Картка Rozetka

Відгуки покупців про Батарея Nokia BL-4C (2650, 5100, 6100, 6101, 6300, 6131, 6125, 1661, 6170, 6230, 6230i, 6260)

Код:  252651296
Оцінка користувачів 1.89/5
на основі 10 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    7 оцінок
  • Володимир К***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Батарея не тримае заряд взагалі, навіть якщо тільки вимкненний, але немае ніякого руху (дзвінків, sms) тримае 18 годин..... Нікому не рекомендую і важаю себе ощуканим... як таке л***о ви продаете, жах

    Переваги:
    немае
    Недоліки:
    непотріб
    • Продавець  100percent

      Нажаль від браку ніхто не застрахований, для цього ми і даємо гарантію 12 місяців.

  • Олег П***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Работает отлично. Пришёл заряженным. Дозарядил до максимума и уже 12 часов кручу музыку, разряжаю. Аккумулятор качественный. Рекомендую.

    Переваги:
    Цена.
    Недоліки:
    Нет.
  • Тетяна Р***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Доброго дня! Я покупкою Дуже задоволення!

  • Микола Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Емність аккумулятора 70% від встановленної

    Переваги:
    Барахло
    Недоліки:
    Хлам
    • Продавець  100percent

      Нажаль від браку ніхто не застархований, для цього ми і даємо 12 місяців гарантії.

  • Александр Н***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Отримав акумуляторну батарею bl-4c, вставив в телефон, а вона не працює.
    Прийшла повністю розряжена і в телефоні не зараяджається.
    Спробував зарядити зарядним пристроєм, теж не заряджається.
    Словом купив МУСОР !!!!

    Переваги:
    немає бо непрацює
    Недоліки:
    не пацює
    • Продавець  100percent

      Зніміть захисну плівку з контактів. Також нагадуємо що на товар діє гарантія 12 місяців.

    • Александр Н***

      Ви дійсно думаєте, що перевірка акумулятора робиться не виймаючи його з пакетика

    • Продавець  100percent

      Упаковочний пакет і захисна плівка контктів, це різні речі.

  • Сергей Н***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Не работает..!

    Переваги:
    Никаких
    Недоліки:
    Хлам
    • Продавець  100percent

      Зніміть захисну плівку з контактів. І все буде працювати.

  • Назарій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Продавець відправив інший товар не такий як в описі! На дзвінки не відповідає

    • Продавець  100percent

      Можливо ви теелфонували в не робочий час. Чекайте на дзвінок менеджера, для вирішення данної ситуації.

  • Сергей А***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    При спробі зарядки (професійним зарядником) показує ємність меньше 100 мА*год, напруга скакає в межах 3,7-4,40 Вольт. Через декілька циклів заряд-розряд ледве добився 400мА*год

    Недоліки:
    Схоже, стара батарея, зарад геть не тримає
    • Продавець  100percent

      Нажаль від браку ніхто не застрахований, для цього ми і даємо 12 місяців гарантії. Якщо у вас виникли якісь питання, зверніться до нас, ми їх вирішимо.

  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    Деньги на ветер !!! Категорически не советую !
    Аккум пришёл с номером S487...
    (P – 2008, Q--2009, R--2010, S--2011). Т.е. батарея произведена в конце 2011 г. (!!!) Сейчас январь 2023 (!) Никакая "раскачка" не помогла. Заряд не держит от слова "вообще". Родной аккум Nokia Q374... (2009) на порядок лучше.
    Продавец толкает заведомо негодный просроченый товар. ИМХО лучше купить свежую подделку, чем этот "оригинал".

    Переваги:
    Нет.
    Недоліки:
    100% В мусорку !!!
  • Артем К***
    Відгук від покупця. Продавець: 100percent

    але подзвонити та нагадати, що треба забрати її за декілька днів до виходу терміну, не забрати

    Переваги:
    працює
    Недоліки:
    жодного супровідного документу, а ні чеку, а ні накладної, ніфіга