День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про Тонке чоловіче портмоне матове 20239 Vintage Коричневе

Код:  249972111
Оцінка користувачів 4.75/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олександр П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий

    Добре

  • Ольга К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий

    Гаманець чудовий. Вже приблизно 1,5 роки у використанні, слідів зносу жодних. Шкіра та фурнітура хороші, відділів для карт достатньо. Запах шкіри зберігся і зараз, але ненав'язливий і приємний. Відділ для монет трохи незручний, але згодом звикли.

    Переваги:
    Якість, вигляд, багато відділів для карт
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Ольга, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

      Завжди раді бачити Вас серед наших покупців і відповісти на всі питання. Приємних і вдалих Вам покупок!

      Хочемо зазначити, що ми цінуємо кожного нашого клієнта і намагаємося максимально швидко вирішити всі питання нашим клієнтським відділом. Дякуємо за довіру!
      З повагою до кожного клієнта, Представник постачальника.

  • Андрей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідність фото

    В цілому покупкою задоволений

    Переваги:
    З виду надійний, гарна якість
    Недоліки:
    Запах, незручне відділення для монет
    • Відповідність вказаним розмірам

      Відповідає

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, Андрій. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час, щоб залишити відгук. На жаль, поява запаху у виробів зі шкіри можлива, тому що у виробництві використовуються різні хімічні речовини. Але запевняємо Вас (перевірено нашими клієнтами), що запах дуже швидко зникає у процесі експлуатації.

      Дякуємо, що допомагаєте нам стати кращими. Завжди раді бачити Вас серед своїх покупців та відповісти на всі запитання. Приємних та вдалих Вам покупок!

      Хочемо відзначити, що ми цінуємо кожного нашого клієнта і намагаємося максимально швидко вирішити всі питання, що виникли нашим клієнтським відділом. Дякуємо за довіру!

  • Олег С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий

    #МойЛук. Брал на подарок (и тут первый минус) коробки нету вообще никакой, пришло в обычной целофанке. Теперь о самом товаре: пошив хороший, качество кожи тоже на приличном уровне, выглядит масивно можно сказать даже брутально но на самом деле кошелек компактный но вместительный. Три отделения под купюры два основных и одно на молнии плюс ещё с наружи отделение на молнии можно использовать как монетницу так как привычной здесь нету. Много отделений под кредитки ну и два прозрачных под права/пропуск.

    Переваги:
    Материал, пошив, внешний вид, практичность.
    Недоліки:
    Нету коробки, если брать на подарок то это очень большой минус, ну и нету привычной монетницы на кнопке.