мене підйом високий). Не врахувала, що це не шкіряне взуття, а м'якенька тканина. Але загалом, для моїх цілей добре підходить. Продавець молодчина, швидко вислав. Дякую.

    Переваги:
    гарно виглядає, українського виробництва
    Недоліки:
    нема
    • Відповідність повноті

      Середнє

    • Відповідність підйому

      Високий

    • Відповідність розміру

      Завелике

    • Комфортне для температури до

      -5°C

    • Продавець  HM-ECO

      Доброго дня!
      Дякуємо за ваш відгук!

  • музыченко е***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Хорошие ботинки,удобные.Молнии работают легко.Покупали на размер больше.Отправили очень быстро,получили уже на следующий день.

    Переваги:
    Тёпленькие,удобные.Что ещё нужно для пожилого человека?!
    Недоліки:
    Пока нет.
    • Продавець  HM-ECO

      Доброго дня.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Иван С***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    все супер

    • Продавець  HM-ECO

      Доброго дня.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Зоя Є***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Покупкою задоволена

    Переваги:
    Все сподобалося
    Недоліки:
    Нема
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність підйому

      Середній

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Комфортне для температури до

      -15°C

  • Людмила Р***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37

    Купила в ноябре 2021. Сразу начала носить. Удобные очень! Не скользят. Началась война. Сменной обуви не было. Приходилось в них и в подвале, и переезжать. Выдержали все до самого потепления. Моются легко. Очень благодарна продавцу. Рекомендую!!!

    Переваги:
    Носятся отлично. Качественные и удобные
    Недоліки:
    Нет
  • Андрей Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 39
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Хорошие,удобные в ношении.

    • Комфортне для температури до

      -10°C

    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день.
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Татьяна П***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Забрала позавчера, сегодня надела, тут же разлезлись швы на обоих сапогах,замок у основания не застёгивается, прислали откровенный брак.
    588 гривень в помойку
    Фото прикрепить невозможно

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Один сплошной недостаток
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність підйому

      Високий

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Комфортне для температури до

      0°C

    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день!
      Нам очень жаль, что у вас произошла такая ситуация. Просим связаться с нами для решения данного вопроса по гарантийным обязательствам согласно законодательству Украины.

    • Татьяна П***

      Как связаться с вами?
      Вы можете позвонить мне или написать в вайбер, в бланке заказа указан номер телефона.

  • Тим Е***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 41
    • Загальне враження

    На широкую ногу. Брала 40 размер, очень комфортно. Есть особенность - верх широкий, сначала даже хотела отдать ушить, но потом , когда несколько раз надела - поняла, что все ок - теплые джинсы/спортивные вовнутрь заправляются отлично.

    Переваги:
    Удобно, как в тапочках
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день.
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Ольга
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Задоволена.
    Дякую!

    Переваги:
    Зручно, гарно виглядають.
    Недоліки:
    -
    • Продавець  HM-ECO

      Доброго дня.
      Дякуємо за ваш відгук!

  • Ирина Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Красивые, аккуратно пошиты, удобная танкетка, очень комфортные, отличный фасон. Красивые хорошие змейки - удобно одевать и зрительно суживают стопу. Размер 40 внутри впритык на длину стопы 25.5, если кто-то любит посвободнее, то нужно брать 41.

    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день.
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Ірина Г***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
  • Кристина П***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Отличные, мягусенькие. Покупали для бабушки на подарок что мне тоже захотелось насколько стильно и комфортно в них...

    Переваги:
    Две молнии
    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день!
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Полина В***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40

    Отличные и теплые
    Размер соответствует

    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день.
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Людмила Р***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 37

    Сегодня получила. Оформила заказ, потом цена снизилась. Продавец пошла навстречу и отправили по цене со скидкой. Большое спасибо за понимание. У меня полный 36 размер. Я взяла 37. На капроновый носок великоватые. Но это на зиму, поэтому надо носить на носок. Рекомендую на 36 брать. Аккуратные , не громоздкие , подошва мягкая, не должны скользить. Единственное, не могу сказать как будут в носке. Проверим.

    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день.
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Виктория Г***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 40
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    Спасибо за быструю доставку и грамотную квалифицированую консультацию продавца

    Переваги:
    Легкие, удобные, подошва хорошо гнётся, размер соответствует
    Недоліки:
    пока не обнаружены
    • Відповідність повноті

      Широке

    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Продавець  HM-ECO

      Добрый день.
      Спасибо за ваш отзыв!

  • Елена И***
    Відгук від покупця. Продавець: HM-ECO. Колір: Чорний. Розмір: 38
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідає фото

    Дуже задоволена. Все моє взуття трохи інше:) , а от для буденного перебігу нічогісінько не було. Брала й боялася виглядати "не дуже".:) Але як же ж зручно!
    Не знаю, в кого там що, а я відносила всю зиму! Рекомендую! І для прогулянок, і для просто так. :) Дуже вдячна!
    До речі, доставили мені наступного дня та ще й майже під будинок!
    Хай щастить всім причетним до моєї покупки!
    Хай всі проблеми вирішуються так само зручно і легко!

    Переваги:
    Легкі. Теплі. Зручні.
    Недоліки:
    не виявила
    • Відповідність розміру

      Відповідає

    • Комфортне для температури до

      -10°C