- Светлана Х***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Чудовий набір, швидка доставка, презентабельне пакування!
- Продавець Дібровська пасіка
Светлана Ходос, дякуємо за відгук!!! Чекаємо на Ваші замовлення ще!!!
- Подшивалова Н***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Продавець зв‘язався дуже швидко, запропонували оплатити від 100 грн передоплати та наклейки на вибір. Відправили одразу ж, упаковка дуже надійна. Дякую!
- Переваги:
- Швидка відправка і доставка!
- Недоліки:
- Немає!
- Роман С***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Відмінно
- Продавець Дібровська пасіка
Дякуємо, Роман, за Ваш відгук!!!
- Елена А***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Мед очень вкусный!!! Продавец связался очень быстро!! Товар супер!!! Всем советую, не пожалеете!! И брали ещё один набор на подарок, друзья тоже в восторге!!! Спасибо большое!!
- Діана Л***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Дуже сподобався оперативний продавець і самі горішки!!! Дякую!!! Замовлятиму ще!!!
- Переваги:
- Горіхів повна баночка, мед має дуже приємний смак. Надіслали швидко, накладеним платежем.
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Рекомендую!!!!!
- Переваги:
- Повненькі баночки. Тематична наклейка у відповідності до свята. Гарне, надійне пакування.Дуже уважний продавець.
- Недоліки:
- Немає!
- Продавець Дібровська пасіка
дякуємо Вам за відгук!!!
- Олена Т***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Спасибо. Быстро, красиво, качественно.
- Переваги:
- Все
- Недоліки:
- Нет
- Продавець Дібровська пасіка
Дякуємо, дуже приємно))
- Вячеслав Ш***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Претензий нет)) Подарок понравился, оформление тоже
- Переваги:
- Покупали на подарок, понравилось
- Недоліки:
- не выявил
- Продавець Дібровська пасіка
Дякуємо за Ваш відгук!
- Марія К***Відгук від покупця. Продавець: Дібровська пасіка. Вага: 750
Дякую за горішки,все прийшло вчасно продавець дуже приємна людина щей підібрали гарну наклейку до день св.Валентина.Дякую вам велике)))
- Переваги:
- Все супер)
- Продавець Дібровська пасіка
Дякуємо за Ваш відгук, смачного!
